March 10, 2020
|
Palmetto - Palmetto, FL

Boys' 100 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Julien Boyer SO Bayshore 11.45 10
2 Jaret Hough SO Palmetto 11.75 8
3 Cameron Perkins FR Southeast 11.77 6
4 Tyrique Robinson FR Palmetto 11.78 5
5 Elijah Thomas FR Southeast 11.84 4
6 Vomari Welch SO Manatee 11.86 3
7 Rozell Foster FR Lakewood Ranch 11.87 2
8 Lucius Catlett SO Palmetto 11.95 1
9 Raetrell Crawford SO Palmetto 12.02 -
10 Louis Rawles SO St. Stephens Episcopal 12.17 -
11 Johnathan Lyons SO Bayshore 12.20 -
12 Jamil Williams FR Manatee 12.20 -
13 Jaquez Smith SO Bayshore 12.23 -
14 Charlie Sherrill SO St. Stephens Episcopal 12.32 -
15 Christain Hollis SO Parrish 12.35 -
16 Cayton Bodden FR Palmetto 12.40 -
17 Cornell Thomas SO Manatee 12.42 -
18 Davon Harris SO Manatee 12.49 -
19 Grant Oden SO Bradenton Christian 12.53 -
20 Kevin Vambram SO Manatee 12.55 -
21 Dior Keys FR Southeast 12.56 -
22 Beckett Kremenski SO Lakewood Ranch 12.70 -
23 Kai Coogle SO St. Stephens Episcopal 12.84 -
24 Cedric Augustin FR Manatee 12.87 -
25 Jacob Rosenberg FR Lakewood Ranch 12.91 -
26 Conor Sgambellone SO Parrish 12.94 -
27 Anthony Edwards SO Bayshore 12.95 -
28 Nathaniel Garcia SO Lakewood Ranch 12.99 -
29 Philip Scott SO Manatee 13.02 -
30 Christian Rowell SO St. Stephens Episcopal 13.09 -
31 Justin Scott FR Palmetto 13.17 -
32 Jaden Morris FR Parrish 13.17 -
33 Cooper Ross FR Lakewood Ranch 13.23 -
34 Elijah Stewart SO Manatee 13.29 -
35 Tanner Cloud SO Parrish 13.34 -
36 Chris Galli FR Lakewood Ranch 13.36 -
37 Joseph Davidson FR Bayshore 13.44 -
38 Cooper Buttari FR Lakewood Ranch 13.49 -
39 James Buttari FR Lakewood Ranch 13.51 -
40 Clayton Gullett SO Parrish 13.58 -
41 Ethan Hicks FR Braden River 13.74 -
42 Alexander Thao SO Bayshore 13.93 -
43 John Delesline SO Braden River 14.02 -
44 James Miril FR Bayshore 14.14 -
45 Jacob Andre SO Parrish 14.14 -
46 Ryan Goudreau FR Braden River 14.26 -
47 Alex Cher-Aime SO Bradenton Christian 14.30 -
48 Brian Valiente FR Parrish 14.64 -
49 Zach Diller SO Lakewood Ranch 14.72 -
50 Alexander Adamides FR Parrish 14.95 -
51 Kyler Hollingshead FR Lakewood Ranch 15.06 -
52 Tyrek Dejerinett SO Palmetto 15.07 -
53 Andrew Duffy FR Lakewood Ranch 15.36 -
Boys' 100 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
11 Johnathan Lyons SO Bayshore 12.20 -
41 Ethan Hicks FR Braden River 13.74 -
46 Ryan Goudreau FR Braden River 14.26 -
48 Brian Valiente FR Parrish 14.64 -
Boys' 100 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
24 Cedric Augustin FR Manatee 12.87 -
34 Elijah Stewart SO Manatee 13.29 -
40 Clayton Gullett SO Parrish 13.58 -
43 John Delesline SO Braden River 14.02 -
50 Alexander Adamides FR Parrish 14.95 -
Boys' 100 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
44 James Miril FR Bayshore 14.14 -
51 Kyler Hollingshead FR Lakewood Ranch 15.06 -
53 Andrew Duffy FR Lakewood Ranch 15.36 -
Boys' 100 Meters Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
23 Kai Coogle SO St. Stephens Episcopal 12.84 -
38 Cooper Buttari FR Lakewood Ranch 13.49 -
42 Alexander Thao SO Bayshore 13.93 -
45 Jacob Andre SO Parrish 14.14 -
47 Alex Cher-Aime SO Bradenton Christian 14.30 -
49 Zach Diller SO Lakewood Ranch 14.72 -
Boys' 100 Meters Section 5
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
29 Philip Scott SO Manatee 13.02 -
30 Christian Rowell SO St. Stephens Episcopal 13.09 -
32 Jaden Morris FR Parrish 13.17 -
33 Cooper Ross FR Lakewood Ranch 13.23 -
35 Tanner Cloud SO Parrish 13.34 -
52 Tyrek Dejerinett SO Palmetto 15.07 -
Boys' 100 Meters Section 6
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
21 Dior Keys FR Southeast 12.56 -
26 Conor Sgambellone SO Parrish 12.94 -
28 Nathaniel Garcia SO Lakewood Ranch 12.99 -
31 Justin Scott FR Palmetto 13.17 -
36 Chris Galli FR Lakewood Ranch 13.36 -
39 James Buttari FR Lakewood Ranch 13.51 -
Boys' 100 Meters Section 7
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
16 Cayton Bodden FR Palmetto 12.40 -
17 Cornell Thomas SO Manatee 12.42 -
18 Davon Harris SO Manatee 12.49 -
19 Grant Oden SO Bradenton Christian 12.53 -
20 Kevin Vambram SO Manatee 12.55 -
22 Beckett Kremenski SO Lakewood Ranch 12.70 -
25 Jacob Rosenberg FR Lakewood Ranch 12.91 -
Boys' 100 Meters Section 8
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
3 Cameron Perkins FR Southeast 11.77 6
5 Elijah Thomas FR Southeast 11.84 4
7 Rozell Foster FR Lakewood Ranch 11.87 2
10 Louis Rawles SO St. Stephens Episcopal 12.17 -
12 Jamil Williams FR Manatee 12.20 -
13 Jaquez Smith SO Bayshore 12.23 -
14 Charlie Sherrill SO St. Stephens Episcopal 12.32 -
15 Christain Hollis SO Parrish 12.35 -
Boys' 100 Meters Section 9
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Julien Boyer SO Bayshore 11.45 10
2 Jaret Hough SO Palmetto 11.75 8
4 Tyrique Robinson FR Palmetto 11.78 5
6 Vomari Welch SO Manatee 11.86 3
8 Lucius Catlett SO Palmetto 11.95 1
9 Raetrell Crawford SO Palmetto 12.02 -
27 Anthony Edwards SO Bayshore 12.95 -
37 Joseph Davidson FR Bayshore 13.44 -