March 27, 2019
|
Wharton High School - Tampa, FL

Boys' 200 Meters Finals

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME
1 Agiye Hall SO Armwood 22.82
2 Brandon Odem-Walker   Tampa Bay Tech HS 23.17
3 DJ Green SR Wharton 23.25
4 Erriyon Knighton FR Hillsborough 23.26
5 Rictarious Robinson   Tampa Bay Tech HS 23.59
6 Jeramiah Brown   Tampa Bay Tech HS 23.68
7 Zahsir Paulk   King HS 24.44

Boys' 200 Meters Preliminaries

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME
1 Brandon Odem-Walker   Tampa Bay Tech HS 22.65
1 Jeramiah Brown   Tampa Bay Tech HS 22.98
1 Jahbril Boone   Tampa Bay Tech HS 22.90
1 Erriyon Knighton FR Hillsborough 23.00
2 Agiye Hall SO Armwood 22.69
2 Dante Harris   Middleton HS 23.68
2 DJ Green SR Wharton 23.23
2 Rictarious Robinson   Tampa Bay Tech HS 23.54
3 Demarion Hopkins SO Hillsborough 24.08
3 Zahsir Paulk   King HS 23.56
3 Andrew Curtin SR Wharton 24.03
3 Joe Simmons   Chamberlain HS 23.87
4 Eric Byrd JR Wharton 24.41
4 Ajani Mckenzie   Freedom HS (Tampa) 24.36
4 Kiewe Dorsey   Freedom HS (Tampa) 26.10
4 Mark Hart II SR Strawberry Crest 24.60
5 Patrick Blocker   Middleton HS 24.98
5 Tavaris Thomas   Armwood HS 24.63
5 Johnnie Cason   Wharton HS 26.30
5 Ethan Calaway JR Strawberry Crest 24.84
6 Kade Billingsley   Freedom HS (Tampa) 24.85
6 Miles Jones FR Strawberry Crest 26.54
6 Jean Joseph   Middleton HS 25.65
6 Ronan Willey JR Strawberry Crest 26.68
7 Emmanuel Scott   Armwood HS 26.77
7 Isaiah Hopkins   Middleton HS 27.45
Boys' 200 Meters Preliminaries Heat 1
PL NAME YEAR TEAM TIME
1 Jeramiah Brown   Tampa Bay Tech HS 22.98
2 DJ Green SR Wharton 23.23
3 Demarion Hopkins SO Hillsborough 24.08
4 Ajani Mckenzie   Freedom HS (Tampa) 24.36
5 Ethan Calaway JR Strawberry Crest 24.84
6 Jean Joseph   Middleton HS 25.65
7 Emmanuel Scott   Armwood HS 26.77
Boys' 200 Meters Preliminaries Heat 2
PL NAME YEAR TEAM TIME
1 Brandon Odem-Walker   Tampa Bay Tech HS 22.65
2 Agiye Hall SO Armwood 22.69
3 Zahsir Paulk   King HS 23.56
4 Eric Byrd JR Wharton 24.41
5 Tavaris Thomas   Armwood HS 24.63
6 Kade Billingsley   Freedom HS (Tampa) 24.85
Boys' 200 Meters Preliminaries Heat 3
PL NAME YEAR TEAM TIME
1 Jahbril Boone   Tampa Bay Tech HS 22.90
2 Rictarious Robinson   Tampa Bay Tech HS 23.54
3 Joe Simmons   Chamberlain HS 23.87
4 Mark Hart II SR Strawberry Crest 24.60
5 Patrick Blocker   Middleton HS 24.98
6 Ronan Willey JR Strawberry Crest 26.68
7 Isaiah Hopkins   Middleton HS 27.45
Boys' 200 Meters Preliminaries Heat 4
PL NAME YEAR TEAM TIME
1 Erriyon Knighton FR Hillsborough 23.00
2 Dante Harris   Middleton HS 23.68
3 Andrew Curtin SR Wharton 24.03
4 Kiewe Dorsey   Freedom HS (Tampa) 26.10
5 Johnnie Cason   Wharton HS 26.30
6 Miles Jones FR Strawberry Crest 26.54