April 3, 2019
|
George Jenkins - Lakeland, FL

Girls' 800 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
1 Alicia Ruiz SO George Jenkins 2:21.37 1:44.62 1:48.86 2:21.37 2:00.17 2:25.62 10
2 Anna Sentner JR George Jenkins 2:31.84 1:56.92 1:53.88 2:24.25 2:28.81 2:09.07 8
3 Vel'Lance Wells SR Kathleen 2:41.60 2:44.84 2:10.90 2:56.15 1:56.36 2:28.68 6
4 Emma Nales-Torchio 8 McKeel 2:44.18 2:22.84 2:39.26 3:13.74 3:07.17 2:21.20 5
5 Aisjah Hunter SO Lake Region 2:45.27 3:19.98 2:35.36 3:29.90 2:32.05 3:33.20 4
6 Sydney Spaulding FR George Jenkins 2:45.84 2:42.53 2:04.38 3:10.72 2:07.70 2:02.73 3
7 Kaleigh Malick FR George Jenkins 2:47.92 2:52.96 2:02.59 3:11.43 3:23.19 3:01.36 2
8 Viktorya Manno JR George Jenkins 2:48.53 2:55.28 2:30.00 3:17.18 3:03.70 3:05.39 1
9 Lauren Musselman SR George Jenkins 2:51.93 2:41.62 3:10.85 3:38.36 3:40.07 3:14.28 -
10 Sonia Santibanez SR Kathleen 2:55.72 3:32.63 2:52.21 2:08.28 3:29.11 2:41.67 -
11 LaDale Eaves JR George Jenkins 2:55.84 2:29.47 3:36.29 2:55.84 2:52.33 3:22.22 -
12 Sage Koury SO George Jenkins 2:56.51 2:58.28 3:19.46 2:51.22 3:08.87 3:10.63 -
13 Alia Peets SO George Jenkins 2:57.27 2:30.68 2:44.87 2:55.50 3:36.27 2:53.73 -
14 Jo'Kierrea Kelly SO Kathleen 2:57.74 2:27.53 2:47.08 2:59.52 3:49.29 2:18.64 -
15 Alayna Mann 8 McKeel 2:59.59 2:05.72 2:39.84 2:14.70 3:13.96 2:56.00 -
16 Krystalyn Sanchez SO Lake Region 3:05.69 3:59.54 3:01.98 2:26.70 3:37.26 2:54.55 -
17 Dalyah Vilsaint SO George Jenkins 3:08.07 2:11.65 3:53.21 2:17.30 2:28.58 2:26.70 -
18 Rachel Brutus SR Lake Region 3:10.61 2:32.49 3:41.11 2:32.49 3:08.71 3:41.11 -
19 Shontel Dove JR George Jenkins 3:18.27 2:40.60 3:10.34 3:59.91 2:34.65 2:48.53 -
20 Karina Sanchez JR Lake Region 3:21.07 2:36.84 4:07.32 3:31.13 3:49.22 2:36.84 -
21 Samantha Leslie FR Lakeland 3:27.12 2:51.91 2:51.91 2:24.99 3:31.27 3:39.55 -
22 Amelia Keriazes SO Lakeland 3:28.47 3:49.32 2:42.61 2:34.27 3:28.47 3:45.15 -
23 Lilliana Ramos JR George Jenkins 3:30.40 3:17.78 3:32.51 4:27.21 2:29.39 3:05.16 -
24 Ellie Baker FR George Jenkins 3:31.21 3:54.45 3:35.44 2:40.52 2:59.53 3:18.54 -
25 Lydia Cline JR George Jenkins 3:32.46 2:58.47 2:43.60 2:37.22 4:19.21 4:04.33 -
26 Caitlin Maguire SR George Jenkins 3:32.59 4:32.12 3:00.71 3:36.85 4:21.49 2:37.32 -
27 Samixha Karki SR George Jenkins 3:33.02 2:31.25 2:56.81 3:22.37 2:52.55 3:45.81 -
28 Hayley Swartz SO Lakeland 3:38.03 4:23.82 3:24.95 2:50.07 2:39.17 4:26.00 -
29 Miriam Rifai FR Lakeland 3:52.31 3:45.34 4:17.87 2:47.27 3:59.28 3:24.44 -
Girls' 800 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME SC
2 Anna Sentner JR George Jenkins 3:00.69 2:31.84 2:36.40 1:56.92 8
6 Sydney Spaulding FR George Jenkins 2:37.55 2:45.84 3:12.38 3:15.70 3
17 Dalyah Vilsaint SO George Jenkins 3:04.31 3:08.07 2:58.67 3:56.97 -
18 Rachel Brutus SR Lake Region 3:23.96 3:10.61 4:05.89 3:14.43 -
19 Shontel Dove JR George Jenkins 2:56.46 3:18.27 2:22.76 3:10.34 -
20 Karina Sanchez JR Lake Region 3:13.03 3:21.07 3:02.98 2:44.88 -
21 Samantha Leslie FR Lakeland 2:24.99 3:27.12 3:37.48 2:51.91 -
22 Amelia Keriazes SO Lakeland 4:01.83 3:28.47 3:40.98 3:53.49 -
23 Lilliana Ramos JR George Jenkins 4:18.80 3:30.40 3:55.65 4:31.42 -
24 Ellie Baker FR George Jenkins 4:19.79 3:31.21 4:17.68 3:14.32 -
25 Lydia Cline JR George Jenkins 4:04.33 3:32.46 4:29.83 3:06.97 -
26 Caitlin Maguire SR George Jenkins 4:21.49 3:32.59 4:02.36 4:36.37 -
27 Samixha Karki SR George Jenkins 2:58.94 3:33.02 3:35.15 3:05.33 -
29 Miriam Rifai FR Lakeland 4:52.71 3:52.31 4:38.78 3:52.31 -
Girls' 800 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME SC
1 Alicia Ruiz SO George Jenkins 2:56.72 2:21.37 2:04.41 2:15.72 10
3 Vel'Lance Wells SR Kathleen 1:53.12 2:41.60 2:28.68 2:10.90 6
4 Emma Nales-Torchio 8 McKeel 3:15.38 2:44.18 2:12.99 3:05.53 5
5 Aisjah Hunter SO Lake Region 2:28.75 2:45.27 1:55.69 1:59.00 4
7 Kaleigh Malick FR George Jenkins 3:09.75 2:47.92 3:28.22 2:22.74 2
8 Viktorya Manno JR George Jenkins 2:16.51 2:48.53 2:21.57 3:00.33 1
9 Lauren Musselman SR George Jenkins 2:57.09 2:51.93 3:10.85 3:02.25 -
10 Sonia Santibanez SR Kathleen 3:15.05 2:55.72 2:59.24 2:41.67 -
11 LaDale Eaves JR George Jenkins 3:01.12 2:55.84 2:25.95 3:06.39 -
12 Sage Koury SO George Jenkins 2:10.62 2:56.51 2:33.57 2:40.63 -
13 Alia Peets SO George Jenkins 2:14.73 2:57.27 2:12.96 2:44.87 -
14 Jo'Kierrea Kelly SO Kathleen 2:54.19 2:57.74 2:54.19 2:50.63 -
15 Alayna Mann 8 McKeel 3:19.35 2:59.59 2:21.88 3:04.98 -
16 Krystalyn Sanchez SO Lake Region 2:09.99 3:05.69 2:11.84 3:46.55 -
28 Hayley Swartz SO Lakeland 2:34.81 3:38.03 3:42.39 3:16.23 -