March 26, 2019
|
Wakulla HS - Crawfordville, FL

Girls' 100 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Naveyh Frost SO Godby 12.61 10
2 Ameion Hamlet JR Godby 12.92 8
3 Alexandria Jordan SO Lincoln 13.00 6
4 Nyvay Davis JR Lincoln 13.11 5
5 Sage Day JR Wakulla 13.11 4
6 Eryana Kirkland JR Godby 13.17 3
7 Shanya Donaldson SO Wakulla 13.36 2
8 Zinaya Arnold FR Godby 13.40 1
9 Zaire Reynolds JR Lincoln 13.47 -
10 Kayley Farmer SR Lincoln 13.48 -
11 Jadakist Campbell SR Taylor County 13.57 -
12 Kiara Byrd SR Godby 13.71 -
13 Jonviay Danner SO Wakulla 13.76 -
14 Haeven Jay FR Taylor County 13.85 -
15 Kierra Cooper FR Lincoln 13.87 -
16 Kaylin Lawrence FR Wakulla 13.93 -
17 Symone Crump FR Godby 13.97 -
18 Zaniah Maples FR Godby 13.97 -
19 Aryl Young SO Lincoln 14.09 -
20 Tamia Howie JR Godby 14.09 -
21 Maurjea Robinson SO Wakulla 14.24 -
22 Alexandria Warren 10 Godby HS 14.44 -
23 Janacia Bunyon JR Franklin County 14.56 -
24 Promise Jackson 10 Taylor County HS 14.74 -
25 Sarah Tychsen 7 Community Christian (Tal) 15.22 -
26 Caroline Large 7 Community Christian (Tal) 16.04 -
27 Hayley Dunlap JR Wakulla Christian 16.11 -
Girls' 100 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
9 Zaire Reynolds JR Lincoln 13.47 -
16 Kaylin Lawrence FR Wakulla 13.93 -
25 Sarah Tychsen 7 Community Christian (Tal) 15.22 -
26 Caroline Large 7 Community Christian (Tal) 16.04 -
Girls' 100 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
22 Alexandria Warren 10 Godby HS 14.44 -
23 Janacia Bunyon JR Franklin County 14.56 -
27 Hayley Dunlap JR Wakulla Christian 16.11 -
Girls' 100 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
14 Haeven Jay FR Taylor County 13.85 -
17 Symone Crump FR Godby 13.97 -
18 Zaniah Maples FR Godby 13.97 -
19 Aryl Young SO Lincoln 14.09 -
20 Tamia Howie JR Godby 14.09 -
21 Maurjea Robinson SO Wakulla 14.24 -
24 Promise Jackson 10 Taylor County HS 14.74 -
Girls' 100 Meters Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
6 Eryana Kirkland JR Godby 13.17 3
7 Shanya Donaldson SO Wakulla 13.36 2
8 Zinaya Arnold FR Godby 13.40 1
11 Jadakist Campbell SR Taylor County 13.57 -
12 Kiara Byrd SR Godby 13.71 -
13 Jonviay Danner SO Wakulla 13.76 -
15 Kierra Cooper FR Lincoln 13.87 -
Girls' 100 Meters Section 5
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Naveyh Frost SO Godby 12.61 10
2 Ameion Hamlet JR Godby 12.92 8
3 Alexandria Jordan SO Lincoln 13.00 6
4 Nyvay Davis JR Lincoln 13.11 5
5 Sage Day JR Wakulla 13.11 4
10 Kayley Farmer SR Lincoln 13.48 -