April 16, 2019
|
B. T. Washington - Pensacola, FL

Boys' 100 Meters Finals

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Christian Murphy SR Gulf Breeze 11.04 10
2 Dacarrion McWilliams JR Pine Forest 11.18 8
3 Eddie Craig SO Pace 11.22 6
4 Tyler Strain SO Pace 11.24 5
5 Ladarius Clardy JR Pine Forest 11.25 4
6 Joseph Zayszly SR Tate 11.26 3
7 Devon Witherspoon SR Pine Forest 11.29 2
8 Liam Werner SR Gulf Breeze 11.63 1

Boys' 100 Meters Preliminaries

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME
1 Eddie Craig SO Pace 11.03
2 Christian Murphy SR Gulf Breeze 11.18
3 Tyler Strain SO Pace 11.24
4 Ladarius Clardy JR Pine Forest 11.38
5 Dacarrion McWilliams JR Pine Forest 11.10
6 Joseph Zayszly SR Tate 11.35
7 Devon Witherspoon SR Pine Forest 11.42
8 Liam Werner SR Gulf Breeze 11.50
9 A Darius Wallace JR Escambia 11.50
10 Gavin Grice FR Tate 11.55
11 Rondale Weaden JR Pine Forest 11.62
12 Dayshon Dwight JR Escambia 11.74
13 Valerio Christopher JR Tate 11.75
14 Javarous Harrison SO Washington (Pensacola) 11.89
15 London Parries SR Gulf Breeze 11.92
16 Jackson Wright FR Pace 11.94
17 La Monte Cunningham SO Milton 12.06
18 Shawnqraus Blackwell SO Escambia 12.11
19 Andrien Anderson SO Milton 12.11
20 Damean Bivins SR Pace 12.21
21 Shaun Wheeler FR Tate 12.37
22 Kobe Hall FR Washington (Pensacola) 12.50
23 De'Jon Laxton SO Escambia 12.73
24 Steven Dortch SO Pensacola 13.05
Boys' 100 Meters Preliminaries Heat 1
PL NAME YEAR TEAM TIME
1 Eddie Craig SO Pace 11.03
5 Dacarrion McWilliams JR Pine Forest 11.10
8 Liam Werner SR Gulf Breeze 11.50
13 Valerio Christopher JR Tate 11.75
18 Shawnqraus Blackwell SO Escambia 12.11
20 Damean Bivins SR Pace 12.21
Boys' 100 Meters Preliminaries Heat 2
PL NAME YEAR TEAM TIME
3 Tyler Strain SO Pace 11.24
10 Gavin Grice FR Tate 11.55
14 Javarous Harrison SO Washington (Pensacola) 11.89
15 London Parries SR Gulf Breeze 11.92
19 Andrien Anderson SO Milton 12.11
Boys' 100 Meters Preliminaries Heat 3
PL NAME YEAR TEAM TIME
4 Ladarius Clardy JR Pine Forest 11.38
9 A Darius Wallace JR Escambia 11.50
12 Dayshon Dwight JR Escambia 11.74
17 La Monte Cunningham SO Milton 12.06
21 Shaun Wheeler FR Tate 12.37
23 De'Jon Laxton SO Escambia 12.73
Boys' 100 Meters Preliminaries Heat 4
PL NAME YEAR TEAM TIME
2 Christian Murphy SR Gulf Breeze 11.18
6 Joseph Zayszly SR Tate 11.35
7 Devon Witherspoon SR Pine Forest 11.42
11 Rondale Weaden JR Pine Forest 11.62
16 Jackson Wright FR Pace 11.94
22 Kobe Hall FR Washington (Pensacola) 12.50
24 Steven Dortch SO Pensacola 13.05