March 12, 2019
|
Bozeman - Southport, FL

Boys' 1600 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Xander Peacock JR Blountstown 4:57.53 10
2 Zack McFarland 11 Wewahitchka HS 4:58.04 8
3 Philip Anderson JR Paxton 4:59.83 6
4 Eugene Hall SO Paxton 5:05.69 4
5 Saul Puente JR Blountstown 5:12.82 2
6 Elier Pais SO Blountstown 5:21.77 1
7 Josiah Hood SR Rocky Bayou Christian 5:24.75 -
8 Ben Clark JR Rocky Bayou Christian 5:26.71 -
9 Charlee Winchester SO Franklin County 5:33.98 -
10 Terrell Hope SR Blountstown 5:44.23 -
11 Micah Wynn JR Rocky Bayou Christian 5:46.69 -
12 Marque Deveaux FR Sneads 5:49.55 -
13 William Jetton 8 Rocky Bayou Christian 5:52.30 -
14 Eladio Ramirez 7 Graceville 6:00.31 -
15 Trevor Bengry SR Graceville 6:04.61 -
16 Zeth Hanlon 9 Wewahitchka HS 6:05.88 -
17 Grayson Lewis SR Wakulla Christian 6:15.16 -
18 Lane Ozburn Tyus 11 Sneads HS 6:44.03 -
  David Rich 7 Wewahitchka HS NT -
  Robert Oconner 6 Palm Bay Prep Academy NT -
  Joseth Youngest 6 Palm Bay Prep Academy NT -
  Josiah Miller 8 Palm Bay Prep Academy NT -
  Corey French 6 Cottondale HS NT -
  Zander Hanlon 9 Wewahitchka HS NT -
  Reece Juno 7 Franklin County NT -
  Lance Peterson 7 Franklin County NT -
  Joel Lewis 7 Wakulla Christian NT -
  Adam Burch JR Graceville NT -
  Zachory Macon JR Freeport NT -
  Turner Alford 8 Paxton NT -
  Jeffery Wilson 8 Paxton NT -
  Joshua Combs 6 Bozeman NT -
  Bryce Wilder JR Bozeman NT -
  Jarrett Spencer 7 Bozeman NT -
  Thomas Hedges 7 Bozeman NT -
  Bryson Campbell 6 Palm Bay Prep Academy NT -
Boys' 1600 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
12 Marque Deveaux FR Sneads 5:49.55 -
  Joel Lewis 7 Wakulla Christian NT -
  Zander Hanlon 9 Wewahitchka HS NT -
  Robert Oconner 6 Palm Bay Prep Academy NT -
  David Rich 7 Wewahitchka HS NT -
  Joseth Youngest 6 Palm Bay Prep Academy NT -
  Josiah Miller 8 Palm Bay Prep Academy NT -
  Corey French 6 Cottondale HS NT -
  Reece Juno 7 Franklin County NT -
  Lance Peterson 7 Franklin County NT -
  Thomas Hedges 7 Bozeman NT -
  Jarrett Spencer 7 Bozeman NT -
  Bryce Wilder JR Bozeman NT -
  Joshua Combs 6 Bozeman NT -
  Jeffery Wilson 8 Paxton NT -
  Turner Alford 8 Paxton NT -
  Zachory Macon JR Freeport NT -
  Adam Burch JR Graceville NT -
  Bryson Campbell 6 Palm Bay Prep Academy NT -
Boys' 1600 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Xander Peacock JR Blountstown 4:57.53 10
2 Zack McFarland 11 Wewahitchka HS 4:58.04 8
3 Philip Anderson JR Paxton 4:59.83 6
4 Eugene Hall SO Paxton 5:05.69 4
5 Saul Puente JR Blountstown 5:12.82 2
6 Elier Pais SO Blountstown 5:21.77 1
7 Josiah Hood SR Rocky Bayou Christian 5:24.75 -
8 Ben Clark JR Rocky Bayou Christian 5:26.71 -
9 Charlee Winchester SO Franklin County 5:33.98 -
10 Terrell Hope SR Blountstown 5:44.23 -
11 Micah Wynn JR Rocky Bayou Christian 5:46.69 -
13 William Jetton 8 Rocky Bayou Christian 5:52.30 -
14 Eladio Ramirez 7 Graceville 6:00.31 -
15 Trevor Bengry SR Graceville 6:04.61 -
16 Zeth Hanlon 9 Wewahitchka HS 6:05.88 -
17 Grayson Lewis SR Wakulla Christian 6:15.16 -
18 Lane Ozburn Tyus 11 Sneads HS 6:44.03 -