March 9, 2019
|
B. T. Washington - Pensacola, FL

Girls' 200 Meters Finals

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Autaliah Williams-Gould SO Pine Forest 26.42 10
2 Abigail Pantilitz JR Navarre 26.47 8
3 Valery Mendez FR Fort Walton Beach 27.29 6
4 Fatima Morris SO Fort Walton Beach 27.79 5
5 Mariah Harris SO Washington (Pensacola) 27.96 4
6 Ny'Zha Anthony JR Niceville 28.39 3

Girls' 200 Meters Preliminaries

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME
1 Autaliah Williams-Gould SO Pine Forest 26.13
2 Denise White SR Bay 26.65
3 Ny'Zha Anthony JR Niceville 27.23
4 Mariah Harris SO Washington (Pensacola) 27.51
5 Deaundra Johnson SO Pine Forest 27.66
6 Valery Mendez FR Fort Walton Beach 27.89
7 Fatima Morris SO Fort Walton Beach 27.95
8 Abigail Pantilitz JR Navarre 27.98
9 Sequoia Comeger JR Navarre 28.01
10 Madison Whitehurst FR Choctawhatchee 28.25
11 Maliyah Williams FR Pine Forest 28.34
12 Maguire Holahan JR Niceville 28.54
13 Asha Duren SO Fort Walton Beach 28.58
14 Reagan Howell SO Niceville 29.07
15 Cortnie Holley SR Milton 29.30
16 Madison Dulay FR West Florida 29.39
17 Mya Matthews 11 Escambia HS 29.51
18 Alicyn Grete SR Choctawhatchee 29.62
19 Rachel Leggett FR Navarre 29.74
20 Sonyae Chambers SO Tate 29.92
21 Sarafina Mowe 11 Gulf Breeze HS 29.99
22 Keyosha Warren SO Choctawhatchee 30.19
23 Nygozi Jones JR Pensacola Christian 30.91
24 Mckinna Moore JR West Florida 31.38
25 Madison Hancock SO Bay 31.39
26 Alexa Spikes SO Bay 31.46
27 Grace Mims FR Pensacola 31.55
28 Brooklyn Bailey 9 Fairhope 31.83
29 Aniya Knight FR Pensacola 31.92
30 Jennifer Mims 7 Pensacola Christian 32.18
31 Ayomide Ajibola 8 Pensacola Christian 32.39
32 Anna Moulds JR Tate 32.92
33 Resa Robinett 10 Gulf Shores HS 32.93
34 Bella Turner 10 Gulf Shores HS 33.09
35 Malari Glass 9 Fairhope 33.29
36 Jenascia Madison FR Tate 33.39
37 Janiya Sligh FR Pensacola 33.69
38 Jayden Byrd 10 Gulf Shores HS 34.72
Girls' 200 Meters Preliminaries Heat 1
PL NAME YEAR TEAM TIME
4 Mariah Harris SO Washington (Pensacola) 27.51
10 Madison Whitehurst FR Choctawhatchee 28.25
14 Reagan Howell SO Niceville 29.07
31 Ayomide Ajibola 8 Pensacola Christian 32.39
35 Malari Glass 9 Fairhope 33.29
Girls' 200 Meters Preliminaries Heat 2
PL NAME YEAR TEAM TIME
3 Ny'Zha Anthony JR Niceville 27.23
6 Valery Mendez FR Fort Walton Beach 27.89
20 Sonyae Chambers SO Tate 29.92
22 Keyosha Warren SO Choctawhatchee 30.19
27 Grace Mims FR Pensacola 31.55
28 Brooklyn Bailey 9 Fairhope 31.83
Girls' 200 Meters Preliminaries Heat 3
PL NAME YEAR TEAM TIME
1 Autaliah Williams-Gould SO Pine Forest 26.13
12 Maguire Holahan JR Niceville 28.54
19 Rachel Leggett FR Navarre 29.74
23 Nygozi Jones JR Pensacola Christian 30.91
26 Alexa Spikes SO Bay 31.46
29 Aniya Knight FR Pensacola 31.92
33 Resa Robinett 10 Gulf Shores HS 32.93
Girls' 200 Meters Preliminaries Heat 4
PL NAME YEAR TEAM TIME
8 Abigail Pantilitz JR Navarre 27.98
11 Maliyah Williams FR Pine Forest 28.34
16 Madison Dulay FR West Florida 29.39
18 Alicyn Grete SR Choctawhatchee 29.62
30 Jennifer Mims 7 Pensacola Christian 32.18
36 Jenascia Madison FR Tate 33.39
Girls' 200 Meters Preliminaries Heat 5
PL NAME YEAR TEAM TIME
5 Deaundra Johnson SO Pine Forest 27.66
13 Asha Duren SO Fort Walton Beach 28.58
15 Cortnie Holley SR Milton 29.30
21 Sarafina Mowe 11 Gulf Breeze HS 29.99
24 Mckinna Moore JR West Florida 31.38
32 Anna Moulds JR Tate 32.92
37 Janiya Sligh FR Pensacola 33.69
Girls' 200 Meters Preliminaries Heat 6
PL NAME YEAR TEAM TIME
2 Denise White SR Bay 26.65
7 Fatima Morris SO Fort Walton Beach 27.95
9 Sequoia Comeger JR Navarre 28.01
17 Mya Matthews 11 Escambia HS 29.51
25 Madison Hancock SO Bay 31.39
34 Bella Turner 10 Gulf Shores HS 33.09
38 Jayden Byrd 10 Gulf Shores HS 34.72