March 8, 2019
|
Godby - Tallahassee, FL

Girls' 200 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 A’Kyrah O'Banner JR Godby 25.27 10
2 Jacquell Lewis JR Florida High 25.57 8
3 Naveyh Frost SO Godby 25.80 6
4 Madison King JR Godby 25.83 5
5 Nadia Collins SO Leon 26.37 4
6 Nataki Close SR Lincoln 26.40 3
7 Destiny Forbes SO Godby 26.62 2
8 Ameion Hamlet JR Godby 26.73 1
9 Miahna Harden SO Lincoln 26.78 -
10 Janasia Cox SR Gadsden County 26.83 -
11 Shania Cromartie JR Leon 27.04 -
12 Lanayjah Kelly FR Godby 27.14 -
13 Nyvay Davis JR Lincoln 27.32 -
14 Sage Day JR Wakulla 27.52 -
14 Danielle Shaw SR Rickards 27.52 -
16 Micah Nunn 7 Florida High 27.99 -
17 Sanaa Crumiel SO FAMU DRS 28.17 -
18 De'Ana Albert FR Wakulla 28.23 -
19 Zinaya Arnold FR Godby 28.30 -
20 Dayonna Smith SO Graceville 28.78 -
21 Eryana Kirkland JR Godby 28.79 -
22 Alanah Woodie FR Florida High 28.86 -
23 Grace Fuller SR Community Christian (Tal) 28.91 -
24 Eliexia Knight SO FAMU DRS 29.07 -
25 Kaylin Lawrence FR Wakulla 29.22 -
26 Kiara Byrd SR Godby 29.58 -
27 Evoni Jenkins FR Gadsden County 29.63 -
28 Kailoni Ross SR Godby 29.69 -
29 Kailynn Posey SO Bishop Snyder 29.72 -
30 Kate Powell SR Leon 29.78 -
31 Charmaine Folson SO Rickards 29.79 -
32 Zaniah Maples FR Godby 29.87 -
33 Tamia Howie JR Godby 29.91 -
34 Carlissa Shuler SO Jefferson County 30.12 -
35 Christina Walker 7 Jefferson County 30.16 -
35 Brittany Mackey JR Gadsden County 30.16 -
37 Shurrell Jackson 8 Wewahitchka HS 30.30 -
38 Jane-Kathryn Whittington SO Maclay 30.43 -
39 Morgan Wilson FR Community Christian (Tal) 30.55 -
40 Tahirah Peterson JR Rickards 30.69 -
41 Olivia Garlington 8 Graceville 30.71 -
42 Kalia Webster FR Godby 31.12 -
43 Faith Fuller SO Community Christian (Tal) 31.17 -
44 Hollin Monk SR Chiles 31.25 -
45 Ashley Ramos SO Bishop Snyder 31.29 -
46 Tayley Cotton JR Maclay 31.87 -
47 Mylie Rogers JR Chiles 33.03 -
48 Kennedy Anderson SO FAMU DRS 33.38 -
49 Becky Presnell 8 North Florida Christian 33.91 -
50 Mary Rust SO Maclay 33.96 -
51 Alexsis Thomas JR North Florida Christian 34.03 -
Girls' 200 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
30 Kate Powell SR Leon 29.78 -
45 Ashley Ramos SO Bishop Snyder 31.29 -
Girls' 200 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
37 Shurrell Jackson 8 Wewahitchka HS 30.30 -
38 Jane-Kathryn Whittington SO Maclay 30.43 -
51 Alexsis Thomas JR North Florida Christian 34.03 -
Girls' 200 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
12 Lanayjah Kelly FR Godby 27.14 -
22 Alanah Woodie FR Florida High 28.86 -
48 Kennedy Anderson SO FAMU DRS 33.38 -
49 Becky Presnell 8 North Florida Christian 33.91 -
Girls' 200 Meters Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
39 Morgan Wilson FR Community Christian (Tal) 30.55 -
43 Faith Fuller SO Community Christian (Tal) 31.17 -
44 Hollin Monk SR Chiles 31.25 -
46 Tayley Cotton JR Maclay 31.87 -
50 Mary Rust SO Maclay 33.96 -
Girls' 200 Meters Section 5
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
21 Eryana Kirkland JR Godby 28.79 -
35 Christina Walker 7 Jefferson County 30.16 -
40 Tahirah Peterson JR Rickards 30.69 -
42 Kalia Webster FR Godby 31.12 -
Girls' 200 Meters Section 6
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
23 Grace Fuller SR Community Christian (Tal) 28.91 -
31 Charmaine Folson SO Rickards 29.79 -
32 Zaniah Maples FR Godby 29.87 -
41 Olivia Garlington 8 Graceville 30.71 -
47 Mylie Rogers JR Chiles 33.03 -
Girls' 200 Meters Section 7
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
18 De'Ana Albert FR Wakulla 28.23 -
20 Dayonna Smith SO Graceville 28.78 -
24 Eliexia Knight SO FAMU DRS 29.07 -
27 Evoni Jenkins FR Gadsden County 29.63 -
29 Kailynn Posey SO Bishop Snyder 29.72 -
35 Brittany Mackey JR Gadsden County 30.16 -
Girls' 200 Meters Section 8
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
19 Zinaya Arnold FR Godby 28.30 -
25 Kaylin Lawrence FR Wakulla 29.22 -
26 Kiara Byrd SR Godby 29.58 -
33 Tamia Howie JR Godby 29.91 -
34 Carlissa Shuler SO Jefferson County 30.12 -
Girls' 200 Meters Section 9
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
13 Nyvay Davis JR Lincoln 27.32 -
14 Sage Day JR Wakulla 27.52 -
14 Danielle Shaw SR Rickards 27.52 -
16 Micah Nunn 7 Florida High 27.99 -
28 Kailoni Ross SR Godby 29.69 -
Girls' 200 Meters Section 10
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
5 Nadia Collins SO Leon 26.37 4
6 Nataki Close SR Lincoln 26.40 3
7 Destiny Forbes SO Godby 26.62 2
8 Ameion Hamlet JR Godby 26.73 1
11 Shania Cromartie JR Leon 27.04 -
17 Sanaa Crumiel SO FAMU DRS 28.17 -
Girls' 200 Meters Section 11
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 A’Kyrah O'Banner JR Godby 25.27 10
2 Jacquell Lewis JR Florida High 25.57 8
3 Naveyh Frost SO Godby 25.80 6
4 Madison King JR Godby 25.83 5
9 Miahna Harden SO Lincoln 26.78 -
10 Janasia Cox SR Gadsden County 26.83 -