March 8, 2019
|
Godby - Tallahassee, FL

Boys' 1600 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Clayburn Milford SR Chiles 4:39.14 10
2 Bryson Gonzalez JR Leon 4:40.85 8
3 Jordan Guice SO Rickards 4:46.34 6
4 Chris Porter SR Rickards 4:48.06 5
5 James Kilduff JR Chiles 4:49.43 4
6 Nicholas Ciarlariello SO Community Christian (Tal) 4:50.60 3
7 Joey Jung JR Lincoln 4:50.67 2
8 Sam Mountin SR Chiles 4:50.97 1
9 Daniel Wiedeman JR Wakulla 4:52.84 -
10 Xander Peacock JR Blountstown 4:56.56 -
11 Malachi Richards SR Rickards 4:58.31 -
12 Mason McCord JR Wakulla 4:58.36 -
13 Zack McFarland 11 Wewahitchka HS 5:00.45 -
14 James McDuffie SR Maclay 5:03.14 -
15 Stephen Votaw JR Wakulla 5:03.20 -
16 Calvin McGinnis SR Lincoln 5:03.42 -
17 Jackson Roberts JR Leon 5:11.71 -
18 John Yearty JR Chiles 5:12.05 -
19 Saul Puente JR Blountstown 5:14.46 -
20 Cameron Massa JR Chiles 5:25.51 -
21 Elier Pais SO Blountstown 5:25.97 -
22 Lucas Mauch 8 Maclay 5:27.58 -
23 Michael Thompson JR Lincoln 5:29.25 -
24 Gavin Payne JR Community Christian (Tal) 5:30.03 -
25 Carson Freeland 7 Community Christian (Tal) 5:30.30 -
26 Charlee Winchester SO Franklin County 5:31.85 -
27 Hunter Stanley 7 Florida High 5:32.51 -
28 Keelan Tidwell FR Community Christian (Tal) 5:41.00 -
29 Brandon Smiroldo JR Wakulla 5:41.09 -
30 Terrell Hope SR Blountstown 5:41.18 -
31 Zakeric Whitehead SO Leon 5:43.37 -
32 Tylan Harris JR Godby 5:48.09 -
33 Chris Tychsen 7 Community Christian (Tal) 5:50.13 -
34 Eladio Ramirez 7 Graceville 5:51.96 -
35 Eli Mears FR Maclay 5:54.77 -
36 Zeth Hanlon 9 Wewahitchka HS 5:58.90 -
37 Austin Jones JR Port St. Joe 6:00.84 -
38 Zander Hanlon 9 Wewahitchka HS 6:02.15 -
39 Trevor Bengry SR Graceville 6:02.96 -
40 William Evans 8 Jefferson County Middle / 6:03.10 -
41 eukovi smith 9 Gadsden County High Schoo 6:07.86 -
42 Carlos Nandho SR Blountstown 6:10.17 -
43 Spencer Thacker 6 Community Christian (Tal) 6:11.12 -
44 Fidel Nandho FR Blountstown 6:11.80 -
45 Arrow Harris 7 Community Christian (Tal) 6:19.60 -
46 Cole Polous 7 Franklin County 6:22.11 -
47 William Cole 7 Wewahitchka HS 6:25.15 -
48 Reece Juno 7 Franklin County 6:28.70 -
49 Adam Burch JR Graceville 6:41.26 -
50 David Brookins SO Jefferson County 6:44.45 -
51 Matthew Wolfkill 7 Community Christian (Tal) 6:46.57 -
52 Marlon Barrington 8 Jefferson County 7:15.73 -
Boys' 1600 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
18 John Yearty JR Chiles 5:12.05 -
20 Cameron Massa JR Chiles 5:25.51 -
22 Lucas Mauch 8 Maclay 5:27.58 -
23 Michael Thompson JR Lincoln 5:29.25 -
24 Gavin Payne JR Community Christian (Tal) 5:30.03 -
25 Carson Freeland 7 Community Christian (Tal) 5:30.30 -
28 Keelan Tidwell FR Community Christian (Tal) 5:41.00 -
29 Brandon Smiroldo JR Wakulla 5:41.09 -
33 Chris Tychsen 7 Community Christian (Tal) 5:50.13 -
35 Eli Mears FR Maclay 5:54.77 -
36 Zeth Hanlon 9 Wewahitchka HS 5:58.90 -
43 Spencer Thacker 6 Community Christian (Tal) 6:11.12 -
45 Arrow Harris 7 Community Christian (Tal) 6:19.60 -
47 William Cole 7 Wewahitchka HS 6:25.15 -
51 Matthew Wolfkill 7 Community Christian (Tal) 6:46.57 -
Boys' 1600 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
21 Elier Pais SO Blountstown 5:25.97 -
26 Charlee Winchester SO Franklin County 5:31.85 -
27 Hunter Stanley 7 Florida High 5:32.51 -
30 Terrell Hope SR Blountstown 5:41.18 -
31 Zakeric Whitehead SO Leon 5:43.37 -
32 Tylan Harris JR Godby 5:48.09 -
34 Eladio Ramirez 7 Graceville 5:51.96 -
37 Austin Jones JR Port St. Joe 6:00.84 -
38 Zander Hanlon 9 Wewahitchka HS 6:02.15 -
39 Trevor Bengry SR Graceville 6:02.96 -
40 William Evans 8 Jefferson County Middle / 6:03.10 -
42 Carlos Nandho SR Blountstown 6:10.17 -
44 Fidel Nandho FR Blountstown 6:11.80 -
46 Cole Polous 7 Franklin County 6:22.11 -
48 Reece Juno 7 Franklin County 6:28.70 -
49 Adam Burch JR Graceville 6:41.26 -
50 David Brookins SO Jefferson County 6:44.45 -
52 Marlon Barrington 8 Jefferson County 7:15.73 -
Boys' 1600 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Clayburn Milford SR Chiles 4:39.14 10
2 Bryson Gonzalez JR Leon 4:40.85 8
3 Jordan Guice SO Rickards 4:46.34 6
4 Chris Porter SR Rickards 4:48.06 5
5 James Kilduff JR Chiles 4:49.43 4
6 Nicholas Ciarlariello SO Community Christian (Tal) 4:50.60 3
7 Joey Jung JR Lincoln 4:50.67 2
8 Sam Mountin SR Chiles 4:50.97 1
9 Daniel Wiedeman JR Wakulla 4:52.84 -
10 Xander Peacock JR Blountstown 4:56.56 -
11 Malachi Richards SR Rickards 4:58.31 -
12 Mason McCord JR Wakulla 4:58.36 -
13 Zack McFarland 11 Wewahitchka HS 5:00.45 -
14 James McDuffie SR Maclay 5:03.14 -
15 Stephen Votaw JR Wakulla 5:03.20 -
16 Calvin McGinnis SR Lincoln 5:03.42 -
17 Jackson Roberts JR Leon 5:11.71 -
19 Saul Puente JR Blountstown 5:14.46 -
41 eukovi smith 9 Gadsden County High Schoo 6:07.86 -