February 8, 2019
|
Mandarin - Jacksonville, FL

Boys' 100 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Domictress Robinson SO Ribault 11.08 10
2 Jaelyn Brown SR Ribault 11.17 8
3 Carlton Gantt SR Ribault 11.18 6
4 Craig Sinclair JR Bartram Trail 11.39 5
5 Jordan Perkins JR Mandarin 11.41 4
6 Maurice Heath 10 Robert E. Lee HS 11.43 3
7 Aaron Blunt JR Ribault 11.46 2
8 Corey McDaniels SR St. Johns Country Day 11.47 1
9 Eric Weatherly FR Bartram Trail 11.47 -
10 Brian Brown SO Mandarin 11.57 -
11 Jordan Carson SR Ribault 11.58 -
12 Aaron Jones SO Bartram Trail 11.62 -
13 Jerone Smith 12 Robert E. Lee HS 11.70 -
13 John Snyder SR Fleming Island 11.70 -
15 Jett Isley SR St. Johns Country Day 11.71 -
15 Marques Moulds JR Bartram Trail 11.71 -
17 Leondre Stevenson 10 Robert E. Lee HS 11.73 -
18 Kaleb Seybolt 11 Fleming Island HS 11.77 -
19 Jeffrey Stiles FR Bartram Trail 11.83 -
20 Devin Grind SO Fleming Island 11.93 -
21 Darius Harris SO Fleming Island 11.96 -
22 Malik Harrison 9 Ponte Vedra HS 11.98 -
22 Jaleen Graham JR Ribault 11.98 -
24 John Tennant SO Mandarin 12.03 -
25 Michael Heinz 10 Ponte Vedra HS 12.04 -
26 Dominick Altomare SR Bartram Trail 12.05 -
27 John Parkins SO Mandarin 12.17 -
28 Adam Yocum JR Bartram Trail 12.18 -
29 Timothy Thomas SO Fleming Island 12.25 -
30 Austin Clemons SO Mandarin 12.31 -
31 Maurice Bell 10 Robert E. Lee HS 12.39 -
32 Gavin Russell SO St. Johns Country Day 12.42 -
33 Chris Leveille 9 Ponte Vedra HS 12.44 -
34 Christopher Brown FR Fleming Island 12.56 -
35 Jaylen Scott 11 Robert E. Lee HS 12.59 -
36 Joseph Stevens FR Fleming Island 12.68 -
37 Keaton Thomas 9 Ponte Vedra HS 12.69 -
38 John Heuschkel 11 Ponte Vedra HS 12.71 -
39 Jordan Mcintyre SR Bartram Trail 12.72 -
39 Clarence Goodman SO Ribault 12.72 -
41 Marcos Jones 10 Ponte Vedra HS 12.74 -
42 Christian Warren SR Mandarin 12.78 -
43 Zavier Curtis 9 Robert E. Lee HS 12.79 -
44 Patrick Quinlan 10 Ponte Vedra HS 12.82 -
45 Duan Mitchell 10 Robert E. Lee HS 12.89 -
46 Gene Jones 10 Robert E. Lee HS 13.19 -
47 Max Cleland 10 Christ's Church Academy ( 13.29 -
48 Chance Harnage 10 Christ's Church Academy ( 13.36 -
49 Roger Spell FR Mandarin 13.55 -
50 Gabe Buchanan 8 Keystone Heights HS 13.81 -
51 Zachary Parmeter 11 Keystone Heights HS 14.02 -
52 Jayson Lauzurique 10 Keystone Heights HS 14.10 -
53 Antwan Murphy FR Mandarin 14.26 -
54 Titus Hightower JR Mandarin 14.64 -
55 Evan Pall 7 Christ's Church Academy ( 14.65 -
56 Luke Vanzant 10 Keystone Heights HS 15.55 -
57 Colten Weaver 7 Keystone Heights HS 16.20 -
58 Clayton Shaw 7 Keystone Heights HS 17.81 -
Boys' 100 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
48 Chance Harnage 10 Christ's Church Academy ( 13.36 -
51 Zachary Parmeter 11 Keystone Heights HS 14.02 -
52 Jayson Lauzurique 10 Keystone Heights HS 14.10 -
55 Evan Pall 7 Christ's Church Academy ( 14.65 -
56 Luke Vanzant 10 Keystone Heights HS 15.55 -
57 Colten Weaver 7 Keystone Heights HS 16.20 -
58 Clayton Shaw 7 Keystone Heights HS 17.81 -
Boys' 100 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
34 Christopher Brown FR Fleming Island 12.56 -
39 Jordan Mcintyre SR Bartram Trail 12.72 -
47 Max Cleland 10 Christ's Church Academy ( 13.29 -
49 Roger Spell FR Mandarin 13.55 -
50 Gabe Buchanan 8 Keystone Heights HS 13.81 -
53 Antwan Murphy FR Mandarin 14.26 -
Boys' 100 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
25 Michael Heinz 10 Ponte Vedra HS 12.04 -
38 John Heuschkel 11 Ponte Vedra HS 12.71 -
41 Marcos Jones 10 Ponte Vedra HS 12.74 -
42 Christian Warren SR Mandarin 12.78 -
44 Patrick Quinlan 10 Ponte Vedra HS 12.82 -
45 Duan Mitchell 10 Robert E. Lee HS 12.89 -
54 Titus Hightower JR Mandarin 14.64 -
Boys' 100 Meters Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
18 Kaleb Seybolt 11 Fleming Island HS 11.77 -
20 Devin Grind SO Fleming Island 11.93 -
24 John Tennant SO Mandarin 12.03 -
30 Austin Clemons SO Mandarin 12.31 -
33 Chris Leveille 9 Ponte Vedra HS 12.44 -
36 Joseph Stevens FR Fleming Island 12.68 -
46 Gene Jones 10 Robert E. Lee HS 13.19 -
Boys' 100 Meters Section 5
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
15 Jett Isley SR St. Johns Country Day 11.71 -
21 Darius Harris SO Fleming Island 11.96 -
22 Malik Harrison 9 Ponte Vedra HS 11.98 -
27 John Parkins SO Mandarin 12.17 -
29 Timothy Thomas SO Fleming Island 12.25 -
32 Gavin Russell SO St. Johns Country Day 12.42 -
37 Keaton Thomas 9 Ponte Vedra HS 12.69 -
43 Zavier Curtis 9 Robert E. Lee HS 12.79 -
Boys' 100 Meters Section 6
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
5 Jordan Perkins JR Mandarin 11.41 4
10 Brian Brown SO Mandarin 11.57 -
13 John Snyder SR Fleming Island 11.70 -
17 Leondre Stevenson 10 Robert E. Lee HS 11.73 -
22 Jaleen Graham JR Ribault 11.98 -
28 Adam Yocum JR Bartram Trail 12.18 -
35 Jaylen Scott 11 Robert E. Lee HS 12.59 -
39 Clarence Goodman SO Ribault 12.72 -
Boys' 100 Meters Section 7
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
7 Aaron Blunt JR Ribault 11.46 2
8 Corey McDaniels SR St. Johns Country Day 11.47 1
9 Eric Weatherly FR Bartram Trail 11.47 -
12 Aaron Jones SO Bartram Trail 11.62 -
15 Marques Moulds JR Bartram Trail 11.71 -
26 Dominick Altomare SR Bartram Trail 12.05 -
31 Maurice Bell 10 Robert E. Lee HS 12.39 -
Boys' 100 Meters Section 8
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Domictress Robinson SO Ribault 11.08 10
2 Jaelyn Brown SR Ribault 11.17 8
3 Carlton Gantt SR Ribault 11.18 6
4 Craig Sinclair JR Bartram Trail 11.39 5
6 Maurice Heath 10 Robert E. Lee HS 11.43 3
11 Jordan Carson SR Ribault 11.58 -
13 Jerone Smith 12 Robert E. Lee HS 11.70 -
19 Jeffrey Stiles FR Bartram Trail 11.83 -

Boys' 300 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Zach Nelson SR Bartram Trail 35.44 10
2 Nicholi Brown 12 Stanton Prep 35.85 8
3 Chase Ruskin SR Bartram Trail 35.95 6
4 Connell Mosley SR Mandarin 36.11 5
5 Jordan Perkins JR Mandarin 36.24 4
6 Corey McDaniels SR St. Johns Country Day 36.25 3
7 Jett Isley SR St. Johns Country Day 36.40 2
8 Daquez Robinson SR Mandarin 36.75 1
9 Joe Bradshaw 11 Nease HS 36.82 -
10 Ethan Howell SR Bartram Trail 36.98 -
11 Jared Ashe SR Fleming Island 37.11 -
12 Jacob Ashe SR Fleming Island 37.14 -
13 Domictress Robinson SO Ribault 37.17 -
14 DeQuan Thompson 11 Nease HS 37.25 -
15 Aaron Blunt JR Ribault 37.79 -
16 Joshua Woodcock SO Mandarin 37.80 -
17 Jordan Carson SR Ribault 37.92 -
18 Kaleo Fowler SR Bartram Trail 38.05 -
19 Marcus Brazil JR Ribault 38.47 -
20 Jeffrey Stiles FR Bartram Trail 38.60 -
21 Chris Russell 10 Stanton Prep 38.69 -
22 Jaleen Graham JR Ribault 39.11 -
23 Austin Way JR Bartram Trail 39.12 -
24 Austin St. Laurent SR Fleming Island 39.22 -
25 Derrick Johnson SR Mandarin 39.64 -
26 Connor Brady 10 Ponte Vedra HS 39.71 -
27 Noah Kellogg SR Fleming Island 39.75 -
28 Nick Mitchell SO Mandarin 39.83 -
29 Malakai Taylor 12 Bartram Trail HS 40.03 -
30 Carlton Gantt SR Ribault 40.06 -
31 Taylor Gaten SO Mandarin 40.48 -
32 Sean Lewis 9 Robert E. Lee HS 40.67 -
33 Chris Leveille 9 Ponte Vedra HS 40.69 -
33 Ellis Davis FR Mandarin 40.69 -
35 Gavin Russell SO St. Johns Country Day 40.96 -
36 Williams Jones SO Mandarin 41.01 -
37 Clarence Goodman SO Ribault 41.30 -
38 Eric Marshall 11 Nease HS 41.40 -
38 Liam Moloney 10 Nease HS 41.40 -
40 Marcos Jones 10 Ponte Vedra HS 41.45 -
41 Logan Wells 10 Nease HS 41.74 -
42 Aaed Musa 9 Stanton Prep 41.85 -
43 Dony Huynh SO Fleming Island 41.95 -
44 Jerry Payne 11 Keystone Heights HS 42.10 -
45 Jay Payne 11 Keystone Heights HS 42.26 -
46 Jaylen Scott 11 Robert E. Lee HS 42.75 -
47 Patrick Quinlan 10 Ponte Vedra HS 42.84 -
48 Chad Axon FR Ribault 43.14 -
49 Wilson Whitehead 9 Nease HS 43.65 -
50 Sean Denby 11 Nease HS 43.77 -
51 Luke Schake 10 Christ's Church Academy ( 43.82 -
52 Brian Mahoney 10 Ponte Vedra HS 43.94 -
53 Louay Elimam FR Fleming Island 44.11 -
54 Ricardo Russo 10 Ponte Vedra HS 44.46 -
55 David Smith 11 Keystone Heights HS 44.77 -
56 Connor Little 8 St. Johns Country Day 45.19 -
57 Luke Qualls 10 Keystone Heights HS 45.56 -
58 Thomas Pottenburgh 11 Stanton Prep 45.81 -
59 Manasseh White 9 Stanton Prep 45.97 -
60 Julian Pope FR Mandarin 46.18 -
61 Branden Anton 11 Stanton Prep 47.16 -
62 Freeman Kellam 10 Stanton Prep 47.28 -
63 Shepherd Rozier 6 Keystone Heights HS 48.38 -
64 Ian Kuhn 9 Stanton Prep 49.63 -
65 Evan Pall 7 Christ's Church Academy ( 52.26 -
Boys' 300 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
44 Jerry Payne 11 Keystone Heights HS 42.10 -
55 David Smith 11 Keystone Heights HS 44.77 -
57 Luke Qualls 10 Keystone Heights HS 45.56 -
Boys' 300 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
45 Jay Payne 11 Keystone Heights HS 42.26 -
50 Sean Denby 11 Nease HS 43.77 -
51 Luke Schake 10 Christ's Church Academy ( 43.82 -
56 Connor Little 8 St. Johns Country Day 45.19 -
63 Shepherd Rozier 6 Keystone Heights HS 48.38 -
65 Evan Pall 7 Christ's Church Academy ( 52.26 -
Boys' 300 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
38 Eric Marshall 11 Nease HS 41.40 -
41 Logan Wells 10 Nease HS 41.74 -
49 Wilson Whitehead 9 Nease HS 43.65 -
52 Brian Mahoney 10 Ponte Vedra HS 43.94 -
53 Louay Elimam FR Fleming Island 44.11 -
62 Freeman Kellam 10 Stanton Prep 47.28 -
64 Ian Kuhn 9 Stanton Prep 49.63 -
Boys' 300 Meters Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
14 DeQuan Thompson 11 Nease HS 37.25 -
33 Chris Leveille 9 Ponte Vedra HS 40.69 -
38 Liam Moloney 10 Nease HS 41.40 -
47 Patrick Quinlan 10 Ponte Vedra HS 42.84 -
54 Ricardo Russo 10 Ponte Vedra HS 44.46 -
60 Julian Pope FR Mandarin 46.18 -
61 Branden Anton 11 Stanton Prep 47.16 -
Boys' 300 Meters Section 5
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
27 Noah Kellogg SR Fleming Island 39.75 -
29 Malakai Taylor 12 Bartram Trail HS 40.03 -
40 Marcos Jones 10 Ponte Vedra HS 41.45 -
42 Aaed Musa 9 Stanton Prep 41.85 -
58 Thomas Pottenburgh 11 Stanton Prep 45.81 -
59 Manasseh White 9 Stanton Prep 45.97 -
Boys' 300 Meters Section 6
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
9 Joe Bradshaw 11 Nease HS 36.82 -
22 Jaleen Graham JR Ribault 39.11 -
32 Sean Lewis 9 Robert E. Lee HS 40.67 -
37 Clarence Goodman SO Ribault 41.30 -
43 Dony Huynh SO Fleming Island 41.95 -
46 Jaylen Scott 11 Robert E. Lee HS 42.75 -
48 Chad Axon FR Ribault 43.14 -
Boys' 300 Meters Section 7
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
5 Jordan Perkins JR Mandarin 36.24 4
17 Jordan Carson SR Ribault 37.92 -
19 Marcus Brazil JR Ribault 38.47 -
28 Nick Mitchell SO Mandarin 39.83 -
30 Carlton Gantt SR Ribault 40.06 -
31 Taylor Gaten SO Mandarin 40.48 -
33 Ellis Davis FR Mandarin 40.69 -
36 Williams Jones SO Mandarin 41.01 -
Boys' 300 Meters Section 8
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
16 Joshua Woodcock SO Mandarin 37.80 -
21 Chris Russell 10 Stanton Prep 38.69 -
25 Derrick Johnson SR Mandarin 39.64 -
26 Connor Brady 10 Ponte Vedra HS 39.71 -
35 Gavin Russell SO St. Johns Country Day 40.96 -
Boys' 300 Meters Section 9
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
2 Nicholi Brown 12 Stanton Prep 35.85 8
11 Jared Ashe SR Fleming Island 37.11 -
12 Jacob Ashe SR Fleming Island 37.14 -
13 Domictress Robinson SO Ribault 37.17 -
15 Aaron Blunt JR Ribault 37.79 -
20 Jeffrey Stiles FR Bartram Trail 38.60 -
23 Austin Way JR Bartram Trail 39.12 -
24 Austin St. Laurent SR Fleming Island 39.22 -
Boys' 300 Meters Section 10
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Zach Nelson SR Bartram Trail 35.44 10
3 Chase Ruskin SR Bartram Trail 35.95 6
4 Connell Mosley SR Mandarin 36.11 5
6 Corey McDaniels SR St. Johns Country Day 36.25 3
7 Jett Isley SR St. Johns Country Day 36.40 2
8 Daquez Robinson SR Mandarin 36.75 1
10 Ethan Howell SR Bartram Trail 36.98 -
18 Kaleo Fowler SR Bartram Trail 38.05 -

Boys' 600 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Jacques Guillaume JR Mandarin 1:24.30 10
2 Cameron May SR Fleming Island 1:25.26 8
3 Sebastian Kenne 12 Stanton Prep 1:25.43 6
4 Jalani White SO Bartram Trail 1:27.25 5
5 Chris Russell 10 Stanton Prep 1:28.20 4
6 Drew Keener SO Bartram Trail 1:29.24 3
7 Jacob Walrod JR Fleming Island 1:29.56 2
8 Marcus Brazil JR Ribault 1:29.62 1
9 Ben Kailes SR St. Johns Country Day 1:29.67 -
10 David Szczesniak JR Mandarin 1:29.77 -
11 Andrew Anderson SR Bartram Trail 1:30.15 -
12 John Wright Stanly 11 Stanton Prep 1:30.54 -
13 Justin Jens SR Bartram Trail 1:31.41 -
14 Rajah McBride SR Ribault 1:32.04 -
15 Gavin Hazlett 11 Stanton Prep 1:32.47 -
16 Simeon Cummings 11 Robert E. Lee HS 1:32.74 -
17 Alex Bendig FR Fleming Island 1:34.14 -
18 Quinn Remisiewicz 9 Ponte Vedra HS 1:34.35 -
19 Xavier Carter 10 Robert E. Lee HS 1:34.40 -
20 Chad Axon FR Ribault 1:34.93 -
21 Presley Mandell SR Mandarin 1:35.84 -
22 Joshua Cills 10 Ponte Vedra HS 1:36.23 -
23 Lucas Bouquot 10 Ponte Vedra HS 1:36.72 -
24 Ben Gelok SR Fleming Island 1:36.85 -
25 Andrew Ibouye 10 Fleming Island HS 1:37.14 -
26 Logan Downs 11 Nease HS 1:37.68 -
27 Austin Hughes SO Fleming Island 1:37.94 -
28 Liam Moloney 10 Nease HS 1:38.38 -
29 Jacobo Perez Anderson 9 Ponte Vedra HS 1:38.69 -
30 Chance Zimmerman 10 Ponte Vedra HS 1:38.94 -
31 Aaed Musa 9 Stanton Prep 1:40.06 -
32 Ethan Wissel 11 Nease HS 1:40.92 -
33 Tristan Davis SO Mandarin 1:41.21 -
34 Aidan Hancotte SO Fleming Island 1:41.41 -
35 Sean Lewis 9 Robert E. Lee HS 1:42.25 -
36 Samuel Hopkins 8 St. Johns Country Day 1:42.27 -
37 Mitchell Conover JR Mandarin 1:42.94 -
38 William Watkins 10 Ponte Vedra HS 1:44.54 -
39 Logan Williams 12 Keystone Heights HS 1:45.11 -
40 Maclane Fisher 11 Ponte Vedra HS 1:46.03 -
41 Luke Schake 10 Christ's Church Academy ( 1:46.72 -
42 Jayson Lauzurique 10 Keystone Heights HS 1:46.93 -
43 Freeman Kellam 10 Stanton Prep 1:47.27 -
44 James Chen SO Mandarin 1:49.13 -
45 Dylan Finch SR Fleming Island 1:51.28 -
46 Manasseh White 9 Stanton Prep 1:53.00 -
47 Ryan Dalton 11 Nease HS 1:53.47 -
48 Ian Kuhn 9 Stanton Prep 1:54.71 -
49 Shepherd Rozier 6 Keystone Heights HS 1:55.56 -
50 George Abdelmalik 7 St. Johns Country Day 1:57.35 -
51 Luke Vanzant 10 Keystone Heights HS 1:59.62 -
Boys' 600 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
41 Luke Schake 10 Christ's Church Academy ( 1:46.72 -
42 Jayson Lauzurique 10 Keystone Heights HS 1:46.93 -
Boys' 600 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
30 Chance Zimmerman 10 Ponte Vedra HS 1:38.94 -
38 William Watkins 10 Ponte Vedra HS 1:44.54 -
39 Logan Williams 12 Keystone Heights HS 1:45.11 -
40 Maclane Fisher 11 Ponte Vedra HS 1:46.03 -
45 Dylan Finch SR Fleming Island 1:51.28 -
49 Shepherd Rozier 6 Keystone Heights HS 1:55.56 -
51 Luke Vanzant 10 Keystone Heights HS 1:59.62 -
Boys' 600 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
29 Jacobo Perez Anderson 9 Ponte Vedra HS 1:38.69 -
34 Aidan Hancotte SO Fleming Island 1:41.41 -
36 Samuel Hopkins 8 St. Johns Country Day 1:42.27 -
43 Freeman Kellam 10 Stanton Prep 1:47.27 -
44 James Chen SO Mandarin 1:49.13 -
47 Ryan Dalton 11 Nease HS 1:53.47 -
48 Ian Kuhn 9 Stanton Prep 1:54.71 -
50 George Abdelmalik 7 St. Johns Country Day 1:57.35 -
Boys' 600 Meters Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
20 Chad Axon FR Ribault 1:34.93 -
24 Ben Gelok SR Fleming Island 1:36.85 -
25 Andrew Ibouye 10 Fleming Island HS 1:37.14 -
27 Austin Hughes SO Fleming Island 1:37.94 -
31 Aaed Musa 9 Stanton Prep 1:40.06 -
33 Tristan Davis SO Mandarin 1:41.21 -
46 Manasseh White 9 Stanton Prep 1:53.00 -
Boys' 600 Meters Section 5
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
22 Joshua Cills 10 Ponte Vedra HS 1:36.23 -
26 Logan Downs 11 Nease HS 1:37.68 -
32 Ethan Wissel 11 Nease HS 1:40.92 -
35 Sean Lewis 9 Robert E. Lee HS 1:42.25 -
37 Mitchell Conover JR Mandarin 1:42.94 -
Boys' 600 Meters Section 6
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
9 Ben Kailes SR St. Johns Country Day 1:29.67 -
11 Andrew Anderson SR Bartram Trail 1:30.15 -
16 Simeon Cummings 11 Robert E. Lee HS 1:32.74 -
18 Quinn Remisiewicz 9 Ponte Vedra HS 1:34.35 -
19 Xavier Carter 10 Robert E. Lee HS 1:34.40 -
21 Presley Mandell SR Mandarin 1:35.84 -
23 Lucas Bouquot 10 Ponte Vedra HS 1:36.72 -
28 Liam Moloney 10 Nease HS 1:38.38 -
Boys' 600 Meters Section 7
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
4 Jalani White SO Bartram Trail 1:27.25 5
6 Drew Keener SO Bartram Trail 1:29.24 3
7 Jacob Walrod JR Fleming Island 1:29.56 2
10 David Szczesniak JR Mandarin 1:29.77 -
12 John Wright Stanly 11 Stanton Prep 1:30.54 -
13 Justin Jens SR Bartram Trail 1:31.41 -
15 Gavin Hazlett 11 Stanton Prep 1:32.47 -
17 Alex Bendig FR Fleming Island 1:34.14 -
Boys' 600 Meters Section 8
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Jacques Guillaume JR Mandarin 1:24.30 10
2 Cameron May SR Fleming Island 1:25.26 8
3 Sebastian Kenne 12 Stanton Prep 1:25.43 6
5 Chris Russell 10 Stanton Prep 1:28.20 4
8 Marcus Brazil JR Ribault 1:29.62 1
14 Rajah McBride SR Ribault 1:32.04 -

Boys' 1200 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Rheinhardt Harrison 9 Nease HS 3:11.80 10
2 Kyle Reinheimer 11 Ponte Vedra HS 3:19.10 8
3 Jay Alligood SR Bartram Trail 3:23.35 6
4 Jahari White SO Bartram Trail 3:27.33 5
5 Ralph Jacob Kauzlarich JR Bartram Trail 3:27.48 4
6 Will Livesay JR Fleming Island 3:28.83 3
7 Ryan Landeweer 11 Nease HS 3:31.63 2
8 Donovan Anglin 12 Nease HS 3:31.71 1
9 Gage West SR Fleming Island 3:32.82 -
10 Michael Lyon SO Fleming Island 3:33.07 -
11 Taylor Hampson 11 Nease HS 3:36.11 -
12 Quenton Frank SR Bartram Trail 3:36.16 -
13 Luke Berna 11 Nease HS 3:36.49 -
14 William Davidson 12 Ponte Vedra HS 3:37.20 -
15 Cameron Heinz 11 Ponte Vedra HS 3:38.64 -
16 Brendan Fitzgerald JR Fleming Island 3:40.06 -
17 Daniel Rivera 11 Stanton Prep 3:41.19 -
18 Stephen Favale SO Mandarin 3:41.66 -
19 Matthew Bassford SO Mandarin 3:43.10 -
20 Zion Mixon 11 Robert E. Lee HS 3:43.99 -
21 Chandler Garcia 12 Ponte Vedra HS 3:44.43 -
22 Adam Dziergowski JR Mandarin 3:44.95 -
23 Reese Schad JR Mandarin 3:45.28 -
24 Ben Arnold 11 Stanton Prep 3:46.62 -
25 Max Dedrick FR Mandarin 3:47.63 -
26 Luke Butler SR Mandarin 3:47.83 -
27 Matthew Kirkland 11 Stanton Prep 3:48.21 -
28 Xavier Carter 10 Robert E. Lee HS 3:48.39 -
29 Branden Anton 11 Stanton Prep 3:50.25 -
30 Aiden Drainer FR Mandarin 3:50.62 -
31 Surya Kura 12 Bartram Trail HS 3:52.69 -
32 Sifan Workneh 8 Stanton Prep 3:54.86 -
33 Jackson Loehle JR Mandarin 3:54.89 -
34 Nick Reinker 10 Ponte Vedra HS 3:57.34 -
35 Shikhar Jhalani SR Mandarin 4:00.17 -
36 Fabrizio Gowdy 10 Stanton Prep 4:01.72 -
37 Gabe Buchanan 8 Keystone Heights HS 4:17.47 -
38 Tyler Griffin 7 Keystone Heights HS 4:18.49 -
39 Freeman Kellam 10 Stanton Prep 4:20.24 -
40 Ian Kuhn 9 Stanton Prep 4:22.31 -
41 Ashton Monk 10 Ponte Vedra HS 4:23.93 -
42 Adam Sapp 9 Keystone Heights HS 4:32.15 -
43 Anthony Picciano 11 Ponte Vedra HS 4:33.00 -
Boys' 1200 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
18 Stephen Favale SO Mandarin 3:41.66 -
19 Matthew Bassford SO Mandarin 3:43.10 -
22 Adam Dziergowski JR Mandarin 3:44.95 -
23 Reese Schad JR Mandarin 3:45.28 -
25 Max Dedrick FR Mandarin 3:47.63 -
30 Aiden Drainer FR Mandarin 3:50.62 -
32 Sifan Workneh 8 Stanton Prep 3:54.86 -
33 Jackson Loehle JR Mandarin 3:54.89 -
34 Nick Reinker 10 Ponte Vedra HS 3:57.34 -
35 Shikhar Jhalani SR Mandarin 4:00.17 -
37 Gabe Buchanan 8 Keystone Heights HS 4:17.47 -
38 Tyler Griffin 7 Keystone Heights HS 4:18.49 -
41 Ashton Monk 10 Ponte Vedra HS 4:23.93 -
42 Adam Sapp 9 Keystone Heights HS 4:32.15 -
43 Anthony Picciano 11 Ponte Vedra HS 4:33.00 -
Boys' 1200 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
14 William Davidson 12 Ponte Vedra HS 3:37.20 -
15 Cameron Heinz 11 Ponte Vedra HS 3:38.64 -
16 Brendan Fitzgerald JR Fleming Island 3:40.06 -
17 Daniel Rivera 11 Stanton Prep 3:41.19 -
20 Zion Mixon 11 Robert E. Lee HS 3:43.99 -
21 Chandler Garcia 12 Ponte Vedra HS 3:44.43 -
24 Ben Arnold 11 Stanton Prep 3:46.62 -
26 Luke Butler SR Mandarin 3:47.83 -
27 Matthew Kirkland 11 Stanton Prep 3:48.21 -
28 Xavier Carter 10 Robert E. Lee HS 3:48.39 -
29 Branden Anton 11 Stanton Prep 3:50.25 -
31 Surya Kura 12 Bartram Trail HS 3:52.69 -
36 Fabrizio Gowdy 10 Stanton Prep 4:01.72 -
39 Freeman Kellam 10 Stanton Prep 4:20.24 -
40 Ian Kuhn 9 Stanton Prep 4:22.31 -
Boys' 1200 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Rheinhardt Harrison 9 Nease HS 3:11.80 10
2 Kyle Reinheimer 11 Ponte Vedra HS 3:19.10 8
3 Jay Alligood SR Bartram Trail 3:23.35 6
4 Jahari White SO Bartram Trail 3:27.33 5
5 Ralph Jacob Kauzlarich JR Bartram Trail 3:27.48 4
6 Will Livesay JR Fleming Island 3:28.83 3
7 Ryan Landeweer 11 Nease HS 3:31.63 2
8 Donovan Anglin 12 Nease HS 3:31.71 1
9 Gage West SR Fleming Island 3:32.82 -
10 Michael Lyon SO Fleming Island 3:33.07 -
11 Taylor Hampson 11 Nease HS 3:36.11 -
12 Quenton Frank SR Bartram Trail 3:36.16 -
13 Luke Berna 11 Nease HS 3:36.49 -

Boys' 1600 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Sebastian Kenne 12 Stanton Prep 4:31.70 10
2 Ben Kailes SR St. Johns Country Day 4:34.19 8
3 Justin Tackling 11 Nease HS 4:34.41 6
4 Bradley Ball 10 Nease HS 4:38.59 5
5 Michael Adams JR Mandarin 4:40.79 4
6 Zach Bradley SO Mandarin 4:43.92 3
7 Evan Ritter SR Bartram Trail 4:44.20 2
8 Quinn Remisiewicz 9 Ponte Vedra HS 4:44.26 1
9 Cole Heeg JR Mandarin 4:44.93 -
10 John Wright Stanly 11 Stanton Prep 4:46.78 -
11 Gavin Hazlett 11 Stanton Prep 4:47.23 -
12 Julian Trerotola JR Mandarin 4:47.36 -
13 Lucas Bouquot 10 Ponte Vedra HS 4:49.83 -
14 Ryan Musil SR Bartram Trail 4:51.83 -
15 Travis Sutphin 12 Nease HS 4:53.47 -
16 Matt Frick SR Bartram Trail 4:55.19 -
17 Jayden Scherer SO Fleming Island 4:56.28 -
18 Frederick Lloyd 10 Nease HS 4:56.75 -
19 Sam Rautenstrauch JR Bartram Trail 4:57.12 -
20 Dylan Jessee JR Bartram Trail 4:57.18 -
21 Thomas Adzema JR Bartram Trail 4:59.76 -
22 Aiden Champagne 10 Nease HS 5:00.10 -
23 Joshua Cills 10 Ponte Vedra HS 5:00.70 -
24 Cameron Heinz 11 Ponte Vedra HS 5:02.30 -
25 John Brinkman JR Fleming Island 5:03.11 -
26 Logan Chastain SR Mandarin 5:04.65 -
27 Daniel Rivera 11 Stanton Prep 5:07.37 -
28 Curren Brown SR Bartram Trail 5:08.41 -
29 John Marshall Waters SR Bartram Trail 5:10.30 -
30 Ben Arnold 11 Stanton Prep 5:11.12 -
31 Jake Nunez 12 Christ's Church Academy ( 5:11.14 -
32 Michael Santos SR Mandarin 5:11.99 -
33 Matthew Kirkland 11 Stanton Prep 5:13.74 -
34 Chase Van Ginkel FR Fleming Island 5:14.89 -
35 Thor Christianson 10 Ponte Vedra HS 5:14.98 -
36 Jared Druhl   Mandarin HS 5:15.53 -
37 Colin Lytle 10 Ponte Vedra HS 5:18.42 -
38 Daniel George SR Mandarin 5:18.90 -
39 Jake Holeva 8 Christ's Church Academy ( 5:20.97 -
40 Samuel Williams SO Mandarin 5:21.22 -
41 Thomas Pottenburgh 11 Stanton Prep 5:21.36 -
42 Ethan Heagle SO Fleming Island 5:23.45 -
43 Fabrizio Gowdy 10 Stanton Prep 5:23.86 -
44 Samuel Hopkins 8 St. Johns Country Day 5:30.52 -
45 Jarron Saulsberry FR Fleming Island 5:30.59 -
46 Caden Smith 9 Ponte Vedra HS 5:35.81 -
47 Jackson Wolfe 9 Ponte Vedra HS 5:38.79 -
48 Michael McCue SR Fleming Island 5:51.32 -
49 Mason Ihle SR Fleming Island 5:52.91 -
50 Elias Webb FR Fleming Island 5:56.07 -
51 George Abdelmalik 7 St. Johns Country Day 5:56.42 -
52 Mitchell Sefton 7 Christ's Church Academy ( 5:58.82 -
Boys' 1600 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
33 Matthew Kirkland 11 Stanton Prep 5:13.74 -
34 Chase Van Ginkel FR Fleming Island 5:14.89 -
36 Jared Druhl   Mandarin HS 5:15.53 -
37 Colin Lytle 10 Ponte Vedra HS 5:18.42 -
39 Jake Holeva 8 Christ's Church Academy ( 5:20.97 -
41 Thomas Pottenburgh 11 Stanton Prep 5:21.36 -
44 Samuel Hopkins 8 St. Johns Country Day 5:30.52 -
45 Jarron Saulsberry FR Fleming Island 5:30.59 -
46 Caden Smith 9 Ponte Vedra HS 5:35.81 -
47 Jackson Wolfe 9 Ponte Vedra HS 5:38.79 -
48 Michael McCue SR Fleming Island 5:51.32 -
49 Mason Ihle SR Fleming Island 5:52.91 -
50 Elias Webb FR Fleming Island 5:56.07 -
51 George Abdelmalik 7 St. Johns Country Day 5:56.42 -
52 Mitchell Sefton 7 Christ's Church Academy ( 5:58.82 -
Boys' 1600 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
6 Zach Bradley SO Mandarin 4:43.92 3
16 Matt Frick SR Bartram Trail 4:55.19 -
20 Dylan Jessee JR Bartram Trail 4:57.18 -
21 Thomas Adzema JR Bartram Trail 4:59.76 -
22 Aiden Champagne 10 Nease HS 5:00.10 -
23 Joshua Cills 10 Ponte Vedra HS 5:00.70 -
26 Logan Chastain SR Mandarin 5:04.65 -
27 Daniel Rivera 11 Stanton Prep 5:07.37 -
28 Curren Brown SR Bartram Trail 5:08.41 -
29 John Marshall Waters SR Bartram Trail 5:10.30 -
30 Ben Arnold 11 Stanton Prep 5:11.12 -
31 Jake Nunez 12 Christ's Church Academy ( 5:11.14 -
32 Michael Santos SR Mandarin 5:11.99 -
35 Thor Christianson 10 Ponte Vedra HS 5:14.98 -
38 Daniel George SR Mandarin 5:18.90 -
40 Samuel Williams SO Mandarin 5:21.22 -
42 Ethan Heagle SO Fleming Island 5:23.45 -
43 Fabrizio Gowdy 10 Stanton Prep 5:23.86 -
Boys' 1600 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Sebastian Kenne 12 Stanton Prep 4:31.70 10
2 Ben Kailes SR St. Johns Country Day 4:34.19 8
3 Justin Tackling 11 Nease HS 4:34.41 6
4 Bradley Ball 10 Nease HS 4:38.59 5
5 Michael Adams JR Mandarin 4:40.79 4
7 Evan Ritter SR Bartram Trail 4:44.20 2
8 Quinn Remisiewicz 9 Ponte Vedra HS 4:44.26 1
9 Cole Heeg JR Mandarin 4:44.93 -
10 John Wright Stanly 11 Stanton Prep 4:46.78 -
11 Gavin Hazlett 11 Stanton Prep 4:47.23 -
12 Julian Trerotola JR Mandarin 4:47.36 -
13 Lucas Bouquot 10 Ponte Vedra HS 4:49.83 -
14 Ryan Musil SR Bartram Trail 4:51.83 -
15 Travis Sutphin 12 Nease HS 4:53.47 -
17 Jayden Scherer SO Fleming Island 4:56.28 -
18 Frederick Lloyd 10 Nease HS 4:56.75 -
19 Sam Rautenstrauch JR Bartram Trail 4:57.12 -
24 Cameron Heinz 11 Ponte Vedra HS 5:02.30 -
25 John Brinkman JR Fleming Island 5:03.11 -

Boys' 110 Hurdles

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Glenn Rodgers SR Fleming Island 15.22 10
2 Robbie Jones 11 Fleming Island HS 16.58 8
3 Chris Hendley JR Ribault 17.25 6
4 Eugene Vickers JR Ribault 17.30 5
5 Jacob Lebowitz 10 Ponte Vedra HS 17.77 4
6 Diondre Johnson SO Mandarin 17.97 3
7 Joshua Woodcock SO Mandarin 19.53 2
8 Tyss Harris JR Ribault 19.59 1
9 Jalen Whitaker SO Mandarin 21.46 -
10 Max Cleland 10 Christ's Church Academy ( 21.83 -
11 Chance Harnage 10 Christ's Church Academy ( 21.99 -
12 James Wilson SO St. Johns Country Day 22.53 -
Boys' 110 Hurdles Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
5 Jacob Lebowitz 10 Ponte Vedra HS 17.77 4
10 Max Cleland 10 Christ's Church Academy ( 21.83 -
11 Chance Harnage 10 Christ's Church Academy ( 21.99 -
12 James Wilson SO St. Johns Country Day 22.53 -
Boys' 110 Hurdles Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Glenn Rodgers SR Fleming Island 15.22 10
2 Robbie Jones 11 Fleming Island HS 16.58 8
3 Chris Hendley JR Ribault 17.25 6
4 Eugene Vickers JR Ribault 17.30 5
6 Diondre Johnson SO Mandarin 17.97 3
7 Joshua Woodcock SO Mandarin 19.53 2
8 Tyss Harris JR Ribault 19.59 1
9 Jalen Whitaker SO Mandarin 21.46 -

Boys' 300 Hurdles

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Robbie Jones 11 Fleming Island HS 43.18 10
2 Joshua Zalkan JR Bartram Trail 43.27 8
3 Eugene Vickers JR Ribault 43.87 6
4 Diondre Johnson SO Mandarin 44.35 5
5 Rajah McBride SR Ribault 44.44 4
6 Glenn Rodgers SR Fleming Island 45.04 3
7 Thaxton Johnson SO Bartram Trail 45.35 2
8 Samuel Dion 12 Ponte Vedra HS 45.38 1
9 Jacob Lebowitz 10 Ponte Vedra HS 45.78 -
10 Gabriel Lopez 10 Ponte Vedra HS 46.03 -
11 Joshua Woodcock SO Mandarin 46.04 -
12 Tyss Harris JR Ribault 47.48 -
13 Christopher Sylvester SR Bartram Trail 47.80 -
14 Nate Chase JR Fleming Island 51.54 -
15 James Wilson SO St. Johns Country Day 52.63 -
16 Joshua Soffler JR St. Johns Country Day 52.70 -
17 Declan Shine 7 Keystone Heights HS 1:05.17 -
Boys' 300 Hurdles Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
12 Tyss Harris JR Ribault 47.48 -
15 James Wilson SO St. Johns Country Day 52.63 -
17 Declan Shine 7 Keystone Heights HS 1:05.17 -
Boys' 300 Hurdles Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
3 Eugene Vickers JR Ribault 43.87 6
4 Diondre Johnson SO Mandarin 44.35 5
5 Rajah McBride SR Ribault 44.44 4
7 Thaxton Johnson SO Bartram Trail 45.35 2
11 Joshua Woodcock SO Mandarin 46.04 -
13 Christopher Sylvester SR Bartram Trail 47.80 -
14 Nate Chase JR Fleming Island 51.54 -
16 Joshua Soffler JR St. Johns Country Day 52.70 -
Boys' 300 Hurdles Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Robbie Jones 11 Fleming Island HS 43.18 10
2 Joshua Zalkan JR Bartram Trail 43.27 8
6 Glenn Rodgers SR Fleming Island 45.04 3
8 Samuel Dion 12 Ponte Vedra HS 45.38 1
9 Jacob Lebowitz 10 Ponte Vedra HS 45.78 -
10 Gabriel Lopez 10 Ponte Vedra HS 46.03 -

Boys' 4 x 100 Relay

Top↑
PL TEAM SQUAD ATHLETES TIME SC
1 Ribault A 42.82 10
2 Bartram Trail A Marques Moulds, Aaron Jones, Eric Weatherly, Craig Sinclair 43.61 8
3 Robert E. Lee HS A 44.84 6
4 Mandarin A Connell Mosley, Brian Brown, Jordan Perkins, Derrick Johnson 45.92 5
5 Ribault
(B>)
B 47.17 4
6 Bartram Trail
(B>)
B Adam Yocum, Jordan McIntyre, Malakai Taylor, Dominick Altomare 47.40 3

Boys' 4 x 400 Relay

Top↑
PL TEAM SQUAD ATHLETES TIME SC
1 Bartram Trail A Ethan Howell, Zackary Nelson, Chase Ruskin, Joshua Zalkan 3:25.42 10
2 Fleming Island A Jared Ashe, Cameron May, Jacob Ashe, Austin St Laurent 3:30.27 8
3 Mandarin A Michael Adams, Jacques Guillaume, Cole Heeg, David Szczesniak 3:33.48 6
4 Bartram Trail
(B>)
B Thaxton Johnson, Andrew Keener, Jalani White, Austin Way 3:34.59 5
5 Nease HS A 3:35.53 4
6 Ribault A 3:36.13 3
7 Ribault
(B>)
B 3:37.63 2
8 Fleming Island
(B>)
B Dony Huynh, Robbie Jones, Noah Kellog, Jacob Walrod 3:44.33 1
9 Ponte Vedra HS
(B>)
B Connor Brady, Matthew Quintal, Keaton Thomas, Marcos Jones 3:45.78 -
10 Robert E. Lee HS A 3:46.07 -
11 Keystone Heights HS A Jerry Payne, Tyler Shaw, Jay Payne, Alex Guy 3:48.08 -
12 Mandarin
(B>)
B Diondre Johnson, Brian Brown, Derrick Johnson, Presley Mandell 3:51.96 -
13 Ponte Vedra HS A Lucas Bouquot, Joshua Cills, Thor Christianson, Chance Zimmerman 3:59.07 -
Boys' 4 x 400 Relay Section 1
PL TEAM ATHLETES TIME SC
4 Bartram Trail
(B>)
Johnson, Keener, White, Way 3:34.59 5
7 Ribault
(B>)
3:37.63 2
8 Fleming Island
(B>)
Huynh, Jones, Kellog, Walrod 3:44.33 1
9 Ponte Vedra HS
(B>)
Brady, Quintal, Thomas, Jones 3:45.78 -
11 Keystone Heights HS Payne, Shaw, Payne, Guy 3:48.08 -
12 Mandarin
(B>)
Johnson, Brown, Johnson, Mandell 3:51.96 -
Boys' 4 x 400 Relay Section 2
PL TEAM ATHLETES TIME SC
1 Bartram Trail Howell, Nelson, Ruskin, Zalkan 3:25.42 10
2 Fleming Island Ashe, May, Ashe, St Laurent 3:30.27 8
3 Mandarin Adams, Guillaume, Heeg, Szczesniak 3:33.48 6
5 Nease HS 3:35.53 4
6 Ribault 3:36.13 3
10 Robert E. Lee HS 3:46.07 -
13 Ponte Vedra HS Bouquot, Cills, Christianson, Zimmerman 3:59.07 -

Boys' High Jump

Top↑
PL NAME YEAR TEAM MARK CONV SC
1 TJ Shepeard 12 Bartram Trail HS 1.87m 6' 1.5" 10
2 Ezra McCollum SO Fleming Island 1.82m 5' 11.5" 8
3 Jeremy Killmer 11 Nease HS 1.72m 5' 7.75" 6
4 Chris Hendley JR Ribault 1.67m 5' 5.75" 5
5 Jacob Lebowitz 10 Ponte Vedra HS 1.62m 5' 3.75" 4
6 Nick Thomas JR Bartram Trail 1.62m 5' 3.75" 3
7 Devin Grind SO Fleming Island 1.57m 5' 1.75" 2
8 Timothy Thomas SO Fleming Island 1.57m 5' 1.75" 1
9 Noah Kellogg SR Fleming Island 1.52m 4' 11.75" -
9 Eric Marshall 11 Nease HS 1.52m 4' 11.75" -
11 Isaiah Sparrow SO Mandarin 1.52m 4' 11.75" -
  Joshua Cannon JR Ribault NH NH -
  James Vega 10 Nease HS NH NH -
  Ian Hunter 10 Nease HS NH NH -

Boys' Long Jump

Top↑
PL NAME YEAR TEAM MARK CONV SC
1 Craig Sinclair JR Bartram Trail 6.37m 20' 10.75" 10
2 Ezra McCollum SO Fleming Island 5.92m 19' 5.25" 8
3 Domictress Robinson SO Ribault 5.91m 19' 4.75" 6
4 Brian Brown SO Mandarin 5.76m 18' 10.75" 5
5 Ian Hunter 10 Nease HS 5.75m 18' 10.5" 4
6 Dominick Altomare SR Bartram Trail 5.74m 18' 10" 3
7 Maurice Heath 10 Robert E. Lee HS 5.73m 18' 9.75" 2
8 Thaxton Johnson SO Bartram Trail 5.32m 17' 5.5" 1
9 Connell Mosley SR Mandarin 5.31m 17' 5.25" -
10 Jordan Perkins JR Mandarin 5.28m 17' 4" -
11 Derrick Johnson SR Mandarin 5.25m 17' 2.75" -
12 Brian Mahoney 10 Ponte Vedra HS 5.23m 17' 2" -
12 Joseph Stevens FR Fleming Island 5.23m 17' 2" -
14 Malakai Taylor 12 Bartram Trail HS 5.19m 17' 0.5" -
14 Jaylen Scott 11 Robert E. Lee HS 5.19m 17' 0.5" -
16 Isaiah Sparrow SO Mandarin 5.17m 16' 11.5" -
16 Wilson Whitehead 9 Nease HS 5.17m 16' 11.5" -
18 Gray Bingemann 12 Ponte Vedra HS 5.12m 16' 9.75" -
19 Nick Thomas JR Bartram Trail 5.06m 16' 7.25" -
20 Michael Heinz 10 Ponte Vedra HS 5.01m 16' 5.25" -
21 Keaton Thomas 9 Ponte Vedra HS 4.85m 15' 11" -
22 Carlton Gantt SR Ribault 4.76m 15' 7.5" -
23 Joshua Cannon JR Ribault 4.74m 15' 6.75" -
24 Leondre Stevenson 10 Robert E. Lee HS 4.42m 14' 6" -
25 Maurice Bell 10 Robert E. Lee HS 4.38m 14' 4.5" -
26 Gabe Buchanan 8 Keystone Heights HS 4.22m 13' 10.25" -
27 Connor Little 8 St. Johns Country Day 4.14m 13' 7" -
28 Malik Harrison 9 Ponte Vedra HS 4.07m 13' 4.25" -
29 Wyatt Daily 8 Keystone Heights HS 4.02m 13' 2.25" -
  Tyss Harris JR Ribault NM NM -
Boys' Long Jump Flight 1
PL NAME YEAR TEAM MARK ENGLISH SC
1 Craig Sinclair JR Bartram Trail 6.37m 20' 10.75" 10
2 Ezra McCollum SO Fleming Island 5.92m 19' 5.25" 8
3 Domictress Robinson SO Ribault 5.91m 19' 4.75" 6
6 Dominick Altomare SR Bartram Trail 5.74m 18' 10" 3
7 Maurice Heath 10 Robert E. Lee HS 5.73m 18' 9.75" 2
8 Thaxton Johnson SO Bartram Trail 5.32m 17' 5.5" 1
9 Connell Mosley SR Mandarin 5.31m 17' 5.25" -
14 Jaylen Scott 11 Robert E. Lee HS 5.19m 17' 0.5" -
14 Malakai Taylor 12 Bartram Trail HS 5.19m 17' 0.5" -
18 Gray Bingemann 12 Ponte Vedra HS 5.12m 16' 9.75" -
19 Nick Thomas JR Bartram Trail 5.06m 16' 7.25" -
Boys' Long Jump Flight 2
PL NAME YEAR TEAM MARK ENGLISH SC
4 Brian Brown SO Mandarin 5.76m 18' 10.75" 5
10 Jordan Perkins JR Mandarin 5.28m 17' 4" -
11 Derrick Johnson SR Mandarin 5.25m 17' 2.75" -
12 Joseph Stevens FR Fleming Island 5.23m 17' 2" -
12 Brian Mahoney 10 Ponte Vedra HS 5.23m 17' 2" -
16 Isaiah Sparrow SO Mandarin 5.17m 16' 11.5" -
20 Michael Heinz 10 Ponte Vedra HS 5.01m 16' 5.25" -
22 Carlton Gantt SR Ribault 4.76m 15' 7.5" -
23 Joshua Cannon JR Ribault 4.74m 15' 6.75" -
26 Gabe Buchanan 8 Keystone Heights HS 4.22m 13' 10.25" -
Boys' Long Jump Flight 3
PL NAME YEAR TEAM MARK ENGLISH SC
5 Ian Hunter 10 Nease HS 5.75m 18' 10.5" 4
16 Wilson Whitehead 9 Nease HS 5.17m 16' 11.5" -
21 Keaton Thomas 9 Ponte Vedra HS 4.85m 15' 11" -
24 Leondre Stevenson 10 Robert E. Lee HS 4.42m 14' 6" -
25 Maurice Bell 10 Robert E. Lee HS 4.38m 14' 4.5" -
27 Connor Little 8 St. Johns Country Day 4.14m 13' 7" -
28 Malik Harrison 9 Ponte Vedra HS 4.07m 13' 4.25" -
29 Wyatt Daily 8 Keystone Heights HS 4.02m 13' 2.25" -
  Tyss Harris JR Ribault NM NM -

Boys' Shot Put

Top↑
PL NAME YEAR TEAM MARK CONV SC
1 Zane Humphreys SR Bartram Trail 14.07m 46' 2" 10
2 Kevin Watson 12 Robert E. Lee HS 13.33m 43' 9" 8
3 Brevan Heaton 12 Stanton Prep 12.14m 39' 10" 6
4 Charles Darner 11 Nease HS 12.03m 39' 5.75" 5
5 Kevin Butler 11 Ponte Vedra HS 11.99m 39' 4" 4
6 Trevor James 12 Robert E. Lee HS 11.63m 38' 2" 3
7 Andrew Bonday SR Bartram Trail 11.25m 36' 11" 2
8 Gabriel Lyon JR Fleming Island 11.20m 36' 9" 1
9 Paul Pocol SO Bartram Trail 11.00m 36' 1.25" -
10 Ryan Dalton 11 Nease HS 10.82m 35' 6" -
11 Karlos Jackson Jr SO Mandarin 10.70m 35' 1.25" -
12 Garrett Tower JR Mandarin 10.66m 34' 11.75" -
13 Christian Warren SR Mandarin 10.32m 33' 10.25" -
14 Mathias Ravenscraft 11 Nease HS 10.16m 33' 4" -
15 Austin Jenkins 11 Robert E. Lee HS 10.04m 32' 11.25" -
16 Seth Huber SR Bartram Trail 9.93m 32' 7" -
17 Michael Mendez JR Fleming Island 9.72m 31' 10.75" -
18 Zachary Parmeter 11 Keystone Heights HS 9.64m 31' 7.5" -
19 Terrence Winbush SO Mandarin 9.55m 31' 4" -
20 Jourdan Haynes 10 Fleming Island HS 9.42m 30' 11" -
21 Alex Mosborg SR St. Johns Country Day 9.40m 30' 10.25" -
22 Matthew Adams FR Mandarin 9.31m 30' 6.5" -
23 Prince Danso-Odei 11 Nease HS 8.99m 29' 6" -
24 Terrence James 12 Robert E. Lee HS 8.88m 29' 1.75" -
25 Matthew Galen 10 Ponte Vedra HS 8.83m 28' 11.75" -
26 John Monteleone 12 Robert E. Lee HS 8.76m 28' 9" -
27 Ethan Williams JR Ribault 8.74m 28' 8.25" -
28 Preston Anderson 9 Keystone Heights HS 8.70m 28' 6.5" -
29 Christian Gibson JR Ribault 8.60m 28' 2.75" -
30 Jaylen Gourdine 10 Robert E. Lee HS 8.55m 28' 0.75" -
31 Cian Jacob SR St. Johns Country Day 8.37m 27' 5.5" -
32 Adrian Greene SR Ribault 8.31m 27' 3.25" -
33 Darrell Johnson 9 Robert E. Lee HS 8.10m 26' 7" -
34 Wyatt Smith SR St. Johns Country Day 8.08m 26' 6.25" -
35 Darian Conner JR Ribault 7.65m 25' 1.25" -
36 Gene Jones 10 Robert E. Lee HS 7.20m 23' 7.5" -
  Ashton Correia SR St. Johns Country Day NM NM -
  Nickolas Blackford 10 Nease HS NM NM -
  Luke Kelly SR Bartram Trail NM NM -
  Aaron Mylrea SR St. Johns Country Day NM NM -
  Eugene Vickers JR Ribault NM NM -
  Reese Schad JR Mandarin NM NM -
  Jordan Mcintyre SR Bartram Trail NM NM -
  Liam Bielik JR St. Johns Country Day NM NM -
Boys' Shot Put Flight 1
PL NAME YEAR TEAM MARK ENGLISH SC
1 Zane Humphreys SR Bartram Trail 14.07m 46' 2" 10
2 Kevin Watson 12 Robert E. Lee HS 13.33m 43' 9" 8
3 Brevan Heaton 12 Stanton Prep 12.14m 39' 10" 6
4 Charles Darner 11 Nease HS 12.03m 39' 5.75" 5
5 Kevin Butler 11 Ponte Vedra HS 11.99m 39' 4" 4
7 Andrew Bonday SR Bartram Trail 11.25m 36' 11" 2
8 Gabriel Lyon JR Fleming Island 11.20m 36' 9" 1
9 Paul Pocol SO Bartram Trail 11.00m 36' 1.25" -
10 Ryan Dalton 11 Nease HS 10.82m 35' 6" -
11 Karlos Jackson Jr SO Mandarin 10.70m 35' 1.25" -
25 Matthew Galen 10 Ponte Vedra HS 8.83m 28' 11.75" -
Boys' Shot Put Flight 2
PL NAME YEAR TEAM MARK ENGLISH SC
14 Mathias Ravenscraft 11 Nease HS 10.16m 33' 4" -
15 Austin Jenkins 11 Robert E. Lee HS 10.04m 32' 11.25" -
17 Michael Mendez JR Fleming Island 9.72m 31' 10.75" -
18 Zachary Parmeter 11 Keystone Heights HS 9.64m 31' 7.5" -
20 Jourdan Haynes 10 Fleming Island HS 9.42m 30' 11" -
21 Alex Mosborg SR St. Johns Country Day 9.40m 30' 10.25" -
24 Terrence James 12 Robert E. Lee HS 8.88m 29' 1.75" -
26 John Monteleone 12 Robert E. Lee HS 8.76m 28' 9" -
27 Ethan Williams JR Ribault 8.74m 28' 8.25" -
28 Preston Anderson 9 Keystone Heights HS 8.70m 28' 6.5" -
30 Jaylen Gourdine 10 Robert E. Lee HS 8.55m 28' 0.75" -
Boys' Shot Put Flight 3
PL NAME YEAR TEAM MARK ENGLISH SC
6 Trevor James 12 Robert E. Lee HS 11.63m 38' 2" 3
16 Seth Huber SR Bartram Trail 9.93m 32' 7" -
22 Matthew Adams FR Mandarin 9.31m 30' 6.5" -
29 Christian Gibson JR Ribault 8.60m 28' 2.75" -
31 Cian Jacob SR St. Johns Country Day 8.37m 27' 5.5" -
33 Darrell Johnson 9 Robert E. Lee HS 8.10m 26' 7" -
34 Wyatt Smith SR St. Johns Country Day 8.08m 26' 6.25" -
36 Gene Jones 10 Robert E. Lee HS 7.20m 23' 7.5" -
  Jordan Mcintyre SR Bartram Trail NM NM -
  Luke Kelly SR Bartram Trail NM NM -
  Nickolas Blackford 10 Nease HS NM NM -
Boys' Shot Put Flight 4
PL NAME YEAR TEAM MARK ENGLISH SC
12 Garrett Tower JR Mandarin 10.66m 34' 11.75" -
13 Christian Warren SR Mandarin 10.32m 33' 10.25" -
19 Terrence Winbush SO Mandarin 9.55m 31' 4" -
23 Prince Danso-Odei 11 Nease HS 8.99m 29' 6" -
32 Adrian Greene SR Ribault 8.31m 27' 3.25" -
35 Darian Conner JR Ribault 7.65m 25' 1.25" -
  Aaron Mylrea SR St. Johns Country Day NM NM -
  Liam Bielik JR St. Johns Country Day NM NM -
  Ashton Correia SR St. Johns Country Day NM NM -
  Eugene Vickers JR Ribault NM NM -
  Reese Schad JR Mandarin NM NM -

Boys' Discus

Top↑
PL NAME YEAR TEAM MARK CONV SC
1 Andrew Bonday SR Bartram Trail 40.14m 131' 8" 10
2 Zane Humphreys SR Bartram Trail 39.71m 130' 3" 8
3 Kevin Watson 12 Robert E. Lee HS 36.58m 120' 0" 6
4 Karlos Jackson Jr SO Mandarin 35.00m 114' 10" 5
5 Brevan Heaton 12 Stanton Prep 34.50m 113' 2" 4
6 Austin Jenkins 11 Robert E. Lee HS 32.75m 107' 5" 3
7 Paul Pocol SO Bartram Trail 32.70m 107' 3" 2
8 Christian Warren SR Mandarin 32.34m 106' 1" 1
9 Mathias Ravenscraft 11 Nease HS 30.68m 100' 8" -
10 Garrett Tower JR Mandarin 30.46m 99' 11" -
11 Ethan Williams JR Ribault 30.31m 99' 5" -
12 Nicholas Myers SR Fleming Island 30.10m 98' 9" -
13 Ryan Dalton 11 Nease HS 29.99m 98' 5" -
14 Dylan Dominey SR Fleming Island 29.47m 96' 8" -
15 Jason Brangaccio SR Fleming Island 29.23m 95' 11" -
16 Jordan Mcintyre SR Bartram Trail 28.84m 94' 7" -
17 Alex Mosborg SR St. Johns Country Day 28.62m 93' 11" -
18 Kevin Butler 11 Ponte Vedra HS 28.02m 91' 11" -
19 Seth Huber SR Bartram Trail 27.52m 90' 3" -
20 Matthew Adams FR Mandarin 27.27m 89' 6" -
21 Charles Darner 11 Nease HS 26.89m 88' 3" -
22 John Monteleone 12 Robert E. Lee HS 25.83m 84' 9" -
23 Joseph Rumsey 12 Ponte Vedra HS 25.68m 84' 3" -
24 Reese Schad JR Mandarin 25.55m 83' 10" -
25 Preston Anderson 9 Keystone Heights HS 25.28m 82' 11" -
26 Cian Jacob SR St. Johns Country Day 24.78m 81' 3" -
27 Wyatt Smith SR St. Johns Country Day 24.68m 81' 0" -
28 Gavin Stuckey 11 Ponte Vedra HS 23.93m 78' 6" -
29 Jaylen Gourdine 10 Robert E. Lee HS 23.06m 75' 8" -
30 Christian Gibson JR Ribault 22.40m 73' 6" -
31 Terrence James 12 Robert E. Lee HS 22.27m 73' 1" -
32 Ashton Correia SR St. Johns Country Day 21.64m 71' 0" -
33 Trevor James 12 Robert E. Lee HS 20.96m 68' 9" -
34 Terrence Winbush SO Mandarin 20.89m 68' 6" -
35 Darrell Johnson 9 Robert E. Lee HS 20.45m 67' 1" -
36 Adrian Greene SR Ribault 19.71m 64' 8" -
37 Liam Bielik JR St. Johns Country Day 19.67m 64' 6" -
38 Prince Danso-Odei 11 Nease HS 18.46m 60' 7" -
39 Darian Conner JR Ribault 15.74m 51' 8" -
40 Wyatt Daily 8 Keystone Heights HS 14.19m 46' 7" -
  Michael Heinz 10 Ponte Vedra HS NM NM -
  Nickolas Blackford 10 Nease HS NM NM -
  Luke Kelly SR Bartram Trail NM NM -
  Aaron Mylrea SR St. Johns Country Day NM NM -
  Joshua Cannon JR Ribault NM NM -
Boys' Discus Flight 1
PL NAME YEAR TEAM MARK ENGLISH SC
1 Andrew Bonday SR Bartram Trail 40.14m 131' 8" 10
2 Zane Humphreys SR Bartram Trail 39.71m 130' 3" 8
3 Kevin Watson 12 Robert E. Lee HS 36.58m 120' 0" 6
4 Karlos Jackson Jr SO Mandarin 35.00m 114' 10" 5
5 Brevan Heaton 12 Stanton Prep 34.50m 113' 2" 4
6 Austin Jenkins 11 Robert E. Lee HS 32.75m 107' 5" 3
7 Paul Pocol SO Bartram Trail 32.70m 107' 3" 2
8 Christian Warren SR Mandarin 32.34m 106' 1" 1
12 Nicholas Myers SR Fleming Island 30.10m 98' 9" -
13 Ryan Dalton 11 Nease HS 29.99m 98' 5" -
21 Charles Darner 11 Nease HS 26.89m 88' 3" -
Boys' Discus Flight 2
PL NAME YEAR TEAM MARK ENGLISH SC
9 Mathias Ravenscraft 11 Nease HS 30.68m 100' 8" -
10 Garrett Tower JR Mandarin 30.46m 99' 11" -
14 Dylan Dominey SR Fleming Island 29.47m 96' 8" -
15 Jason Brangaccio SR Fleming Island 29.23m 95' 11" -
17 Alex Mosborg SR St. Johns Country Day 28.62m 93' 11" -
23 Joseph Rumsey 12 Ponte Vedra HS 25.68m 84' 3" -
24 Reese Schad JR Mandarin 25.55m 83' 10" -
26 Cian Jacob SR St. Johns Country Day 24.78m 81' 3" -
27 Wyatt Smith SR St. Johns Country Day 24.68m 81' 0" -
36 Adrian Greene SR Ribault 19.71m 64' 8" -
39 Darian Conner JR Ribault 15.74m 51' 8" -
Boys' Discus Flight 3
PL NAME YEAR TEAM MARK ENGLISH SC
11 Ethan Williams JR Ribault 30.31m 99' 5" -
16 Jordan Mcintyre SR Bartram Trail 28.84m 94' 7" -
19 Seth Huber SR Bartram Trail 27.52m 90' 3" -
22 John Monteleone 12 Robert E. Lee HS 25.83m 84' 9" -
25 Preston Anderson 9 Keystone Heights HS 25.28m 82' 11" -
30 Christian Gibson JR Ribault 22.40m 73' 6" -
35 Darrell Johnson 9 Robert E. Lee HS 20.45m 67' 1" -
  Luke Kelly SR Bartram Trail NM NM -
  Joshua Cannon JR Ribault NM NM -
  Nickolas Blackford 10 Nease HS NM NM -
  Michael Heinz 10 Ponte Vedra HS NM NM -
Boys' Discus Flight 4
PL NAME YEAR TEAM MARK ENGLISH SC
18 Kevin Butler 11 Ponte Vedra HS 28.02m 91' 11" -
20 Matthew Adams FR Mandarin 27.27m 89' 6" -
28 Gavin Stuckey 11 Ponte Vedra HS 23.93m 78' 6" -
29 Jaylen Gourdine 10 Robert E. Lee HS 23.06m 75' 8" -
31 Terrence James 12 Robert E. Lee HS 22.27m 73' 1" -
32 Ashton Correia SR St. Johns Country Day 21.64m 71' 0" -
33 Trevor James 12 Robert E. Lee HS 20.96m 68' 9" -
34 Terrence Winbush SO Mandarin 20.89m 68' 6" -
37 Liam Bielik JR St. Johns Country Day 19.67m 64' 6" -
38 Prince Danso-Odei 11 Nease HS 18.46m 60' 7" -
40 Wyatt Daily 8 Keystone Heights HS 14.19m 46' 7" -
  Aaron Mylrea SR St. Johns Country Day NM NM -