February 23, 2019
|
Godby - Tallahassee, FL

Girls' 200 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Mekenze Kelley 10 Campbell High School 25.05 10
2 Ashton Lindley 11 Campbell High School 25.27 8
3 Keyeria White 9 Valdosta High School 25.61 6
4 A’Kyrah O'Banner JR Godby 25.62 5
5 Jacquell Lewis JR Florida High 26.14 4
6 Naveyh Frost SO Godby 26.16 3
7 Madison King JR Godby 26.49 2
8 Ameion Hamlet JR Godby 26.76 1
9 Shania Cromartie JR Leon 26.81 -
10 Destiny Forbes SO Godby 26.85 -
11 Danielle Shaw SR Rickards 27.06 -
12 Nykiya English 12 Valdosta High School 27.19 -
13 Nyvay Davis JR Lincoln 27.20 -
13 Janasia Cox SR Gadsden County 27.20 -
15 Tariah Mosley SO Lincoln 27.27 -
16 Nia Similien 9 Leon HS 27.65 -
17 Jadakist Campbell SR Taylor County 27.71 -
18 Shanelle Grant JR North Bay Haven 27.73 -
19 Makylah Jones 11 Campbell High School 27.76 -
20 Sanaa Crumiel SO FAMU DRS 27.85 -
21 Sage Day JR Wakulla 28.29 -
22 Lazaria Ansley SR Suwannee 28.34 -
23 Zahria Patterson SR Rickards 28.42 -
24 Rhea Lewis 11 South Walton HS 28.65 -
25 Amilliyon Fryson FR Rickards 28.90 -
26 Derrick Mckinnon JR FAMU DRS 28.93 -
27 Anese Steele SO North Bay Haven 28.96 -
28 Nikera Gibbs SR Rickards 29.06 -
29 Tashana Ligon SR FAMU DRS 29.09 -
30 Ja'Mayah Bozeman 10 Valdosta High School 29.11 -
31 Haeven Jay FR Taylor County 29.17 -
32 Sania Virgil 9 Thomas County Central Hig 29.19 -
33 De'Ana Albert FR Wakulla 29.27 -
34 Kailoni Ross   Godby HS 29.30 -
35 Eliexia Knight SO FAMU DRS 29.46 -
36 Kaylin Lawrence FR Wakulla 29.60 -
37 Evoni Jenkins FR Gadsden County 29.68 -
38 Deayra Rhodes SO Leon 29.89 -
39 Eryana Kirkland JR Godby 30.12 -
40 Grace Fuller SR Community Christian (Tal) 30.15 -
41 Amanda Everett 9 Thomas County Central Hig 30.21 -
42 Brittany Mackey JR Gadsden County 30.34 -
43 Sydni Taite FR Mosley 30.39 -
44 Zaniah Maples   Godby HS 30.43 -
45 Jameria Fulton 11 Thomas County Central Hig 30.57 -
46 Shalana Perkins SO Suwannee 30.59 -
47 Carlissa Shuler SO Jefferson County 30.85 -
48 Alyssa Cooper FR Chiles 30.90 -
49 Shania Akery 10 Thomas County Central Hig 30.93 -
50 Anisha Patrick 12 Valdosta High School 31.02 -
51 Ashante Peterson 9 Bainbridge High School 31.11 -
52 Kyla Barksdale 9 Leon HS 31.24 -
53 Schelby Harrell SO Wakulla 31.45 -
54 Keana Conticello SR Chiles 31.88 -
55 Morgan Wilson FR Community Christian (Tal) 31.92 -
56 Diasheona Amos 9 Bainbridge High School 31.93 -
57 Wenda Sheffield 9 Bainbridge High School 32.20 -
58 Aine King 10 South Walton HS 32.26 -
59 Christina Walker 7 Jefferson County 32.29 -
60 Kalia Webster   Godby HS 32.54 -
61 D’Yani Williams SR Gadsden County 32.69 -
62 Aushjua Walden 10 Bainbridge High School 32.94 -
63 Le'shei Crumley FR Mosley 33.15 -
64 Izabele Sostre SO Chiles 33.42 -
65 Taylor Teague SO Chiles 33.94 -
66 Karis Desotell SO Community Christian (Tal) 34.18 -
67 Promise Jackson   Taylor County HS 34.32 -
68 Beverly Solares FR Mosley 37.63 -
Girls' 200 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
33 De'Ana Albert FR Wakulla 29.27 -
48 Alyssa Cooper FR Chiles 30.90 -
55 Morgan Wilson FR Community Christian (Tal) 31.92 -
Girls' 200 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
16 Nia Similien 9 Leon HS 27.65 -
24 Rhea Lewis 11 South Walton HS 28.65 -
56 Diasheona Amos 9 Bainbridge High School 31.93 -
57 Wenda Sheffield 9 Bainbridge High School 32.20 -
Girls' 200 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
25 Amilliyon Fryson FR Rickards 28.90 -
37 Evoni Jenkins FR Gadsden County 29.68 -
45 Jameria Fulton 11 Thomas County Central Hig 30.57 -
52 Kyla Barksdale 9 Leon HS 31.24 -
60 Kalia Webster   Godby HS 32.54 -
Girls' 200 Meters Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
4 A’Kyrah O'Banner JR Godby 25.62 5
41 Amanda Everett 9 Thomas County Central Hig 30.21 -
44 Zaniah Maples   Godby HS 30.43 -
Girls' 200 Meters Section 5
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
39 Eryana Kirkland JR Godby 30.12 -
59 Christina Walker 7 Jefferson County 32.29 -
62 Aushjua Walden 10 Bainbridge High School 32.94 -
64 Izabele Sostre SO Chiles 33.42 -
67 Promise Jackson   Taylor County HS 34.32 -
Girls' 200 Meters Section 6
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
32 Sania Virgil 9 Thomas County Central Hig 29.19 -
36 Kaylin Lawrence FR Wakulla 29.60 -
51 Ashante Peterson 9 Bainbridge High School 31.11 -
68 Beverly Solares FR Mosley 37.63 -
Girls' 200 Meters Section 7
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
3 Keyeria White 9 Valdosta High School 25.61 6
31 Haeven Jay FR Taylor County 29.17 -
34 Kailoni Ross   Godby HS 29.30 -
49 Shania Akery 10 Thomas County Central Hig 30.93 -
58 Aine King 10 South Walton HS 32.26 -
61 D’Yani Williams SR Gadsden County 32.69 -
Girls' 200 Meters Section 8
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
50 Anisha Patrick 12 Valdosta High School 31.02 -
63 Le'shei Crumley FR Mosley 33.15 -
65 Taylor Teague SO Chiles 33.94 -
66 Karis Desotell SO Community Christian (Tal) 34.18 -
Girls' 200 Meters Section 9
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
27 Anese Steele SO North Bay Haven 28.96 -
35 Eliexia Knight SO FAMU DRS 29.46 -
38 Deayra Rhodes SO Leon 29.89 -
40 Grace Fuller SR Community Christian (Tal) 30.15 -
43 Sydni Taite FR Mosley 30.39 -
46 Shalana Perkins SO Suwannee 30.59 -
Girls' 200 Meters Section 10
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
30 Ja'Mayah Bozeman 10 Valdosta High School 29.11 -
42 Brittany Mackey JR Gadsden County 30.34 -
47 Carlissa Shuler SO Jefferson County 30.85 -
53 Schelby Harrell SO Wakulla 31.45 -
54 Keana Conticello SR Chiles 31.88 -
Girls' 200 Meters Section 11
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
13 Nyvay Davis JR Lincoln 27.20 -
17 Jadakist Campbell SR Taylor County 27.71 -
19 Makylah Jones 11 Campbell High School 27.76 -
22 Lazaria Ansley SR Suwannee 28.34 -
26 Derrick Mckinnon JR FAMU DRS 28.93 -
28 Nikera Gibbs SR Rickards 29.06 -
Girls' 200 Meters Section 12
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
11 Danielle Shaw SR Rickards 27.06 -
15 Tariah Mosley SO Lincoln 27.27 -
18 Shanelle Grant JR North Bay Haven 27.73 -
21 Sage Day JR Wakulla 28.29 -
23 Zahria Patterson SR Rickards 28.42 -
29 Tashana Ligon SR FAMU DRS 29.09 -
Girls' 200 Meters Section 13
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
8 Ameion Hamlet JR Godby 26.76 1
9 Shania Cromartie JR Leon 26.81 -
10 Destiny Forbes SO Godby 26.85 -
12 Nykiya English 12 Valdosta High School 27.19 -
20 Sanaa Crumiel SO FAMU DRS 27.85 -
Girls' 200 Meters Section 14
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Mekenze Kelley 10 Campbell High School 25.05 10
2 Ashton Lindley 11 Campbell High School 25.27 8
5 Jacquell Lewis JR Florida High 26.14 4
6 Naveyh Frost SO Godby 26.16 3
7 Madison King JR Godby 26.49 2
13 Janasia Cox SR Gadsden County 27.20 -