February 23, 2019
|
Godby - Tallahassee, FL

Girls' 300 Hurdles

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Raina Perry 12 Campbell High School 45.87 10
2 Jordan Deadwyler JR Lincoln 45.91 8
3 Janasia Cox SR Gadsden County 48.23 6
4 Zionn Rice 9 Campbell High School 48.81 5
5 Camille Trotman 11 Campbell High School 48.92 4
6 Jakell Williams SR Rickards 49.41 3
7 Sania Virgil 9 Thomas County Central Hig 51.66 2
8 Kha'Myah Townsend SR Leon 52.45 1
9 Savannah Cox 9 Valdosta High School 53.08 -
10 Liz Turner 9 South Walton HS 53.31 -
11 Kathryn Merritt SO Maclay 54.29 -
12 Alanah Woodie FR Florida High 54.69 -
13 Tymeisha Jackson 12 Thomas County Central Hig 54.90 -
14 Madeline Lillie FR Maclay 55.20 -
15 Joy Ferchaud JR Chiles 56.04 -
16 Tykeia Campbell 12 Bainbridge High School 56.47 -
17 Amanda Everett 9 Thomas County Central Hig 58.35 -
18 Abiyauna Manning 10 Thomas County Central Hig 59.05 -
19 Kerri Cucchi SR Chiles 59.53 -
20 Gracie Holder 10 South Walton HS 1:00.24 -
21 Taylor Teague SO Chiles 1:00.33 -
22 Kristen Bouington FR Port St. Joe 1:01.09 -
23 Kemora Brown FR Lincoln 1:02.50 -
24 Ronisha Thompson 9 Valdosta High School 1:02.64 -
25 Sage Marlatt SR North Florida Christian 1:02.71 -
26 Brooke Gonatos FR Chiles 1:02.91 -
27 Alexis Stovall SR North Bay Haven 1:17.35 -
Girls' 300 Hurdles Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
17 Amanda Everett 9 Thomas County Central Hig 58.35 -
24 Ronisha Thompson 9 Valdosta High School 1:02.64 -
Girls' 300 Hurdles Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
6 Jakell Williams SR Rickards 49.41 3
7 Sania Virgil 9 Thomas County Central Hig 51.66 2
18 Abiyauna Manning 10 Thomas County Central Hig 59.05 -
23 Kemora Brown FR Lincoln 1:02.50 -
27 Alexis Stovall SR North Bay Haven 1:17.35 -
Girls' 300 Hurdles Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
9 Savannah Cox 9 Valdosta High School 53.08 -
10 Liz Turner 9 South Walton HS 53.31 -
22 Kristen Bouington FR Port St. Joe 1:01.09 -
25 Sage Marlatt SR North Florida Christian 1:02.71 -
26 Brooke Gonatos FR Chiles 1:02.91 -
Girls' 300 Hurdles Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
11 Kathryn Merritt SO Maclay 54.29 -
13 Tymeisha Jackson 12 Thomas County Central Hig 54.90 -
14 Madeline Lillie FR Maclay 55.20 -
20 Gracie Holder 10 South Walton HS 1:00.24 -
21 Taylor Teague SO Chiles 1:00.33 -
Girls' 300 Hurdles Section 5
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
4 Zionn Rice 9 Campbell High School 48.81 5
8 Kha'Myah Townsend SR Leon 52.45 1
12 Alanah Woodie FR Florida High 54.69 -
15 Joy Ferchaud JR Chiles 56.04 -
19 Kerri Cucchi SR Chiles 59.53 -
Girls' 300 Hurdles Section 6
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Raina Perry 12 Campbell High School 45.87 10
2 Jordan Deadwyler JR Lincoln 45.91 8
3 Janasia Cox SR Gadsden County 48.23 6
5 Camille Trotman 11 Campbell High School 48.92 4
16 Tykeia Campbell 12 Bainbridge High School 56.47 -