February 23, 2019
|
Godby - Tallahassee, FL

Girls' 800 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Olivia Miller SR Chiles 2:26.42 10
2 Jirah Arnold SR Lincoln 2:33.25 8
3 Kelly Davis FR Chiles 2:34.41 6
4 Emily Molen JR Chiles 2:34.68 5
5 Anaya Thompson FR Godby 2:34.96 4
6 loryn smith 9 Campbell High School 2:35.12 3
7 Aria Green 12 South Walton HS 2:37.90 2
8 Ella Hodges FR Chiles 2:38.11 1
9 India Sander-Nazario SR Florida High 2:38.51 -
10 Avery Taylor 9 Campbell High School 2:38.98 -
11 Aniya Henley JR Rickards 2:39.07 -
12 Olivia Dean SO Florida High 2:43.02 -
13 Genikwa Daniels 12 Valdosta High School 2:45.04 -
14 Nia Wright SO Lincoln 2:46.20 -
15 Sarah Tychsen 7 Community Christian (Tal) 2:46.31 -
16 Jaquesha Jefferson SR Wakulla 2:46.47 -
17 Amaya Jones SO Godby 2:51.31 -
18 Kyra Odum SR Florida High 2:54.60 -
19 Elizabeth Blitch FR Wakulla 2:55.05 -
20 Allison Boyer FR Mosley 2:57.37 -
21 Nellie Lamb FR Suwannee 2:58.79 -
22 Ryleigh Bell 11 Southland Academy 3:00.67 -
23 Y'Vecia McKnight FR Rickards 3:02.01 -
24 Aryanna Jones FR Rickards 3:04.28 -
25 Karis Desotell SO Community Christian (Tal) 3:06.10 -
26 Arden Tychsen SO Community Christian (Tal) 3:07.33 -
27 Olivia Dunbar FR North Bay Haven 3:08.74 -
28 Jasmine Jenkins 9 Valdosta High School 3:13.20 -
29 Seraiah Parker FR Rickards 3:13.41 -
30 Kinsey Goodman FR Taylor County 3:15.47 -
31 Shania Bryant 11 Valdosta High School 3:17.00 -
32 Ashlyn Speigner FR Wakulla 3:19.98 -
33 Jasmine Berry 11 Valdosta High School 3:24.47 -
34 Kiara Walls SR Gadsden County 3:52.25 -
35 Ariana White JR St. John Paul Catholic 3:53.84 -
Girls' 800 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
3 Kelly Davis FR Chiles 2:34.41 6
6 loryn smith 9 Campbell High School 2:35.12 3
13 Genikwa Daniels 12 Valdosta High School 2:45.04 -
23 Y'Vecia McKnight FR Rickards 3:02.01 -
24 Aryanna Jones FR Rickards 3:04.28 -
29 Seraiah Parker FR Rickards 3:13.41 -
30 Kinsey Goodman FR Taylor County 3:15.47 -
32 Ashlyn Speigner FR Wakulla 3:19.98 -
33 Jasmine Berry 11 Valdosta High School 3:24.47 -
35 Ariana White JR St. John Paul Catholic 3:53.84 -
Girls' 800 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
5 Anaya Thompson FR Godby 2:34.96 4
8 Ella Hodges FR Chiles 2:38.11 1
14 Nia Wright SO Lincoln 2:46.20 -
18 Kyra Odum SR Florida High 2:54.60 -
19 Elizabeth Blitch FR Wakulla 2:55.05 -
20 Allison Boyer FR Mosley 2:57.37 -
21 Nellie Lamb FR Suwannee 2:58.79 -
26 Arden Tychsen SO Community Christian (Tal) 3:07.33 -
27 Olivia Dunbar FR North Bay Haven 3:08.74 -
28 Jasmine Jenkins 9 Valdosta High School 3:13.20 -
31 Shania Bryant 11 Valdosta High School 3:17.00 -
34 Kiara Walls SR Gadsden County 3:52.25 -
Girls' 800 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Olivia Miller SR Chiles 2:26.42 10
2 Jirah Arnold SR Lincoln 2:33.25 8
4 Emily Molen JR Chiles 2:34.68 5
7 Aria Green 12 South Walton HS 2:37.90 2
9 India Sander-Nazario SR Florida High 2:38.51 -
10 Avery Taylor 9 Campbell High School 2:38.98 -
11 Aniya Henley JR Rickards 2:39.07 -
12 Olivia Dean SO Florida High 2:43.02 -
15 Sarah Tychsen 7 Community Christian (Tal) 2:46.31 -
16 Jaquesha Jefferson SR Wakulla 2:46.47 -
17 Amaya Jones SO Godby 2:51.31 -
22 Ryleigh Bell 11 Southland Academy 3:00.67 -
25 Karis Desotell SO Community Christian (Tal) 3:06.10 -