February 23, 2019
|
Godby - Tallahassee, FL

Boys' 200 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Morgan Jamison 12 Valdosta High School 22.27 10
2 Tarrell Roberts 11 Valdosta High School 22.80 8
3 Dominic Larry SO Lincoln 22.87 6
4 Galen Johnson SO Lincoln 22.91 5
5 Christopher Robinson SR Rickards 22.98 4
6 Detrevian Nealy JR Jefferson County 23.07 3
7 Jamal Watkins JR Rickards 23.28 2
8 Avery Boyd JR Godby 23.46 1
9 Jaquez Hughes SO Jefferson County 23.65 -
10 Jamal Calhoun SR Rickards 23.71 -
11 Jaden Pittman SR Godby 23.72 -
12 OmariJ Smith 9 Mount Dora Christian Acad 23.83 -
13 Jaden Bates FR Rickards 24.05 -
14 Keiarryien Green SO Florida High 24.10 -
14 Jaylon Warsham JR Wakulla 24.10 -
14 Jayden Jefferson FR Godby 24.10 -
17 Payton Edwards SR Godby 24.19 -
18 Shavious Wright 11 Valdosta High School 24.27 -
19 Tyo Smith 11 South Walton HS 24.32 -
20 Richard Scott 12 South Walton HS 24.33 -
20 Maxwell Cherelus 10 Valdosta High School 24.33 -
22 Jamari Green SR Wakulla 24.44 -
23 Xavier Brown 10 Campbell High School 24.45 -
24 Kaden Hankins SO Lincoln 24.46 -
25 Javonta Anderson JR Leon 24.47 -
26 Charles Hruda SR Lincoln 24.48 -
27 Kaguan Banks   Godby HS 24.55 -
27 Al'Marion Thomas 10 Thomas County Central Hig 24.55 -
29 Antonio Stephenson 11 Thomas County Central Hig 24.63 -
30 Jeremiah Reed JR Suwannee 24.69 -
31 D'Marion Hunter 10 Thomas County Central Hig 24.72 -
32 Zai'vyon Price SR FAMU DRS 24.74 -
33 Tavion Jackson 12 Campbell High School 24.78 -
34 Russel Russ SR Mosley 24.80 -
35 William Turral JR Florida High 24.86 -
36 Fernando Crawford 12 Campbell High School 24.96 -
37 Brendan Wilson FR Wakulla 25.01 -
38 Artez Moore 11 Bainbridge High School 25.25 -
39 Will Boggs SO St. John Paul Catholic 25.51 -
40 Jayshawn Ray JR Godby 25.53 -
41 Khayman Barnes SO Godby 25.55 -
41 Carson Hale SO North Bay Haven 25.55 -
43 Olatunde Sparks JR North Florida Christian 25.63 -
44 Jason Cary   Godby HS 25.67 -
45 Leonard Arrington FR Godby 25.82 -
46 Camiren Gant JR North Bay Haven 25.91 -
47 Markeem Martin   Godby HS 25.92 -
48 Jalen Binion SO Mosley 25.94 -
49 Alias Wingfield JR Godby 25.99 -
50 Dev'eion Gibbs JR FAMU DRS 26.10 -
51 Gekobe Smith JR Jefferson County 26.12 -
52 Nicholas Ciarlariello SO Community Christian (Tal) 26.14 -
53 Steven Ray SO North Bay Haven 26.36 -
54 Isiah Pace 9 Leon HS 26.39 -
55 Chris Jackson FR Mosley 26.76 -
56 Michael Francis FR Godby 26.86 -
57 Emeka Ngenebo SO Chiles 26.87 -
58 Romain Phillips 10 South Walton HS 26.88 -
59 Dewayne Kyles 10 Bainbridge High School 27.00 -
60 Jacolbe Street FR North Florida Christian 27.37 -
61 Demount Epps SO North Bay Haven 27.69 -
62 Christopher Jones 10 South Walton HS 27.78 -
63 Kellen Johnson 9 Leon HS 27.94 -
64 andrews fredrick 9 Gadsden County High Schoo 28.03 -
65 Thomas King SO Chiles 28.56 -
66 Jaxon Giles JR North Florida Christian 28.60 -
67 Johnny Bozman SO Chiles 28.92 -
68 Caden Philley SO Community Christian (Tal) 30.01 -
69 Caleb Leland 8 Community Christian (Tal) 32.27 -
70 Chris Tychsen 7 Community Christian (Tal) 36.23 -
Boys' 200 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
8 Avery Boyd JR Godby 23.46 1
59 Dewayne Kyles 10 Bainbridge High School 27.00 -
Boys' 200 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
39 Will Boggs SO St. John Paul Catholic 25.51 -
54 Isiah Pace 9 Leon HS 26.39 -
Boys' 200 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Morgan Jamison 12 Valdosta High School 22.27 10
26 Charles Hruda SR Lincoln 24.48 -
27 Kaguan Banks   Godby HS 24.55 -
62 Christopher Jones 10 South Walton HS 27.78 -
64 andrews fredrick 9 Gadsden County High Schoo 28.03 -
Boys' 200 Meters Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
17 Payton Edwards SR Godby 24.19 -
23 Xavier Brown 10 Campbell High School 24.45 -
36 Fernando Crawford 12 Campbell High School 24.96 -
40 Jayshawn Ray JR Godby 25.53 -
47 Markeem Martin   Godby HS 25.92 -
Boys' 200 Meters Section 5
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
5 Christopher Robinson SR Rickards 22.98 4
38 Artez Moore 11 Bainbridge High School 25.25 -
44 Jason Cary   Godby HS 25.67 -
45 Leonard Arrington FR Godby 25.82 -
66 Jaxon Giles JR North Florida Christian 28.60 -
70 Chris Tychsen 7 Community Christian (Tal) 36.23 -
Boys' 200 Meters Section 6
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
14 Jayden Jefferson FR Godby 24.10 -
37 Brendan Wilson FR Wakulla 25.01 -
49 Alias Wingfield JR Godby 25.99 -
63 Kellen Johnson 9 Leon HS 27.94 -
67 Johnny Bozman SO Chiles 28.92 -
Boys' 200 Meters Section 7
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
2 Tarrell Roberts 11 Valdosta High School 22.80 8
18 Shavious Wright 11 Valdosta High School 24.27 -
68 Caden Philley SO Community Christian (Tal) 30.01 -
69 Caleb Leland 8 Community Christian (Tal) 32.27 -
Boys' 200 Meters Section 8
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
13 Jaden Bates FR Rickards 24.05 -
20 Maxwell Cherelus 10 Valdosta High School 24.33 -
48 Jalen Binion SO Mosley 25.94 -
50 Dev'eion Gibbs JR FAMU DRS 26.10 -
56 Michael Francis FR Godby 26.86 -
Boys' 200 Meters Section 9
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
43 Olatunde Sparks JR North Florida Christian 25.63 -
51 Gekobe Smith JR Jefferson County 26.12 -
61 Demount Epps SO North Bay Haven 27.69 -
65 Thomas King SO Chiles 28.56 -
Boys' 200 Meters Section 10
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
27 Al'Marion Thomas 10 Thomas County Central Hig 24.55 -
52 Nicholas Ciarlariello SO Community Christian (Tal) 26.14 -
55 Chris Jackson FR Mosley 26.76 -
57 Emeka Ngenebo SO Chiles 26.87 -
58 Romain Phillips 10 South Walton HS 26.88 -
60 Jacolbe Street FR North Florida Christian 27.37 -
Boys' 200 Meters Section 11
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
31 D'Marion Hunter 10 Thomas County Central Hig 24.72 -
34 Russel Russ SR Mosley 24.80 -
41 Carson Hale SO North Bay Haven 25.55 -
46 Camiren Gant JR North Bay Haven 25.91 -
53 Steven Ray SO North Bay Haven 26.36 -
Boys' 200 Meters Section 12
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
33 Tavion Jackson 12 Campbell High School 24.78 -
41 Khayman Barnes SO Godby 25.55 -
Boys' 200 Meters Section 13
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
9 Jaquez Hughes SO Jefferson County 23.65 -
14 Keiarryien Green SO Florida High 24.10 -
19 Tyo Smith 11 South Walton HS 24.32 -
24 Kaden Hankins SO Lincoln 24.46 -
35 William Turral JR Florida High 24.86 -
Boys' 200 Meters Section 14
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
14 Jaylon Warsham JR Wakulla 24.10 -
22 Jamari Green SR Wakulla 24.44 -
25 Javonta Anderson JR Leon 24.47 -
30 Jeremiah Reed JR Suwannee 24.69 -
32 Zai'vyon Price SR FAMU DRS 24.74 -
Boys' 200 Meters Section 15
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
7 Jamal Watkins JR Rickards 23.28 2
10 Jamal Calhoun SR Rickards 23.71 -
11 Jaden Pittman SR Godby 23.72 -
20 Richard Scott 12 South Walton HS 24.33 -
29 Antonio Stephenson 11 Thomas County Central Hig 24.63 -
Boys' 200 Meters Section 16
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
3 Dominic Larry SO Lincoln 22.87 6
4 Galen Johnson SO Lincoln 22.91 5
6 Detrevian Nealy JR Jefferson County 23.07 3
12 OmariJ Smith 9 Mount Dora Christian Acad 23.83 -