February 20, 2019
|
Tommy Oliver Stadium - Panama City, FL

Boys' 100 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Henri Gainer SR Arnold 11.60 10
2 Quinmero Ford SR Arnold 11.73 8
3 Alexander Noble JR Arnold 11.97 6
4 John Pael SO Arnold 12.16 5
5 Michael Hughes JR Rutherford 12.28 4
6 Steven Ray SO North Bay Haven 12.55 3
7 Pola McCloud JR Blountstown 12.59 2
8 Tyler Haddock SR North Bay Haven 12.94 0.5
8 Brayun Richardson FR Rutherford 12.94 0.5
10 Jeremiah Page 12 Palm Bay Prep Academy 13.04 -
10 Camiren Gant JR North Bay Haven 13.04 -
12 Paul Hunter SO Rutherford 13.16 -
13 Zion Cook SO Rutherford 13.31 -
14 Elijah Miller   Bay High Shool 13.33 -
15 Luke Station SO North Bay Haven 13.35 -
16 Demount Epps SO North Bay Haven 13.59 -
17 Adony Martinez Lopez   Bay High Shool 13.66 -
18 Elijah Jackson 8 North Bay Haven 13.81 -
19 Ben Jones FR Blountstown 13.89 -
20 Royce Bailey FR Blountstown 13.92 -
21 Michael Ray SO North Bay Haven 14.86 -
22 Tyrone Atkins FR Blountstown 15.48 -
23 Harry Henning SR North Bay Haven 16.34 -
Boys' 100 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
7 Pola McCloud JR Blountstown 12.59 2
10 Jeremiah Page 12 Palm Bay Prep Academy 13.04 -
14 Elijah Miller   Bay High Shool 13.33 -
17 Adony Martinez Lopez   Bay High Shool 13.66 -
19 Ben Jones FR Blountstown 13.89 -
20 Royce Bailey FR Blountstown 13.92 -
22 Tyrone Atkins FR Blountstown 15.48 -
23 Harry Henning SR North Bay Haven 16.34 -
Boys' 100 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
8 Brayun Richardson FR Rutherford 12.94 0.5
12 Paul Hunter SO Rutherford 13.16 -
13 Zion Cook SO Rutherford 13.31 -
15 Luke Station SO North Bay Haven 13.35 -
16 Demount Epps SO North Bay Haven 13.59 -
18 Elijah Jackson 8 North Bay Haven 13.81 -
21 Michael Ray SO North Bay Haven 14.86 -
Boys' 100 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Henri Gainer SR Arnold 11.60 10
2 Quinmero Ford SR Arnold 11.73 8
3 Alexander Noble JR Arnold 11.97 6
4 John Pael SO Arnold 12.16 5
5 Michael Hughes JR Rutherford 12.28 4
6 Steven Ray SO North Bay Haven 12.55 3
8 Tyler Haddock SR North Bay Haven 12.94 0.5
10 Camiren Gant JR North Bay Haven 13.04 -

Boys' 200 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Alexander Noble JR Arnold 24.15 10
2 Quinmero Ford SR Arnold 24.46 8
3 Michael Hughes JR Rutherford 25.34 6
4 Carson Hale SO North Bay Haven 25.75 5
5 Jeremiah Page 12 Palm Bay Prep Academy 25.89 4
6 Steven Ray SO North Bay Haven 26.07 3
7 Brayun Richardson FR Rutherford 26.08 2
8 Paul Hunter SO Rutherford 26.31 1
9 Kyron Belton   Bay High Shool 26.46 -
10 Zion Cook SO Rutherford 26.58 -
11 Mathew Vitale SR Arnold 26.86 -
12 Camiren Gant JR North Bay Haven 27.03 -
13 Luke Station SO North Bay Haven 27.05 -
14 Caleb Fields   Bay High Shool 27.55 -
15 Wyatt Calam SO Blountstown 27.61 -
16 Micheal Varelas SO Arnold 27.66 -
17 Demount Epps SO North Bay Haven 27.91 -
18 Ben Jones FR Blountstown 28.14 -
19 Kobe Roberson 8 Palm Bay Prep Academy 28.61 -
20 Isaiah Williams   Arnold HS 28.79 -
21 Javier Robinson SR North Bay Haven 29.07 -
22 Aaron Remick SO North Bay Haven 31.03 -
23 Royce Bailey FR Blountstown 33.19 -
24 Tyrone Atkins FR Blountstown 33.63 -
Boys' 200 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
5 Jeremiah Page 12 Palm Bay Prep Academy 25.89 4
9 Kyron Belton   Bay High Shool 26.46 -
10 Zion Cook SO Rutherford 26.58 -
14 Caleb Fields   Bay High Shool 27.55 -
18 Ben Jones FR Blountstown 28.14 -
21 Javier Robinson SR North Bay Haven 29.07 -
23 Royce Bailey FR Blountstown 33.19 -
24 Tyrone Atkins FR Blountstown 33.63 -
Boys' 200 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
2 Quinmero Ford SR Arnold 24.46 8
8 Paul Hunter SO Rutherford 26.31 1
11 Mathew Vitale SR Arnold 26.86 -
13 Luke Station SO North Bay Haven 27.05 -
16 Micheal Varelas SO Arnold 27.66 -
17 Demount Epps SO North Bay Haven 27.91 -
19 Kobe Roberson 8 Palm Bay Prep Academy 28.61 -
22 Aaron Remick SO North Bay Haven 31.03 -
Boys' 200 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Alexander Noble JR Arnold 24.15 10
3 Michael Hughes JR Rutherford 25.34 6
4 Carson Hale SO North Bay Haven 25.75 5
6 Steven Ray SO North Bay Haven 26.07 3
7 Brayun Richardson FR Rutherford 26.08 2
12 Camiren Gant JR North Bay Haven 27.03 -
15 Wyatt Calam SO Blountstown 27.61 -
20 Isaiah Williams   Arnold HS 28.79 -

Boys' 400 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 D Vante Sims SR Rutherford 54.02 10
2 Wesley Wilmont SR North Bay Haven 56.06 8
3 Henri Gainer SR Arnold 56.16 6
4 Carson Hale SO North Bay Haven 56.29 5
5 Jacob McDaniel SR Blountstown 56.57 4
6 Brayun Richardson FR Rutherford 56.84 3
7 Malik Rhoden SO Arnold 59.02 2
8 Jalen Robinson SR North Bay Haven 59.61 1
9 Micheal Varelas SO Arnold 1:00.30 -
10 Antonio Hill JR Arnold 1:01.32 -
11 Parker Grogan JR North Bay Haven 1:01.82 -
12 Mathew Vitale SR Arnold 1:01.98 -
13 Tyler Willilams   Bay High Shool 1:02.10 -
14 Luke Station SO North Bay Haven 1:02.66 -
15 John Michael Freeman JR North Bay Haven 1:02.74 -
16 Caleb Fields   Bay High Shool 1:02.79 -
17 Kobe Roberson 8 Palm Bay Prep Academy 1:03.09 -
18 Wyatt Calam SO Blountstown 1:03.11 -
19 Felipe Trejo - Gonzalez JR Blountstown 1:04.77 -
20 Landon Ullman 7 Palm Bay Prep Academy 1:05.27 -
  Braden Horton 8 Palm Bay Prep Academy DNF -
Boys' 400 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
8 Jalen Robinson SR North Bay Haven 59.61 1
14 Luke Station SO North Bay Haven 1:02.66 -
15 John Michael Freeman JR North Bay Haven 1:02.74 -
17 Kobe Roberson 8 Palm Bay Prep Academy 1:03.09 -
19 Felipe Trejo - Gonzalez JR Blountstown 1:04.77 -
20 Landon Ullman 7 Palm Bay Prep Academy 1:05.27 -
  Braden Horton 8 Palm Bay Prep Academy DNF -
Boys' 400 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 D Vante Sims SR Rutherford 54.02 10
2 Wesley Wilmont SR North Bay Haven 56.06 8
4 Carson Hale SO North Bay Haven 56.29 5
5 Jacob McDaniel SR Blountstown 56.57 4
6 Brayun Richardson FR Rutherford 56.84 3
7 Malik Rhoden SO Arnold 59.02 2
11 Parker Grogan JR North Bay Haven 1:01.82 -
18 Wyatt Calam SO Blountstown 1:03.11 -
Boys' 400 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
3 Henri Gainer SR Arnold 56.16 6
9 Micheal Varelas SO Arnold 1:00.30 -
10 Antonio Hill JR Arnold 1:01.32 -
12 Mathew Vitale SR Arnold 1:01.98 -
13 Tyler Willilams   Bay High Shool 1:02.10 -
16 Caleb Fields   Bay High Shool 1:02.79 -

Boys' 800 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Matthew Murzyn SR North Bay Haven 2:12.24 10
2 Ryan Corbin JR Mosley 2:21.31 8
3 Wesley Wilmont SR North Bay Haven 2:21.94 6
4 Saul Puente JR Blountstown 2:24.51 5
5 Ethan Koss   Bay High Shool 2:25.28 4
6 D Vante Sims SR Rutherford 2:26.71 3
7 Dylan Stewart JR Arnold 2:31.20 2
8 Mathew Hartless SO North Bay Haven 2:31.93 1
9 Brandon Hunter SR Arnold 2:33.99 -
10 Brian Martinez JR Blountstown 2:36.50 -
11 Sean Grogan SR North Bay Haven 2:39.43 -
12 Kelton Blue FR Arnold 2:44.86 -
13 Fidel Nandho FR Blountstown 2:45.73 -
14 Oakley Kenens FR Arnold 2:52.54 -
15 John Michael Freeman JR North Bay Haven 2:53.81 -
16 Juan Garcia FR Arnold 3:03.78 -
17 Tyler Willilams   Bay High Shool 3:11.58 -
18 Fagan Jarvis FR Arnold 3:15.93 -
19 Myles Taylor FR North Bay Haven 3:17.05 -
20 Gavin Miller 7 Palm Bay Prep Academy 3:23.39 -
21 Tyler Greene FR Arnold 3:28.34 -
22 Roger Spencer 7 Palm Bay Prep Academy 3:30.09 -
Boys' 800 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
2 Ryan Corbin JR Mosley 2:21.31 8
5 Ethan Koss   Bay High Shool 2:25.28 4
11 Sean Grogan SR North Bay Haven 2:39.43 -
13 Fidel Nandho FR Blountstown 2:45.73 -
17 Tyler Willilams   Bay High Shool 3:11.58 -
18 Fagan Jarvis FR Arnold 3:15.93 -
19 Myles Taylor FR North Bay Haven 3:17.05 -
Boys' 800 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Matthew Murzyn SR North Bay Haven 2:12.24 10
3 Wesley Wilmont SR North Bay Haven 2:21.94 6
4 Saul Puente JR Blountstown 2:24.51 5
6 D Vante Sims SR Rutherford 2:26.71 3
7 Dylan Stewart JR Arnold 2:31.20 2
8 Mathew Hartless SO North Bay Haven 2:31.93 1
9 Brandon Hunter SR Arnold 2:33.99 -
10 Brian Martinez JR Blountstown 2:36.50 -
12 Kelton Blue FR Arnold 2:44.86 -
14 Oakley Kenens FR Arnold 2:52.54 -
15 John Michael Freeman JR North Bay Haven 2:53.81 -
16 Juan Garcia FR Arnold 3:03.78 -
20 Gavin Miller 7 Palm Bay Prep Academy 3:23.39 -
21 Tyler Greene FR Arnold 3:28.34 -
22 Roger Spencer 7 Palm Bay Prep Academy 3:30.09 -

Boys' 1600 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Bilal Mohamad SR Arnold 4:42.19 10
2 Mason Bennett SR Arnold 4:45.21 8
3 Saul Puente JR Blountstown 5:15.47 6
4 Brandon Hunter SR Arnold 5:15.56 5
5 Alex Kendall SR Arnold 5:24.39 4
6 Joseph DeLuna FR North Bay Haven 5:36.11 3
7 Elier Pais SO Blountstown 5:37.96 2
8 Brandon Hunter SR Arnold 5:38.74 1
9 Dylan Stewart JR Arnold 5:45.45 -
10 Jason Lee FR Rutherford 5:48.68 -
11 Zachary Murzyn SO North Bay Haven 5:48.88 -
12 Sean Grogan SR North Bay Haven 5:49.63 -
13 Joseph Sforza JR Arnold 5:50.43 -
14 Terrell Hope SR Blountstown 5:58.31 -
15 Kelton Blue FR Arnold 6:12.30 -
16 Fidel Nandho FR Blountstown 6:15.08 -
17 Davis Monteiro FR Arnold 6:16.31 -
18 Cory Ezzell SO North Bay Haven 6:29.67 -
19 Oakley Kenens FR Arnold 6:38.30 -
20 Juan Garcia FR Arnold 6:53.51 -
21 Bryson Campbell 6 Palm Bay Prep Academy 6:58.99 -
22 Robert Oconner 6 Palm Bay Prep Academy 7:48.01 -
23 Joseth Youngest 6 Palm Bay Prep Academy 7:48.02 -
24 Fagan Jarvis FR Arnold 7:52.82 -
25 Braden Horton 8 Palm Bay Prep Academy 8:21.63 -
26 Josiah Miller 8 Palm Bay Prep Academy 8:28.63 -
Boys' 1600 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
8 Brandon Hunter SR Arnold 5:38.74 1
12 Sean Grogan SR North Bay Haven 5:49.63 -
14 Terrell Hope SR Blountstown 5:58.31 -
15 Kelton Blue FR Arnold 6:12.30 -
16 Fidel Nandho FR Blountstown 6:15.08 -
18 Cory Ezzell SO North Bay Haven 6:29.67 -
19 Oakley Kenens FR Arnold 6:38.30 -
20 Juan Garcia FR Arnold 6:53.51 -
21 Bryson Campbell 6 Palm Bay Prep Academy 6:58.99 -
22 Robert Oconner 6 Palm Bay Prep Academy 7:48.01 -
23 Joseth Youngest 6 Palm Bay Prep Academy 7:48.02 -
24 Fagan Jarvis FR Arnold 7:52.82 -
Boys' 1600 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Bilal Mohamad SR Arnold 4:42.19 10
2 Mason Bennett SR Arnold 4:45.21 8
3 Saul Puente JR Blountstown 5:15.47 6
4 Brandon Hunter SR Arnold 5:15.56 5
5 Alex Kendall SR Arnold 5:24.39 4
6 Joseph DeLuna FR North Bay Haven 5:36.11 3
7 Elier Pais SO Blountstown 5:37.96 2
9 Dylan Stewart JR Arnold 5:45.45 -
10 Jason Lee FR Rutherford 5:48.68 -
11 Zachary Murzyn SO North Bay Haven 5:48.88 -
13 Joseph Sforza JR Arnold 5:50.43 -
17 Davis Monteiro FR Arnold 6:16.31 -
25 Braden Horton 8 Palm Bay Prep Academy 8:21.63 -
26 Josiah Miller 8 Palm Bay Prep Academy 8:28.63 -

Boys' 3200 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Mason Bennett SR Arnold 10:25.32 10
2 Bilal Mohamad SR Arnold 10:26.05 8
3 Brandon Hunter SR Arnold 12:15.85 6
4 Joseph DeLuna FR North Bay Haven 12:26.47 5
5 Elier Pais SO Blountstown 12:47.03 4
6 Dartanion Hope JR Blountstown 12:59.43 3
7 Jason Lee FR Rutherford 13:34.79 2
8 Davis Monteiro FR Arnold 14:28.87 1

Boys' 110 Hurdles

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Jacob Buatu SR Arnold 16.94 10
2 Jalen Robinson SR North Bay Haven 18.98 8
3 Casey Baldwin SO Blountstown 21.80 6
4 Dartanion Hope JR Blountstown 22.31 5
5 Justin Windsor FR Arnold 23.02 4
6 Adrian Dickens FR North Bay Haven 27.34 3

Boys' 300 Hurdles

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Jacob Buatu SR Arnold 46.25 10
2 Casey Baldwin SO Blountstown 51.28 8
3 Treyson Mulder JR Blountstown 56.22 6
4 Felipe Trejo - Gonzalez JR Blountstown 1:02.10 5
5 Justin Windsor FR Arnold 1:02.89 4

Boys' 4 x 100 Relay

Top↑
PL TEAM ATHLETES TIME SC
1 Arnold Henri Gainer, Quinmero Ford, Alex Noble, Jacob Buatu 45.99 10
2 North Bay Haven Tyler Haddok, Carson Hale, Parker Grogan, Bryce Ray 48.63 8

Boys' 4 x 400 Relay

Top↑
PL TEAM ATHLETES TIME SC
1 Arnold Jacob Buatu, Quinmero Ford, John Pael, Michael Varelas 3:57.80 10
2 North Bay Haven Jalen Robinson, Parker Grogan, Michael Freeman, Carson Hale 4:08.50 8
3 Bay High Shool 4:12.80 6

Boys' 4 x 800 Relay

Top↑
PL TEAM ATHLETES TIME SC
1 Arnold 9:18.75 10
2 Blountstown Saul Puente, Elier Pais, Brian Martinez, Dartanion Hope 9:34.27 8

Boys' High Jump

Top↑
PL NAME YEAR TEAM MARK CONV SC
1 Tyler Jones SO Arnold 5' 5" 1.65m 10
2 Mathew Vitale SR Arnold 5' 0" 1.52m 8
  An Chang FR North Bay Haven NH NH -
  Pola McCloud JR Blountstown NH NH -
  Jacob McDaniel SR Blountstown NH NH -
  Treyson Mulder JR Blountstown NH NH -
  Jacob Buatu SR Arnold NH NH -
  John Pael SO Arnold NH NH -
  Antonio Hill JR Arnold NH NH -

Boys' Pole Vault

Top↑
PL NAME YEAR TEAM MARK CONV SC
1 Mason King JR Arnold 10' 6" 3.20m 10
2 Brandon Hunter SR Arnold 8' 0" 2.43m 8
3 Brandon Hunter SR Arnold 7' 6" 2.28m 6
4 Malik Rhoden SO Arnold 7' 6" 2.28m 5
5 Oakley Kenens FR Arnold 7' 0" 2.13m 4
6 Tre Brown JR Mosley 6' 6" 1.98m 3

Boys' Long Jump

Top↑
PL NAME YEAR TEAM MARK CONV SC
1 John Pael SO Arnold 5.72m 18' 9.25" 10
2 Pola McCloud JR Blountstown 5.67m 18' 7.25" 8
3 D Vante Sims SR Rutherford 5.54m 18' 2.25" 6
4 Michael Hughes JR Rutherford 5.43m 17' 9.75" 5
5 Jacob McDaniel SR Blountstown 5.18m 17' 0" 4
6 Tyler Haddock SR North Bay Haven 5.13m 16' 10" 3
7 Brayun Richardson FR Rutherford 5.03m 16' 6" 2
8 Terrell Hope SR Blountstown 5.02m 16' 5.75" 1
9 Zion Cook SO Rutherford 4.97m 16' 3.75" -
10 An Chang FR North Bay Haven 4.93m 16' 2.25" -
11 Simon Nguyen SR Rutherford 4.91m 16' 1.5" -
12 Ethan Koss   Bay High Shool 4.84m 15' 10.5" -
13 Hien Le FR North Bay Haven 4.02m 13' 2.25" -
14 Shavang Patel FR North Bay Haven 3.62m 11' 10.5" -
  Jack Taylor FR Blountstown NM NM -
  Jacob Buatu SR Arnold NM NM -
  Antonio Hill JR Arnold NM NM -
  Dorian Williams SO Arnold NM NM -
Boys' Long Jump Flight 1
PL NAME YEAR TEAM MARK ENGLISH SC
2 Pola McCloud JR Blountstown 5.67m 18' 7.25" 8
3 D Vante Sims SR Rutherford 5.54m 18' 2.25" 6
4 Michael Hughes JR Rutherford 5.43m 17' 9.75" 5
5 Jacob McDaniel SR Blountstown 5.18m 17' 0" 4
6 Tyler Haddock SR North Bay Haven 5.13m 16' 10" 3
9 Zion Cook SO Rutherford 4.97m 16' 3.75" -
10 An Chang FR North Bay Haven 4.93m 16' 2.25" -
12 Ethan Koss   Bay High Shool 4.84m 15' 10.5" -
  Jacob Buatu SR Arnold NM NM -
Boys' Long Jump Flight 2
PL NAME YEAR TEAM MARK ENGLISH SC
1 John Pael SO Arnold 5.72m 18' 9.25" 10
7 Brayun Richardson FR Rutherford 5.03m 16' 6" 2
8 Terrell Hope SR Blountstown 5.02m 16' 5.75" 1
11 Simon Nguyen SR Rutherford 4.91m 16' 1.5" -
13 Hien Le FR North Bay Haven 4.02m 13' 2.25" -
14 Shavang Patel FR North Bay Haven 3.62m 11' 10.5" -
  Jack Taylor FR Blountstown NM NM -
  Antonio Hill JR Arnold NM NM -
  Dorian Williams SO Arnold NM NM -

Boys' Triple Jump

Top↑
PL NAME YEAR TEAM MARK CONV SC
1 Jalen Robinson SR North Bay Haven 40' 0.5" 12.20m 10
2 Tyler Haddock SR North Bay Haven 38' 1.5" 11.62m 8
3 Mathew Vitale SR Arnold 36' 4" 11.07m 6
4 Zion Cook SO Rutherford 34' 8" 10.56m 5
5 Pola McCloud JR Blountstown 34' 2" 10.41m 4
6 Micheal Varelas SO Arnold 32' 11.5" 10.04m 3
7 Dorian Williams SO Arnold 32' 7" 9.93m 2
  Jacob McDaniel SR Blountstown NM NM -

Boys' Shot Put

Top↑
PL NAME YEAR TEAM MARK CONV SC
1 Nyseem Chestnut JR Arnold 40' 8.25" 12.40m 10
2 Shawn Peavy JR Blountstown 40' 1" 12.21m 8
3 Michael Vancil   Mosley HS 37' 1" 11.30m 6
4 Kyle Saunders JR Arnold 33' 9.75" 10.30m 5
5 Jordan Whiteley   Mosley HS 33' 5.75" 10.20m 4
6 Blake Hendershot SR Arnold 30' 6.5" 9.30m 3
7 Zachary Murzyn SO North Bay Haven 30' 3.75" 9.23m 2
8 Joey Ramie FR North Bay Haven 30' 0.5" 9.15m 1
9 Seth Prothro SR Arnold 29' 2.5" 8.90m -
10 Daniel Viera SO North Bay Haven 27' 4.75" 8.35m -
11 Quaid Segers FR Blountstown 25' 3.5" 7.70m -
12 Jaice Jensen   Mosley HS 24' 10" 7.56m -
  Javier Robinson SR North Bay Haven NM NM -

Boys' Discus

Top↑
PL NAME YEAR TEAM MARK CONV SC
1 Shawn Peavy JR Blountstown 122' 7" 37.36m 10
2 Jordan Whiteley   Mosley HS 109' 9" 33.45m 8
3 Nyseem Chestnut JR Arnold 108' 11" 33.19m 6
4 Blake Hendershot SR Arnold 105' 5" 32.13m 5
5 Zachary Murzyn SO North Bay Haven 102' 7" 31.26m 4
6 Michael Vancil   Mosley HS 89' 11" 27.40m 3
7 Seth Prothro SR Arnold 84' 11" 25.88m 2
8 Joey Ramie FR North Bay Haven 76' 11" 23.44m 1
9 Javier Robinson SR North Bay Haven 71' 4" 21.74m -
10 Daniel Viera SO North Bay Haven 70' 8" 21.53m -
11 Jaice Jensen   Mosley HS 66' 0" 20.11m -
12 Kyle Saunders JR Arnold 59' 3.5" 18.07m -
13 Quaid Segers FR Blountstown 48' 3" 14.70m -