March 11, 2019
|
Lake Worth - Lake Worth, FL
|

Boys' 100 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Antonio Laidler SR Glades Central 10.94 10
2 Kevon Purnell SR Palm Beach Lakes 10.98 8
3 Javon Jackson JR Atlantic (Delray) 11.15 6
4 Leroy Love SR Pahokee 11.28 5
5 Tevaris Powell SR Pahokee 11.34 4
6 Joshua Davis FR Atlantic (Delray) 11.35 3
7 Chasen Bush SR Atlantic (Delray) 11.38 2
8 Kenneth Bowles JR Pahokee 11.46 1
9 Lavonski Williams SR Pahokee 11.54 -
10 Jose Bush SR Atlantic (Delray) 11.55 -
11 Brendan Dennis JR Lake Worth 11.57 -
12 Micael Paulin SR Santaluces 11.57 -
13 Ricardo Brown SR Olympic Heights 11.59 -
14 Xander Danastor FR Olympic Heights 11.60 -
15 Cornelius Fitzpatrick JR Glades Central 11.64 -
16 Jaydon Davis SR Suncoast 11.65 -
17 Sadiki Richards FR Santaluces 11.65 -
18 Jahmad Hanna SO Glades Central 11.65 -
19 Anthony Bradlely JR Palm Beach Lakes 11.68 -
20 Lorvens Florestal SO Lake Worth 11.79 -
21 Simon Geneste SR Park Vista 12.03 -
22 Josh Bagwan SR Olympic Heights 12.08 -
23 Tyler Drew JR Palm Beach Central 12.11 -
24 Jeffwood Hector JR Lake Worth 12.16 -
25 Anthony Jones SO Suncoast 12.21 -
26 Marcques Mills FR Palm Beach Lakes 12.21 -
27 Dave Noble SO Suncoast 12.27 -
28 Keron Watkins FR Palm Beach Central 12.29 -
29 James Cho FR Olympic Heights 12.33 -
30 Spencer Dorzin SR Boynton Beach 12.40 -
31 Malcolm Johnson 8 Riviera Beach Prep 12.52 -
32 Romeo Michel SO Santaluces 12.57 -
33 Demarcus Pleasent 8 Riviera Beach Prep 12.71 -
34 alexander perez FR Boynton Beach 12.90 -
35 Shelton Theophile JR Suncoast 13.04 -
36 Khaleel Hutchinson SR Park Vista 13.07 -
37 Darnell Jacques 8 Riviera Beach Prep 13.27 -
38 Christian Mejia FR Palm Beach Central 13.57 -
39 Tyrease Allen JR Palm Beach Lakes 16.79 -
  Tyler Willis SO Palm Beach Central NT   
  Bobby Jenkins SR Santaluces NT   
  john noel FR Boynton Beach NT   
  Del Louidor JR Lake Worth NT   
  Samuel Silver SO Park Vista NT   
Boys' 100 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
18 Jahmad Hanna SO Glades Central 11.65 -
28 Keron Watkins FR Palm Beach Central 12.29 -
  john noel FR Boynton Beach NT   
  Tyler Willis SO Palm Beach Central NT   
Boys' 100 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
8 Kenneth Bowles JR Pahokee 11.46 1
22 Josh Bagwan SR Olympic Heights 12.08 -
23 Tyler Drew JR Palm Beach Central 12.11 -
32 Romeo Michel SO Santaluces 12.57 -
34 alexander perez FR Boynton Beach 12.90 -
37 Darnell Jacques 8 Riviera Beach Prep 13.27 -
38 Christian Mejia FR Palm Beach Central 13.57 -
  Samuel Silver SO Park Vista NT   
Boys' 100 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
17 Sadiki Richards FR Santaluces 11.65 -
25 Anthony Jones SO Suncoast 12.21 -
30 Spencer Dorzin SR Boynton Beach 12.40 -
33 Demarcus Pleasent 8 Riviera Beach Prep 12.71 -
35 Shelton Theophile JR Suncoast 13.04 -
36 Khaleel Hutchinson SR Park Vista 13.07 -
39 Tyrease Allen JR Palm Beach Lakes 16.79 -
  Bobby Jenkins SR Santaluces NT   
Boys' 100 Meters Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
12 Micael Paulin SR Santaluces 11.57 -
14 Xander Danastor FR Olympic Heights 11.60 -
16 Jaydon Davis SR Suncoast 11.65 -
21 Simon Geneste SR Park Vista 12.03 -
24 Jeffwood Hector JR Lake Worth 12.16 -
27 Dave Noble SO Suncoast 12.27 -
29 James Cho FR Olympic Heights 12.33 -
31 Malcolm Johnson 8 Riviera Beach Prep 12.52 -
Boys' 100 Meters Section 5
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
6 Joshua Davis FR Atlantic (Delray) 11.35 3
7 Chasen Bush SR Atlantic (Delray) 11.38 2
10 Jose Bush SR Atlantic (Delray) 11.55 -
11 Brendan Dennis JR Lake Worth 11.57 -
15 Cornelius Fitzpatrick JR Glades Central 11.64 -
20 Lorvens Florestal SO Lake Worth 11.79 -
26 Marcques Mills FR Palm Beach Lakes 12.21 -
  Del Louidor JR Lake Worth NT   
Boys' 100 Meters Section 6
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Antonio Laidler SR Glades Central 10.94 10
2 Kevon Purnell SR Palm Beach Lakes 10.98 8
3 Javon Jackson JR Atlantic (Delray) 11.15 6
4 Leroy Love SR Pahokee 11.28 5
5 Tevaris Powell SR Pahokee 11.34 4
9 Lavonski Williams SR Pahokee 11.54 -
13 Ricardo Brown SR Olympic Heights 11.59 -
19 Anthony Bradlely JR Palm Beach Lakes 11.68 -