March 5, 2019
|
Lecanto - Lecanto, FL

Boys' 100 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Leonardo Gomez SO Dunnellon 11.75 10
2 Tinnibu Hollis SO Crystal River 11.78 8
3 Averian Hamilton JR Dunnellon 12.01 6
4 Elijah Nafield SR South Lake 12.07 4
5 Codi McNeal JR South Lake 12.17 2
6 Gabriel McKinney SO Crystal River 12.19 1
7 Charles Wilson SO Crystal River 12.27 -
8 Sean Rodriguez SR South Lake 12.29 -
9 Emanuel Caballero JR Dunnellon 12.30 -
10 Xavier Brawner JR Lecanto 12.40 -
11 Daijhae Abate SO Crystal River 12.52 -
12 Christiaan Fashaw SO Dunnellon 12.72 -
13 Ryan Zell SO Crystal River 12.96 -
14 Wyatt Shell SR St. John Lutheran 13.05 -
15 Wanya Epps JR Dunnellon 13.11 -
16 Ike Nkwocha FR Lecanto 13.16 -
17 Blaize Donley FR Crystal River 13.29 -
18 Alex Eden FR Seven Rivers Christian 13.50 -
19 Kyle McCullough FR Lecanto 13.60 -
20 Carmelo Cordero FR Seven Rivers Christian 13.62 -
21 Jayden Schmeck SO Lecanto 13.65 -
22 Judson Garvin JR Crystal River 14.01 -
23 Jack Walden FR Lecanto 14.06 -
24 Hunter Ramsay JR Seven Rivers Christian 14.06 -
25 Keane Rubey SO Lecanto 14.14 -
26 Adrian Sukhdeo JR Dunnellon 14.16 -
27 Aniello Eldridge FR Lecanto 15.21 -
28 Maxwell Dunigan FR Lecanto 16.07 -
29 Colin Kearse 7 Seven Rivers Christian 16.24 -
  Abenadai Desty JR Dunnellon NT   
  DJ Boykin SO South Lake NT   
  Ricardo Jimenez SO Dunnellon NT   
  Wyatt Watson FR South Lake NT   
  Sirdamien Eutsey SO South Lake NT   
  Luke Brown SR Seven Rivers Christian NT   
  Malique Romeo SR Crystal River NT   
  Christopher Lutton SO Lecanto NT   
Boys' 100 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
8 Sean Rodriguez SR South Lake 12.29 -
17 Blaize Donley FR Crystal River 13.29 -
18 Alex Eden FR Seven Rivers Christian 13.50 -
20 Carmelo Cordero FR Seven Rivers Christian 13.62 -
  Abenadai Desty JR Dunnellon NT   
  Ricardo Jimenez SO Dunnellon NT   
Boys' 100 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
15 Wanya Epps JR Dunnellon 13.11 -
19 Kyle McCullough FR Lecanto 13.60 -
22 Judson Garvin JR Crystal River 14.01 -
26 Adrian Sukhdeo JR Dunnellon 14.16 -
27 Aniello Eldridge FR Lecanto 15.21 -
28 Maxwell Dunigan FR Lecanto 16.07 -
29 Colin Kearse 7 Seven Rivers Christian 16.24 -
Boys' 100 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
13 Ryan Zell SO Crystal River 12.96 -
16 Ike Nkwocha FR Lecanto 13.16 -
23 Jack Walden FR Lecanto 14.06 -
24 Hunter Ramsay JR Seven Rivers Christian 14.06 -
25 Keane Rubey SO Lecanto 14.14 -
  Luke Brown SR Seven Rivers Christian NT   
  Christopher Lutton SO Lecanto NT   
  Malique Romeo SR Crystal River NT   
Boys' 100 Meters Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
6 Gabriel McKinney SO Crystal River 12.19 1
7 Charles Wilson SO Crystal River 12.27 -
11 Daijhae Abate SO Crystal River 12.52 -
12 Christiaan Fashaw SO Dunnellon 12.72 -
14 Wyatt Shell SR St. John Lutheran 13.05 -
21 Jayden Schmeck SO Lecanto 13.65 -
  Sirdamien Eutsey SO South Lake NT   
  Wyatt Watson FR South Lake NT   
Boys' 100 Meters Section 5
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Leonardo Gomez SO Dunnellon 11.75 10
2 Tinnibu Hollis SO Crystal River 11.78 8
3 Averian Hamilton JR Dunnellon 12.01 6
4 Elijah Nafield SR South Lake 12.07 4
5 Codi McNeal JR South Lake 12.17 2
9 Emanuel Caballero JR Dunnellon 12.30 -
10 Xavier Brawner JR Lecanto 12.40 -
  DJ Boykin SO South Lake NT