March 30, 2019
|
Villages - The Villages, FL

Boys' 200 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Tyler Cashe SO Lake Mary Prep 22.17 10
2 Maximus Campbell JR Atlantic (PO) 22.41 8
3 Montre'ye Edwards SR Vanguard (Ocala) 22.53 6
4 Tydreke Thomas Freshman Lowndes 22.79 5
5 Cornelius Wright Junior Lowndes 23.17 4
6 Terry Quinn Sophomore Lowndes 23.25 3
7 Devin Crews SR Lake Weir 23.30 2
8 Christopher Pilarczyk SR Forest 23.53 1
9 Nathan Hamer SR West Port 23.57 -
10 Emanuel Clark SR Ridge Community 23.61 -
11 John Heflin SR Trinity Catholic 23.63 -
12 Trevor Young JR Atlantic (PO) 23.63 -
13 DJ Boykin SO South Lake 23.68 -
14 Codi McNeal JR South Lake 23.75 -
15 Nevan Norrell Junior Monsignor Donovan Catholic 23.91 -
16 Michael Mahan Senior Westminster 23.94 -
17 Jordan Howard SR Vanguard (Ocala) 23.99 -
18 Wade Martin SO Windermere Prep 24.10 -
19 Jeffrey Robinson JR Atlantic (PO) 24.22 -
20 Alejandro Serrano JR Villages 24.30 -
21 Joshua Walker Senior Lowndes 24.37 -
22 Joseph Miller JR Villages 24.43 -
23 Jonathan Martinez FR Villages 24.52 -
24 Emmanuel Hilbert SR Lake Weir 24.69 -
25 Zavier Rodriguez Sophomore Trinity Catholic 24.73 -
26 kyle chambers SO West Port 24.78 -
27 Christian Howard JR Leesburg 24.88 -
28 Sirdamien Eutsey SO South Lake 24.88 -
29 Marvin Holifield SR Lake Mary Prep 25.00 -
30 Chimere Onwukeme Junior Westminster 25.05 -
31 Gavin Locke JR Lake Weir 25.25 -
32 Jose Dela Rosa FR Ridge Community 25.28 -
33 Christopher Leverett SO Vanguard (Ocala) 25.32 -
34 Brandon Beckett SO North Marion 25.67 -
35 Ke'Shawn Walker SR Leesburg 25.72 -
36 Donovan Try SO Matanzas 25.86 -
37 Wyatt Watson FR South Lake 25.91 -
38 Marquis Wise Rodriguez SR Ridge Community 26.19 -
39 Steve Fu Junior Monsignor Donovan Catholic 26.20 -
40 Anderson Park SR Villages 26.27 -
41 Chamarin Bennett SR Vanguard (Ocala) 26.35 -
42 Johnny Graham JR Circle Christian 26.77 -
43 Logan Rhodes FR West Port 27.65 -
44 Michael Kirwan FR Circle Christian 27.79 -
  TREVONN JOHNSON SO North Marion NT   
  KYSHAUN JONES SR North Marion NT   
  Terich Reynolds JR Lake Weir NT   
  Denver Jaramillo SO North Marion NT   
  robert Whipple SO West Port NT   
  Carson York SO Trinity Catholic NT   
  Rick Walcott JR Windermere Prep NT   
  Tristan Williams FR Matanzas NT   
  Aaron Walton JR Atlantic (PO) NT   
  Elijah Harris JR Belleview NT   
  Alex Vihlen FR Lake Mary Prep NT   
  Johnathan Fenderson JR Leesburg NT   
  Nicolas Jackson FR Leesburg NT   
  Jeffrey Cooper SO Forest NT   
  Lucas Pontes-Reis SR Lake Mary Prep NT   
  Lamarkces Bassett SR Forest NT   
  Jordan Jackson SR Forest NT   
  Anthony Flores FR Belleview NT   
  Jose Estrada SO Belleview NT   
  Jonathan McFarlane SR Belleview NT   
Boys' 200 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
11 John Heflin SR Trinity Catholic 23.63 -
24 Emmanuel Hilbert SR Lake Weir 24.69 -
25 Zavier Rodriguez Sophomore Trinity Catholic 24.73 -
43 Logan Rhodes FR West Port 27.65 -
44 Michael Kirwan FR Circle Christian 27.79 -
  Denver Jaramillo SO North Marion NT   
  Lucas Pontes-Reis SR Lake Mary Prep NT   
  Carson York SO Trinity Catholic NT   
Boys' 200 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
31 Gavin Locke JR Lake Weir 25.25 -
33 Christopher Leverett SO Vanguard (Ocala) 25.32 -
36 Donovan Try SO Matanzas 25.86 -
39 Steve Fu Junior Monsignor Donovan Catholic 26.20 -
41 Chamarin Bennett SR Vanguard (Ocala) 26.35 -
42 Johnny Graham JR Circle Christian 26.77 -
  Alex Vihlen FR Lake Mary Prep NT   
  Jose Estrada SO Belleview NT   
Boys' 200 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
26 kyle chambers SO West Port 24.78 -
32 Jose Dela Rosa FR Ridge Community 25.28 -
37 Wyatt Watson FR South Lake 25.91 -
40 Anderson Park SR Villages 26.27 -
  KYSHAUN JONES SR North Marion NT   
  Jordan Jackson SR Forest NT   
  Jonathan McFarlane SR Belleview NT   
  Anthony Flores FR Belleview NT   
Boys' 200 Meters Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
20 Alejandro Serrano JR Villages 24.30 -
28 Sirdamien Eutsey SO South Lake 24.88 -
30 Chimere Onwukeme Junior Westminster 25.05 -
34 Brandon Beckett SO North Marion 25.67 -
  Rick Walcott JR Windermere Prep NT   
  TREVONN JOHNSON SO North Marion NT   
  Tristan Williams FR Matanzas NT   
  Jeffrey Cooper SO Forest NT   
Boys' 200 Meters Section 5
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
17 Jordan Howard SR Vanguard (Ocala) 23.99 -
22 Joseph Miller JR Villages 24.43 -
27 Christian Howard JR Leesburg 24.88 -
29 Marvin Holifield SR Lake Mary Prep 25.00 -
38 Marquis Wise Rodriguez SR Ridge Community 26.19 -
  Johnathan Fenderson JR Leesburg NT   
  Nicolas Jackson FR Leesburg NT   
  Terich Reynolds JR Lake Weir NT   
Boys' 200 Meters Section 6
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
9 Nathan Hamer SR West Port 23.57 -
13 DJ Boykin SO South Lake 23.68 -
14 Codi McNeal JR South Lake 23.75 -
15 Nevan Norrell Junior Monsignor Donovan Catholic 23.91 -
16 Michael Mahan Senior Westminster 23.94 -
18 Wade Martin SO Windermere Prep 24.10 -
23 Jonathan Martinez FR Villages 24.52 -
  Elijah Harris JR Belleview NT   
Boys' 200 Meters Section 7
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
5 Cornelius Wright Junior Lowndes 23.17 4
6 Terry Quinn Sophomore Lowndes 23.25 3
10 Emanuel Clark SR Ridge Community 23.61 -
12 Trevor Young JR Atlantic (PO) 23.63 -
19 Jeffrey Robinson JR Atlantic (PO) 24.22 -
21 Joshua Walker Senior Lowndes 24.37 -
  robert Whipple SO West Port NT   
  Lamarkces Bassett SR Forest NT   
Boys' 200 Meters Section 8
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Tyler Cashe SO Lake Mary Prep 22.17 10
2 Maximus Campbell JR Atlantic (PO) 22.41 8
3 Montre'ye Edwards SR Vanguard (Ocala) 22.53 6
4 Tydreke Thomas Freshman Lowndes 22.79 5
7 Devin Crews SR Lake Weir 23.30 2
8 Christopher Pilarczyk SR Forest 23.53 1
35 Ke'Shawn Walker SR Leesburg 25.72 -
  Aaron Walton JR Atlantic (PO) NT