March 1, 2019
|
Booker HS - Sarasota, FL

Boys' 1600 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Orlando Cicilioni SO Sarasota 4:39.75 10
2 Ryan Guendjoian JR Sarasota 4:45.37 8
3 John Perez-Dunn SR Port Charlotte 4:45.62 6
4 Joseph Bishop JR Port Charlotte 4:45.82 5
5 Benjamin Sweiderk JR Venice 4:51.20 4
6 Alberto Teijelo SO Venice 4:51.50 3
7 Cyrus Hannah SO Sarasota 4:52.14 2
8 Dylan Stone SO Riverview (Sarasota) 4:55.58 1
9 Teage Elsey FR Riverview (Sarasota) 4:56.14 -
10 Jackson Dillingham JR St. Stephens Episcopal 4:56.23 -
11 William Stager SR Braden River 4:57.16 -
12 Tyler Wadsworth FR Port Charlotte 4:59.29 -
13 Chase Chambers SR Port Charlotte 4:59.41 -
14 Dustin McCoy JR Braden River 5:07.21 -
15 Zachary Rathburn SO North Port 5:08.30 -
16 Matthew Kodberg SO North Port 5:13.15 -
17 Dylan Howard FR Braden River 5:13.49 -
18 Matthew Finck FR Lemon Bay 5:13.52 -
19 Collin Butzow FR Palmetto 5:14.22 -
20 Randall Carter SO Palmetto 5:14.63 -
21 Benjamin Tucker JR Lemon Bay 5:23.79 -
22 James Llorente FR North Port 5:24.59 -
23 Roman Caragiulo SO Riverview (Sarasota) 5:26.74 -
24 Beck Stout JR Braden River 5:27.36 -
25 Christian Paton JR Palmetto 5:27.88 -
26 Jonathan Klepper SO Palmetto 5:35.16 -
27 Eric Fields FR St. Stephens Episcopal 5:38.25 -
28 Austin Rhoades JR Riverview (Sarasota) 5:49.33 -
29 Joshua Herrington JR Venice 5:49.52 -
30 Jacob Perry FR Lemon Bay 6:09.58 -
Boys' 1600 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
19 Collin Butzow FR Palmetto 5:14.22 -
22 James Llorente FR North Port 5:24.59 -
23 Roman Caragiulo SO Riverview (Sarasota) 5:26.74 -
25 Christian Paton JR Palmetto 5:27.88 -
26 Jonathan Klepper SO Palmetto 5:35.16 -
27 Eric Fields FR St. Stephens Episcopal 5:38.25 -
28 Austin Rhoades JR Riverview (Sarasota) 5:49.33 -
30 Jacob Perry FR Lemon Bay 6:09.58 -
Boys' 1600 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Orlando Cicilioni SO Sarasota 4:39.75 10
2 Ryan Guendjoian JR Sarasota 4:45.37 8
3 John Perez-Dunn SR Port Charlotte 4:45.62 6
4 Joseph Bishop JR Port Charlotte 4:45.82 5
5 Benjamin Sweiderk JR Venice 4:51.20 4
6 Alberto Teijelo SO Venice 4:51.50 3
7 Cyrus Hannah SO Sarasota 4:52.14 2
8 Dylan Stone SO Riverview (Sarasota) 4:55.58 1
9 Teage Elsey FR Riverview (Sarasota) 4:56.14 -
10 Jackson Dillingham JR St. Stephens Episcopal 4:56.23 -
11 William Stager SR Braden River 4:57.16 -
12 Tyler Wadsworth FR Port Charlotte 4:59.29 -
13 Chase Chambers SR Port Charlotte 4:59.41 -
14 Dustin McCoy JR Braden River 5:07.21 -
15 Zachary Rathburn SO North Port 5:08.30 -
16 Matthew Kodberg SO North Port 5:13.15 -
17 Dylan Howard FR Braden River 5:13.49 -
18 Matthew Finck FR Lemon Bay 5:13.52 -
20 Randall Carter SO Palmetto 5:14.63 -
21 Benjamin Tucker JR Lemon Bay 5:23.79 -
24 Beck Stout JR Braden River 5:27.36 -
29 Joshua Herrington JR Venice 5:49.52 -