March 30, 2019
|
George Steinbrenner - Lutz, FL

Girls' 200 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC WIND
1 Shaniyah Benjamin JR Alonso 24.87 10 0.4
2 Zayne Jack JR George Steinbrenner 25.14 8 0.4
3 Lauryn Tate JR Tampa Catholic 26.38 6 -0.1
4 Gianna Levy JR Sunlake 26.64 5 -0.1
5 Sharielle Ransom JR Tampa Bay Tech 27.04 4 -0.1
6 Jaymonda Calmes SR Sunlake 27.07 3 +0.0
7 Maya Ashley SR Alonso 27.13 2 2.4
8 Nia Johnson JR Sunlake 27.17 1 -0.1
9 Jayla Greene FR Lake Wales 27.17 - -0.1
10 Amber Huffman SO Lake Wales 27.36 - 2.4
11 Natalie Brown SR George Steinbrenner 27.50 - 0.4
12 Sydney Spaulding FR George Jenkins 27.61 - -0.1
13 Amsy Takeli SO Tampa Bay Tech 27.78 - +0.0
14 Ashliona Martin JR Tampa Bay Tech 27.81 - 0.2
15 Tyjai Johnson JR Tampa Bay Tech 27.95 - -0.1
16 Suzan Wilson Cole FR George Jenkins 27.97 - +0.0
17 Deborah Marlow SO George Steinbrenner 28.09 - +0.0
18 Christy Faddoul JR Wiregrass Ranch 28.09 - 0.2
19 Giovanna Mallicote Sallab SR George Steinbrenner 28.10 - 0.4
20 Lauren Bates JR Land O'Lakes 28.18 - 0.2
21 Abigail Perez JR Land O'Lakes 28.31 - 0.2
22 Sawyer Bush SO Land O'Lakes 28.33 - 0.2
23 Kylie Denney SO Land O'Lakes 28.35 - 2.4
24 Zhane Alexander SO George Jenkins 28.37 - 0.2
25 Mysha Graham JR Lake Wales 28.39 - 0.2
26 Lizzie Epps FR Land O'Lakes 28.42 - 2.4
27 Kailah Gosa JR Tampa Bay Tech 28.42 - +0.0
28 Shaina Finkel FR Wiregrass Ranch 28.42 - 2.4
29 Samya Feagin JR Lake Wales 28.53 - +0.0
30 Daveela Bauer SO Palm Harbor University 28.64 - -0.2
31 Alyssa Bartolo FR Alonso 28.78 - 2.4
32 Dahlia Williams FR Wiregrass Ranch 28.90 - 0.2
33 Emma Barton SO Sunlake 29.05 - 0.8
34 Rachael Reagan FR Palm Harbor University 29.16 - -0.2
35 Sarai Caruso SO Alonso 29.18 - 0.2
36 Faith Sidwell FR Wiregrass Ranch 29.42 - -0.5
37 Nadine Howard SO Land O'Lakes 29.42 - 0.8
38 Taylor Denney SO Land O'Lakes 29.44 - 2.4
39 Sydney Grimm FR George Steinbrenner 29.52 - 0.2
40 Ondrasha Joel FR Wiregrass Ranch 29.53 - 0.8
41 Ashlyn Hogg SR Kathleen 29.62 - 2.4
42 Laila Brown SR Wiregrass Ranch 29.63 - 0.8
43 Kya Chen SO Alonso 29.67 - 0.2
44 Afiya Thompson SO Wiregrass Ranch 29.85 - -0.5
45 Jaylyn Hogg SR Kathleen 30.41 - -0.5
46 Promise Davis SO Sunlake 30.46 - -0.2
47 Isansa Bonga FR Alonso 30.87 - -0.5
48 Railyn Wilson FR Sunlake 31.38 - -0.2
49 Emily Wynacht FR Sunlake 31.48 - -0.2
50 Durmura Daniels SO Wiregrass Ranch 31.49 - -0.2
51 Norr Hylton SR Wiregrass Ranch 31.57 - -0.2
52 Jaelyn Kirkland SR Wiregrass Ranch 31.62 - 0.5
53 Selena Acevedo FR Seffner Christian 31.64 - -0.2
54 Arianna McKendry FR Wiregrass Ranch 31.72 - 0.5
55 Angela Ortiz SR George Jenkins 33.02 - 0.5
56 Mariah King SO Tampa Bay Tech 33.38 - 0.5
57 Annabelle Krutelis JR Wiregrass Ranch 34.00 - 0.5
58 Kierra Hilts SO Wiregrass Ranch 34.38 - 0.5
59 Grace Christiansen SO Mitchell 34.71 - 0.5
  Faith Nelms SR Admiral Farragut DNS    -
  Cameron Siler-Nixon FR George Steinbrenner DNS    -
  Madison Simone FR George Steinbrenner DNS    -
  Kendall Ruggeri FR George Steinbrenner DNS    -
  Jazmine Alderman SR Admiral Farragut DNS    -
  Bedjena Resiliac SO Tampa Catholic DNS    -
  Serena Vazquez FR Admiral Farragut DNS    -
  Sydni Bostick SR Admiral Farragut DNS    -
  Qyana Lowther JR Wiregrass Ranch DNS    -
  Meagan Stephens SO King DNS    -
  Jada Brown' Carmona JR King DNS    -
  Janeaja Wright SR King DNS    -
  Leah Daniel SR King DNS    -
  Ciarra Durr FR King DNS    -
  Tyara Davis SR King DNS    -
  Kenya Watson FR King DNS    -
  I'Asia Wilson SO Lakeland DNS    -
  Kiavian Decosey FR Lakeland DNS    -
  Anayah Elston FR Lakeland DNS    -
  Sophie Haag 8 Carrollwood DNS    -
  Uquasha Pride SR Lake Wales DNS    -
Girls' 200 Meters Section 1
W: 0.4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Shaniyah Benjamin JR Alonso 24.87 10
2 Zayne Jack JR George Steinbrenner 25.14 8
11 Natalie Brown SR George Steinbrenner 27.50 -
19 Giovanna Mallicote Sallab SR George Steinbrenner 28.10 -
  Sophie Haag 8 Carrollwood DNS   
  I'Asia Wilson SO Lakeland DNS   
  Jazmine Alderman SR Admiral Farragut DNS   
  Faith Nelms SR Admiral Farragut DNS   
Girls' 200 Meters Section 2
W: -0.1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
3 Lauryn Tate JR Tampa Catholic 26.38 6
4 Gianna Levy JR Sunlake 26.64 5
5 Sharielle Ransom JR Tampa Bay Tech 27.04 4
8 Nia Johnson JR Sunlake 27.17 1
9 Jayla Greene FR Lake Wales 27.17 -
12 Sydney Spaulding FR George Jenkins 27.61 -
15 Tyjai Johnson JR Tampa Bay Tech 27.95 -
  Leah Daniel SR King DNS   
Girls' 200 Meters Section 3
W: +0.0
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
6 Jaymonda Calmes SR Sunlake 27.07 3
13 Amsy Takeli SO Tampa Bay Tech 27.78 -
16 Suzan Wilson Cole FR George Jenkins 27.97 -
17 Deborah Marlow SO George Steinbrenner 28.09 -
27 Kailah Gosa JR Tampa Bay Tech 28.42 -
29 Samya Feagin JR Lake Wales 28.53 -
  Ciarra Durr FR King DNS   
  Uquasha Pride SR Lake Wales DNS   
Girls' 200 Meters Section 4
W: 0.2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
14 Ashliona Martin JR Tampa Bay Tech 27.81 -
18 Christy Faddoul JR Wiregrass Ranch 28.09 -
20 Lauren Bates JR Land O'Lakes 28.18 -
24 Zhane Alexander SO George Jenkins 28.37 -
25 Mysha Graham JR Lake Wales 28.39 -
43 Kya Chen SO Alonso 29.67 -
  Sydni Bostick SR Admiral Farragut DNS   
  Serena Vazquez FR Admiral Farragut DNS   
Girls' 200 Meters Section 5
W: 2.4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
7 Maya Ashley SR Alonso 27.13 2
10 Amber Huffman SO Lake Wales 27.36 -
23 Kylie Denney SO Land O'Lakes 28.35 -
26 Lizzie Epps FR Land O'Lakes 28.42 -
28 Shaina Finkel FR Wiregrass Ranch 28.42 -
31 Alyssa Bartolo FR Alonso 28.78 -
38 Taylor Denney SO Land O'Lakes 29.44 -
41 Ashlyn Hogg SR Kathleen 29.62 -
Girls' 200 Meters Section 6
W: 0.2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
21 Abigail Perez JR Land O'Lakes 28.31 -
22 Sawyer Bush SO Land O'Lakes 28.33 -
32 Dahlia Williams FR Wiregrass Ranch 28.90 -
35 Sarai Caruso SO Alonso 29.18 -
39 Sydney Grimm FR George Steinbrenner 29.52 -
  Madison Simone FR George Steinbrenner DNS   
  Kendall Ruggeri FR George Steinbrenner DNS   
  Kenya Watson FR King DNS   
Girls' 200 Meters Section 7
W: 0.8
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
33 Emma Barton SO Sunlake 29.05 -
37 Nadine Howard SO Land O'Lakes 29.42 -
40 Ondrasha Joel FR Wiregrass Ranch 29.53 -
42 Laila Brown SR Wiregrass Ranch 29.63 -
  Qyana Lowther JR Wiregrass Ranch DNS   
  Tyara Davis SR King DNS   
  Janeaja Wright SR King DNS   
  Kiavian Decosey FR Lakeland DNS   
Girls' 200 Meters Section 8
W: -0.5
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
36 Faith Sidwell FR Wiregrass Ranch 29.42 -
44 Afiya Thompson SO Wiregrass Ranch 29.85 -
45 Jaylyn Hogg SR Kathleen 30.41 -
47 Isansa Bonga FR Alonso 30.87 -
  Cameron Siler-Nixon FR George Steinbrenner DNS   
  Jada Brown' Carmona JR King DNS   
  Meagan Stephens SO King DNS   
  Bedjena Resiliac SO Tampa Catholic DNS   
Girls' 200 Meters Section 9
W: -0.2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
30 Daveela Bauer SO Palm Harbor University 28.64 -
34 Rachael Reagan FR Palm Harbor University 29.16 -
46 Promise Davis SO Sunlake 30.46 -
48 Railyn Wilson FR Sunlake 31.38 -
49 Emily Wynacht FR Sunlake 31.48 -
50 Durmura Daniels SO Wiregrass Ranch 31.49 -
51 Norr Hylton SR Wiregrass Ranch 31.57 -
53 Selena Acevedo FR Seffner Christian 31.64 -
Girls' 200 Meters Section 10
W: 0.5
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
52 Jaelyn Kirkland SR Wiregrass Ranch 31.62 -
54 Arianna McKendry FR Wiregrass Ranch 31.72 -
55 Angela Ortiz SR George Jenkins 33.02 -
56 Mariah King SO Tampa Bay Tech 33.38 -
57 Annabelle Krutelis JR Wiregrass Ranch 34.00 -
58 Kierra Hilts SO Wiregrass Ranch 34.38 -
59 Grace Christiansen SO Mitchell 34.71 -
  Anayah Elston FR Lakeland DNS