March 14, 2019
|
Glades Central - Belle Glade, FL
|
Timing: Mogo Timing

Boys' 400 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Antonio Laidler SR Glades Central 50.55 10
2 Desmi Ermilis SR Palm Beach Lakes 51.04 8
3 Anquan Everett SR Pahokee 52.17 6
4 Richard Dieudonne JR Boynton Beach 52.48 5
5 Kyle Hare SO Seminole Ridge 52.68 4
6 Nicolas Pieroni JR Seminole Ridge 52.91 3
7 Anthony Bradlely JR Palm Beach Lakes 53.21 2
8 Jermey Young SR Lake Worth 54.34 1
9 Kenneth Bowles JR Pahokee 54.63 -
10 Reuel Belizaire SO Seminole Ridge 55.11 -
11 Robert Sheppard JR Palm Beach Lakes 55.27 -
12 Keyshawn Winder SO Royal Palm Beach 56.13 -
13 Miguel Ocasio JR Royal Palm Beach 56.26 -
14 Laquad Moore JR Pahokee 57.05 -
15 Christopher Rice JR American Heritage (DB) 57.17 -
16 Jonathan Campbell JR Palm Beach Lakes 58.22 -
17 Jackson Sneed FR Monarch 58.28 -
18 Jeffwood Hector JR Lake Worth 58.29 -
19 Walker underwood SO American Heritage (DB) 58.66 -
20 Ollie Spear JR Glades Central 59.42 -
21 Scott Kane JR Glades Day 59.73 -
22 Marc Eldgi Pierre SO Lake Worth 1:00.11 -
23 Xavier Bryant 6 Pahokee 1:00.27 -
24 Zebulon Gonder JR Monarch 1:01.84 -
25 Janssen Noel SO Boynton Beach 1:02.21 -
26 Djuan Mcfarlin SO Royal Palm Beach 1:02.41 -
27 Jeremiah Luzincourt SO Boynton Beach 1:06.38 -
  Obed Lajeunesse JR Royal Palm Beach NT   
  Michael Politoski FR American Heritage (DB) NT   
  Camden Brown FR American Heritage (DB) NT   
  alexander perez FR Boynton Beach NT   
  Rett Lohmann SR Glades Day NT   
  Roman Thompson JR Glades Day NT   
  Odieu Hiliare SR Glades Central NT   
  Miles Ferguson JR Lake Worth NT   
  Alondre Young 8 Riviera Beach Prep NT   
Boys' 400 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
25 Janssen Noel SO Boynton Beach 1:02.21 -
27 Jeremiah Luzincourt SO Boynton Beach 1:06.38 -
  Alondre Young 8 Riviera Beach Prep NT   
  Michael Politoski FR American Heritage (DB) NT   
Boys' 400 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
17 Jackson Sneed FR Monarch 58.28 -
20 Ollie Spear JR Glades Central 59.42 -
21 Scott Kane JR Glades Day 59.73 -
23 Xavier Bryant 6 Pahokee 1:00.27 -
24 Zebulon Gonder JR Monarch 1:01.84 -
  alexander perez FR Boynton Beach NT   
  Roman Thompson JR Glades Day NT   
  Camden Brown FR American Heritage (DB) NT   
Boys' 400 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
12 Keyshawn Winder SO Royal Palm Beach 56.13 -
14 Laquad Moore JR Pahokee 57.05 -
15 Christopher Rice JR American Heritage (DB) 57.17 -
19 Walker underwood SO American Heritage (DB) 58.66 -
22 Marc Eldgi Pierre SO Lake Worth 1:00.11 -
26 Djuan Mcfarlin SO Royal Palm Beach 1:02.41 -
  Rett Lohmann SR Glades Day NT   
  Odieu Hiliare SR Glades Central NT   
Boys' 400 Meters Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
4 Richard Dieudonne JR Boynton Beach 52.48 5
6 Nicolas Pieroni JR Seminole Ridge 52.91 3
8 Jermey Young SR Lake Worth 54.34 1
9 Kenneth Bowles JR Pahokee 54.63 -
10 Reuel Belizaire SO Seminole Ridge 55.11 -
13 Miguel Ocasio JR Royal Palm Beach 56.26 -
18 Jeffwood Hector JR Lake Worth 58.29 -
  Miles Ferguson JR Lake Worth NT   
Boys' 400 Meters Section 5
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Antonio Laidler SR Glades Central 50.55 10
2 Desmi Ermilis SR Palm Beach Lakes 51.04 8
3 Anquan Everett SR Pahokee 52.17 6
5 Kyle Hare SO Seminole Ridge 52.68 4
7 Anthony Bradlely JR Palm Beach Lakes 53.21 2
11 Robert Sheppard JR Palm Beach Lakes 55.27 -
16 Jonathan Campbell JR Palm Beach Lakes 58.22 -
  Obed Lajeunesse JR Royal Palm Beach NT