March 14, 2019
|
Mitchell - New Port Richey, FL

Boys' 100 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Jyrhen Francis SR Anclote 11.31 10
2 Elijah Muzzy SR River Ridge 11.34 8
3 Emory Robbins JR Gulf 11.93 6
4 Kyle Butchko SO River Ridge 12.03 5
5 Jeffery Chamberlin JR Mitchell 12.24 4
6 Aaron Wilson SR Sunlake 12.28 3
7 Isaiah Ramsey JR Wesley Chapel 12.29 2
8 Elijah Mayfield SO Sunlake 12.32 1
9 Ricky Hall JR Anclote 12.33 -
10 Jedrek Cordero SO Anclote 12.41 -
11 Adrian Ramsey FR Wesley Chapel 12.44 -
12 Emmanuel Lewis FR Hudson 12.48 -
13 Christian Bailey SR Mitchell 12.53 -
14 Jelani Vassell JR Wesley Chapel 12.57 -
15 Dylan Heath SO Zephyrhills 12.61 -
16 Carr Elijah FR Gulf 12.66 -
17 Mike Barber SO Zephyrhills 12.69 -
18 Daniel Lester FR Sunlake 12.76 -
19 Zachary Lewis SO Hudson 12.78 -
20 Hunter Mills SR River Ridge 12.79 -
21 David Ramos SO Sunlake 12.85 -
22 Joe Brown SO Hudson 12.87 -
22 Jayden Davis FR Sunlake 12.87 -
24 Noah Stahl FR River Ridge 13.00 -
25 Cartrell Strong SR Zephyrhills 13.00 -
26 Nehemiah Morgan FR Wesley Chapel 13.15 -
27 Jake Herny SR Mitchell 13.17 -
28 Jacob Smith SO Anclote 13.21 -
29 Logan Gendron FR Mitchell 13.29 -
30 Adam Pedersen JR Hudson 13.31 -
31 Ramses Murphy JR Anclote 13.31 -
32 Jose Christian SR Hudson 13.46 -
33 John Habib FR Mitchell 13.51 -
34 Tucker Spires FR Gulf 13.64 -
35 Jayln Amous JR Zephyrhills 13.67 -
36 Anthony Drake JR Hudson 13.81 -
  Tymar Mckever FR Zephyrhills DNS   
  Angel Nimely SO River Ridge DNS   
  Antrevis Hardy SO Gulf DNS   
  Kristopher Chandler SR Wesley Chapel DNS   
Boys' 100 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
16 Carr Elijah FR Gulf 12.66 -
17 Mike Barber SO Zephyrhills 12.69 -
28 Jacob Smith SO Anclote 13.21 -
31 Ramses Murphy JR Anclote 13.31 -
32 Jose Christian SR Hudson 13.46 -
34 Tucker Spires FR Gulf 13.64 -
35 Jayln Amous JR Zephyrhills 13.67 -
36 Anthony Drake JR Hudson 13.81 -
Boys' 100 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
20 Hunter Mills SR River Ridge 12.79 -
22 Jayden Davis FR Sunlake 12.87 -
24 Noah Stahl FR River Ridge 13.00 -
27 Jake Herny SR Mitchell 13.17 -
29 Logan Gendron FR Mitchell 13.29 -
30 Adam Pedersen JR Hudson 13.31 -
33 John Habib FR Mitchell 13.51 -
  Tymar Mckever FR Zephyrhills DNS   
Boys' 100 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
10 Jedrek Cordero SO Anclote 12.41 -
12 Emmanuel Lewis FR Hudson 12.48 -
15 Dylan Heath SO Zephyrhills 12.61 -
18 Daniel Lester FR Sunlake 12.76 -
19 Zachary Lewis SO Hudson 12.78 -
21 David Ramos SO Sunlake 12.85 -
22 Joe Brown SO Hudson 12.87 -
26 Nehemiah Morgan FR Wesley Chapel 13.15 -
Boys' 100 Meters Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
3 Emory Robbins JR Gulf 11.93 6
4 Kyle Butchko SO River Ridge 12.03 5
7 Isaiah Ramsey JR Wesley Chapel 12.29 2
9 Ricky Hall JR Anclote 12.33 -
11 Adrian Ramsey FR Wesley Chapel 12.44 -
13 Christian Bailey SR Mitchell 12.53 -
  Angel Nimely SO River Ridge DNS   
  Antrevis Hardy SO Gulf DNS   
Boys' 100 Meters Section 5
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Jyrhen Francis SR Anclote 11.31 10
2 Elijah Muzzy SR River Ridge 11.34 8
5 Jeffery Chamberlin JR Mitchell 12.24 4
6 Aaron Wilson SR Sunlake 12.28 3
8 Elijah Mayfield SO Sunlake 12.32 1
14 Jelani Vassell JR Wesley Chapel 12.57 -
25 Cartrell Strong SR Zephyrhills 13.00 -
  Kristopher Chandler SR Wesley Chapel DNS