March 2, 2019
|
Ponte Vedra - Ponte Vedra, FL

Girls' 1600 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Mei Chiang FR Fleming Island 5:19.16 10
2 Laci Watford FR University Christian 5:24.37 8
3 Megan Graser JR Creekside 5:27.26 6
4 Marisa Kortright SO Fleming Island 5:29.61 5
5 Lauren Schaudel FR Fleming Island 5:32.60 4
6 Emma Millson SO Fleming Island 5:33.14 3
7 Sarah McMullin JR Ponte Vedra 5:43.15 2
8 Madison Manucy FR Nease 5:43.58 1
9 Ella Hodges FR Chiles 5:44.07 -
9 Lauren Bing SO Ponte Vedra 5:44.07 -
11 Katie Whitehouse FR St. Joseph 5:45.21 -
12 Kelly Davis FR Chiles 5:47.67 -
13 Emma Rose FR Creekside 5:56.35 -
14 Anne Caraher SR Ponte Vedra 5:57.25 -
15 Caitlyn Norfolk JR Matanzas 6:03.63 -
16 Hannah Jacobbe SO Creekside 6:09.45 -
17 Marley Concha FR Menendez 6:20.18 -
18 Margaret Milanovich SO Ponte Vedra 6:20.35 -
19 Montana Arnold JR St. Joseph 6:31.26 -
20 Astrid Weiner SO Menendez 6:31.50 -
21 Julianna Binder SO St. Joseph 6:31.73 -
22 Lucille Calzadilla SO Terry Parker 6:35.57 -
23 Lauren Marshall FR Matanzas 6:42.73 -
24 Brianna Mitchell SR Matanzas 6:43.05 -
25 Riley Reinhold FR Menendez 6:48.76 -
26 Elizabeth Rodriguez SO Matanzas 7:25.21 -
27 Drew Walker FR Menendez 7:27.75 -
28 Leilani Thomas SO Robert E. Lee 7:57.91 -
Girls' 1600 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Mei Chiang FR Fleming Island 5:19.16 10
2 Laci Watford FR University Christian 5:24.37 8
3 Megan Graser JR Creekside 5:27.26 6
4 Marisa Kortright SO Fleming Island 5:29.61 5
5 Lauren Schaudel FR Fleming Island 5:32.60 4
6 Emma Millson SO Fleming Island 5:33.14 3
7 Sarah McMullin JR Ponte Vedra 5:43.15 2
8 Madison Manucy FR Nease 5:43.58 1
9 Ella Hodges FR Chiles 5:44.07 -
9 Lauren Bing SO Ponte Vedra 5:44.07 -
11 Katie Whitehouse FR St. Joseph 5:45.21 -
12 Kelly Davis FR Chiles 5:47.67 -
14 Anne Caraher SR Ponte Vedra 5:57.25 -
Girls' 1600 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
13 Emma Rose FR Creekside 5:56.35 -
15 Caitlyn Norfolk JR Matanzas 6:03.63 -
16 Hannah Jacobbe SO Creekside 6:09.45 -
17 Marley Concha FR Menendez 6:20.18 -
18 Margaret Milanovich SO Ponte Vedra 6:20.35 -
19 Montana Arnold JR St. Joseph 6:31.26 -
20 Astrid Weiner SO Menendez 6:31.50 -
21 Julianna Binder SO St. Joseph 6:31.73 -
22 Lucille Calzadilla SO Terry Parker 6:35.57 -
23 Lauren Marshall FR Matanzas 6:42.73 -
24 Brianna Mitchell SR Matanzas 6:43.05 -
25 Riley Reinhold FR Menendez 6:48.76 -
26 Elizabeth Rodriguez SO Matanzas 7:25.21 -
27 Drew Walker FR Menendez 7:27.75 -
28 Leilani Thomas SO Robert E. Lee 7:57.91 -