February 8, 2019
|
Astronaut HS - Titusville, FL

Boys' 400 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Carlos Galvan-Santos SR Bishop Moore 53.40 10
2 Robert Watts SR Trinity Prep 55.15 8
3 Dylan Black SR Edgewood 55.21 6
4 Christopher Jafet SR Bishop Moore 55.25 5
5 Jose Alfredo Matias -Delgado SR Bishop Moore 55.64 4
6 Benjamin Shearman JR Bishop Moore 56.23 3
7 Jacen Waters SO Rockledge 57.32 2
8 Justin Bigney JR Trinity Prep 57.49 1
9 John Shircliff SO Bishop Moore 57.97 -
10 Daniel Flatch SO Bishop Moore 58.02 -
11 Dylin Farrell FR Titusville 58.12 -
12 Jamon Mitchell SO Rockledge 58.20 -
13 Tyler Jones SR Astronaut 58.78 -
14 Bryan Rost SO Bishop Moore 59.04 -
15 Zacari Jackson SO Titusville 59.44 -
16 Cody Causey FR Astronaut 59.46 -
17 Jack Jafet SO Bishop Moore 59.66 -
18 Luke Hedrick SO Bishop Moore 59.69 -
19 Colin Galloway SO Bishop Moore 59.71 -
20 Bennett O'Connor SO Trinity Prep 59.72 -
21 Juan Ocasio SO Titusville 1:00.05 -
22 Nick Beard SR Titusville 1:00.17 -
23 Gage Tenadini SO Titusville 1:00.18 -
23 Tyrie Watson SO Rockledge 1:00.18 -
25 Bentley Baker FR Titusville 1:00.42 -
26 Johnny Graham JR Circle Christian 1:00.96 -
27 Jaden Seamen SO Astronaut 1:01.31 -
28 William Watkins JR Titusville 1:01.53 -
29 Nathan Meeks SR Astronaut 1:01.97 -
30 Xavier Driscoll JR Trinity Prep 1:03.70 -
31 Thomas Waldron SR Astronaut 1:03.71 -
32 Liam McCracken FR Trinity Prep 1:06.36 -
33 Keyoun Singleton SR Titusville 1:06.44 -
34 Brent Boyd FR Astronaut 1:07.61 -
35 Kamal Ehiemua FR Satellite 1:07.70 -
36 Jacob Phillips FR Titusville 1:07.72 -
  Andon Morales FR Astronaut NT -
  Matthew Ahl FR Trinity Prep NT -
  Joshua Davis FR Titusville NT -
  Cameron Mizell SR Astronaut NT -
  Reece Solby SO Bishop Moore NT -
  Daniel Serio FR Astronaut NT -
Boys' 400 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Carlos Galvan-Santos SR Bishop Moore 53.40 10
2 Robert Watts SR Trinity Prep 55.15 8
3 Dylan Black SR Edgewood 55.21 6
4 Christopher Jafet SR Bishop Moore 55.25 5
8 Justin Bigney JR Trinity Prep 57.49 1
11 Dylin Farrell FR Titusville 58.12 -
12 Jamon Mitchell SO Rockledge 58.20 -
  Matthew Ahl FR Trinity Prep NT -
  Reece Solby SO Bishop Moore NT -
Boys' 400 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
7 Jacen Waters SO Rockledge 57.32 2
9 John Shircliff SO Bishop Moore 57.97 -
10 Daniel Flatch SO Bishop Moore 58.02 -
13 Tyler Jones SR Astronaut 58.78 -
16 Cody Causey FR Astronaut 59.46 -
21 Juan Ocasio SO Titusville 1:00.05 -
28 William Watkins JR Titusville 1:01.53 -
  Joshua Davis FR Titusville NT -
  Cameron Mizell SR Astronaut NT -
Boys' 400 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
15 Zacari Jackson SO Titusville 59.44 -
22 Nick Beard SR Titusville 1:00.17 -
23 Gage Tenadini SO Titusville 1:00.18 -
23 Tyrie Watson SO Rockledge 1:00.18 -
25 Bentley Baker FR Titusville 1:00.42 -
26 Johnny Graham JR Circle Christian 1:00.96 -
27 Jaden Seamen SO Astronaut 1:01.31 -
32 Liam McCracken FR Trinity Prep 1:06.36 -
33 Keyoun Singleton SR Titusville 1:06.44 -
Boys' 400 Meters Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
5 Jose Alfredo Matias -Delgado SR Bishop Moore 55.64 4
14 Bryan Rost SO Bishop Moore 59.04 -
19 Colin Galloway SO Bishop Moore 59.71 -
30 Xavier Driscoll JR Trinity Prep 1:03.70 -
31 Thomas Waldron SR Astronaut 1:03.71 -
34 Brent Boyd FR Astronaut 1:07.61 -
35 Kamal Ehiemua FR Satellite 1:07.70 -
36 Jacob Phillips FR Titusville 1:07.72 -
  Andon Morales FR Astronaut NT -
Boys' 400 Meters Section 5
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
6 Benjamin Shearman JR Bishop Moore 56.23 3
17 Jack Jafet SO Bishop Moore 59.66 -
18 Luke Hedrick SO Bishop Moore 59.69 -
20 Bennett O'Connor SO Trinity Prep 59.72 -
29 Nathan Meeks SR Astronaut 1:01.97 -
  Daniel Serio FR Astronaut NT -