February 22, 2019
|
Flagler Palm Coast - Bunnell, FL

Girls' 3200 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Mei Chiang FR Fleming Island 11:33.24 10
2 Lauren Schaudel FR Fleming Island 11:52.15 8
3 Mikaela Brown JR Mandarin 11:54.88 6
4 Reilly Barber FR St. Augustine 11:55.45 5
5 Alyssa Wyatt FR Mandarin 12:00.87 4
6 Grace Adams FR Fleming Island 12:06.27 3
7 Emma Millson SO Fleming Island 12:15.92 2
8 Tifany Joyner JR Mandarin 12:15.99 1
9 Ayanna Fulton SO Flagler Palm Coast 12:17.15 -
10 Genesis Ernest SR Mandarin 12:20.24 -
11 Madison Niederriter JR St. Augustine 12:20.85 -
12 Caroline Holland SR Bolles 12:35.82 -
13 Madison Manucy FR Nease 12:37.78 -
14 Amber Elphick SR Mandarin 12:40.52 -
15 Morgan Erler FR Fleming Island 12:47.49 -
16 Samantha Josephson JR Bolles 12:49.80 -
17 Kayla Squitieri SR New Smyrna Beach 12:53.73 -
18 Esther Loosli JR Buchholz 12:57.47 -
19 Jordan Bunn SR Bolles 13:13.04 -
20 Maddie Popp FR Bolles 13:38.23 -
21 Katherine Harlamor SO Fleming Island 13:49.58 -
22 Madison Skelton SR DeLand 13:50.47 -
23 Haley Olsen JR Flagler Palm Coast 14:16.78 -
24 Abigail Koshiol JR DeLand 14:51.04 -
25 Gabriele Mulford SO Forest 15:19.13 -
26 Haley Romrell FR P. K. Yonge 15:44.21 -
27 Christina Bramlage JR New Smyrna Beach 15:52.56 -
28 Shannon Smith SO New Smyrna Beach 15:53.87 -
29 Genevieve Reynolds JR University (OC) 16:00.90 -
30 Catherine Coleman SO Seabreeze 17:01.56 -
31 Carly Allen FR P. K. Yonge 17:26.36 -
  Jamie Cawood JR Seabreeze DNS   
  Kylie Davenport JR Buchholz DNS   
  Maggie Towers JR Buchholz DNS   
  Allison Drummond SO Buchholz DNS   
Girls' 3200 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
23 Haley Olsen JR Flagler Palm Coast 14:16.78 -
24 Abigail Koshiol JR DeLand 14:51.04 -
25 Gabriele Mulford SO Forest 15:19.13 -
26 Haley Romrell FR P. K. Yonge 15:44.21 -
27 Christina Bramlage JR New Smyrna Beach 15:52.56 -
28 Shannon Smith SO New Smyrna Beach 15:53.87 -
29 Genevieve Reynolds JR University (OC) 16:00.90 -
30 Catherine Coleman SO Seabreeze 17:01.56 -
31 Carly Allen FR P. K. Yonge 17:26.36 -
  Jamie Cawood JR Seabreeze DNS   
Girls' 3200 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Mei Chiang FR Fleming Island 11:33.24 10
2 Lauren Schaudel FR Fleming Island 11:52.15 8
3 Mikaela Brown JR Mandarin 11:54.88 6
4 Reilly Barber FR St. Augustine 11:55.45 5
5 Alyssa Wyatt FR Mandarin 12:00.87 4
6 Grace Adams FR Fleming Island 12:06.27 3
7 Emma Millson SO Fleming Island 12:15.92 2
8 Tifany Joyner JR Mandarin 12:15.99 1
9 Ayanna Fulton SO Flagler Palm Coast 12:17.15 -
10 Genesis Ernest SR Mandarin 12:20.24 -
11 Madison Niederriter JR St. Augustine 12:20.85 -
12 Caroline Holland SR Bolles 12:35.82 -
13 Madison Manucy FR Nease 12:37.78 -
14 Amber Elphick SR Mandarin 12:40.52 -
15 Morgan Erler FR Fleming Island 12:47.49 -
16 Samantha Josephson JR Bolles 12:49.80 -
17 Kayla Squitieri SR New Smyrna Beach 12:53.73 -
18 Esther Loosli JR Buchholz 12:57.47 -
19 Jordan Bunn SR Bolles 13:13.04 -
20 Maddie Popp FR Bolles 13:38.23 -
21 Katherine Harlamor SO Fleming Island 13:49.58 -
22 Madison Skelton SR DeLand 13:50.47 -
  Kylie Davenport JR Buchholz DNS   
  Maggie Towers JR Buchholz DNS   
  Allison Drummond SO Buchholz DNS