February 8, 2019
|
Flagler Palm Coast - Bunnell, FL

Boys' 200 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME
1 Trayvon Williams SR Palatka 22.43
2 Darrell Thomas SR Flagler Palm Coast 23.22
3 Michael Williams SR Buchholz 23.30
4 Nivon Holland JR Dr. Phillips 23.31
5 Ken'Deric Morton JR Flagler Palm Coast 23.52
6 Ronin Davis JR University (OC) 23.61
7 Wilens Paul JR Flagler Palm Coast 23.62
8 T.J. Hines SR Buchholz 23.71
9 Andrew Campos SR Dr. Phillips 23.72
10 Brandon Murphy SR Lake Brantley 24.07
11 Curt Gray SR Flagler Palm Coast 24.08
12 Nehemiah GIlyard FR Flagler Palm Coast 24.28
13 Dylan Gambone SR Flagler Palm Coast 24.52
14 Chalyn Parks SO Flagler Palm Coast 24.60
15 Andre James JR Paxon 24.67
16 Samuel Holmes SR Buchholz 24.72
17 Hamilton Rainey SR Fernandina Beach 24.77
18 Eric Pulwicz SR Fernandina Beach 24.79
19 Jacquez Jones JR Dr. Phillips 24.83
20 Calvino Crichton SO University (OC) 24.89
21 Tyler Williams JR Flagler Palm Coast 24.93
22 Dominique Vielot SO Lake Brantley 24.96
23 Shawn Smith SR Palatka 25.17
24 Calrico Crichton FR University (OC) 25.18
25 Desmond Dunlap FR Paxon 25.25
26 Gabriel Jones FR Lake Brantley 25.36
27 Kemani Tannis-Harris FR Dr. Phillips 25.45
28 Ty-Shawn Blount SO Flagler Palm Coast 25.58
29 Jose Vargas JR University (OC) 25.60
30 Tristan Taylor FR Flagler Palm Coast 25.62
31 Kamal Ehiemua FR Satellite 25.63
32 Ivan Pavlov SR University (OC) 25.68
33 Dakoda Wagner FR Flagler Palm Coast 25.68
34 Daniel Colby SO Satellite 25.69
35 Sam Smith FR Palatka 25.70
36 Miguel Castillo FR Flagler Palm Coast 25.88
37 Drew Tomlin JR Satellite 26.04
38 Justin Denis SO Buchholz 26.16
39 Gio Pitts SO Flagler Palm Coast 26.23
40 Jaime Steffen JR Satellite 26.49
41 Keegan Bille FR Fernandina Beach 26.57
42 Eric Rios SR University (OC) 26.64
43 Joshua Terry FR Flagler Palm Coast 26.66
44 Logan Zelaya JR Satellite 26.74
45 Jonathan Perez SR Flagler Palm Coast 27.03
46 Jalen Thompson SO Dr. Phillips 27.18
47 Ciaran Harrison FR Satellite 27.63
48 Jayden Miller SR Buchholz 27.70
49 Dayne Boothe FR Flagler Palm Coast 27.78
50 Rory Taylor SO Flagler Palm Coast 27.83
51 Russel Adams SO Flagler Palm Coast 27.87
52 John Clabby JR Flagler Palm Coast 28.29
53 Leonardo Ferreira FR Flagler Palm Coast 28.31
54 Caleb Morton FR Flagler Palm Coast 28.65
55 Jacob Abbas FR Flagler Palm Coast 29.38
56 Stephen Kunkle FR Fernandina Beach 29.50
57 Nicholas Eagle SO Flagler Palm Coast 29.72
58 Michael Khoriakev JR Flagler Palm Coast 29.80
59 Jermaine Olcsvay SO Satellite 30.06
60 Emmanuel Greenhalgh JR Flagler Palm Coast 30.17
61 Ezekiel Flores FR Flagler Palm Coast 31.00
62 Logan Mesta JR Flagler Palm Coast 31.03
63 John Smith FR Paxon 31.24
64 Christopher Matthews FR Flagler Palm Coast 31.64
Boys' 200 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME
1 Trayvon Williams SR Palatka 22.43
2 Darrell Thomas SR Flagler Palm Coast 23.22
3 Michael Williams SR Buchholz 23.30
9 Andrew Campos SR Dr. Phillips 23.72
10 Brandon Murphy SR Lake Brantley 24.07
Boys' 200 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME
4 Nivon Holland JR Dr. Phillips 23.31
19 Jacquez Jones JR Dr. Phillips 24.83
26 Gabriel Jones FR Lake Brantley 25.36
Boys' 200 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME
5 Ken'Deric Morton JR Flagler Palm Coast 23.52
7 Wilens Paul JR Flagler Palm Coast 23.62
11 Curt Gray SR Flagler Palm Coast 24.08
13 Dylan Gambone SR Flagler Palm Coast 24.52
18 Eric Pulwicz SR Fernandina Beach 24.79
22 Dominique Vielot SO Lake Brantley 24.96
Boys' 200 Meters Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME
14 Chalyn Parks SO Flagler Palm Coast 24.60
20 Calvino Crichton SO University (OC) 24.89
37 Drew Tomlin JR Satellite 26.04
60 Emmanuel Greenhalgh JR Flagler Palm Coast 30.17
Boys' 200 Meters Section 5
PL NAME YEAR TEAM TIME
17 Hamilton Rainey SR Fernandina Beach 24.77
25 Desmond Dunlap FR Paxon 25.25
27 Kemani Tannis-Harris FR Dr. Phillips 25.45
28 Ty-Shawn Blount SO Flagler Palm Coast 25.58
36 Miguel Castillo FR Flagler Palm Coast 25.88
41 Keegan Bille FR Fernandina Beach 26.57
51 Russel Adams SO Flagler Palm Coast 27.87
Boys' 200 Meters Section 6
PL NAME YEAR TEAM TIME
15 Andre James JR Paxon 24.67
21 Tyler Williams JR Flagler Palm Coast 24.93
35 Sam Smith FR Palatka 25.70
42 Eric Rios SR University (OC) 26.64
45 Jonathan Perez SR Flagler Palm Coast 27.03
59 Jermaine Olcsvay SO Satellite 30.06
Boys' 200 Meters Section 7
PL NAME YEAR TEAM TIME
6 Ronin Davis JR University (OC) 23.61
16 Samuel Holmes SR Buchholz 24.72
34 Daniel Colby SO Satellite 25.69
43 Joshua Terry FR Flagler Palm Coast 26.66
50 Rory Taylor SO Flagler Palm Coast 27.83
53 Leonardo Ferreira FR Flagler Palm Coast 28.31
54 Caleb Morton FR Flagler Palm Coast 28.65
Boys' 200 Meters Section 8
PL NAME YEAR TEAM TIME
30 Tristan Taylor FR Flagler Palm Coast 25.62
40 Jaime Steffen JR Satellite 26.49
46 Jalen Thompson SO Dr. Phillips 27.18
48 Jayden Miller SR Buchholz 27.70
56 Stephen Kunkle FR Fernandina Beach 29.50
57 Nicholas Eagle SO Flagler Palm Coast 29.72
58 Michael Khoriakev JR Flagler Palm Coast 29.80
Boys' 200 Meters Section 9
PL NAME YEAR TEAM TIME
23 Shawn Smith SR Palatka 25.17
31 Kamal Ehiemua FR Satellite 25.63
33 Dakoda Wagner FR Flagler Palm Coast 25.68
39 Gio Pitts SO Flagler Palm Coast 26.23
63 John Smith FR Paxon 31.24
64 Christopher Matthews FR Flagler Palm Coast 31.64
Boys' 200 Meters Section 10
PL NAME YEAR TEAM TIME
12 Nehemiah GIlyard FR Flagler Palm Coast 24.28
29 Jose Vargas JR University (OC) 25.60
32 Ivan Pavlov SR University (OC) 25.68
52 John Clabby JR Flagler Palm Coast 28.29
55 Jacob Abbas FR Flagler Palm Coast 29.38
61 Ezekiel Flores FR Flagler Palm Coast 31.00
62 Logan Mesta JR Flagler Palm Coast 31.03
Boys' 200 Meters Section 11
PL NAME YEAR TEAM TIME
8 T.J. Hines SR Buchholz 23.71
24 Calrico Crichton FR University (OC) 25.18
38 Justin Denis SO Buchholz 26.16
44 Logan Zelaya JR Satellite 26.74
47 Ciaran Harrison FR Satellite 27.63
49 Dayne Boothe FR Flagler Palm Coast 27.78