April 5, 2019
|
South Fork - Stuart, FL
|
Timing: Mogo Timing

Boys' 1600 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Thomas Weiler JR South Fork 4:33.26 8
2 Eduardo Barragan FR South Fork 4:55.64 6
3 Nick Garcia SR Spanish River 4:55.86 4
4 Joey Sheiner SO Spanish River 4:56.58 2
5 Marcus Surgent FR Spanish River 4:56.68 1
6 Nathan Pinto FR South Fork 4:56.94 -
7 Bradley Pinto JR South Fork 4:57.90 -
8 Moises Medina SO Spanish River 4:59.25 -
9 Sam Jaramillo FR Spanish River 5:01.98 -
10 Jason Nguyen JR Spanish River 5:02.52 -
11 Bodey Miller SO Spanish River 5:03.67 -
12 Elon Bar-Nur SO Spanish River 5:13.39 -
  Devin Yearby SO Port St. Lucie NT   
  Mark Beagle SO Jensen Beach NT   
  Anthony Torres SO Port St. Lucie NT   
  REECE JOHNSTON SO Sebastian River NT   
  ADAM VALENTIN SO Sebastian River NT   
  Judah Lebofsky SR Martin County NT   
  Ryan Ziskinder SO Martin County NT   
  Magdiel Tello SR Jensen Beach NT   
  Lukas Diaz SO Jupiter Christian NT   
  Josiah Joseph 7 Jupiter Christian NT   
  Patrick Young JR Jupiter Christian NT   
  Cooper Parry FR Jupiter Christian NT   
  Ian Mullins SR Lincoln Park NT   
  Joshua Gorman SO South Fork NT   
  Arturo Campuzano 7 Lake Worth Christian NT   
  Evan Kacprowicz SR Trinity Christian (LW) NT   
  Robert Baumgarten FR Lincoln Park NT   
  William Buntin SR Martin County NT   
  Adam Ziskinder SO Martin County NT   
  Cristian McAdams JR Sebastian River NT   
  Cole Lefebure SR Sebastian River NT   
  Carlos Mora SO Okeechobee NT   
  Ethan Brooks FR Pine School NT   
  Reyn Hyland FR Pine School NT   
  Lucas Pereira JR Pine School NT   
  Kaden Nicholson 8 Berean Christian NT   
  Aidan Clark 8 Berean Christian NT   
  Alex Snow JR Berean Christian NT   
  Scott Pollard 8 Berean Christian NT   
  Zachary Delong JR New Smyrna Beach NT   
  Jonathan Perez JR SLAM Academy NT   
  Pedro Sanchez SR Okeechobee NT   
  Daniel Phillips FR Okeechobee NT   
  Ethan Bar-Nur SR Spanish River NT   
  Lorenzo Echeverria SO Spanish River NT   
  Mark Van Buskirk SO Spanish River NT   
  Tyler Van Buskirk SO Spanish River NT   
  Isaac Leb JR Spanish River NT   
  Ryan Kerr SR Dwyer NT   
  Giuliano Gencarelli JR Dwyer NT   
  Matthew Ramos SO Dwyer NT   
  John Lesh JR Dwyer NT   
  Zachary Friend FR Okeechobee NT   
  Marcos Ingles SR Centennial NT   
Boys' 1600 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
  Scott Pollard 8 Berean Christian NT   
  Cooper Parry FR Jupiter Christian NT   
  Arturo Campuzano 7 Lake Worth Christian NT   
  Robert Baumgarten FR Lincoln Park NT   
  Devin Yearby SO Port St. Lucie NT   
  REECE JOHNSTON SO Sebastian River NT   
  ADAM VALENTIN SO Sebastian River NT   
  Ryan Kerr SR Dwyer NT   
  Daniel Phillips FR Okeechobee NT   
  Carlos Mora SO Okeechobee NT   
  Ethan Brooks FR Pine School NT   
  Kaden Nicholson 8 Berean Christian NT   
  Aidan Clark 8 Berean Christian NT   
  Josiah Joseph 7 Jupiter Christian NT   
Boys' 1600 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
  Marcos Ingles SR Centennial NT   
  Magdiel Tello SR Jensen Beach NT   
  Evan Kacprowicz SR Trinity Christian (LW) NT   
  Ian Mullins SR Lincoln Park NT   
  Judah Lebofsky SR Martin County NT   
  Anthony Torres SO Port St. Lucie NT   
  Cristian McAdams JR Sebastian River NT   
  Cole Lefebure SR Sebastian River NT   
  Matthew Ramos SO Dwyer NT   
  Zachary Friend FR Okeechobee NT   
  Pedro Sanchez SR Okeechobee NT   
  Reyn Hyland FR Pine School NT   
  Alex Snow JR Berean Christian NT   
  Zachary Delong JR New Smyrna Beach NT   
  Jonathan Perez JR SLAM Academy NT   
  Mark Beagle SO Jensen Beach NT   
Boys' 1600 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
  Lucas Pereira JR Pine School NT   
  John Lesh JR Dwyer NT   
  Giuliano Gencarelli JR Dwyer NT   
  Ryan Ziskinder SO Martin County NT   
  Adam Ziskinder SO Martin County NT   
  William Buntin SR Martin County NT   
  Patrick Young JR Jupiter Christian NT   
  Lukas Diaz SO Jupiter Christian NT   
Boys' 1600 Meters Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Thomas Weiler JR South Fork 4:33.26 8
2 Eduardo Barragan FR South Fork 4:55.64 6
3 Nick Garcia SR Spanish River 4:55.86 4
4 Joey Sheiner SO Spanish River 4:56.58 2
5 Marcus Surgent FR Spanish River 4:56.68 1
6 Nathan Pinto FR South Fork 4:56.94 -
7 Bradley Pinto JR South Fork 4:57.90 -
8 Moises Medina SO Spanish River 4:59.25 -
9 Sam Jaramillo FR Spanish River 5:01.98 -
10 Jason Nguyen JR Spanish River 5:02.52 -
11 Bodey Miller SO Spanish River 5:03.67 -
12 Elon Bar-Nur SO Spanish River 5:13.39 -
  Joshua Gorman SO South Fork NT   
  Ethan Bar-Nur SR Spanish River NT   
  Tyler Van Buskirk SO Spanish River NT   
  Lorenzo Echeverria SO Spanish River NT   
  Mark Van Buskirk SO Spanish River NT   
  Isaac Leb JR Spanish River NT