February 16, 2019
|
Ida Baker (Cape Coral) - Cape Coral, FL

Boys' 800 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Hugh Brittenham SR Estero 1:56.76 10
2 Alexander Singh SR Mariner 2:01.22 8
3 Anderson Felix SR Lehigh 2:04.81 6
4 Kyle Thier SO Mariner 2:09.27 5
5 Terrell White SR Dunbar 2:09.82 4
6 Josh Robrahn JR Fort Myers 2:10.58 3
7 Carlos Garcia SR Lehigh 2:12.11 2
8 Evan Cardec SO Gulf Coast 2:13.66 1
9 Bryan Magalhaes SR Barron Collier 2:14.47 -
10 Peter Shaffer SO Community School (Naples) 2:14.80 -
11 Garrett Palow JR North Fort Myers 2:14.94 -
12 Liam Holston SO Fort Myers 2:15.32 -
13 Preston Dunn SR Oasis 2:15.79 -
14 Ryan Hattemer SR Ida Baker 2:15.84 -
15 Andrew Mclendon FR Naples 2:17.17 -
16 Ronnie Brown JR Dunbar 2:17.79 -
17 Angel Palmas SR Golden Gate 2:18.11 -
18 Zachary Dale JR Estero 2:18.51 -
19 Jacob Fritz FR Ida Baker 2:18.76 -
20 Ethan Tank SO Southwest Florida Christian 2:18.80 -
21 Ryan Murphy JR Fort Myers 2:19.75 -
22 Davonte Graham SO Golden Gate 2:20.32 -
23 Carlos Teran JR North Fort Myers 2:21.06 -
24 Anthony Mustari JR Naples 2:22.16 -
25 Zachary Loveland JR Canterbury (FM) 2:22.18 -
26 Cody Brown JR Ida Baker 2:22.58 -
27 Brandon Bush FR North Fort Myers 2:23.15 -
28 Luis Molinito SO Riverdale 2:23.41 -
29 Andrew Foley SR Naples 2:25.70 -
30 Spencer Stout JR Mariner 2:26.15 -
31 Jeremy Summers SO Canterbury (FM) 2:26.33 -
32 Yash Joshi FR Barron Collier 2:28.62 -
33 Richard Qian JR Barron Collier 2:28.86 -
34 Anthony Alonso SR Riverdale 2:32.62 -
35 Nikolas Miller JR Cypress Lake 2:32.72 -
36 Justin Braverman SO Community School (Naples) 2:34.30 -
37 Andy Felix SO Lehigh 2:34.57 -
38 Cooper Bisbe FR Cape Coral 2:43.03 -
39 Maxwell Ahmedi JR Cape Coral 2:44.13 -
40 Trevor Prentice JR Cape Coral 2:49.36 -
41 Hayden Tank 8 Southwest Florida Christian 2:51.98 -
Boys' 800 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
14 Ryan Hattemer SR Ida Baker 2:15.84 -
19 Jacob Fritz FR Ida Baker 2:18.76 -
22 Davonte Graham SO Golden Gate 2:20.32 -
28 Luis Molinito SO Riverdale 2:23.41 -
29 Andrew Foley SR Naples 2:25.70 -
31 Jeremy Summers SO Canterbury (FM) 2:26.33 -
34 Anthony Alonso SR Riverdale 2:32.62 -
35 Nikolas Miller JR Cypress Lake 2:32.72 -
38 Cooper Bisbe FR Cape Coral 2:43.03 -
39 Maxwell Ahmedi JR Cape Coral 2:44.13 -
40 Trevor Prentice JR Cape Coral 2:49.36 -
41 Hayden Tank 8 Southwest Florida Christian 2:51.98 -
Boys' 800 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
10 Peter Shaffer SO Community School (Naples) 2:14.80 -
11 Garrett Palow JR North Fort Myers 2:14.94 -
13 Preston Dunn SR Oasis 2:15.79 -
15 Andrew Mclendon FR Naples 2:17.17 -
17 Angel Palmas SR Golden Gate 2:18.11 -
18 Zachary Dale JR Estero 2:18.51 -
20 Ethan Tank SO Southwest Florida Christian 2:18.80 -
23 Carlos Teran JR North Fort Myers 2:21.06 -
24 Anthony Mustari JR Naples 2:22.16 -
25 Zachary Loveland JR Canterbury (FM) 2:22.18 -
27 Brandon Bush FR North Fort Myers 2:23.15 -
30 Spencer Stout JR Mariner 2:26.15 -
33 Richard Qian JR Barron Collier 2:28.86 -
36 Justin Braverman SO Community School (Naples) 2:34.30 -
37 Andy Felix SO Lehigh 2:34.57 -
Boys' 800 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Hugh Brittenham SR Estero 1:56.76 10
2 Alexander Singh SR Mariner 2:01.22 8
3 Anderson Felix SR Lehigh 2:04.81 6
4 Kyle Thier SO Mariner 2:09.27 5
5 Terrell White SR Dunbar 2:09.82 4
6 Josh Robrahn JR Fort Myers 2:10.58 3
7 Carlos Garcia SR Lehigh 2:12.11 2
8 Evan Cardec SO Gulf Coast 2:13.66 1
9 Bryan Magalhaes SR Barron Collier 2:14.47 -
12 Liam Holston SO Fort Myers 2:15.32 -
16 Ronnie Brown JR Dunbar 2:17.79 -
21 Ryan Murphy JR Fort Myers 2:19.75 -
26 Cody Brown JR Ida Baker 2:22.58 -
32 Yash Joshi FR Barron Collier 2:28.62 -