February 22, 2019
|
The First Academy - Orlando, FL

Girls' 200 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Janiyah Townsend JR Jones 25.53 10
2 Azaria White SO Jones 26.10 8
3 Ranecia Brown SO Jones 26.47 6
4 Kaylee Van Rij SO Spruce Creek 27.54 5
5 Delicia Lawrence FR Evans 28.04 4
6 Courtney Cole JR Lake Mary 28.13 3
7 Jocelyn Townsend FR Wekiva 28.16 2
8 Raina Scott FR Dr. Phillips 28.18 1
9 Sarah Rosenberg SO Oak Hall 28.22 -
10 Rachel St Angelo SR Lake Howell 28.28 -
11 Chardae Greene SO Lake Howell 28.53 -
12 Zanea Formey FR Dr. Phillips 28.77 -
13 Jazmin Marshall SO Lake Mary Prep 28.93 -
14 Kaylee Rowe FR Oak Hall 28.99 -
15 Charné Williams SR Lake Howell 29.04 -
16 Aasha Alexander JR Dr. Phillips 29.23 -
17 Jessiah Powell JR Lake Mary 29.32 -
18 Ashari Beauford SO Wekiva 29.40 -
19 Sarah Leonard JR Seffner Christian 29.51 -
20 Bella Riechers SO Master's Academy (Oviedo) 29.54 -
21 Elise Butler FR Spruce Creek 29.72 -
22 Danae Blacketer 7 Oak Hall 29.82 -
23 Knielle Petty SO Lake Mary 29.85 -
24 Brianna Cooper FR Orlando Christian Prep 30.00 -
25 Trinity Bell SR Wekiva 30.13 -
26 Darnesha Dean JR Evans 30.21 -
27 Kristianne Perdue FR Lake Mary Prep 31.05 -
28 Aalliya Gray FR Olympia 31.35 -
29 Andreya Lasala SO Master's Academy (Oviedo) 31.81 -
30 Amanda Martinez SR Master's Academy (Oviedo) 32.15 -
31 Faith Ford 7 Foundation Academy 32.16 -
32 Thalia Cortes JR Seffner Christian 32.38 -
33 Kayla Brown SO Foundation Academy 32.76 -
34 Lourdline Dezinord FR Evans 32.93 -
35 Jessica Williams 8 Foundation Academy 33.05 -
36 Nubia Rodgers FR Olympia 33.26 -
37 Selena Acevedo FR Seffner Christian 33.35 -
38 Jessa Fechtenburg SR Mount Dora Christian 36.32 -
39 Gina Papa FR Lake Mary Prep 38.97 -
40 Julia Torres FR Mount Dora Christian 42.33 -
  Anaya Wills SO Spruce Creek DNS   
  Skylar Morris SO Mount Dora Christian DNS   
  Jasmyne Wright FR Orlando Christian Prep DNS   
  Kelcy Foote FR Orlando Christian Prep DNS   
  Rhianohn Kelly Senior Goleman DNS   
  ALYSSA MOORE SR Goleman DNS   
  ARELYS AGUIAR Sophomore Goleman DNS   
  Zedike Watson SR Olympia DNS   
Girls' 200 Meters Section 1
W: -0.8
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Janiyah Townsend JR Jones 25.53 10
2 Azaria White SO Jones 26.10 8
3 Ranecia Brown SO Jones 26.47 6
4 Kaylee Van Rij SO Spruce Creek 27.54 5
5 Delicia Lawrence FR Evans 28.04 4
26 Darnesha Dean JR Evans 30.21 -
  Zedike Watson SR Olympia DNS   
  Anaya Wills SO Spruce Creek DNS   
Girls' 200 Meters Section 2
W: -1.7
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
6 Courtney Cole JR Lake Mary 28.13 3
9 Sarah Rosenberg SO Oak Hall 28.22 -
15 Charné Williams SR Lake Howell 29.04 -
16 Aasha Alexander JR Dr. Phillips 29.23 -
17 Jessiah Powell JR Lake Mary 29.32 -
20 Bella Riechers SO Master's Academy (Oviedo) 29.54 -
21 Elise Butler FR Spruce Creek 29.72 -
34 Lourdline Dezinord FR Evans 32.93 -
Girls' 200 Meters Section 3
W: -1.3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
10 Rachel St Angelo SR Lake Howell 28.28 -
12 Zanea Formey FR Dr. Phillips 28.77 -
13 Jazmin Marshall SO Lake Mary Prep 28.93 -
19 Sarah Leonard JR Seffner Christian 29.51 -
23 Knielle Petty SO Lake Mary 29.85 -
27 Kristianne Perdue FR Lake Mary Prep 31.05 -
31 Faith Ford 7 Foundation Academy 32.16 -
33 Kayla Brown SO Foundation Academy 32.76 -
Girls' 200 Meters Section 4
W: +0.0
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
30 Amanda Martinez SR Master's Academy (Oviedo) 32.15 -
32 Thalia Cortes JR Seffner Christian 32.38 -
35 Jessica Williams 8 Foundation Academy 33.05 -
37 Selena Acevedo FR Seffner Christian 33.35 -
38 Jessa Fechtenburg SR Mount Dora Christian 36.32 -
39 Gina Papa FR Lake Mary Prep 38.97 -
  Rhianohn Kelly Senior Goleman DNS   
  Jasmyne Wright FR Orlando Christian Prep DNS   
Girls' 200 Meters Section 5
W: -0.8
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
14 Kaylee Rowe FR Oak Hall 28.99 -
22 Danae Blacketer 7 Oak Hall 29.82 -
25 Trinity Bell SR Wekiva 30.13 -
28 Aalliya Gray FR Olympia 31.35 -
40 Julia Torres FR Mount Dora Christian 42.33 -
  ARELYS AGUIAR Sophomore Goleman DNS   
  Skylar Morris SO Mount Dora Christian DNS   
  Kelcy Foote FR Orlando Christian Prep DNS   
Girls' 200 Meters Section 6
W: -0.9
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
7 Jocelyn Townsend FR Wekiva 28.16 2
8 Raina Scott FR Dr. Phillips 28.18 1
11 Chardae Greene SO Lake Howell 28.53 -
18 Ashari Beauford SO Wekiva 29.40 -
24 Brianna Cooper FR Orlando Christian Prep 30.00 -
29 Andreya Lasala SO Master's Academy (Oviedo) 31.81 -
36 Nubia Rodgers FR Olympia 33.26 -
  ALYSSA MOORE SR Goleman DNS