February 22, 2019
|
The First Academy - Orlando, FL

Girls' 800 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Mya Bodrato SO Lake Mary 2:23.72 10
2 Sydney Miller 8 Oak Hall 2:31.25 8
3 ANDI Cantlay SR Spruce Creek 2:31.34 6
4 Gabriella Aulisio SO Oak Hall 2:31.47 5
5 Eliana Eisner 7 Oak Hall 2:32.37 4
6 Christina Labrato SO Lake Mary 2:33.06 3
7 Isabelle Zadzban JR Lake Mary 2:33.78 2
8 Isabela Zapata SO Lake Howell 2:35.90 1
9 Rachel Wheatley SO Spruce Creek 2:38.62 -
10 Juliet St Angelo SO Lake Howell 2:38.62 -
11 Bailey Nelson SR Spruce Creek 2:47.16 -
12 Grace Messemer SR Master's Academy (Oviedo) 2:52.66 -
13 Natalia Blake JR Dr. Phillips 2:52.87 -
14 Victoria Nyarady FR Olympia 2:58.94 -
15 Essence Harris SR Jones 3:02.93 -
16 Tahira Gaynor SR Jones 3:03.14 -
17 Paige Ferrell SO Foundation Academy 3:06.34 -
18 Leeley Waters 8 Foundation Academy 3:12.50 -
19 Stephanie Boktor SO Master's Academy (Oviedo) 3:14.52 -
20 Faith Ford 7 Foundation Academy 3:16.30 -
21 Anniston McCall SR Mount Dora Christian 3:19.97 -
22 Sofia Torres-Gomez SO Master's Academy (Oviedo) 3:23.49 -
23 MacKenzie Horton SR Mount Dora Christian 3:31.46 -
24 Keegan Brace SO Lake Howell 3:32.66 -
25 Angel Kevadia JR Olympia 3:38.84 -
  AMANDA CONTRERAS SR Goleman DNS   
  KATELYN DONIS JR Goleman DNS   
  VERONICA PERDOMO SR Goleman DNS   
  Melanie Chaney FR Orlando Christian Prep DNS   
  Aaliyah Gunn FR Orlando Christian Prep DNS   
  Maya Ingraham FR Wekiva DNS   
  Elishama Providence SO Orlando Christian Prep DNS   
Girls' 800 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Mya Bodrato SO Lake Mary 2:23.72 10
2 Sydney Miller 8 Oak Hall 2:31.25 8
3 ANDI Cantlay SR Spruce Creek 2:31.34 6
4 Gabriella Aulisio SO Oak Hall 2:31.47 5
5 Eliana Eisner 7 Oak Hall 2:32.37 4
6 Christina Labrato SO Lake Mary 2:33.06 3
7 Isabelle Zadzban JR Lake Mary 2:33.78 2
8 Isabela Zapata SO Lake Howell 2:35.90 1
9 Rachel Wheatley SO Spruce Creek 2:38.62 -
11 Bailey Nelson SR Spruce Creek 2:47.16 -
12 Grace Messemer SR Master's Academy (Oviedo) 2:52.66 -
15 Essence Harris SR Jones 3:02.93 -
16 Tahira Gaynor SR Jones 3:03.14 -
17 Paige Ferrell SO Foundation Academy 3:06.34 -
  VERONICA PERDOMO SR Goleman DNS   
  KATELYN DONIS JR Goleman DNS   
Girls' 800 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
10 Juliet St Angelo SO Lake Howell 2:38.62 -
13 Natalia Blake JR Dr. Phillips 2:52.87 -
14 Victoria Nyarady FR Olympia 2:58.94 -
18 Leeley Waters 8 Foundation Academy 3:12.50 -
19 Stephanie Boktor SO Master's Academy (Oviedo) 3:14.52 -
20 Faith Ford 7 Foundation Academy 3:16.30 -
21 Anniston McCall SR Mount Dora Christian 3:19.97 -
22 Sofia Torres-Gomez SO Master's Academy (Oviedo) 3:23.49 -
23 MacKenzie Horton SR Mount Dora Christian 3:31.46 -
24 Keegan Brace SO Lake Howell 3:32.66 -
25 Angel Kevadia JR Olympia 3:38.84 -
  Maya Ingraham FR Wekiva DNS   
  Melanie Chaney FR Orlando Christian Prep DNS   
  Elishama Providence SO Orlando Christian Prep DNS   
  AMANDA CONTRERAS SR Goleman DNS   
  Aaliyah Gunn FR Orlando Christian Prep DNS