February 23, 2019
|
Windermere - Windermere, FL
|
Timing: Elite Timing

Boys' 400 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Joab Francois SR Lake Brantley 49.30 10
2 Anson Alexander SR Boone 50.36 8
3 Damarre Martin SR University (Orlando) 51.04 6
4 Dexter Coleman SO Ocoee 51.15 5
5 Jaylen Noble SO West Orange 51.26 4
6 Christian Maduro SO Apopka 51.47 3
7 Djim Rene SR Olympia 52.21 2
8 Ryan Michel SR East Ridge 52.22 1
9 Aaron Pringle JR Apopka 52.56 -
10 Mohammad Khan SR Windermere Prep 52.65 -
11 Rajay Preddie JR West Orange 52.72 -
12 Rosario Noto FR Windermere 52.78 -
13 Sage Limon FR Windermere 52.86 -
14 Tyriq Cheatwood JR Apopka 52.96 -
15 Malik Wallace SO Lake Gibson 53.35 -
16 Anthony Williams SO Lake Brantley 53.80 -
17 Eric Sherwood SO Ocoee 53.84 -
18 Jacob Goldbergh JR Windermere 54.09 -
19 David Clerjuste JR Ocoee 54.25 -
20 Gabriel Jones FR Lake Brantley 54.48 -
21 Gabriel Diaz SR Boone 54.49 -
22 Jeremiah Bodiford JR Olympia 54.53 -
23 John Baez SO Osceola (Kissimmee) 55.44 -
24 Sean Rodriguez SR South Lake 55.57 -
25 Zaion Tollie SO Bartow 55.63 -
26 Cody Spence JR Boone 55.65 -
27 Christopher Fetters JR Windermere Prep 56.05 -
28 Rainer McKinzy II FR Bartow 56.42 -
29 Zachary Breitenfield SR South Lake 56.50 -
29 Gryphon Lanahan JR Olympia 56.50 -
31 Rayfraniel Perez Ponce De Leon SO University (Orlando) 56.71 -
32 Jedidiah Dunseath JR Villages 56.74 -
33 Rayshaad Alomar SO Oak Ridge 56.86 -
34 Lee Hodge SO South Lake 56.93 -
35 Shalamar Levarity FR East Ridge 57.05 -
36 Erin Clark JR Oak Ridge 57.33 -
37 Keshan Swain SO Edgewater 57.93 -
38 Vidal Aguiler FR Villages 57.97 -
39 Eric Doctor JR Edgewater 58.66 -
40 Kran Riley SO University (Orlando) 58.70 -
41 Adrian Suro SO Lyman 58.75 -
42 Felipe Marques Fernandes SO Windermere Prep 1:00.27 -
43 Lennox Francis JR Lyman 1:00.37 -
44 Elijah Johnson FR Lake Gibson 1:00.89 -
45 Emmanual White JR Villages 1:01.12 -
46 Carson Bellet FR West Orange 1:01.52 -
47 Duraldo Exume FR Oak Ridge 1:01.54 -
48 Jonathan Young SO Edgewater 1:03.93 -
49 Tyler Gomer SO Bartow 1:05.28 -
  Russell Jiles SR Lake Gibson DNS   
  Jacquez Jones SR Osceola (Kissimmee) DNS   
  Marvin Gatlin SR Osceola (Kissimmee) DNS   
  Maksim Yurkaev JR Lyman DNS   
Boys' 400 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Joab Francois SR Lake Brantley 49.30 10
2 Anson Alexander SR Boone 50.36 8
3 Damarre Martin SR University (Orlando) 51.04 6
4 Dexter Coleman SO Ocoee 51.15 5
5 Jaylen Noble SO West Orange 51.26 4
8 Ryan Michel SR East Ridge 52.22 1
10 Mohammad Khan SR Windermere Prep 52.65 -
13 Sage Limon FR Windermere 52.86 -
Boys' 400 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
7 Djim Rene SR Olympia 52.21 2
9 Aaron Pringle JR Apopka 52.56 -
11 Rajay Preddie JR West Orange 52.72 -
12 Rosario Noto FR Windermere 52.78 -
14 Tyriq Cheatwood JR Apopka 52.96 -
23 John Baez SO Osceola (Kissimmee) 55.44 -
  Marvin Gatlin SR Osceola (Kissimmee) DNS   
  Jacquez Jones SR Osceola (Kissimmee) DNS   
Boys' 400 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
6 Christian Maduro SO Apopka 51.47 3
16 Anthony Williams SO Lake Brantley 53.80 -
17 Eric Sherwood SO Ocoee 53.84 -
18 Jacob Goldbergh JR Windermere 54.09 -
19 David Clerjuste JR Ocoee 54.25 -
20 Gabriel Jones FR Lake Brantley 54.48 -
26 Cody Spence JR Boone 55.65 -
27 Christopher Fetters JR Windermere Prep 56.05 -
Boys' 400 Meters Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
22 Jeremiah Bodiford JR Olympia 54.53 -
29 Gryphon Lanahan JR Olympia 56.50 -
32 Jedidiah Dunseath JR Villages 56.74 -
33 Rayshaad Alomar SO Oak Ridge 56.86 -
35 Shalamar Levarity FR East Ridge 57.05 -
38 Vidal Aguiler FR Villages 57.97 -
44 Elijah Johnson FR Lake Gibson 1:00.89 -
47 Duraldo Exume FR Oak Ridge 1:01.54 -
Boys' 400 Meters Section 5
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
21 Gabriel Diaz SR Boone 54.49 -
24 Sean Rodriguez SR South Lake 55.57 -
29 Zachary Breitenfield SR South Lake 56.50 -
34 Lee Hodge SO South Lake 56.93 -
36 Erin Clark JR Oak Ridge 57.33 -
43 Lennox Francis JR Lyman 1:00.37 -
46 Carson Bellet FR West Orange 1:01.52 -
  Maksim Yurkaev JR Lyman DNS   
Boys' 400 Meters Section 6
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
25 Zaion Tollie SO Bartow 55.63 -
31 Rayfraniel Perez Ponce De Leon SO University (Orlando) 56.71 -
37 Keshan Swain SO Edgewater 57.93 -
40 Kran Riley SO University (Orlando) 58.70 -
42 Felipe Marques Fernandes SO Windermere Prep 1:00.27 -
45 Emmanual White JR Villages 1:01.12 -
48 Jonathan Young SO Edgewater 1:03.93 -
49 Tyler Gomer SO Bartow 1:05.28 -
Boys' 400 Meters Section 7
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
15 Malik Wallace SO Lake Gibson 53.35 -
28 Rainer McKinzy II FR Bartow 56.42 -
39 Eric Doctor JR Edgewater 58.66 -
41 Adrian Suro SO Lyman 58.75 -
  Russell Jiles SR Lake Gibson DNS