March 7, 2019
|
Calvary Christian (FtL) - Fort Lauderdale, FL
|

Girls' 800 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
  Natalia Freyre 8 Carrollton MS 3:31.96 -
  Sofia Worrilow 7 St. Andrew's 3:37.16 -
  Isabella Nazareth 8 Highlands Christian 3:45.49 -
  Rakia Jaward 7 Highlands Christian 3:28.93 -
  Mia Kostelidis 6 Westminster Academy 3:07.11 -
  Kristen Kloman 7 Calvary Christian (FtL) 2:45.27 3
  Evangeline Najarro 8 Calvary Christian (FtL) 2:53.26 2
  Johanna Velez 6 Calvary Christian (FtL) 2:33.12 10
  Lilly Champion 7 Calvary Christian (FtL) 2:54.72 1
  Hana Garey 8 Calvary Christian (FtL) 2:42.96 5
  Veronica Vasconez 7 Calvary Christian (FtL) 3:08.83 -
  Maya Rodriguez 7 Calvary Christian (FtL) 2:45.23 4
  Annabelle Sanders 8 Ransom Everglades Middle 3:02.36 -
  Alexandra Azan 8 Carrollton MS 3:12.83 -
  Nina Gross 8 Carrollton MS 3:18.84 -
  Gabby Gouveia 6 St. Andrew's 3:21.88 -
  Mackenzie Dunn 8 King's Academy MS 3:13.89 -
  Paili McGee 7 South Florida HEAT 3:02.90 -
  Simone Schwedel 8 Palmer Trinity 2:42.76 6
  Addison Page 6 NSU University School 3:18.85 -
  Jaylyn Asble 8 A.D. Henderson 3:25.71 -
  Amelia Catto 7 A.D. Henderson 3:07.27 -
  Anisa Deboo 8 A.D. Henderson 3:15.82 -
  Cecily Anderton 8 South Florida HEAT 2:41.77 8
  Kendal Diaz 7 King's Academy MS 3:23.27 -
  Maris Proscia 8 King's Academy MS 3:13.49 -
  Clementine Anderton 8 South Florida HEAT 3:55.54 -
  Nika Kolkana 8 King's Academy MS 3:23.24 -
  Angelina Lambrou 6 Palmer Trinity NT   
  Josie Barry   Pine Crest NT   
  Anu Tewari 6 Ransom Everglades Middle NT   
  Ava Jakobi   Pine Crest NT   
  Daina Morris 7 Highlands Christian NT   
  Julia Leite 7 Highlands Christian NT   
  Nicole Cadavid 7 American Heritage NT   
  Heather Coleman 7 Westminster Academy NT   
  Lila Feeley   Pine Crest DNS   
  Gabby Frei   Pine Crest DNS   
  Ava DeFrancesco   Pine Crest DNS   
  Akori Torres 8 Palmer Trinity DNS   
  Brooke Hooper 7 NSU University School DNS   
  Sarah Montague   Pine Crest DNS   
Girls' 800 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
  Sofia Worrilow 7 St. Andrew's 3:37.16 -
  Rakia Jaward 7 Highlands Christian 3:28.93 -
  Alexandra Azan 8 Carrollton MS 3:12.83 -
  Isabella Nazareth 8 Highlands Christian 3:45.49 -
  Natalia Freyre 8 Carrollton MS 3:31.96 -
  Gabby Gouveia 6 St. Andrew's 3:21.88 -
  Mackenzie Dunn 8 King's Academy MS 3:13.89 -
  Maris Proscia 8 King's Academy MS 3:13.49 -
  Kendal Diaz 7 King's Academy MS 3:23.27 -
  Nika Kolkana 8 King's Academy MS 3:23.24 -
  Clementine Anderton 8 South Florida HEAT 3:55.54 -
  Anisa Deboo 8 A.D. Henderson 3:15.82 -
  Amelia Catto 7 A.D. Henderson 3:07.27 -
  Jaylyn Asble 8 A.D. Henderson 3:25.71 -
  Annabelle Sanders 8 Ransom Everglades Middle 3:02.36 -
  Ava Jakobi   Pine Crest NT   
  Anu Tewari 6 Ransom Everglades Middle NT   
  Heather Coleman 7 Westminster Academy NT   
  Julia Leite 7 Highlands Christian NT   
  Daina Morris 7 Highlands Christian NT   
  Angelina Lambrou 6 Palmer Trinity NT   
  Nicole Cadavid 7 American Heritage NT   
  Josie Barry   Pine Crest NT   
Girls' 800 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
  Johanna Velez 6 Calvary Christian (FtL) 2:33.12 10
  Maya Rodriguez 7 Calvary Christian (FtL) 2:45.23 4
  Veronica Vasconez 7 Calvary Christian (FtL) 3:08.83 -
  Hana Garey 8 Calvary Christian (FtL) 2:42.96 5
  Lilly Champion 7 Calvary Christian (FtL) 2:54.72 1
  Evangeline Najarro 8 Calvary Christian (FtL) 2:53.26 2
  Kristen Kloman 7 Calvary Christian (FtL) 2:45.27 3
  Mia Kostelidis 6 Westminster Academy 3:07.11 -
  Paili McGee 7 South Florida HEAT 3:02.90 -
  Cecily Anderton 8 South Florida HEAT 2:41.77 8
  Addison Page 6 NSU University School 3:18.85 -
  Simone Schwedel 8 Palmer Trinity 2:42.76 6
  Nina Gross 8 Carrollton MS 3:18.84 -
  Lila Feeley   Pine Crest DNS   
  Gabby Frei   Pine Crest DNS   
  Ava DeFrancesco   Pine Crest DNS   
  Akori Torres 8 Palmer Trinity DNS   
  Brooke Hooper 7 NSU University School DNS   
  Sarah Montague   Pine Crest DNS