April 17, 2018
|
Flagler Palm Coast - Bunnell, FL

Boys' 800 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Shawn Gordon Junior Flagler Palm Coast 1:59.29 10
2 Jacques Guillaume Sophomore Mandarin 2:00.58 8
3 Cameron May Junior Fleming Island 2:00.83 6
4 Jaylen Harris Senior Oakleaf 2:01.09 5
5 Brandon Mayo Senior Buchholz 2:01.37 4
6 Wesley Magnell Junior Flagler Palm Coast 2:03.63 3
7 Andrew Dizney Senior Mandarin 2:06.03 2
8 August Healy Junior Flagler Palm Coast 2:06.28 1
9 Jaylen Caneus Freshman First Coast 2:07.75 -
10 Christian Rodriguez Senior Mandarin 2:08.22 -
11 Semaj Watson Senior Robert E. Lee 2:08.32 -
12 Bailey Tucker Sophomore Buchholz 2:08.74 -
13 Jason Chum Sophomore Flagler Palm Coast 2:09.83 -
14 Sean Zayas Freshman Oakleaf 2:11.61 -
15 Matthew Bassford Freshman Mandarin 2:13.38 -
16 Ben Gelok Sophomore Fleming Island 2:13.61 -
17 Devin Matokizoh Senior Buchholz 2:14.91 -
18 Jerron Porter Senior Robert E. Lee 2:18.14 -
19 Xavier Carter Freshman Robert E. Lee 2:18.34 -
20 Jacari Exson Sophomore Sandalwood 2:18.83 -
21 Jermell McCall Sophomore Sandalwood 2:19.81 -
22 Christian Villanueva Sophomore Oakleaf 2:22.32 -
23 Elijah Donnell Senior Robert E. Lee 2:22.42 -
24 Owen Darfler Freshman Fleming Island 2:22.55 -
Boys' 800 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
14 Sean Zayas Freshman Oakleaf 2:11.61 -
15 Matthew Bassford Freshman Mandarin 2:13.38 -
16 Ben Gelok Sophomore Fleming Island 2:13.61 -
18 Jerron Porter Senior Robert E. Lee 2:18.14 -
19 Xavier Carter Freshman Robert E. Lee 2:18.34 -
20 Jacari Exson Sophomore Sandalwood 2:18.83 -
21 Jermell McCall Sophomore Sandalwood 2:19.81 -
22 Christian Villanueva Sophomore Oakleaf 2:22.32 -
23 Elijah Donnell Senior Robert E. Lee 2:22.42 -
24 Owen Darfler Freshman Fleming Island 2:22.55 -
Boys' 800 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Shawn Gordon Junior Flagler Palm Coast 1:59.29 10
2 Jacques Guillaume Sophomore Mandarin 2:00.58 8
3 Cameron May Junior Fleming Island 2:00.83 6
4 Jaylen Harris Senior Oakleaf 2:01.09 5
5 Brandon Mayo Senior Buchholz 2:01.37 4
6 Wesley Magnell Junior Flagler Palm Coast 2:03.63 3
7 Andrew Dizney Senior Mandarin 2:06.03 2
8 August Healy Junior Flagler Palm Coast 2:06.28 1
9 Jaylen Caneus Freshman First Coast 2:07.75 -
10 Christian Rodriguez Senior Mandarin 2:08.22 -
11 Semaj Watson Senior Robert E. Lee 2:08.32 -
12 Bailey Tucker Sophomore Buchholz 2:08.74 -
13 Jason Chum Sophomore Flagler Palm Coast 2:09.83 -
17 Devin Matokizoh Senior Buchholz 2:14.91 -