Toggle navigation
HOME
TEAMS
DISTRICTS/REGIONS
RESULTS
RANKINGS
FHSAA All-Florida
FHSAA 4A
FHSAA 3A
FHSAA 2A
FHSAA 1A
FHSAA Independent
FHSAA Wheelchair
FHSAA Ambulatory
Conferences/County
2023 Archives
2022 Archives
2021 Archives
2020 Archives
2019 Archives
FHSAA STATE SERIES
2023 State Series
2022 State Series
2021 State Series
2019 State Series
MEET RESULTS
FHSAA All-Florida Rankings
FHSAA 4A Rankings
FHSAA 3A Rankings
FHSAA 2A Rankings
FHSAA 1A Rankings
FHSAA Independent
FHSAA Wheelchair
FHSAA Ambulatory
Conferences/County
2023 FHSAA STATE SERIES
2022 FHSAA STATE SERIES
2021 FHSAA STATE SERIES
2019 FHSAA STATE SERIES
FHSAA 2A Region 1 Qualifiers
FHSAA 2A Region 1 Official Rankings (2024)
FHSAA 2A Region 1 Official Rankings (2023)
FHSAA 2A Region 1 Qualifiers (2023)
FHSAA 2A Region 1 Official Rankings (2022)
FHSAA 2A Region 1 Qualifiers (2022)
FHSAA 2A Region 1 Official Rankings (2021)
FHSAA 2A Region 1 Qualifiers (2021)
FHSAA 2A Region 1 Official Rankings (2020)
FHSAA 2A Region 1 Official Rankings (2019)
FHSAA 2A Region 1 Qualifiers (2019)
ICON KEY:
Region Qualifier
Wheelchair
Ambulatory
DISPLAYING
Region Qualifier
Wheelchair
Ambulatory
Top 5
Top 10
Top 20
Top 25
Top 30
Top 50
Top 100
Top 200
Top 500
All Events
100 Meters
200 Meters
400 Meters
800 Meters
1600 Meters
3200 Meters
100 Hurdles
110 Hurdles
300 Hurdles
400 Hurdles
4 x 100 Relay
4 x 400 Relay
4 x 800 Relay
High Jump
Pole Vault
Long Jump
Triple Jump
Shot Put
Discus
Javelin
All Years
SR
JR
SO
FR
8
7
6
Men & Women
Men
Women
FILTER BY TEAM(S)
Andrew Jackson
Baldwin
Bay
Beachside
Bishop Kenny
Bolles
Bozeman
Bradford
Chipley
Episcopal
Fernandina Beach
Florida High
Fort White
Freeport
Gadsden County
Godby
Keystone Heights
Madison County
Marianna
North Bay Haven
Northview
Paxon
Pensacola
Pensacola Catholic
Raines
Ribault
Rutherford
Santa Fe
South Walton
Suwannee
Taylor County
Tocoi Creek
Union County
Wakulla
Walton
West Florida
West Nassau
Wolfson
Yulee
FILTER BY ATHLETE(S)
Abercrombie, Trayce (M) - Taylor County
Adamcy, Vladmir (M) - Andrew Jackson
Adams, Destinee (F) - Yulee
Adams, Laquann (M) - Walton
Adams, Parker (M) - Bolles
Addison, Ne-O (M) - Bradford
Adedokun, Mary (F) - Paxon
Adkins, Jermaine (M) - West Florida
Ahrens, Gabrela (F) - South Walton
Ahrens, Izabela (F) - South Walton
Ajimisinmi, Albert (M) - Bolles
Akins, Oshea (M) - Madison County
Albert, Danielle (F) - Fernandina Beach
Albert, Mariyah (F) - Gadsden County
Albritton, Nicholas (M) - Paxon
Alexander, Auzaya (F) - Ribault
Allsup, Charles (M) - Tocoi Creek
Almaria , Brandon (M) - Tocoi Creek
Amerson, Claire (F) - Northview
Amerson, Erich (M) - Northview
Amico, Nicolas (M) - Bishop Kenny
Anasco, Daniel (M) - Tocoi Creek
Anayu, Luis (M) - Walton
Anderson, Brent (M) - Bozeman
Anderson, Joshua (M) - Paxon
Angeles, Mia (F) - Pensacola
Archibald, Kaleb (M) - Yulee
Armitage, Jordyn (F) - Santa Fe
Armstrong, Evelyn (F) - West Florida
Arnold , Kaori (M) - Baldwin
Arnold, Travis (M) - Madison County
Arsenault, Lauren (F) - Tocoi Creek
Asbury, Katherine (F) - Bolles
Ash Jr, Michael (M) - Godby
Ataiza, Andi (M) - West Nassau
Atallah, Adrianna (F) - Northview
Aultman, Alicia (F) - Suwannee
Aultman, Kaydan (M) - Suwannee
Avera, Dalton (M) - Wakulla
Averitt, Ella (F) - Bishop Kenny
Avilus, Alana (F) - Florida High
Bacon , Raquez (M) - Raines
Baker, Abigail (F) - Bishop Kenny
Baker, Aidan (M) - Pensacola Catholic
Baker, Alexandria (F) - Andrew Jackson
Baker, Braniya (F) - Rutherford
Baker, Riley (F) - Santa Fe
Balcita, Brick (M) - Beachside
Banks, Allison (F) - West Florida
Barfield , Sabriyah (F) - Madison County
Bargeron, Joesph (M) - Andrew Jackson
Barnes , Synorice (M) - Baldwin
Barnes, Jaylon (M) - Wakulla
Barnes, Jordan (M) - Wakulla
Barnes, Joshua (M) - Yulee
Barnes, Maddison (F) - West Nassau
Barone, Emma (F) - Fernandina Beach
Barre, Julian (M) - Bolles
Barrera, Marta (F) - South Walton
Bartlett, Will (M) - South Walton
Bartley, Taniyah (F) - Andrew Jackson
Bartlow, Margaret (F) - North Bay Haven
Bartlow, William (M) - North Bay Haven
Barton, Jordan (M) - Bradford
Bata, Leila (F) - Bolles
Bauer, Aurora (F) - Tocoi Creek
Baynard, Alysen (F) - Freeport
Beach, Taylor (F) - Bozeman
Bean, Brody (M) - Suwannee
Beasley, Kendal (F) - Northview
Beckely, Gabriel (M) - Chipley
Beeks, Shania (F) - West Florida
Beeks, Skyy (F) - West Florida
Bell, Aislinn (F) - Fernandina Beach
Bell, Danyelle (F) - West Nassau
Bendeck, Emil (M) - Wakulla
Berger, Marissa (F) - Tocoi Creek
Berry, Matthew (M) - Bolles
Bethea, Amia (F) - Union County
Betts, James (M) - North Bay Haven
Biagini, Mary (F) - Bishop Kenny
Binion, Kamran (M) - Pensacola
Bishop, Madisen (F) - Fort White
Blackman , Makail (F) - Baldwin
Blackmon, Deshawn (M) - Tocoi Creek
Blackshear, Alyssa (F) - Bishop Kenny
Blackshear, Kareema (F) - Raines
Blank, Joshua (M) - Keystone Heights
Blazer, Sasha (F) - Tocoi Creek
Blue, Emaysa (F) - Suwannee
Boatwright, Daniel (M) - Walton
Bohanon, Alexandra (F) - Beachside
Bolden, Roderick (M) - Tocoi Creek
Bolen, Cherish (F) - Wakulla
Boles, Malachi (M) - North Bay Haven
Bonner, Ottah (M) - Pensacola
Booker, Kaelyn (F) - Bradford
Booker, Kaiya (F) - Bradford
Borders, Corey (M) - Baldwin
Borghese, Isabella (F) - Episcopal
Boutwell, Leah (F) - Florida High
Bow, Jadyn (F) - Episcopal
Bowie, Kaydan (M) - Tocoi Creek
Boyd, Alani (F) - Bishop Kenny
Boyd, Alpha (M) - Walton
Bradford, Alexis (F) - Raines
Branton, Arthur (M) - West Florida
Brice, Audrey (F) - Episcopal
Brice, Kate (F) - Episcopal
Bridges, Janiyah (F) - Rutherford
Bright, Jalayah (F) - Northview
Brinson, Samron (M) - Wakulla
Britt, Cazaria (F) - Raines
Britt, Promise (F) - Taylor County
Brooks, Noah (M) - Freeport
Brooks, Seth (M) - Andrew Jackson
Brown, Aaron-Jahmil (M) - West Florida
Brown, Arielle (F) - Ribault
Brown, Kalvin (M) - Wolfson
Brown, Laila (F) - Andrew Jackson
Brown, Lukas (M) - Pensacola Catholic
Brown, Na'khya (F) - Northview
Brown, Roan (M) - Chipley
Brown, Skylar (F) - Taylor County
Brown, Treylen (M) - Bolles
Brown, Zaniya (F) - Florida High
Broxton, Virgus (M) - Florida High
Bruneau, Estella (F) - Bolles
Bruton, Deondra (F) - Madison County
Bryan, Patoni (F) - South Walton
Bryant, Nia (F) - Paxon
Buckley, Erin (F) - Bishop Kenny
Buist, Dashawn (M) - Andrew Jackson
Bunch, William (M) - Episcopal
Burgess, William (M) - South Walton
Burke, Adrianna (F) - Bozeman
Burke, Jalynn (F) - Bozeman
Burnis, Takara (F) - Gadsden County
Burris, Asher (M) - Bozeman
Burroughs, Naeem (M) - Bolles
Bush, Aidan (M) - Freeport
Bush, Amani (F) - Ribault
Bush, Ashlyn (F) - Episcopal
Butler, Becylah (F) - Bishop Kenny
Butler, Garrison (M) - Bolles
Butler, Kayla (F) - Rutherford
Butler, Victoria (F) - Godby
Buttery, Eric (M) - Walton
Byfield, Leslie (F) - Freeport
Byrd, Madeleine (F) - Florida High
Byrd, Trinity (F) - Raines
Callahan, Jaida (F) - Wolfson
Calloway, Darrian (M) - Fort White
Camp, Henry (M) - Bolles
Camp, Jack (M) - Bolles
Campbell, Cody (M) - Freeport
Candelino , Jillian (F) - Bolles
Candler, Austin (M) - Andrew Jackson
Cannada, Annalise (F) - Bolles
Cano, Daniel (M) - Bishop Kenny
Caravello, Cali (F) - South Walton
Carlyon, Avery (F) - Beachside
Carmichael, Lakyn (F) - North Bay Haven
Carney, John (M) - Bishop Kenny
Carney, Mason (F) - Fort White
Carpenter, Gracie (F) - West Nassau
Carr, Kimberly (F) - Baldwin
Carradine, Joshua (M) - Ribault
Carreras, Raffaellie (F) - Fort White
Carroll, Nathan (M) - Pensacola Catholic
Carter, Gaven (M) - West Nassau
Carter, Jakyra (F) - Northview
Carter, Mason (M) - Baldwin
Carter, Trent (M) - Bolles
Case , Katelynn (F) - Baldwin
Castillo-Zima, Juan Pablo (M) - Bishop Kenny
Castle, Allegra (F) - South Walton
Castro Lux, Sherry (F) - South Walton
Castro, Alondra (F) - Suwannee
Castro, Omar (M) - North Bay Haven
Catchings, Kaitlyn (F) - Rutherford
Cerda, Pedro (M) - Yulee
Cerritos, William (M) - Suwannee
Chamberlain, Hunter (M) - Keystone Heights
Chambers, Amyria (F) - Bozeman
Chambers, LaWarren (M) - Godby
Chandler, Damion (M) - Gadsden County
Chang, Hsuan (F) - North Bay Haven
Charlery, Jaylin (F) - Pensacola Catholic
Charleston, Shareida (F) - Marianna
Chataignier, Cayden (M) - South Walton
Chenoweth, Samantha (F) - Fernandina Beach
Chilton, Calvin (M) - South Walton
Christoforo, Jackson (M) - Tocoi Creek
Christy, Grace (F) - Bolles
Clark, Jaylen (M) - Raines
Clark, Leah (F) - Union County
Clarke, Adriana (F) - Yulee
Clarke, Camilla (F) - Yulee
Claytor, Zoe (F) - Tocoi Creek
Cliffin, Brian (M) - Bradford
Coan, Skye (F) - Bozeman
Cochran, James (M) - South Walton
Cody, Michael (M) - Northview
Cohill, Kate (F) - Bolles
coker, preston (M) - West Nassau
Colbert, Nadalea (F) - Raines
Cole, Noah (M) - Episcopal
Coleman, Gabriel (M) - Bolles
Coleman, Kyla (F) - Ribault
Coleman, Niya (F) - Florida High
Collazos, Matthew (M) - Beachside
Collier, Caden (M) - Taylor County
Collins, Leah (F) - Bolles
Comer, Austin (M) - Bozeman
Contreras, Diego (M) - Pensacola Catholic
Contreras, Marianna (F) - Pensacola Catholic
Cooks, Ja'Niyyah (F) - Madison County
Corcoran, Rylee (F) - Yulee
Cornegay, Kyla (F) - Yulee
Costanza, Eden (F) - Beachside
Cottrell, Michael (M) - Santa Fe
Covan, Ashton (M) - Northview
Covill, Lily (F) - Pensacola Catholic
Coyle, Clare (F) - Bishop Kenny
Craig, Cayll (M) - South Walton
Crain, Jackson (M) - Bay
Cratem, Marianna (F) - Bishop Kenny
Crawford, Niyanna (F) - Raines
Crider, Wyatt (M) - Yulee
Criswell, Chloe (F) - Northview
Criswell, Colton (M) - Northview
Cromartie, Deontae (M) - Godby
Crosby, Jamaria (F) - Pensacola
Crosby, Wyatt (M) - Florida High
Crowell, Cooper (M) - Paxon
Crowther, Al'lazayia (F) - Madison County
Cruz-Betancourth, Adriana (F) - Bay
Csikai, Elizabeth (F) - Bolles
Cuffy, Kay'lyona (F) - Suwannee
Cunningham, Kylie (F) - Beachside
Curtis, Alanah (F) - Tocoi Creek
Curtis, Richard (M) - West Florida
Curtis, Sydney (F) - Madison County
Curtis, Zee (F) - Bolles
Cuthbertson, Octavious (M) - Madison County
Czubaj, Sierra (F) - Rutherford
D'Arienzo, Katherine (F) - Episcopal
D'Niroux, Kameron (M) - North Bay Haven
Dailey, Jayden (M) - Tocoi Creek
Daise, Jayla (F) - Bolles
Dale, Clifford (M) - Pensacola
Daley, Horace (M) - Beachside
Dandridge, Steven (M) - Wakulla
Daniel, Tyler (M) - Beachside
Danley, Hailee (F) - Pensacola Catholic
Danzy, Micahi (M) - Florida High
Daria, Inessa (F) - Tocoi Creek
Davis, Aakira (F) - Northview
Davis, Addisyn (F) - Episcopal
Davis, Ava (F) - Tocoi Creek
Davis, Kimyiah (F) - Gadsden County
Davis, Markel (M) - Gadsden County
Davis, Na'Tiyah (F) - Gadsden County
davis, nathan (M) - West Nassau
Davis, Reece (F) - North Bay Haven
Davis, Vonloris (F) - Marianna
Dawkins, Victoria (F) - Madison County
Dawson, Amarae (F) - Beachside
Day, Alexander (M) - Florida High
Day, Lily (F) - Pensacola Catholic
De Haan, Jace (M) - Tocoi Creek
de Laat, Luna (F) - South Walton
Dean, Wendell (M) - Tocoi Creek
Dearing, Kiersten (F) - Wolfson
Deem, Noah (M) - Florida High
Deguzman, Aidan (M) - West Florida
Deitrick, Kaitlyn (F) - Tocoi Creek
Deitsch, Jack (M) - Tocoi Creek
Delarosa, Moses (M) - Northview
Delic, Milica (F) - Beachside
Demps, Peyton (F) - Florida High
Demps, Sa'Niyah (F) - Madison County
Dent, Everett (F) - North Bay Haven
Derico, Taydren (M) - Suwannee
Dermody, Rowan (M) - Pensacola Catholic
Desa, Kayla (F) - Beachside
Deshazier, Ernecia (F) - Bay
DeVaul, Keaton (M) - Fernandina Beach
DeVoux, Kennedi (F) - Paxon
Dewees, Julian (M) - Bishop Kenny
Digges, Kayla (F) - Freeport
Dillard, Kyra (F) - Tocoi Creek
Dilts, Emory (M) - Bishop Kenny
Dimauro, James (M) - Fort White
Diston, Dayquan (M) - Union County
Dixon, Omarr (M) - Episcopal
DJavaheri, Christine (F) - Keystone Heights
Donald, Ty'Lerica (F) - Gadsden County
Donaldson, Deltonio (M) - Gadsden County
Dorris, Annabeth (F) - Fernandina Beach
Dowell, Marissa (F) - Keystone Heights
Drake, Claire (F) - Episcopal
Drakus, Vincent (M) - Fernandina Beach
Driskell, Drake (M) - Northview
Dryer, Ashlynn (F) - West Florida
Duchelle, Liam (M) - Beachside
Dudley, Cate (F) - Bishop Kenny
Dunlap, Gabriel (M) - Bay
Dunlap, Josiah (M) - Bay
Dunnell, Joey (M) - Taylor County
Dunnell, Variah (F) - Taylor County
Duong, Quinn (M) - West Florida
Duong, Ray (M) - West Florida
Durant, Ra'von (M) - Union County
Durrenberger, Josiah (M) - Keystone Heights
Duvall, Caitlyn (F) - Bozeman
Dziergowski, Natalie (F) - Beachside
Easley, Jaleel (M) - Bradford
Edwards, Romeaka (F) - Wolfson
Edwards, Shakirah (F) - Rutherford
Edwards, Tremyiah (F) - Raines
Edwards, Tristan (F) - Suwannee
Eichelberger, Kate (F) - South Walton
Eischens, Piper (F) - South Walton
Eldridge, Nigel (M) - Beachside
Eldrige, Alec (M) - Bishop Kenny
Elias, Lilyana (F) - Baldwin
Elizando, Charleen (F) - North Bay Haven
Ellis, Chedrick (M) - Taylor County
Ellis, Mac (M) - South Walton
Elsner, Sam (M) - Bozeman
Emerson, Luke (M) - Santa Fe
England, Xavier (M) - Florida High
Enos, Mary (F) - Santa Fe
Epstein, Savannah (F) - West Florida
Eramus, Zander (M) - Tocoi Creek
Ero, Victoria (F) - Episcopal
Ervin, Arielle (F) - Gadsden County
Estanislao, Adam (M) - Wolfson
Evans, Avery (F) - Tocoi Creek
Evans, Javarus (M) - Santa Fe
Evans, Jerimiah (M) - Bishop Kenny
Evans, Logan (M) - Walton
Evatt, Tristen (F) - Yulee
Everett, Emma (F) - West Nassau
Evora, Micah (F) - Florida High
Ezell, Aiden (M) - Bozeman
Fader, Jackson (M) - South Walton
Faile, Lundon (M) - Bay
Faint, Kyla (F) - North Bay Haven
Faint, Michael (M) - North Bay Haven
Faircloth, Mark (M) - Florida High
Farmer, Isaiah (M) - Florida High
Faulk, Immuri (M) - Taylor County
Faulk, Jakobe (M) - Taylor County
Feliciano, Niyah (F) - Andrew Jackson
Ferguson, Diamond (F) - Bradford
Ferguson, Jacob (M) - Bradford
Fero, Claire (F) - Beachside
Ferrell, Jaden (F) - North Bay Haven
Figueroa, Arizona (F) - Pensacola
Fineran, Stephen (M) - Beachside
Fiser, Colton (M) - Bozeman
Fiser, Hunter (M) - Bozeman
Fisher, Sienna (F) - Freeport
Flaherty, Liam (M) - Bozeman
Flanders, Amare (M) - Taylor County
Fleeman, Alice (F) - South Walton
Fleming, Cole (M) - Wolfson
Flick, Megan (F) - North Bay Haven
Flores, Emily (F) - Tocoi Creek
Floyd, Charleston (M) - Pensacola Catholic
Folkenroth , Kenneth (M) - Tocoi Creek
Ford, Jada (F) - Freeport
Foster, Ta'Nia (F) - Paxon
Fountain, Jakobe (M) - Pensacola
Frazier , Jackson (M) - Tocoi Creek
Freeman, Evie (F) - Bolles
Freet, Dylan (M) - Tocoi Creek
Frith, Uriah (M) - Freeport
Fuller, Anndersn (F) - Fort White
Fuller, Chrissie (F) - West Florida
Gainey, Austin (M) - Chipley
Gammons, Eric (M) - Marianna
Gancerez, Brianna (F) - West Nassau
Gancerez, Sebastian (M) - West Nassau
Gant, Ad'etrick (M) - Taylor County
Gant, Brylee (F) - Taylor County
Garcia, Diana (F) - South Walton
Garcia, Kyra (F) - Freeport
Gardner, Kenyon (M) - Paxon
Gardner, Sa'marria (F) - Ribault
Garner, Payton (F) - Bozeman
Garnes, Neiko (M) - Andrew Jackson
Garrett, Addison (F) - Pensacola Catholic
Garrett, Kelis (F) - Marianna
Garrity, Kaelan (M) - South Walton
Gavin, Neariah (F) - Wakulla
Gavin, Shamyhia (F) - Wakulla
Gay, Donelle (M) - Wakulla
Gikas, Nick (M) - Freeport
Gilbert , symphony (F) - Baldwin
Gilbert , Tyson (M) - Tocoi Creek
Giles, Trace (M) - Wakulla
Gilliam, Jacques (M) - Florida High
Gilliam, Makayla (F) - Santa Fe
Gilliam, Shante'Jah (F) - Wakulla
Gillyard , Kyle (M) - Raines
Glynn, Larissa (F) - Tocoi Creek
Gomez, Calvin (M) - North Bay Haven
Gomez, Omar (M) - North Bay Haven
Gonzalez, William (M) - Episcopal
Goodman, Trevor (M) - Marianna
Gopal, Asha (F) - Bolles
Gowdy, Lucrezia (F) - Episcopal
Graff, Ayden (M) - Keystone Heights
Graham, Bella (F) - Bolles
Graham, Julianna (F) - West Nassau
Graham, Maya (F) - Andrew Jackson
Granby-Harthan, Kira (F) - Bay
Granja, Jader (M) - Freeport
Grant , King (M) - Baldwin
Grant, Josiah (M) - Marianna
Grant, Trishann (F) - Ribault
Graudons, Brook (F) - Keystone Heights
Gray, Myka (F) - Yulee
Grden, Stephanie (F) - Bishop Kenny
Green, Alexis (F) - Wakulla
Green, Amir (M) - Raines
Green, Ay'keelah (F) - Florida High
Green, Le'niyah (F) - Ribault
Green, Maddison (F) - Paxon
Green, Za'hira (F) - Suwannee
Green, Zi'onay (F) - Suwannee
Grier, Randelaysia (F) - West Florida
Griffin, Joshua (M) - Taylor County
Griffin, Tyler (M) - Keystone Heights
Griner, Claire (F) - Walton
Griner, Payne (M) - Walton
Grooms, Isaiah (M) - Marianna
Grooms, Richard (M) - Wolfson
Groover II, Timothy (M) - Bolles
Growick, Leanna (F) - Baldwin
Gubics, Tinleigh (F) - Keystone Heights
Gulley, Timothy (M) - Pensacola Catholic
Gunn, Emma (F) - Fernandina Beach
Gunter, Lydia (F) - Suwannee
Gunter, Paul (M) - Suwannee
Gunter, Ryleigh (F) - Florida High
Gutierrez, Luis (M) - West Florida
Guttman, Emma (F) - Pensacola Catholic
Guy, Layla (F) - Episcopal
Guyden, Braylon (M) - Santa Fe
Hackett, Taylor (F) - Florida High
Hackett, Teagan (M) - Florida High
Hale, Landon (M) - Yulee
Halfacre , Holly (F) - Union County
Hall, Nick (M) - West Florida
Hamilton, Jevon (M) - Rutherford
Hankins , Camille (F) - Madison County
Hannon, Hanna (F) - Beachside
Hardiman, Arianna (F) - Andrew Jackson
Hargrove, Ty (M) - Wolfson
Harper, Houston (M) - Yulee
Harper, Khi'auna (F) - Raines
Harper, Travis (M) - Bozeman
Harrell, Monica (F) - Raines
Harris, Ashlyn (F) - Fernandina Beach
Harris, Jayden (M) - Bishop Kenny
Harris, Josh (M) - Yulee
Harris, Kamora (F) - West Florida
Harris, Katelyn (F) - Tocoi Creek
Harris, Krystian (M) - Bradford
Harrison, Jillian (F) - Freeport
Harvey, Alayna (F) - Santa Fe
Harvey, Nikyan (M) - Marianna
Harvey, Serenity (F) - Marianna
Hasty, Tristan (M) - Marianna
Hatcher, Liam (M) - West Florida
Hawkins, Gavin (M) - Bishop Kenny
Hawkins, Lana (F) - Wakulla
Hayes, Brianna (F) - Madison County
Hayes, Ka'Nahla (F) - Rutherford
Haynes, Maliki (M) - Northview
Haynes, William (M) - Madison County
Haywood, Ka'Myya (F) - Bishop Kenny
Heath, Wreynard (M) - Wakulla
Heaton, Gavin (M) - Fort White
Heffren, Trista (F) - Wakulla
Hendley, Cameron (M) - Ribault
Herd, Chloe (F) - Fernandina Beach
Herman , Anden (M) - Tocoi Creek
Herman, Autumn (F) - Tocoi Creek
Hermanson, Ryleigh (F) - Suwannee
Hernandez, Preston (M) - South Walton
Herndon , Madysen (F) - Baldwin
Herndon, Hayden (F) - Baldwin
Herrington, Jack (M) - Suwannee
Hewett, James (M) - Rutherford
Hickman, Keiley (F) - Freeport
Higgins , Alexander (M) - Raines
Hill, Eryn (F) - Rutherford
Hill, Kennedy (F) - Andrew Jackson
Hill, Willie (M) - Andrew Jackson
Hilliard , Amare (M) - Baldwin
Hinojosa, Lance (M) - South Walton
Hitchens , Jalen (M) - Baldwin
Hockman, Ben (M) - Santa Fe
Hockman, Erik (M) - Santa Fe
Hoffman, Deborah (F) - Yulee
Hogan, Sadayah (F) - Chipley
Hogan, Sarayah (F) - Chipley
Holcey, Chania (F) - Fernandina Beach
Holland, Chester (M) - Episcopal
Holland, Terrance (M) - Andrew Jackson
Hollingsworth, Paxton (M) - Fernandina Beach
Holloway, Amara (F) - Ribault
Holmes, Alexis (F) - Bishop Kenny
Holmes, Anthony (M) - Union County
Holmes, Charlie (M) - North Bay Haven
Holmes, Kaleb (M) - Chipley
Holmes, Nathan (M) - North Bay Haven
Holt, Holly (F) - Bradford
Homsher, Chris (M) - Bozeman
Hood, Larry (M) - Taylor County
Hopkins, Jared (M) - Fort White
Hopkins, Josiah (M) - Fort White
Houston, Ja'maya (F) - Madison County
Houston, Rayjanell (F) - Ribault
Howard, Jarell (M) - Ribault
Howard, Koby (M) - Pensacola Catholic
Howard, Matteline (F) - Taylor County
Hudson, Dazyeia (F) - Godby
Hudson, Garrett (M) - Beachside
Huffman, John (M) - Yulee
Hughley, Dominique (M) - Pensacola
Hulion, Callie (F) - Walton
Hupp, Mary (F) - Tocoi Creek
Husbands, Alissa (F) - Bishop Kenny
Hutchins, Isabella (F) - Bishop Kenny
Hutt, Yoshi (M) - Florida High
Ingoldsby , Catherine (F) - Tocoi Creek
Irby, Amber (F) - Northview
Iyengar, Jeevan (M) - Beachside
Jackson, Candace (F) - Keystone Heights
Jackson, Chyanne (F) - Marianna
Jackson, Ja'ohn (M) - Madison County
Jackson, Marshaun (M) - Wakulla
Jackson, Theodore (M) - Pensacola
Jackson, Zakari (M) - Taylor County
Jacobs , Nashawn (M) - Raines
Jacquot, Jack (M) - Episcopal
James, Casey (M) - Bozeman
James, Josiah (M) - Bay
James, Katelynne (F) - Bozeman
James, Satchell (M) - Chipley
Jamison, Logan (M) - Bozeman
Janik, Trevor (M) - Pensacola Catholic
Jasey, Calvin (M) - Episcopal
Jeffers, Emma (F) - Union County
Jefferson , Irye (F) - Tocoi Creek
Jeffrey, Brogan (M) - Bozeman
Jemison, Jayden (M) - Rutherford
Jenkins, Jacob (M) - Union County
Jennings, Kennedy (F) - Suwannee
Jentink, Ashlyn (F) - Bozeman
Jentink, Jesse (M) - Bozeman
Jesse, Elias (M) - Beachside
Johnson , Amiyah (F) - Baldwin
Johnson , Libby (F) - Bolles
Johnson, Aiden (M) - Wolfson
Johnson, Brian (M) - Andrew Jackson
Johnson, Camilo (M) - Paxon
Johnson, Christopher (M) - Pensacola
Johnson, Davis (F) - Bishop Kenny
Johnson, Dunterian (M) - Marianna
Johnson, Eli (M) - Fernandina Beach
Johnson, Gabrielle (F) - Bishop Kenny
Johnson, Isabella (F) - Pensacola Catholic
Johnson, Jatoore (M) - Taylor County
Johnson, Jordan (M) - Andrew Jackson
Johnson, Kaleb (M) - Santa Fe
Johnson, Kamilya (F) - Yulee
Johnson, Laylah (F) - Pensacola
Johnson, Marquez (M) - Wakulla
Johnson, Omarion (M) - Marianna
Johnson, Richard (M) - Ribault
Johnson, William (M) - Bishop Kenny
Johnson, Zatavious (M) - Suwannee
Johnston, Jeremy (M) - Florida High
Jolly, Steven (M) - Bishop Kenny
Jones , Ny'asia (F) - Union County
Jones, Daniel (M) - Ribault
Jones, Deonte (M) - Union County
Jones, Devon (M) - West Florida
Jones, Deziah (F) - Santa Fe
Jones, Jhavoni (M) - Yulee
Jones, Makei (M) - Walton
Jones, Maryah (F) - Raines
Joost, Christopher (M) - Bolles
Jordan, Lyhrik (F) - West Florida
Jordan, Zane (M) - South Walton
Joseph, Charlotte (F) - Bolles
Josinvil, Deasia (F) - Andrew Jackson
Joyner, Hannah (F) - Florida High
Kampenhout, Henry (M) - South Walton
Kaufman, Zach (M) - Episcopal
Keefer, Calvin (M) - Pensacola Catholic
Keller, Leah (F) - Florida High
Kelly, Bradley (M) - Wakulla
Kemp, Jace (M) - Episcopal
Kempner, Aidan (M) - Wolfson
Kent, Shelby (F) - Northview
Kettle, Zac (M) - Wolfson
Keys, Cullen (M) - Marianna
Killets, Gabrielle (F) - North Bay Haven
Killingsworth, Amelia (F) - Pensacola Catholic
Kilpatrick , Nicholas (M) - Raines
Kimberly, Cormac (M) - Bolles
King, Ande (M) - Ribault
Kirk, Colin (M) - Bolles
Kirspel, Jonah (M) - South Walton
Kitchen, Anthony (M) - Pensacola
Klein, Cole (M) - Tocoi Creek
Kling, Daniel (M) - North Bay Haven
Knight, Chloe (F) - West Florida
Knight, Paige (F) - Pensacola
Kohn, Jacob (M) - Pensacola Catholic
Kotchen, Trammell (M) - Episcopal
Kovi, Taylor (F) - Santa Fe
Kowkabany, Hannah (F) - Episcopal
Kozhevnikov, Maksimus (M) - Beachside
Krueger, Stella (F) - Episcopal
Kunovich, Max (M) - Bishop Kenny
Lada, Savannah (F) - Beachside
Lagoutaris, Laina (F) - Beachside
Lamar, Detrez (M) - Madison County
Langham, Kamryn (F) - Northview
Lasalle, Nathan (M) - Bishop Kenny
Lashley, Gavin (M) - Pensacola Catholic
Lathinghouse, Emma (F) - Walton
Laughton, Isabella (F) - Wakulla
Laurie, Ashlyn (F) - Episcopal
Lawrence, Elijah (M) - Bradford
Lawrence, Tori (F) - West Florida
Lawson, Julian (M) - Paxon
Lawton, Tyler (M) - Beachside
Layne, Jackson (M) - South Walton
Leak-Harbor, Harmani (F) - Wolfson
Leal, Jasmin (F) - Gadsden County
Lebron, Destiny (F) - Santa Fe
Lebron, Jaylee (F) - Santa Fe
Leddy, Nate (M) - Episcopal
Lee Chong , Mia (F) - Bolles
Lee, Christopher (M) - Bolles
Lee, Isabella (F) - Bolles
Lee, Jadah (F) - Tocoi Creek
Lee, Lukas (M) - Beachside
Lee, Ze'Ja (F) - Florida High
Legare, Zhian (F) - Paxon
Leipau, Jackson (M) - Fernandina Beach
Leon, Skilynn (F) - Florida High
Leslie, Malik (M) - Bolles
Lett, Christina (F) - West Florida
Levy, Gabriel (M) - Bolles
Lewis , Bryson (M) - Raines
Lewis, Henry (M) - Wakulla
Lewis, Jerissa (F) - Marianna
Lewis, Keesiah (M) - Bay
Lewis, Montana (F) - Suwannee
Libby, Katherine (F) - Bolles
Libert, Myles (M) - Marianna
Ling, Aniyah (F) - Yulee
Linkfield, Casey (M) - Yulee
Linville, Chase (M) - Wakulla
Liuzzo, Jack (M) - Bishop Kenny
Locure, Iris (F) - Wolfson
Long, Sarah (F) - Northview
Loper, Layne (F) - Bradford
Lopes-Santiago, Sebastian (M) - Yulee
Love, Tyler (M) - Florida High
Lucas, Andre (M) - Fernandina Beach
Lucero, Dafne (F) - Walton
Lucovsky, Sarah (F) - West Nassau
Luker, Ethan (M) - Episcopal
Lumpkin, Olivia (F) - Bishop Kenny
Lumpkins, Brandon (M) - Fort White
Luna, Justin (M) - Yulee
Lundgren, William (M) - North Bay Haven
Lusane, Lennon (F) - Pensacola Catholic
Lytle, Rose (F) - Wakulla
Mack, Lauren (F) - Episcopal
Maclean, Keegan (M) - Wolfson
Madison, Breeland (M) - Bolles
Magailanes, Kekoa (M) - Bozeman
Malin, Heidi (F) - Yulee
Malpress , Darnell (M) - Baldwin
Manning, Gracie (F) - Union County
Manning, Kania (F) - Wakulla
Marello, Andrew (M) - Wolfson
Marello, Mason (M) - Wolfson
Marshall, Alex (M) - Wakulla
Marshall, Daren (M) - Gadsden County
Marshall, Jakobe (M) - Paxon
Martin , Larry (M) - Raines
Martin, Caroline (F) - Fernandina Beach
Martinez, Aniya (F) - Paxon
Matlock, Bentley (M) - Tocoi Creek
Matson, Bayllon (M) - Northview
Matson, Matthew (M) - North Bay Haven
Matthews, R'myianne (F) - Tocoi Creek
Maxwell, Collin (M) - Wolfson
McAlpine, Matt (M) - Freeport
McAuley, John (M) - West Florida
McBroom, Destiny (F) - Santa Fe
Mccall, Jaden (M) - Marianna
McCardell, KJ (M) - Episcopal
McCardell, Sarah (F) - Yulee
McCarthy, Ashly (F) - Keystone Heights
McCarthy, Kennedy (F) - West Florida
Mccoy, Blake (M) - Union County
McCoy, Da'varin (M) - Taylor County
McElhaney, James (M) - Northview
McGhee, Braeden (M) - Northview
Mcintyre, Jhamiyah (F) - Taylor County
Mckee, Jenna (F) - Wolfson
Mckinnie, Jacobe (M) - Chipley
McLaughlin, Xander (M) - Pensacola Catholic
McMahan, Aidan (M) - Bishop Kenny
McMillan, Madison (F) - Suwannee
McMillian, Arkira (F) - Ribault
McMullen, Jo'keria (F) - Suwannee
McNeely, Eli (M) - Pensacola Catholic
McNeill, Jalen (M) - Marianna
Meeks IV, Robert (M) - Beachside
Meeks, Spirit (F) - West Florida
Melcher, Layla (F) - Freeport
Menchion, Kellen (M) - Florida High
Merkel, Bryson (M) - Florida High
Meyer, Camryn (F) - Freeport
Meyers, Jake (M) - Madison County
Meza, Chandler (M) - South Walton
Mickler, Ella (F) - Bolles
Milkes, Abigail (F) - Bishop Kenny
Miller , Renick (M) - Tocoi Creek
Miller, Bryce (M) - Keystone Heights
Miller, Gavin (M) - Madison County
Miller, Josiah (M) - Rutherford
Miller, Judon (M) - Marianna
Miller, Kavon (M) - Bolles
Mims, Jennifer (F) - West Florida
Minton, Matthew (M) - South Walton
Mitchell, Makai (M) - Beachside
Mitchell, Nena (F) - Wolfson
Mobley, Morgan (M) - Suwannee
Mobley, Zytavious (M) - Madison County
Moe, Tafari (M) - Fort White
Monroe, Desjeanta (F) - Gadsden County
Moorer, Jaquez (M) - Northview
Morales, Evanray (M) - Ribault
Morales, William (M) - Ribault
Morales, William (M) - Bolles
Morgan , Jeramie (M) - Baldwin
Morris, Naslynn (F) - Fernandina Beach
Morris, Neveah (F) - Fernandina Beach
Moses, Vernita (F) - Rutherford
Moultrie, Vincent (M) - Paxon
Moxey, Giana (F) - Suwannee
Muller, Abbey (F) - Bolles
Mundy, Erik (M) - Suwannee
Murphy , Craig (M) - Tocoi Creek
Murzyn, Tyler (M) - North Bay Haven
Musgrove, Whitton (F) - Suwannee
Mutchler, Makena (F) - West Nassau
Myers, Emily (F) - Wolfson
Myroup, Tess (F) - Tocoi Creek
Ndorbor, Emmauel (M) - Ribault
Nduka, Chinonye (M) - Bishop Kenny
Neal, Keimarion (M) - Santa Fe
Nelson, Andrew (M) - Wakulla
Nelson, Zakeius (M) - Chipley
Nesbitt, Callie (F) - Fernandina Beach
Neskora, Ella (F) - Bolles
Nesmith, Charlotte (F) - West Florida
Nettles, Charles (M) - Pensacola Catholic
Newall, Dylan (M) - Bozeman
Newburn, Ja'nae (F) - Raines
Nichols, Mikaela (F) - Fernandina Beach
Nickerson, Ryan (F) - Beachside
Nix, Andrew (M) - Wakulla
Nobles, Bryce (M) - Baldwin
Norton, Collin (M) - Bolles
Oakman, Ashley (F) - Episcopal
Oats, Ty'Quarius (M) - Rutherford
Odom, Jase (M) - Chipley
Odom, Logan (M) - Freeport
Odum, Mia (F) - Union County
Officer, Jake (M) - Episcopal
Okoli, Onyinye (F) - Florida High
Okor, Kenechukwu (M) - Paxon
Olds, Dava (F) - Rutherford
Olds, Eric (M) - Rutherford
Oliver, Gavin (M) - Beachside
Oliver, Michael (M) - Bradford
Oliver, Molly (F) - North Bay Haven
Oliver, Paige (F) - Godby
Oprea, Adrian (M) - Beachside
Ordonez, Marielisa (F) - Tocoi Creek
Oruamabo, Amos (M) - Ribault
Ossi, Abby (F) - Episcopal
Ottinot, Imahni (F) - Fort White
Ousley , Tyrone (M) - Raines
Owen, Hayden (M) - Tocoi Creek
Owens, Marquavious (M) - Suwannee
Owens, Sebastian (M) - North Bay Haven
Pace, Rashaun (M) - Bozeman
Padgett, Caylee (F) - Bolles
Pajcic, Aidan (F) - Episcopal
Palmore, Od'torrez (M) - Rutherford
Park, Jaden (M) - Keystone Heights
Parker, Mac (M) - Northview
Parks, Travion (M) - Gadsden County
Parsons, Ashtyn (F) - Yulee
Paske, Hanna (F) - West Nassau
Pass, Vincente (M) - Tocoi Creek
Patchan, Madison (F) - Tocoi Creek
Patel, Aryana (F) - Beachside
Patterson, Christen (M) - Bay
Patterson, Malik (M) - Pensacola
Patterson, Pierce (M) - Bozeman
Patterson, Ripley (F) - Paxon
Peace, Jayla (F) - Bay
Peace, Ryan (M) - Marianna
Peaden, Gillian (F) - North Bay Haven
Peoples, Me'Yauney (F) - Gadsden County
Perkins, Jasmyne (F) - West Nassau
Perkins, Sam (M) - Episcopal
Pernell, Audrey (F) - North Bay Haven
Perry, Calel (M) - Santa Fe
Persall, Charles (M) - Godby
Peters, Amelia (F) - Bishop Kenny
Petersen, Camryn (F) - Santa Fe
Peterson, Leland (M) - Bozeman
Peterson, Mariah (F) - Marianna
Peterson, Vaughn (M) - Marianna
Petraites, Finn (M) - South Walton
Petrucelli, Sofia (F) - Bolles
Petty, Grace (F) - South Walton
Pfaff, Elisabeth (F) - Beachside
Pfeifer, Taylor (F) - Wakulla
Phillip, Nissa (F) - Paxon
Phuong, Skyla (F) - Fernandina Beach
Pickford, Mary (F) - North Bay Haven
Pickron, Erica (F) - Freeport
Pierce, Lainey (F) - North Bay Haven
Pinkney, Soloman (M) - Baldwin
Pitts, Payton (M) - Santa Fe
Platfoot, Summer (F) - Marianna
Platfoot, Trenton (M) - Marianna
Poindexter, Jackson (M) - West Florida
Polleschultz, Matthew (M) - Tocoi Creek
Pouncy, Kaileb (M) - Northview
Powell, Hayden (M) - Fernandina Beach
Price, Juel (M) - Yulee
Priest, Ethan (M) - Bozeman
Proctor, Kennedi (F) - Baldwin
Provau, Ryan (M) - West Florida
Pugh, Chase (M) - Northview
Pugh, Kiara (F) - West Florida
Pugh, Noel (F) - Northview
Pulicottil, Noel (M) - Bishop Kenny
Pullins, La'Shaunti (F) - Andrew Jackson
Pulwicz, Alex (M) - Fernandina Beach
Quinn, Lauren (F) - Fernandina Beach
Quisenberry, Elin (F) - Florida High
Raby, Kaden (M) - West Florida
Raby, Kaylen (F) - West Florida
Rackley, Donovan (M) - Godby
Radovich, Sienna (F) - Yulee
Ragland, Kaiz (M) - Tocoi Creek
Railton, Hudson (M) - South Walton
Ramie, Sophia (F) - North Bay Haven
Ramsay, Nels (M) - Bishop Kenny
Raymond, Harlie (F) - Freeport
Raymond, Nathaniel (M) - Bradford
Reddick, Azaria (F) - Taylor County
Reddick, Jordyn (F) - Raines
Reed, Keira (F) - Yulee
Reed, Pious (M) - Marianna
Reese, James (M) - West Florida
Reich, Jack (M) - Tocoi Creek
Resar, James (M) - Bishop Kenny
Revenaugh, Wesley (M) - Bishop Kenny
Richardson, Adia (F) - Ribault
Richardson, Dylan (F) - Tocoi Creek
Richardson, E'ziyah (M) - Pensacola
Richars , Joshua (M) - Tocoi Creek
Richert, Brodie (M) - Fernandina Beach
Rieben, Ella (F) - South Walton
Riggs, Gavin (M) - Paxon
Ritchie, Elijah (M) - Freeport
Ritchie, Jon (M) - Episcopal
Rivera, Miles (M) - Bolles
Roberts , Raheim (M) - Raines
Robertshaw, Finley (F) - South Walton
Robinson, Aleisia (F) - Ribault
Robinson, Amiya (F) - Wakulla
Robinson, Jaden (M) - Walton
Robinson, Jaden (M) - South Walton
Robinson, Jayda (F) - Beachside
Robinson, Jonisha (F) - Raines
Robinson, Kalli (F) - Tocoi Creek
Robinson, Selena (F) - Paxon
Rodgers, Julian (M) - Ribault
Rogers, Adam Lane (M) - Bozeman
Rogers, Sierra (F) - Bozeman
Rolack, Eddie (M) - Ribault
Rosasco, Melania (F) - Bishop Kenny
Rose, Nicholas (M) - Florida High
Rosier, Serenity (F) - Florida High
Ross, Auntrell (M) - Union County
Ross, Jalen (M) - Bolles
Ross, Raegan (F) - Bay
Ross-Harris, Nick (M) - Ribault
Rothell, Carter (M) - Florida High
Roulhac, Henrey (M) - Marianna
Roundtree, Sydney (F) - Bishop Kenny
Rousselow, Alex (M) - Fernandina Beach
Row, Christopher (M) - Beachside
Rowe, Chris (M) - Episcopal
Rozier, Shepherd (M) - Keystone Heights
Ruff , Santana (M) - Baldwin
Ruffin, Camari (M) - Taylor County
Ruge, Alexander (M) - Bolles
Russo, Norah (F) - Beachside
Rusynyk, Evangeline (F) - South Walton
Ruthven, Conner (M) - Bozeman
Ruttlen, Skyye (F) - Walton
Ryan, Aidan (M) - Bolles
Rye, Jaden (M) - Madison County
Saint-Germain, Rose-Esther (F) - Paxon
Samaroo, Joshua (M) - Paxon
Sampson, Brayden (M) - Freeport
Sampson, James (M) - Ribault
Samson, Baylie (F) - Tocoi Creek
Sanchez II, Joshua (M) - Fernandina Beach
Sanders, Chayten (M) - Bradford
Sanders, Kaylee (F) - Wakulla
Santiago, Connor (M) - West Florida
Santiago, Kaelyn (F) - West Florida
Sapp, Tyler (M) - Keystone Heights
Saunders, Kaden (M) - Freeport
Schirmer, Keaton (M) - Rutherford
Schiro, Zakade (M) - Freeport
Schmitz, Silver (F) - Chipley
Schonfeld, Leonard (M) - Wolfson
Schultz, Rick (M) - Episcopal
Scott, Brigadere (M) - Suwannee
Scott, Corey (M) - Episcopal
Scott, Jace (M) - Fernandina Beach
Scott, ZyKeria (F) - Gadsden County
Seguin, William (M) - Beachside
Segura, McKenna (F) - Beachside
Selmer, Chloe (F) - Episcopal
Seltzer, Shaleeah (F) - Wolfson
Session, Tyler (M) - Ribault
Sessions, Carl (M) - Andrew Jackson
Sessoms, Jeremy (M) - Episcopal
Shaban, Musa (M) - Tocoi Creek
Shanks, Kendell (F) - Bradford
Sharp, Addison (F) - Wolfson
Shaw, Ethen (M) - South Walton
Shaw, Kiersten (F) - Keystone Heights
Sheppard, Hunter (M) - Keystone Heights
Sherman , makenzie (F) - Baldwin
Shipp, Summer (F) - West Florida
Shores , Ian (M) - Baldwin
Showers, Jayvion (M) - Pensacola Catholic
Shrider , Anaya (F) - Baldwin
sidli, milo (M) - West Nassau
Simmons , Javon (M) - Baldwin
Simmons, Jackson (M) - Northview
Simmons, Kyrah (F) - Andrew Jackson
Simmons, McKenna (F) - Northview
Simonton, Connor (M) - West Nassau
Simpkins, Danzell (M) - Episcopal
Simpkins, Naryia (F) - Pensacola
Sims, Christian (M) - Godby
Sims, Kimon (M) - Pensacola
Sims, TaShaun (M) - Chipley
Singh, Krishiv (M) - Beachside
Sirmons, La'Darius (M) - Chipley
Slama, John (M) - Paxon
Sloan, Tanesha (F) - Fort White
Smith , Isaiah (M) - Gadsden County
Smith , Jacoby (M) - Bay
Smith, Ashton (M) - Freeport
Smith, Baylee (F) - Bozeman
Smith, Brielle (F) - Paxon
Smith, Carson (M) - North Bay Haven
Smith, Dan (M) - Andrew Jackson
Smith, Ellie (F) - Bolles
Smith, Ethan (M) - Yulee
Smith, Jakobi (M) - Ribault
Smith, Jourdyn (M) - Ribault
Smith, Kalea (F) - West Florida
Smith, Mallory (F) - Northview
Snyder, Andrew (M) - Episcopal
Sowell, Lamar (M) - Chipley
Spangler, Camryn (F) - West Florida
Spear, Bowen (M) - Pensacola Catholic
Spears, Isabella (F) - South Walton
Spell, Payton (F) - Wakulla
Spence, Anna (F) - Northview
Spence, Jacob (M) - Northview
Spires, Tara (F) - Santa Fe
St.Louis, Julien (M) - Paxon
Stafford, Mattie (F) - Bozeman
Stahman, Jacob (M) - Keystone Heights
Stallworth, Delarrian (M) - Pensacola
Starling, Clay (M) - Suwannee
Starling, Hayden (M) - Bradford
Starling, Issac (M) - Suwannee
Stengel, Caidence (F) - Santa Fe
Stephens, James (M) - Chipley
Steppe , Ethan (M) - Walton
Stevens, Brianna (F) - Fort White
Stokes, Ka'Mari (F) - Ribault
Stokes, Kevin (M) - Ribault
Stoll, Maggie (F) - Bolles
Storey, Reese (F) - Tocoi Creek
Stovall, Vivian (F) - Bolles
Straughter , Tomeace (F) - Madison County
Strubhar, Jack (M) - Episcopal
Sturgis, Nathaniel (M) - Pensacola Catholic
Stutts, Jakayla (F) - West Florida
Stutts, Mikayla (F) - West Florida
Suddeth, Lakieyan (M) - Bay
Surrency, Luke (M) - West Nassau
Sweat, Rylee (F) - Walton
Sweet, James (M) - Rutherford
Swisher, Christian (M) - Wakulla
Sword, Trevien (M) - West Florida
Sylvester, Darius (M) - Beachside
Talbot, Makiayla (F) - Bozeman
Tarantino, Sydney (F) - Beachside
Tate, Cole (M) - Yulee
Tavernier, Abigail (F) - Bozeman
Taylor, Jacob (M) - North Bay Haven
Taylor, Jalen (M) - Paxon
Taylor, Lily (F) - South Walton
Taylor, Madison (F) - Bozeman
Taylor, Morgan (F) - Bozeman
Taylor, Nyayla (F) - Ribault
Teague, Nativity (F) - Beachside
Terzo, Layla (F) - Beachside
Thomas , Solomon (M) - Raines
Thomas, Jallena (F) - Bozeman
Thomas, Jayda (F) - Bozeman
Thomas, Kyendra (F) - Wakulla
Thomas, Matthew (M) - Bolles
Thomas, Robert (M) - Union County
Thomas, Tiffani (F) - Raines
Thompson, Emma (F) - Pensacola Catholic
Thompson, Xavier (M) - Pensacola Catholic
Thornton, Camden (M) - Bishop Kenny
Thorson, Addie (F) - Bishop Kenny
Threatts, Jayden (M) - Florida High
Tibbs, Bode (M) - South Walton
Tillman, Tyrik (M) - Madison County
Timmerman, Hannah (F) - Wolfson
Timmons, Cassidy (F) - Paxon
Tisdale, Anthony (M) - Rutherford
Todd, Kendall (F) - Fort White
Todd, Reese (F) - Fort White
Todd, Timothy (M) - Fort White
Tolliver, Amani (F) - Wakulla
Tolliver, Derrick (M) - Pensacola
Toson, Nathan (M) - Ribault
Townley, Allen (M) - West Florida
Townsend , Sean (M) - Baldwin
Townsend, Greg (M) - Raines
Tricules, Gabriella (F) - Beachside
Trobaugh, Carter (M) - Episcopal
Troy, Malakhai (M) - Walton
Truitt, Arman (M) - West Florida
Trzaska, Tariana (F) - Bozeman
Tucker, Kane (M) - Wakulla
Tucker, Shiquel (M) - Godby
Turbiville, Lila (F) - West Florida
Turner, Adan (M) - Beachside
Turner, Corey (M) - Wakulla
Turner, Kate (F) - West Nassau
Turner, Kiley (F) - Wakulla
Turner, Kyndal (F) - Paxon
Twardy, Luke (M) - Fernandina Beach
Tyson, Treyjan (M) - Union County
Valdez, Riley (M) - West Florida
Vance, Carter (M) - Tocoi Creek
Vanderhoff, Joseph (M) - Fernandina Beach
Vaughn, Sophia (F) - Tocoi Creek
Velazquez, Gavin (M) - West Nassau
Velvet , Christian (M) - Baldwin
Vinas, Alejandro (M) - Bishop Kenny
Vitell, Sharla (F) - Beachside
Vormack, Victoria (F) - Episcopal
Vos, Miyuki (F) - Florida High
Vught, Aniyah (F) - Suwannee
Wainwright, Sam (M) - Suwannee
Wainwright, Will (M) - Suwannee
Walden, Shamere (M) - Bay
Walker , Madison (F) - Baldwin
Walker, Arianna (F) - Beachside
Walker, Jordyn (F) - North Bay Haven
Walker, Lucas (M) - Marianna
Walker, Lyric (F) - Andrew Jackson
Walker, Shawn (M) - North Bay Haven
Walton, Noah (M) - South Walton
Ware, Donnel (M) - Madison County
Ware, Kayden (M) - Walton
Ware, Ty'Asha (F) - Chipley
Warren, James (M) - Bishop Kenny
Washington, Calvin (M) - Taylor County
Washington, Jayla (F) - Fernandina Beach
Washington, Kyren (M) - Santa Fe
Washington, Nyla (F) - Godby
Washington, Paris (F) - Ribault
Watson, Jamani (F) - Santa Fe
Watson, Jamil (M) - Santa Fe
Watts, Skyler (F) - Episcopal
Weatherall, Justin (M) - Pensacola Catholic
Webb, Atticus (M) - South Walton
Webbe, Kaitlynn (F) - Andrew Jackson
Wells, Micheal (M) - Santa Fe
Wells, Savina (F) - Fernandina Beach
Wemm, Sam (M) - Florida High
WENGER, KILEY (F) - Bolles
Werstine, Giovanna (F) - Wolfson
West, Za'Marion (M) - Madison County
Whaley, Chellie (F) - West Nassau
Wheelis, Angel-Leigh (F) - South Walton
Wheldon, Emily (F) - Bishop Kenny
White, Angelina (F) - Bozeman
White, Dominique (F) - Freeport
White, Doshia (F) - Suwannee
White, Olivia (F) - Walton
Whittal, Peyton (M) - Chipley
Wicker, Darci (F) - Bozeman
Wigsten, Brian (M) - Florida High
Wilkerson, James (M) - Wolfson
Willams, Jerrod (M) - Ribault
Willcox, Kinsey (F) - Fort White
Williams , Thomas (M) - Union County
Williams, Alex (M) - Andrew Jackson
Williams, Beck (M) - South Walton
Williams, Branden (M) - Bradford
Williams, Bryanna (F) - Godby
Williams, Cyrus (M) - Godby
Williams, Dakota (M) - Chipley
Williams, Denaria (F) - Godby
Williams, Elijah (M) - Florida High
Williams, Kingston (M) - Taylor County
Williams, Liya (F) - Wolfson
Williams, Nathan (M) - Yulee
Williams, Pierce (M) - South Walton
Williams, Sakiya (F) - Gadsden County
Williams, Sean (M) - Madison County
Williams, Tareeq (M) - Ribault
Williams, Trace (M) - Yulee
Williams, Trey (M) - Tocoi Creek
Williams, Zach (M) - Santa Fe
Wilson, Alexis (F) - Bishop Kenny
Wilson, Justin (M) - Bozeman
Wilson, Kemani (M) - Bolles
Wilson, Rian (M) - Baldwin
Wilson, Sydney (F) - Taylor County
Wilson, Zoey (F) - South Walton
Wolfe, Presley (F) - Bolles
Wood, Leslie (F) - Bishop Kenny
Woods JR, Quintin (M) - Andrew Jackson
Wright, Avery (M) - Wolfson
Wright, Jade (F) - Pensacola
Wright, Jaiden (M) - Yulee
Wright, Janiyah (F) - Andrew Jackson
Wright, William (M) - Episcopal
Wynn, Michael (M) - Beachside
Yamaguchi, Gavin (M) - Beachside
Yeabower, Eli (M) - Freeport
Yeartie , Adrian (M) - Baldwin
Young, Aaron (M) - Santa Fe
Young, Jabari (M) - Union County
QUICK LINKS:
100
200
400
800
1600
3200
110H
300H
400H
4x100
4x400
4x800
HJ
PV
LJ
TJ
SP
DT
JT
Choose an Event
100
200
400
800
1600
3200
110H
300H
400H
4x100
4x400
4x800
HJ
PV
LJ
TJ
SP
DT
JT
100 Meters
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
Wind
1
Dailey, Jayden
SO
Tocoi Creek
10.57
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
1.1
2
Miller, Kavon
SR
Bolles
10.72
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
1.1
3
Suddeth, Lakieyan
SR
Bay
10.88
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
-3.1
4
Ash Jr, Michael
SR
Godby
10.95
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
2.2
5
Hockman, Ben
FR
Santa Fe
10.98
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
1.1
6
Burroughs, Naeem
FR
Bolles
11.08
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
1.1
7
Donaldson, Deltonio
SO
Gadsden County
11.15
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
2.2
8
Oruamabo, Amos
SR
Ribault
11.16
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
-2.6
8
Resar, James
JR
Bishop Kenny
11.16
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
-2.6
10
Brinson, Samron
JR
Wakulla
11.22
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
2.2
11
Hughley, Dominique
SO
Pensacola
11.26
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
-3.1
12
Jackson, Ja'ohn
SR
Madison County
11.27
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
2.2
12
Owens, Marquavious
JR
Suwannee
11.27
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
2.2
14
Johnson, Marquez
JR
Wakulla
11.28
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
0.5
15
Thompson, Xavier
SO
Pensacola Catholic
11.34
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
-3.1
16
James, Josiah
SR
Bay
11.35
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
-3.1
16
Threatts, Jayden
SO
Florida High
11.35
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
0.5
18
Wells, Micheal
JR
Santa Fe
11.36
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
1.1
19
Neal, Keimarion
FR
Santa Fe
11.39
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
1.1
19
Okor, Kenechukwu
JR
Paxon
11.39
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
-2.7
21
Mccall, Jaden
JR
Marianna
11.40
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
2.2
22
Collier, Caden
SO
Taylor County
11.42
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
2.2
23
Ramsay, Nels
JR
Bishop Kenny
11.44
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
-2.6
24
Berry, Matthew
SR
Bolles
11.48
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
0.3
24
Fountain, Jakobe
SR
Pensacola
11.48
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
-3.1
26
Grant , King
SR
Baldwin
11.49
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
-2.7
27
Hamilton, Jevon
JR
Rutherford
11.50
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
-1.8
28
Dean, Wendell
SR
Tocoi Creek
11.52
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
1.1
29
Diston, Dayquan
JR
Union County
11.53
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
0.3
30
Jackson, Theodore
SR
Pensacola
11.55
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
-3.1
31
Rolack, Eddie
SR
Ribault
11.56
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
-2.6
32
Gillyard , Kyle
JR
Raines
11.57
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
-2.6
33
Lawton, Tyler
JR
Beachside
11.58
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
0.3
33
Ragland, Kaiz
SR
Tocoi Creek
11.58
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
0.3
35
Marshall, Jakobe
JR
Paxon
11.59
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
-2.6
35
Marshall, Daren
FR
Gadsden County
11.59
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
0.5
37
Archibald, Kaleb
SR
Yulee
11.64
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
-2.6
37
Showers, Jayvion
JR
Pensacola Catholic
11.64
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
-3.1
39
Dewees, Julian
JR
Bishop Kenny
11.65
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
-2.7
40
Gardner, Kenyon
SO
Paxon
11.69
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
-2.7
41
Sims, TaShaun
JR
Chipley
11.71
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
0.5
41
Howard, Koby
SO
Pensacola Catholic
11.71
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
-1.6
43
Layne, Jackson
SO
South Walton
11.72
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
-3.1
44
Broxton, Virgus
SR
Florida High
11.73
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
1.4
45
Akins, Oshea
SR
Madison County
11.77
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
0.5
46
Gilliam, Jacques
JR
Florida High
11.78
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
1.4
47
Collazos, Matthew
JR
Beachside
11.79
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
0.3
48
Harper, Travis
SO
Bozeman
11.80
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
-1.8
49
Durant, Ra'von
SR
Union County
11.81
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
0.3
50
Williams , Thomas
JR
Union County
11.82
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
0.3
200 Meters
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
Wind
1
Danzy, Micahi
JR
Florida High
21.43
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
0.4
2
Miller, Kavon
SR
Bolles
21.52
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
-0.3
3
Dailey, Jayden
SO
Tocoi Creek
21.78
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
-0.3
4
Suddeth, Lakieyan
SR
Bay
21.97
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
3.3
5
Hockman, Ben
FR
Santa Fe
22.25
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
-0.3
6
Oruamabo, Amos
SR
Ribault
22.29
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
-1.6
7
Ash Jr, Michael
SR
Godby
22.30
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
0.4
8
Donaldson, Deltonio
SO
Gadsden County
22.53
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
0.4
9
Hughley, Dominique
SO
Pensacola
22.60
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
3.3
10
Fountain, Jakobe
SR
Pensacola
22.62
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
3.3
11
Ross, Auntrell
SR
Union County
22.73
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
-0.3
12
Sampson, Brayden
SO
Freeport
22.83
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
3.3
13
Gillyard , Kyle
JR
Raines
23.08
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
-1.6
14
Brinson, Samron
JR
Wakulla
23.09
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
0.4
15
Johnson, Kaleb
SR
Santa Fe
23.11
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
-0.3
16
James, Josiah
SR
Bay
23.20
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
3.3
17
Threatts, Jayden
SO
Florida High
23.21
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
1.5
18
Libert, Myles
FR
Marianna
23.22
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
1.5
19
West, Za'Marion
FR
Madison County
23.23
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
1.5
20
Collier, Caden
SO
Taylor County
23.28
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
0.4
20
Rodgers, Julian
SR
Ribault
23.28
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
-1.6
22
Dean, Wendell
SR
Tocoi Creek
23.33
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
-0.8
23
Neal, Keimarion
FR
Santa Fe
23.37
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
-0.8
24
Marshall, Daren
FR
Gadsden County
23.48
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
0.4
25
Anderson, Joshua
JR
Paxon
23.54
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
-1.0
26
Grooms, Richard
JR
Wolfson
23.59
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
-0.3
27
Harper, Travis
SO
Bozeman
23.61
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
2.0
28
Grant , King
SR
Baldwin
23.65
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
-1.0
29
Coleman, Gabriel
JR
Bolles
23.68
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
-0.3
30
Frazier , Jackson
SO
Tocoi Creek
23.76
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
-0.8
31
Archibald, Kaleb
SR
Yulee
23.77
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
-1.0
31
Kilpatrick , Nicholas
JR
Raines
23.77
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
-1.1
33
Collazos, Matthew
JR
Beachside
23.78
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
-0.8
34
Gardner, Kenyon
SO
Paxon
23.82
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
-1.0
35
Marshall, Jakobe
JR
Paxon
23.84
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
-1.6
36
Ruff , Santana
FR
Baldwin
23.86
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
-1.1
37
Twardy, Luke
SO
Fernandina Beach
23.91
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
-1.0
38
Jacobs , Nashawn
FR
Raines
23.93
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
-1.0
39
Lawton, Tyler
JR
Beachside
24.03
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
-0.7
40
Layne, Jackson
SO
South Walton
24.06
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
2.0
41
Rozier, Shepherd
JR
Keystone Heights
24.20
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
-0.8
42
Faint, Michael
SO
North Bay Haven
24.25
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
3.3
43
Maclean, Keegan
SO
Wolfson
24.28
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
-0.8
44
Walker, Shawn
JR
North Bay Haven
24.36
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
2.9
44
Hopkins, Josiah
SO
Fort White
24.36
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
-0.3
46
Hopkins, Jared
JR
Fort White
24.46
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
-0.3
47
Adkins, Jermaine
SR
West Florida
24.47
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
2.0
48
Ritchie, Jon
SO
Episcopal
24.50
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
-1.1
49
Poindexter, Jackson
JR
West Florida
24.55
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
2.0
50
Floyd, Charleston
SO
Pensacola Catholic
24.62
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
2.0
400 Meters
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
1
Miller, Kavon
SR
Bolles
48.36
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
2
Danzy, Micahi
JR
Florida High
48.46
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
3
Ousley , Tyrone
SR
Raines
49.43
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
4
Anderson, Joshua
JR
Paxon
49.56
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
5
Hill, Willie
JR
Andrew Jackson
50.01
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
6
Johnson, Brian
SR
Andrew Jackson
50.15
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
7
Washington, Kyren
SR
Santa Fe
50.33
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
8
Williams, Alex
SO
Andrew Jackson
51.42
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
9
Cottrell, Michael
JR
Santa Fe
51.58
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
10
Rothell, Carter
SR
Florida High
51.75
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
11
Rozier, Shepherd
JR
Keystone Heights
51.92
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
12
Rodgers, Julian
SR
Ribault
51.99
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
13
Broxton, Virgus
SR
Florida High
52.01
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
14
Easley, Jaleel
SO
Bradford
52.02
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
15
Jesse, Elias
SO
Beachside
52.16
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
15
Owens, Marquavious
JR
Suwannee
52.16
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
17
Ruff , Santana
FR
Baldwin
52.71
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
18
Deguzman, Aidan
SR
West Florida
52.75
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
19
Morales, Evanray
SR
Ribault
52.82
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
20
McCoy, Da'varin
SO
Taylor County
53.37
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
21
Harper, Houston
SR
Yulee
53.40
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
22
Oliver, Gavin
JR
Beachside
53.42
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
23
Owen, Hayden
SR
Tocoi Creek
53.46
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
24
Twardy, Luke
SO
Fernandina Beach
53.48
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
25
Betts, James
SR
North Bay Haven
53.51
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
26
Faint, Michael
SO
North Bay Haven
53.71
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
27
Curtis, Richard
JR
West Florida
53.83
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
28
Norton, Collin
SO
Bolles
53.96
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
29
Jacobs , Nashawn
FR
Raines
53.99
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
30
Balcita, Brick
SO
Beachside
54.02
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
31
Higgins , Alexander
FR
Raines
54.30
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
32
Williams, Trey
SO
Tocoi Creek
54.35
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
33
Jones, Deonte
JR
Union County
54.39
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
34
Anayu, Luis
SO
Walton
54.61
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
35
Wright, Avery
SO
Wolfson
54.76
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
36
Williams, Kingston
SO
Taylor County
54.80
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
37
Hilliard , Amare
FR
Baldwin
54.81
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
38
Price, Juel
SO
Yulee
55.02
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
39
McNeill, Jalen
SO
Marianna
55.04
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
40
Dale, Clifford
SR
Pensacola
55.46
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
41
Pulicottil, Noel
JR
Bishop Kenny
55.49
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
42
Williams, Sean
SO
Madison County
55.52
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
43
Maclean, Keegan
SO
Wolfson
55.56
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
44
Libert, Myles
FR
Marianna
55.60
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
45
Thomas, Robert
FR
Union County
55.69
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
46
Williams, Cyrus
SO
Godby
55.71
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
47
Nelson, Zakeius
FR
Chipley
55.85
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
48
Hitchens , Jalen
SR
Baldwin
55.88
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
49
Cano, Daniel
SR
Bishop Kenny
56.00
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
50
Beckely, Gabriel
SO
Chipley
56.02
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
800 Meters
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
1
Kirspel, Jonah
JR
South Walton
1:56.77
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
2
Rivera, Miles
JR
Bolles
1:57.98
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
3
Camp, Jack
SO
Bolles
1:59.79
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
4
Buist, Dashawn
JR
Andrew Jackson
2:00.39
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
5
Pitts, Payton
SR
Santa Fe
2:01.02
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
6
Officer, Jake
SO
Episcopal
2:01.55
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
7
Gutierrez, Luis
SR
West Florida
2:01.77
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
8
Kimberly, Cormac
SR
Bolles
2:02.21
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
9
Vinas, Alejandro
JR
Bishop Kenny
2:02.42
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
10
Janik, Trevor
SR
Pensacola Catholic
2:02.56
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
11
Jasey, Calvin
SR
Episcopal
2:03.22
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
12
Griffin, Tyler
JR
Keystone Heights
2:04.20
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
13
Griner, Payne
JR
Walton
2:04.63
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
14
Morales, Evanray
SR
Ribault
2:04.72
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
15
Anasco, Daniel
JR
Tocoi Creek
2:05.00
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
16
Jesse, Elias
SO
Beachside
2:05.34
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
17
Rothell, Carter
SR
Florida High
2:05.76
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
18
Liuzzo, Jack
SO
Bishop Kenny
2:05.77
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
19
St.Louis, Julien
SO
Paxon
2:06.10
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
20
Kling, Daniel
JR
North Bay Haven
2:06.17
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
21
Bowie, Kaydan
SR
Tocoi Creek
2:06.85
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
22
Rackley, Donovan
SR
Godby
2:06.86
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
23
Harris, Josh
JR
Yulee
2:06.97
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
24
Mobley, Morgan
JR
Suwannee
2:07.07
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
25
Polleschultz, Matthew
SO
Tocoi Creek
2:07.62
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
26
Wilkerson, James
SO
Wolfson
2:08.02
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
27
England, Xavier
JR
Florida High
2:09.15
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
28
Jordan, Zane
JR
South Walton
2:09.27
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
29
Nix, Andrew
JR
Wakulla
2:09.36
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
30
Taylor, Jalen
SR
Paxon
2:09.86
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
31
Marello, Andrew
JR
Wolfson
2:09.91
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
32
Williams, Zach
JR
Santa Fe
2:09.93
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
33
McElhaney, James
SR
Northview
2:11.71
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
34
Warren, James
SO
Bishop Kenny
2:13.57
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
35
Carradine, Joshua
JR
Ribault
2:13.82
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
36
Deem, Noah
SO
Florida High
2:14.45
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
37
Branton, Arthur
SR
West Florida
2:14.55
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
38
Singh, Krishiv
JR
Beachside
2:14.67
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
39
Pinkney, Soloman
FR
Baldwin
2:15.08
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
40
Tate, Cole
SR
Yulee
2:15.31
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
41
Holland, Chester
JR
Episcopal
2:16.40
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
42
Williams, Alex
SO
Andrew Jackson
2:17.12
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
43
Crider, Wyatt
SR
Yulee
2:17.83
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
44
Stahman, Jacob
SO
Keystone Heights
2:19.04
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
45
Hudson, Garrett
FR
Beachside
2:19.32
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
46
Lawson, Julian
FR
Paxon
2:19.93
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
47
Drakus, Vincent
SO
Fernandina Beach
2:19.99
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
48
Guyden, Braylon
JR
Santa Fe
2:20.50
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
49
Olds, Eric
SO
Rutherford
2:20.74
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
50
Craig, Cayll
SR
South Walton
2:21.34
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
1600 Meters
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
1
Marello, Andrew
JR
Wolfson
4:24.97
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
2
Thomas, Matthew
SR
Bolles
4:28.12
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
3
Ruge, Alexander
SO
Bolles
4:31.55
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
4
Morales, William
JR
Bolles
4:33.18
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
5
Matson, Matthew
SR
North Bay Haven
4:34.14
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
6
Officer, Jake
SO
Episcopal
4:35.15
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
7
Hudson, Garrett
FR
Beachside
4:36.19
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
8
Folkenroth , Kenneth
FR
Tocoi Creek
4:36.37
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
9
Herman , Anden
SO
Tocoi Creek
4:36.42
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
10
Castillo-Zima, Juan Pablo
SO
Bishop Kenny
4:38.32
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
11
McLaughlin, Xander
JR
Pensacola Catholic
4:41.72
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
12
Vinas, Alejandro
JR
Bishop Kenny
4:41.76
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
13
Liuzzo, Jack
SO
Bishop Kenny
4:42.23
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
14
Gutierrez, Luis
SR
West Florida
4:43.58
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
15
Camp, Henry
8
Bolles
4:43.64
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
16
England, Xavier
JR
Florida High
4:44.90
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
17
Simonton, Connor
SR
West Nassau
4:45.34
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
18
Mobley, Morgan
JR
Suwannee
4:45.49
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
19
Griner, Payne
JR
Walton
4:46.20
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
20
Webb, Atticus
SR
South Walton
4:48.54
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
21
Buttery, Eric
SR
Walton
4:49.78
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
22
Lewis, Henry
FR
Wakulla
4:50.74
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
23
Dilts, Emory
SO
Bishop Kenny
4:51.89
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
24
Lewis , Bryson
FR
Raines
4:52.25
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
25
Young, Aaron
JR
Santa Fe
4:52.61
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
26
Reich, Jack
SO
Tocoi Creek
4:53.77
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
27
McElhaney, James
SR
Northview
4:54.54
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
28
Taylor, Jalen
SR
Paxon
4:56.23
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
29
Kettle, Zac
SO
Wolfson
4:58.14
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
30
Gunter, Paul
JR
Suwannee
4:58.99
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
31
Tate, Cole
SR
Yulee
4:59.58
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
32
Taylor, Jacob
SO
North Bay Haven
5:00.20
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
33
Starling, Issac
JR
Suwannee
5:00.73
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
34
Minton, Matthew
SO
South Walton
5:00.95
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
35
DeVaul, Keaton
SO
Fernandina Beach
5:02.10
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
36
Kotchen, Trammell
JR
Episcopal
5:04.55
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
36
Faile, Lundon
SO
Bay
5:04.55
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
38
Hutt, Yoshi
8
Florida High
5:05.42
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
39
Morales, William
FR
Ribault
5:07.74
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
40
Miller, Gavin
FR
Madison County
5:07.88
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
41
Oprea, Adrian
SO
Beachside
5:08.50
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
42
Chilton, Calvin
FR
South Walton
5:09.84
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
43
Love, Tyler
JR
Florida High
5:10.12
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
44
Hall, Nick
SO
West Florida
5:11.26
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
45
Sheppard, Hunter
FR
Keystone Heights
5:14.76
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
46
Park, Jaden
JR
Keystone Heights
5:15.87
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
47
Leddy, Nate
8
Episcopal
5:16.01
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
48
Iyengar, Jeevan
FR
Beachside
5:16.08
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
49
Smith, Ethan
SR
Yulee
5:18.45
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
50
Johnson, Jordan
SO
Andrew Jackson
5:18.77
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
3200 Meters
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
1
Ryan, Aidan
SR
Bolles
9:32.47
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
2
Adams, Parker
SO
Bolles
9:35.69
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
3
Joost, Christopher
JR
Bolles
9:43.35
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
4
Barre, Julian
SO
Bolles
10:10.54
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
5
Folkenroth , Kenneth
FR
Tocoi Creek
10:10.95
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
6
Castillo-Zima, Juan Pablo
SO
Bishop Kenny
10:15.43
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
7
Vinas, Alejandro
JR
Bishop Kenny
10:26.62
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
8
Reich, Jack
SO
Tocoi Creek
10:28.42
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
9
Schultz, Rick
8
Episcopal
10:29.32
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
10
Matson, Matthew
SR
North Bay Haven
10:29.69
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
11
Dilts, Emory
SO
Bishop Kenny
10:35.18
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
12
Holmes, Nathan
SR
North Bay Haven
10:36.16
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
13
Fleming, Cole
JR
Wolfson
10:39.89
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
14
Herman , Anden
SO
Tocoi Creek
10:40.02
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
15
McLaughlin, Xander
JR
Pensacola Catholic
10:46.29
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
16
Lewis , Bryson
FR
Raines
10:49.20
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
17
Duong, Ray
FR
West Florida
10:49.23
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
18
England, Xavier
JR
Florida High
10:53.25
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
19
Scott, Brigadere
SO
Suwannee
10:56.80
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
20
Webb, Atticus
SR
South Walton
10:57.75
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
21
Lewis, Henry
FR
Wakulla
10:58.28
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
22
Nix, Andrew
JR
Wakulla
10:59.16
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
23
Johnson, William
SO
Bishop Kenny
11:00.27
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
24
Young, Aaron
JR
Santa Fe
11:06.97
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
25
Railton, Hudson
JR
South Walton
11:07.89
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
26
Taylor, Jacob
SO
North Bay Haven
11:08.82
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
27
Lee, Lukas
SO
Beachside
11:11.80
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
28
Duchelle, Liam
SO
Beachside
11:13.62
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
29
Valdez, Riley
SO
West Florida
11:21.44
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
30
Row, Christopher
FR
Beachside
11:21.80
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
31
Duong, Quinn
FR
West Florida
11:21.90
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
32
Kotchen, Trammell
JR
Episcopal
11:23.96
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
33
Hutt, Yoshi
8
Florida High
11:25.15
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
34
DeVaul, Keaton
SO
Fernandina Beach
11:34.33
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
35
Bunch, William
7
Episcopal
11:34.91
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
36
Graff, Ayden
SO
Keystone Heights
11:38.62
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
37
Estanislao, Adam
FR
Wolfson
11:46.40
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
38
Morales, William
FR
Ribault
11:47.22
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
39
Burgess, William
SO
South Walton
11:52.52
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
40
Gunter, Paul
JR
Suwannee
11:54.42
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
41
Sowell, Lamar
SO
Chipley
11:54.53
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
42
Starling, Issac
JR
Suwannee
11:55.55
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
43
Nobles, Bryce
SR
Baldwin
11:57.49
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
44
Johnson, Eli
SR
Fernandina Beach
12:00.01
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
45
Marshall, Alex
JR
Wakulla
12:02.69
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
46
Hasty, Tristan
JR
Marianna
12:10.97
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
47
Meyers, Jake
FR
Madison County
12:12.63
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
48
Jones, Daniel
JR
Ribault
12:19.04
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
49
Spear, Bowen
FR
Pensacola Catholic
12:26.05
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
50
Cody, Michael
SR
Northview
12:29.37
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
110 Hurdles
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
Wind
1
Scott, Corey
SR
Episcopal
15.76
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
-0.9
2
Robinson, Jaden
JR
South Walton
15.85
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
-4.2
3
Truitt, Arman
SO
West Florida
15.94
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
-4.2
4
Garnes, Neiko
SO
Andrew Jackson
16.09
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
-0.9
5
Chambers, LaWarren
JR
Godby
16.25
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
0.7
6
King, Ande
SR
Ribault
16.33
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
-0.9
7
Matlock, Bentley
SR
Tocoi Creek
16.35
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
-1.7
7
Johnson, Dunterian
JR
Marianna
16.35
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
0.7
9
Grooms, Isaiah
FR
Marianna
16.45
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
0.7
10
Ellis, Chedrick
FR
Taylor County
16.46
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
0.7
11
Dunlap, Josiah
JR
Bay
16.54
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
-4.2
12
Bargeron, Joesph
JR
Andrew Jackson
16.74
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
-0.9
13
Petraites, Finn
SO
South Walton
16.77
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
-4.2
14
Starling, Clay
SO
Suwannee
16.80
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
0.7
15
Grooms, Richard
JR
Wolfson
16.98
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
-1.7
16
Anderson, Brent
SO
Bozeman
17.04
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
-4.2
17
Miller , Renick
JR
Tocoi Creek
17.06
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
-1.7
18
Nduka, Chinonye
SR
Bishop Kenny
17.12
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
-0.9
19
Johnson, Zatavious
JR
Suwannee
17.50
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
0.7
20
Sims, TaShaun
JR
Chipley
17.54
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
0.7
21
Jacquot, Jack
SO
Episcopal
17.55
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
-0.9
22
Gammons, Eric
JR
Marianna
17.56
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
0.7
23
Yeabower, Eli
SO
Freeport
17.68
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
-1.6
24
Vanderhoff, Joseph
SR
Fernandina Beach
17.71
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
-0.9
25
Richardson, E'ziyah
SO
Pensacola
17.85
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
-4.2
26
Parks, Travion
JR
Gadsden County
17.93
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
0.7
27
Bolden, Roderick
JR
Tocoi Creek
18.21
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
-1.7
28
Turner, Corey
JR
Wakulla
18.48
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
0.7
29
Walton, Noah
FR
South Walton
18.75
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
-4.2
30
Toson, Nathan
JR
Ribault
19.13
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
-3.7
31
Smith, Ashton
JR
Freeport
19.16
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
-1.6
32
Ware, Donnel
FR
Madison County
19.18
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
0.7
33
Raby, Kaden
SO
West Florida
19.34
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
-4.2
34
James, Casey
8
Bozeman
19.35
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
-1.6
35
Hendley, Cameron
SR
Ribault
19.74
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
-0.9
36
Owens, Sebastian
JR
North Bay Haven
19.76
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
-1.6
37
Mundy, Erik
FR
Suwannee
20.02
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
0.7
38
Simmons , Javon
FR
Baldwin
20.17
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
-3.7
39
Day, Alexander
SR
Florida High
20.34
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
1.6
40
Arnold, Travis
FR
Madison County
20.43
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
1.6
41
Heath, Wreynard
FR
Wakulla
20.61
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
0.7
42
Menchion, Kellen
SO
Florida High
20.64
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
1.6
43
Snyder, Andrew
JR
Episcopal
21.09
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
-3.7
44
Arnold , Kaori
FR
Baldwin
21.25
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
-3.7
45
Steppe , Ethan
FR
Walton
21.72
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
-1.6
46
Jackson, Marshaun
SO
Wakulla
21.89
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
0.7
46
Castro, Omar
SR
North Bay Haven
21.89
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
-1.6
48
Evans, Logan
SO
Walton
23.47
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
-3.5
49
Miller, Josiah
SR
Rutherford
25.19
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
-3.5
50
Flaherty, Liam
8
Bozeman
28.04
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
-3.5
400 Hurdles
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
1
Garnes, Neiko
SO
Andrew Jackson
56.89
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
2
Bargeron, Joesph
JR
Andrew Jackson
57.66
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
3
Truitt, Arman
SO
West Florida
58.62
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
4
Starling, Clay
SO
Suwannee
59.68
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
5
Matlock, Bentley
SR
Tocoi Creek
59.86
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
6
Scott, Corey
SR
Episcopal
1:00.13
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
7
Robinson, Jaden
JR
South Walton
1:00.46
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
8
King, Ande
SR
Ribault
1:00.95
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
8
Chambers, LaWarren
JR
Godby
1:00.95
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
10
Walker, Lucas
JR
Marianna
1:01.10
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
11
Owens, Sebastian
JR
North Bay Haven
1:01.40
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
12
Bolden, Roderick
JR
Tocoi Creek
1:01.46
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
13
Emerson, Luke
JR
Santa Fe
1:02.02
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
14
Dunlap, Josiah
JR
Bay
1:02.19
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
15
Vanderhoff, Joseph
SR
Fernandina Beach
1:02.66
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
16
Ellis, Chedrick
FR
Taylor County
1:02.77
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
17
Toson, Nathan
JR
Ribault
1:03.16
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
18
Johnson, Dunterian
JR
Marianna
1:03.44
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
19
Tolliver, Derrick
SO
Pensacola
1:03.72
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
20
Walton, Noah
FR
South Walton
1:03.90
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
21
Roberts , Raheim
FR
Raines
1:04.04
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
21
Miller , Renick
JR
Tocoi Creek
1:04.04
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
23
Lopes-Santiago, Sebastian
FR
Yulee
1:04.08
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
24
Borders, Corey
FR
Baldwin
1:04.67
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
25
Parks, Travion
JR
Gadsden County
1:04.95
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
26
Johnson, Zatavious
JR
Suwannee
1:05.31
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
27
Turner, Corey
JR
Wakulla
1:05.36
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
28
Raby, Kaden
SO
West Florida
1:05.55
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
29
Jacquot, Jack
SO
Episcopal
1:05.69
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
30
Day, Alexander
SR
Florida High
1:05.81
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
31
Smith, Ashton
JR
Freeport
1:05.92
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
32
Yeabower, Eli
SO
Freeport
1:06.17
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
33
Dunlap, Gabriel
FR
Bay
1:06.80
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
34
Ndorbor, Emmauel
SO
Ribault
1:07.74
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
35
Snyder, Andrew
JR
Episcopal
1:07.85
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
36
Petraites, Finn
SO
South Walton
1:08.05
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
37
Simmons , Javon
FR
Baldwin
1:08.38
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
38
Mundy, Erik
FR
Suwannee
1:08.44
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
39
Carney, John
SR
Bishop Kenny
1:08.63
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
40
Richardson, E'ziyah
SO
Pensacola
1:09.30
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
41
Martin , Larry
JR
Raines
1:09.43
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
42
Kunovich, Max
FR
Bishop Kenny
1:09.72
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
43
Castro, Omar
SR
North Bay Haven
1:09.95
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
44
Barnes, Joshua
FR
Yulee
1:10.38
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
45
Menchion, Kellen
SO
Florida High
1:10.47
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
46
Jamison, Logan
FR
Bozeman
1:11.33
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
47
James, Casey
8
Bozeman
1:12.01
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
48
Steppe , Ethan
FR
Walton
1:14.26
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
49
Rye, Jaden
JR
Madison County
1:14.38
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
50
Arnold, Travis
FR
Madison County
1:14.39
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
4 x 100 Relay
Top↑
Team
Time
Athletes
Meet
Meet Date
1
Bolles
42.17
Berry
,
Burroughs
,
Wilson
,
Miller
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
2
Ribault
42.35
Oruamabo
,
Daniels
,
King
,
Rolack
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
3
Paxon
42.75
Gardner
,
Richard
,
Marshall
,
Okor
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
4
Tocoi Creek
42.91
Dean
,
Dailey
,
Deitsch
,
Ragland
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
5
Santa Fe
43.10
Cottrell
,
Johnson
,
Neal
,
Hockman
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
6
Pensacola Catholic
43.70
Howard
,
Nettles
,
Showers
,
Thompson
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
7
Union County
43.98
Durant
,
Diston
,
Williams
,
Ross
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
8
Wakulla
44.01
Brinson
,
Johnson
,
Jones-Thomas
,
Roberts
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
9
Pensacola
44.20
Bonner
,
Jackson
,
Binion
,
Fountain
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
10
Baldwin
44.43
Grant
,
Brown
,
Ruff
,
Green
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
11
Gadsden County
44.53
Davis
,
Donaldson
,
Parks
,
Smith
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
12
Madison County
44.65
Mobley
,
West
,
Akins
,
Jackson
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
13
Marianna
44.71
Peace
,
Mccall
,
Johnson
,
Reed
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
14
Florida High
44.90
Broxton
,
Threatts
,
Gilliam
,
Hackett
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
15
Episcopal
44.95
Scott
,
Ritchie
,
Kemp
,
Jasey
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
16
Taylor County
45.14
Abercrombie
,
McCoy
,
Jackson
,
Collier
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
17
Beachside
45.20
Mitchell
,
Collazos
,
Gonzalez
,
Lawton
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
18
Bradford
45.41
Williams
,
Addison
,
Lawrence
,
Oliver
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
19
Godby
45.52
Redman
,
Hunter
,
Clark
,
Sims
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
20
Bishop Kenny
45.53
Nduka
,
Dewees
,
Ramsay
,
Greene
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
21
Freeport
46.21
Campbell
,
Ritchie
,
Schiro
,
Sampson
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
22
Yulee
46.28
Luna
,
Wright
,
McCardell
,
King
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
23
Fort White
46.40
Heaton
,
Moe
,
Hopkins
,
Jackson
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
24
Northview
46.59
Yoder
,
Matson
,
McGhee
,
Haynes
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
25
West Florida
46.70
Adkins
,
Brown
,
Reese
,
Poindexter
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
26
Bozeman
46.88
Anderson
,
Gibbens
,
Newall
,
Harper
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
27
North Bay Haven
47.11
Boles
,
Baldwin
,
Owens
,
Walker
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
4 x 400 Relay
Top↑
Team
Time
Athletes
Meet
Meet Date
1
Andrew Jackson
3:22.66
Buist
,
Williams
,
Hill
,
Bargeron
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
2
Paxon
3:25.72
Anderson
,
Okor
,
Richard
,
Marshall
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
3
Florida High
3:28.61
Rothell
,
Broxton
,
Danzy
,
Deem
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
4
Raines
3:29.97
Jacobs
,
Higgins
,
Gillyard
,
Kilpatrick
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
5
Santa Fe
3:30.34
Williams
,
Cottrell
,
Washington
,
Pitts
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
6
Ribault
3:30.58
Morales
,
Daniels
,
Oruamabo
,
Rodgers
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
7
North Bay Haven
3:30.73
Faint
,
Betts
,
Baldwin
,
Kling
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
8
Episcopal
3:30.90
Scott
,
Jasey
,
Officer
,
Kemp
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
9
Beachside
3:33.03
Oliver
,
Balcita
,
Yamaguchi
,
Jesse
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
10
Bolles
3:33.43
Caldwell
,
Norton
,
Rivera
,
Camp
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
11
Tocoi Creek
3:34.58
Anasco
,
Williams
,
Bowie
,
Owen
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
12
Marianna
3:34.86
Hartsfield
,
McNeill
,
Reed
,
Libert
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
13
West Florida
3:35.79
Deguzman
,
Reese
,
Curtis
,
Adkins
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
14
Pensacola
3:36.18
Jackson
,
Sims
,
Dale
,
Fountain
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
15
South Walton
3:38.23
Kirspel
,
Lopez
,
Williams
,
Shaw
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
16
Union County
3:41.53
Jones
,
Mccoy
,
Thomas
,
Boney
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
17
Suwannee
3:41.54
Starling
,
Mobley
,
Perkins
,
Owens
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
18
Gadsden County
3:41.62
Donaldson
,
Parks
,
Smith
,
Marshall
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
19
Keystone Heights
3:42.48
Griffin
,
Miller
,
Park
,
Rozier
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
20
Bishop Kenny
3:43.04
Warren
,
Pulicottil
,
Cano
,
Wagner
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
21
Yulee
3:44.72
Harper
,
Huffman
,
Price
,
Ellis
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
22
Bay
3:44.78
Dunlap
,
Rich- Montague
,
Walden
,
Oates
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
23
Wakulla
3:45.83
Jones-Thomas
,
Nelson
,
Roberts
,
Thomas
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
24
Chipley
3:45.87
Beckely
,
Nelson
,
James
,
Sirmons
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
25
Pensacola Catholic
3:48.41
Floyd
,
Lashley
,
Showers
,
Janik
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
26
Wolfson
3:51.67
Wright
,
Grooms
,
Maxwell
,
Brown
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
27
Madison County
3:57.64
Lamar
,
West
,
Miller
,
Williams
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
28
Northview
4:01.75
Stewart
,
Amerson
,
Parker
,
McGaha
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
29
Fort White
4:02.03
Heaton
,
Hopkins
,
Moe
,
Lumpkins
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
30
Bozeman
4:30.55
Priest
,
Newall
,
Ezell
,
Harper
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
4 x 800 Relay
Top↑
Team
Time
Athletes
Meet
Meet Date
1
North Bay Haven
8:12.69
Faint
,
Betts
,
Matson
,
Kling
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
2
Bishop Kenny
8:23.67
Vinas
,
Liuzzo
,
Warren
,
Castillo-Zima
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
3
Andrew Jackson
8:26.07
Buist
,
Williams
,
Johnson
,
Johnson
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
4
South Walton
8:27.29
Kirspel
,
Burgess
,
Craig
,
Jordan
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
5
Tocoi Creek
8:35.79
Folkenroth
,
Anasco
,
Bryan
,
Bowie
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
6
Ribault
8:36.27
Francis
,
Rodgers
,
Morales
,
Francis
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
7
Yulee
8:41.02
Harper
,
Tate
,
Crider
,
Harris
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
8
Pensacola Catholic
8:42.29
Baker
,
Janik
,
McLaughlin
,
Kohn
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
9
Paxon
8:43.47
St.Louis
,
Lawson
,
Riggs
,
Taylor
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
10
Florida High
8:50.65
Deem
,
Rothell
,
England
,
Hutt
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
11
Chipley
8:53.82
Brown
,
Sirmons
,
James
,
Whittal
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
12
Pensacola
8:53.92
Tolliver
,
Stallworth
,
Dale
,
Johnson
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
13
West Florida
8:54.29
Branton
,
Valdez
,
Narvaez
,
Provau
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
14
Raines
9:01.79
Lewis
,
Higgins
,
Roberts
,
Martin
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
15
Suwannee
9:02.76
Starling
,
Cuevas
,
Cerritos
,
Scott
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
16
Marianna
9:06.94
Goodman
,
Platfoot
,
Holmes
,
Petterson- Robbins
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
17
Northview
9:07.26
Cody
,
Criswell
,
Stewart
,
McElhaney
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
18
Wakulla
9:07.91
Giles
,
Mendez
,
Bendeck
,
Peck
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
19
Episcopal
9:10.26
Jasey
,
Holland
,
Kotchen
,
Napoleon
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
20
Madison County
9:16.58
Miller
,
Rye
,
Tillman
,
Meyers
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
21
Wolfson
10:01.54
Fleming
,
Kettle
,
Wilkerson
,
Marello
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
22
Taylor County
10:02.21
Hood
,
Ruffin
,
Johnson
,
Flowers
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
23
Bradford
10:37.74
Starling
,
Harris
,
Sanders
,
Barton
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
24
Bolles
11:13.85
Rivera
,
Ryan
,
Camp
,
Kimberly
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
25
Bozeman
11:26.96
Johnson
,
Forrest
,
Wilson
,
Williams
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
High Jump
Top↑
Athlete
Year
Team
Mark
Conv
Meet
Meet Date
1
Harris, Jayden
SR
Bishop Kenny
1.97m
6' 5.5"
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
2
Washington, Kyren
SR
Santa Fe
1.87m
6' 1.5"
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
2
Lucas, Andre
SR
Fernandina Beach
1.87m
6' 1.5"
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
2
Johnson, Kaleb
SR
Santa Fe
1.87m
6' 1.5"
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
5
Peace, Ryan
JR
Marianna
1.83m
6' 0"
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
6
Pitts, Payton
SR
Santa Fe
1.82m
5' 11.5"
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
6
Ross, Jalen
SO
Bolles
1.82m
5' 11.5"
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
6
Revenaugh, Wesley
SO
Bishop Kenny
1.82m
5' 11.5"
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
6
Dixon, Omarr
JR
Episcopal
1.82m
5' 11.5"
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
6
Cottrell, Michael
JR
Santa Fe
1.82m
5' 11.5"
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
6
Haynes, Maliki
SR
Northview
1.82m
5' 11.5"
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
6
Carter, Mason
SR
Baldwin
1.82m
5' 11.5"
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
13
Rose, Nicholas
SO
Florida High
1.78m
5' 10"
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
14
Leslie, Malik
SR
Bolles
1.77m
5' 9.75"
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
14
Wynn, Michael
JR
Beachside
1.77m
5' 9.75"
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
14
Hendley, Cameron
SR
Ribault
1.77m
5' 9.75"
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
14
Lopes-Santiago, Sebastian
FR
Yulee
1.77m
5' 9.75"
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
14
Robinson, Jaden
JR
South Walton
1.77m
5' 9.75"
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
14
Burroughs, Naeem
FR
Bolles
1.77m
5' 9.75"
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
14
Gilbert , Tyson
SO
Tocoi Creek
1.77m
5' 9.75"
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
21
Daley, Horace
JR
Beachside
1.72m
5' 7.75"
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
21
King, Ande
SR
Ribault
1.72m
5' 7.75"
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
23
Harvey, Nikyan
JR
Marianna
1.68m
5' 6"
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
23
Roulhac, Henrey
JR
Marianna
1.68m
5' 6"
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
23
Nelson, Andrew
FR
Wakulla
1.68m
5' 6"
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
26
Stokes, Kevin
SR
Ribault
1.67m
5' 5.75"
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
26
Daniel, Tyler
JR
Beachside
1.67m
5' 5.75"
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
26
Sims, Kimon
SR
Pensacola
1.67m
5' 5.75"
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
26
Gomez, Omar
JR
North Bay Haven
1.67m
5' 5.75"
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
26
Rolack, Eddie
SR
Ribault
1.67m
5' 5.75"
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
31
Schiro, Zakade
SO
Freeport
1.62m
5' 3.75"
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
31
Malpress , Darnell
SO
Baldwin
1.62m
5' 3.75"
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
31
Kilpatrick , Nicholas
JR
Raines
1.62m
5' 3.75"
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
31
Sword, Trevien
SR
West Florida
1.62m
5' 3.75"
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
35
Williams, Kingston
SO
Taylor County
1.58m
5' 2.25"
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
36
Boyd, Alpha
SO
Walton
1.57m
5' 1.75"
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
37
Jackson, Marshaun
SO
Wakulla
1.53m
5' 0.25"
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
38
Gikas, Nick
SR
Freeport
1.52m
4' 11.75"
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
38
Powell, Hayden
FR
Fernandina Beach
1.52m
4' 11.75"
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
40
Davis, Markel
FR
Gadsden County
1.48m
4' 10.25"
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
40
Flanders, Amare
SR
Taylor County
1.48m
4' 10.25"
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
Pole Vault
Top↑
Athlete
Year
Team
Mark
Conv
Meet
Meet Date
1
Pitts, Payton
SR
Santa Fe
4.15m
13' 7.25"
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
2
Truitt, Arman
SO
West Florida
3.90m
12' 9.5"
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
3
Tibbs, Bode
JR
South Walton
3.75m
12' 3.5"
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
4
Bartlett, Will
SO
South Walton
3.60m
11' 9.75"
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
5
Williams, Pierce
FR
South Walton
3.45m
11' 3.75"
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
5
Williams, Beck
FR
South Walton
3.45m
11' 3.75"
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
5
Santiago, Connor
SO
West Florida
3.45m
11' 3.75"
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
5
Schonfeld, Leonard
SO
Wolfson
3.45m
11' 3.75"
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
5
Hatcher, Liam
SO
West Florida
3.45m
11' 3.75"
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
5
Fineran, Stephen
SO
Beachside
3.45m
11' 3.75"
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
11
Jolly, Steven
SO
Bishop Kenny
3.40m
11' 1.75"
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
12
Levy, Gabriel
SO
Bolles
3.15m
10' 4"
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
12
Seguin, William
SO
Beachside
3.15m
10' 4"
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
14
Townley, Allen
SO
West Florida
3.00m
9' 10"
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
15
Kempner, Aidan
SR
Wolfson
2.85m
9' 4.25"
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
15
Klein, Cole
FR
Tocoi Creek
2.85m
9' 4.25"
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
17
Wells, Micheal
JR
Santa Fe
2.70m
8' 10.25"
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
17
McMahan, Aidan
SO
Bishop Kenny
2.70m
8' 10.25"
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
17
Toson, Nathan
JR
Ribault
2.70m
8' 10.25"
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
17
Gunter, Paul
JR
Suwannee
2.70m
8' 10.25"
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
21
Ritchie, Jon
SO
Episcopal
2.55m
8' 4.25"
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
21
Turner, Adan
FR
Beachside
2.55m
8' 4.25"
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
23
Jones, Daniel
JR
Ribault
2.40m
7' 10.5"
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
24
Starling, Clay
SO
Suwannee
2.25m
7' 4.5"
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
24
Strubhar, Jack
SO
Episcopal
2.25m
7' 4.5"
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
26
Johnson, Aiden
SO
Wolfson
2.10m
6' 10.75"
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
27
Hackett, Teagan
FR
Florida High
1.65m
5' 5"
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
27
Johnston, Jeremy
JR
Florida High
1.65m
5' 5"
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
Long Jump
Top↑
Athlete
Year
Team
Mark
Conv
Meet
Meet Date
Wind
1
Wilson, Kemani
SR
Bolles
6.92m
22' 8.5"
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
NWI
2
Ash Jr, Michael
SR
Godby
6.73m
22' 1"
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
NWI
3
Derico, Taydren
SR
Suwannee
6.72m
22' 0.75"
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
NWI
4
Walden, Shamere
SR
Bay
6.68m
21' 11"
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
NWI
4
Danzy, Micahi
JR
Florida High
6.68m
21' 11"
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
NWI
6
Lucas, Andre
SR
Fernandina Beach
6.60m
21' 8"
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
NWI
7
Truitt, Arman
SO
West Florida
6.56m
21' 6.25"
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
NWI
7
Showers, Jayvion
JR
Pensacola Catholic
6.56m
21' 6.25"
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
NWI
9
Johnson, Kaleb
SR
Santa Fe
6.54m
21' 5.5"
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
NWI
10
Ross, Auntrell
SR
Union County
6.51m
21' 4.25"
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
NWI
11
Harvey, Nikyan
JR
Marianna
6.40m
21' 0"
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
NWI
11
Hale, Landon
SR
Yulee
6.40m
21' 0"
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
NWI
13
Peace, Ryan
JR
Marianna
6.37m
20' 10.75"
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
NWI
14
Yamaguchi, Gavin
SO
Beachside
6.32m
20' 9"
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
NWI
15
Linville, Chase
SR
Wakulla
6.30m
20' 8"
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
NWI
16
Mccoy, Blake
SO
Union County
6.20m
20' 4.25"
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
NWI
16
Watson, Jamil
SR
Santa Fe
6.20m
20' 4.25"
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
NWI
18
Hamilton, Jevon
JR
Rutherford
6.19m
20' 3.75"
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
NWI
18
Reese, James
JR
West Florida
6.19m
20' 3.75"
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
NWI
18
Williams , Thomas
JR
Union County
6.19m
20' 3.75"
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
NWI
21
Nelson, Andrew
FR
Wakulla
6.18m
20' 3.5"
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
NWI
22
Deitsch, Jack
FR
Tocoi Creek
6.05m
19' 10.25"
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
NWI
23
Marshall, Daren
FR
Gadsden County
6.03m
19' 9.5"
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
NWI
24
Brown, Treylen
SO
Bolles
6.01m
19' 8.75"
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
NWI
25
Binion, Kamran
SR
Pensacola
6.00m
19' 8.25"
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
NWI
26
Smith, Jourdyn
SR
Ribault
5.93m
19' 5.5"
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
NWI
27
Bacon , Raquez
JR
Raines
5.90m
19' 4.25"
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
NWI
28
Maxwell, Collin
JR
Wolfson
5.89m
19' 4"
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
NWI
29
Wynn, Michael
JR
Beachside
5.88m
19' 3.5"
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
NWI
30
Troy, Malakhai
JR
Walton
5.86m
19' 2.75"
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
NWI
31
Jackson, Theodore
SR
Pensacola
5.85m
19' 2.5"
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
NWI
32
Archibald, Kaleb
SR
Yulee
5.84m
19' 2"
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
NWI
33
Murphy , Craig
SO
Tocoi Creek
5.82m
19' 1.25"
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
NWI
34
Sims, Kimon
SR
Pensacola
5.81m
19' 0.75"
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
NWI
35
Johnson, Richard
SR
Ribault
5.80m
19' 0.5"
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
NWI
36
Nettles, Charles
SO
Pensacola Catholic
5.72m
18' 9.25"
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
NWI
37
Brooks, Seth
SR
Andrew Jackson
5.69m
18' 8"
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
NWI
38
Hawkins, Gavin
FR
Bishop Kenny
5.68m
18' 7.75"
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
NWI
39
Levy, Gabriel
SO
Bolles
5.64m
18' 6"
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
NWI
40
Jones, Devon
FR
West Florida
5.63m
18' 5.75"
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
NWI
41
Gikas, Nick
SR
Freeport
5.62m
18' 5.25"
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
NWI
42
Evans, Jerimiah
SO
Bishop Kenny
5.59m
18' 4.25"
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
NWI
43
Ritchie, Jon
SO
Episcopal
5.51m
18' 1"
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
NWI
44
Abercrombie, Trayce
SO
Taylor County
5.50m
18' 0.5"
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
NWI
45
Rolack, Eddie
SR
Ribault
5.48m
17' 11.75"
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
NWI
46
Miller, Bryce
FR
Keystone Heights
5.43m
17' 9.75"
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
NWI
47
Reed, Pious
FR
Marianna
5.40m
17' 8.75"
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
NWI
48
Jemison, Jayden
FR
Rutherford
5.39m
17' 8.25"
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
NWI
49
Gonzalez, William
SO
Episcopal
5.36m
17' 7"
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
NWI
50
Green, Amir
JR
Raines
5.35m
17' 6.75"
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
NWI
Triple Jump
Top↑
Athlete
Year
Team
Mark
Conv
Meet
Meet Date
Wind
1
Bonner, Ottah
SR
Pensacola
13.73m
45' 0.5"
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
NWI
2
Walden, Shamere
SR
Bay
13.19m
43' 3.25"
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
NWI
3
Sims, TaShaun
JR
Chipley
13.17m
43' 2.5"
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
NWI
4
Derico, Taydren
SR
Suwannee
13.07m
42' 10.75"
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
NWI
5
Harvey, Nikyan
JR
Marianna
13.05m
42' 9.75"
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
NWI
6
Linville, Chase
SR
Wakulla
12.97m
42' 6.75"
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
NWI
7
Bacon , Raquez
JR
Raines
12.84m
42' 1.5"
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
NWI
8
Robinson, Jaden
JR
South Walton
12.82m
42' 0.75"
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
NWI
9
Wynn, Michael
JR
Beachside
12.72m
41' 8.75"
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
NWI
10
Binion, Kamran
SR
Pensacola
12.69m
41' 7.75"
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
NWI
11
Hale, Landon
SR
Yulee
12.66m
41' 6.5"
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
NWI
12
Peace, Ryan
JR
Marianna
12.65m
41' 6"
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
NWI
13
Gilbert , Tyson
SO
Tocoi Creek
12.51m
41' 0.5"
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
NWI
14
Yamaguchi, Gavin
SO
Beachside
12.49m
40' 11.75"
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
NWI
15
Twardy, Luke
SO
Fernandina Beach
12.27m
40' 3.25"
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
NWI
16
Lucas, Andre
SR
Fernandina Beach
12.21m
40' 0.75"
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
NWI
17
Anasco, Daniel
JR
Tocoi Creek
12.11m
39' 8.75"
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
NWI
18
Sims, Kimon
SR
Pensacola
12.03m
39' 5.75"
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
NWI
19
Grooms, Richard
JR
Wolfson
12.01m
39' 5"
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
NWI
20
Smith, Jourdyn
SR
Ribault
11.95m
39' 2.5"
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
NWI
21
Gammons, Eric
JR
Marianna
11.94m
39' 2.25"
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
NWI
22
Abercrombie, Trayce
SO
Taylor County
11.93m
39' 1.75"
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
NWI
23
Evans, Jerimiah
SO
Bishop Kenny
11.89m
39' 0.25"
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
NWI
24
Pace, Rashaun
SO
Bozeman
11.66m
38' 3.25"
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
NWI
25
Johnson, Richard
SR
Ribault
11.53m
37' 10"
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
NWI
26
Chilton, Calvin
FR
South Walton
11.51m
37' 9.25"
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
NWI
27
Vanderhoff, Joseph
SR
Fernandina Beach
11.50m
37' 8.75"
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
NWI
28
Hawkins, Gavin
FR
Bishop Kenny
11.49m
37' 8.5"
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
NWI
29
Green, Amir
JR
Raines
11.40m
37' 5"
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
NWI
30
Ajimisinmi, Albert
SR
Bolles
11.39m
37' 4.5"
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
NWI
30
Groover II, Timothy
JR
Bolles
11.39m
37' 4.5"
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
NWI
32
Shaw, Ethen
SO
South Walton
11.38m
37' 4"
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
NWI
33
Flanders, Amare
SR
Taylor County
11.37m
37' 3.75"
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
NWI
34
Bolden, Roderick
JR
Tocoi Creek
11.06m
36' 3.5"
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
NWI
35
Matson, Bayllon
SR
Northview
11.04m
36' 2.75"
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
NWI
36
Mccoy, Blake
SO
Union County
11.03m
36' 2.25"
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
NWI
37
Daniel, Tyler
JR
Beachside
10.90m
35' 9.25"
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
NWI
38
Gomez, Omar
JR
North Bay Haven
10.85m
35' 7.25"
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
NWI
39
Price, Juel
SO
Yulee
10.80m
35' 5.25"
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
NWI
40
Williams, Tareeq
SO
Ribault
10.61m
34' 9.75"
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
NWI
41
Pinkney, Soloman
FR
Baldwin
10.48m
34' 4.75"
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
NWI
42
Rose, Nicholas
SO
Florida High
10.35m
33' 11.5"
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
NWI
43
McAlpine, Matt
SO
Freeport
10.18m
33' 4.75"
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
NWI
44
Arnold , Kaori
FR
Baldwin
9.97m
32' 8.5"
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
NWI
45
Faulk, Jakobe
SO
Taylor County
9.36m
30' 8.5"
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
NWI
Shot Put
Top↑
Athlete
Year
Team
Mark
Conv
Meet
Meet Date
1
Butler, Garrison
JR
Bolles
16.11m
52' 10.25"
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
2
Williams, Elijah
SR
Florida High
15.71m
51' 6.5"
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
3
Madison, Breeland
SR
Bolles
15.36m
50' 4.75"
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
4
Freet, Dylan
SR
Tocoi Creek
15.16m
49' 9"
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
5
Crowell, Cooper
SR
Paxon
14.82m
48' 7.5"
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
6
Sylvester, Darius
JR
Beachside
14.48m
47' 6.25"
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
7
Farmer, Isaiah
FR
Florida High
14.34m
47' 0.75"
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
8
Eldridge, Nigel
SO
Beachside
14.31m
46' 11.5"
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
8
Johnston, Jeremy
JR
Florida High
14.31m
46' 11.5"
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
10
Patterson, Malik
SR
Pensacola
14.06m
46' 1.5"
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
11
Pass, Vincente
SR
Tocoi Creek
14.01m
45' 11.75"
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
12
Wainwright, Will
JR
Suwannee
14.00m
45' 11.25"
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
13
Almaria , Brandon
SR
Tocoi Creek
13.87m
45' 6.25"
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
14
Clark, Jaylen
JR
Raines
13.72m
45' 0.25"
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
15
Faircloth, Mark
JR
Florida High
13.45m
44' 1.5"
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
16
Gulley, Timothy
SR
Pensacola Catholic
13.28m
43' 7"
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
17
Spence, Jacob
JR
Northview
13.15m
43' 1.75"
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
18
Shaban, Musa
SR
Tocoi Creek
13.11m
43' 0.25"
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
19
Meza, Chandler
SR
South Walton
13.10m
42' 11.75"
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
20
Carter, Trent
JR
Bolles
13.02m
42' 8.75"
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
21
Fader, Jackson
FR
South Walton
12.78m
41' 11.25"
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
22
Townsend, Greg
JR
Raines
12.75m
41' 10"
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
22
Williams, Nathan
SR
Yulee
12.75m
41' 10"
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
24
Evans, Javarus
SR
Santa Fe
12.52m
41' 1"
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
25
Grant, Josiah
SR
Marianna
12.17m
39' 11.25"
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
26
Granja, Jader
SR
Freeport
12.11m
39' 8.75"
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
27
Perry, Calel
JR
Santa Fe
12.08m
39' 7.75"
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
28
McCardell, KJ
SR
Episcopal
12.05m
39' 6.5"
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
29
Thomas , Solomon
SO
Raines
12.03m
39' 5.75"
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
30
Linkfield, Casey
SR
Yulee
11.96m
39' 3"
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
31
Ellis, Mac
SR
South Walton
11.93m
39' 1.75"
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
32
Jones, Jhavoni
SO
Yulee
11.91m
39' 1"
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
33
Avera, Dalton
JR
Wakulla
11.79m
38' 8.25"
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
34
Cromartie, Deontae
SO
Godby
11.73m
38' 6"
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
35
Dermody, Rowan
JR
Pensacola Catholic
11.68m
38' 4"
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
35
Leipau, Jackson
JR
Fernandina Beach
11.68m
38' 4"
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
37
Maclean, Keegan
SO
Wolfson
11.66m
38' 3.25"
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
37
Tucker, Kane
JR
Wakulla
11.66m
38' 3.25"
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
39
Howard, Jarell
SR
Ribault
11.53m
37' 10"
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
40
Wainwright, Sam
JR
Suwannee
11.48m
37' 8"
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
41
Trobaugh, Carter
SO
Episcopal
11.44m
37' 6.5"
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
42
Covan, Ashton
SO
Northview
11.37m
37' 3.75"
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
43
Saunders, Kaden
JR
Freeport
11.34m
37' 2.5"
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
43
Ferguson, Jacob
SO
Bradford
11.34m
37' 2.5"
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
45
Boatwright, Daniel
JR
Walton
11.24m
36' 10.5"
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
46
Smith, Dan
SO
Andrew Jackson
11.20m
36' 9"
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
46
Bonner, Ottah
SR
Pensacola
11.20m
36' 9"
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
48
Cole, Noah
JR
Episcopal
11.19m
36' 8.5"
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
49
Raymond, Nathaniel
FR
Bradford
11.17m
36' 7.75"
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
50
Murzyn, Tyler
FR
North Bay Haven
11.12m
36' 5.75"
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
Discus
Top↑
Athlete
Year
Team
Mark
Conv
Meet
Meet Date
1
Crowell, Cooper
SR
Paxon
45.88m
150' 6"
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
2
Farmer, Isaiah
FR
Florida High
43.23m
141' 10"
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
3
Wainwright, Sam
JR
Suwannee
42.73m
140' 2"
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
4
Eldridge, Nigel
SO
Beachside
42.68m
140' 0"
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
5
Butler, Garrison
JR
Bolles
42.22m
138' 6"
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
6
Freet, Dylan
SR
Tocoi Creek
42.09m
138' 1"
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
7
Wainwright, Will
JR
Suwannee
41.69m
136' 9"
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
8
Madison, Breeland
SR
Bolles
41.65m
136' 8"
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
9
Sylvester, Darius
JR
Beachside
41.50m
136' 2"
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
10
Meza, Chandler
SR
South Walton
41.22m
135' 3"
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
11
Thomas , Solomon
SO
Raines
41.20m
135' 2"
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
12
Carter, Trent
JR
Bolles
40.77m
133' 9"
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
13
Patterson, Malik
SR
Pensacola
39.18m
128' 6"
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
14
Williams, Nathan
SR
Yulee
39.10m
128' 3"
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
15
Vance, Carter
SO
Tocoi Creek
39.00m
127' 11"
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
16
Tibbs, Bode
JR
South Walton
38.39m
125' 11"
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
17
Murzyn, Tyler
FR
North Bay Haven
37.90m
124' 4"
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
18
Blackmon, Deshawn
SO
Tocoi Creek
37.89m
124' 4"
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
19
Crosby, Wyatt
JR
Florida High
37.29m
122' 4"
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
20
Eramus, Zander
SO
Tocoi Creek
36.82m
120' 10"
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
21
Kelly, Bradley
SO
Wakulla
36.67m
120' 4"
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
22
Lasalle, Nathan
JR
Bishop Kenny
36.34m
119' 3"
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
23
Avera, Dalton
JR
Wakulla
35.09m
115' 1"
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
23
Persall, Charles
JR
Godby
35.09m
115' 1"
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
25
Comer, Austin
JR
Bozeman
34.98m
114' 9"
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
26
Wemm, Sam
SO
Florida High
34.60m
113' 6"
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
27
Bonner, Ottah
SR
Pensacola
34.28m
112' 6"
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
28
Saunders, Kaden
JR
Freeport
34.16m
112' 1"
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
29
Jentink, Jesse
SR
Bozeman
33.68m
110' 6"
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
30
McCardell, KJ
SR
Episcopal
33.66m
110' 5"
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
31
Moultrie, Vincent
JR
Paxon
32.97m
108' 2"
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
32
Candler, Austin
FR
Andrew Jackson
32.74m
107' 5"
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
33
Raymond, Nathaniel
FR
Bradford
32.12m
105' 4"
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
34
Adamcy, Vladmir
SO
Andrew Jackson
32.10m
105' 4"
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
35
Keys, Cullen
SR
Marianna
31.87m
104' 7"
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
36
Tucker, Kane
JR
Wakulla
31.75m
104' 2"
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
37
D'Niroux, Kameron
SO
North Bay Haven
31.61m
103' 8"
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
38
Dimauro, James
SO
Fort White
31.52m
103' 5"
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
39
Leipau, Jackson
JR
Fernandina Beach
31.38m
102' 11"
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
40
Boatwright, Daniel
JR
Walton
31.35m
102' 10"
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
41
Brown, Lukas
SO
Pensacola Catholic
30.88m
101' 4"
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
42
Granja, Jader
SR
Freeport
30.71m
100' 9"
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
43
Cromartie, Deontae
SO
Godby
30.47m
100' 0"
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
44
Townsend, Greg
JR
Raines
30.44m
99' 10"
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
45
Grant, Josiah
SR
Marianna
30.43m
99' 10"
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
46
Hernandez, Preston
FR
South Walton
30.39m
99' 8"
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
47
Ferguson, Jacob
SO
Bradford
30.26m
99' 3"
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
48
Spence, Jacob
JR
Northview
29.44m
96' 7"
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
49
Samaroo, Joshua
JR
Paxon
29.27m
96' 0"
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
50
Rousselow, Alex
JR
Fernandina Beach
29.10m
95' 6"
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
Javelin
Top↑
Athlete
Year
Team
Mark
Conv
Meet
Meet Date
1
Garrity, Kaelan
SO
South Walton
52.09m
170' 11"
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
2
Wainwright, Will
JR
Suwannee
50.04m
164' 2"
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
3
Ellis, Mac
SR
South Walton
48.66m
159' 8"
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
4
Maxwell, Collin
JR
Wolfson
48.50m
159' 1"
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
5
Carter, Trent
JR
Bolles
48.10m
157' 10"
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
5
Johnston, Jeremy
JR
Florida High
48.10m
157' 10"
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
7
Hockman, Ben
FR
Santa Fe
46.80m
153' 6"
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
8
Allsup, Charles
SR
Tocoi Creek
44.79m
146' 11"
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
9
Thornton, Camden
SR
Bishop Kenny
44.43m
145' 9"
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
10
Trobaugh, Carter
SO
Episcopal
43.46m
142' 7"
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
11
Linville, Chase
SR
Wakulla
43.10m
141' 5"
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
12
Ross-Harris, Nick
SR
Ribault
42.86m
140' 7"
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
13
Frith, Uriah
SR
Freeport
42.25m
138' 7"
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
14
Lee, Christopher
SR
Bolles
39.72m
130' 4"
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
15
Merkel, Bryson
SO
Florida High
39.60m
129' 11"
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
16
Sword, Trevien
SR
West Florida
39.44m
129' 5"
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
17
Luker, Ethan
SR
Episcopal
39.30m
128' 11"
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
17
Boatwright, Daniel
JR
Walton
39.30m
128' 11"
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
19
Spence, Jacob
JR
Northview
39.24m
128' 9"
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
20
Hockman, Erik
FR
Santa Fe
38.00m
124' 8"
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
21
Wainwright, Sam
JR
Suwannee
37.71m
123' 9"
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
22
Carroll, Nathan
JR
Pensacola Catholic
37.49m
123' 0"
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
23
Kirk, Colin
SR
Bolles
37.47m
122' 11"
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
24
Moultrie, Vincent
JR
Paxon
37.30m
122' 4"
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
25
Christoforo, Jackson
JR
Tocoi Creek
36.37m
119' 4"
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
26
Perkins, Sam
SO
Episcopal
36.00m
118' 1"
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
27
Patterson, Pierce
SR
Bozeman
35.95m
117' 11"
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
28
Yeartie , Adrian
SR
Baldwin
35.46m
116' 4"
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
29
Wemm, Sam
SO
Florida High
34.05m
111' 8"
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
30
Leipau, Jackson
JR
Fernandina Beach
33.85m
111' 1"
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
31
Burris, Asher
FR
Bozeman
33.60m
110' 3"
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
32
Richars , Joshua
JR
Tocoi Creek
33.18m
108' 10"
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
33
Murzyn, Tyler
FR
North Bay Haven
32.74m
107' 5"
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
34
Kozhevnikov, Maksimus
JR
Beachside
32.40m
106' 3"
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
35
Eldrige, Alec
FR
Bishop Kenny
32.35m
106' 2"
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
36
Howard, Jarell
SR
Ribault
32.23m
105' 9"
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
37
Balcita, Brick
SO
Beachside
31.93m
104' 9"
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
38
Bean, Brody
FR
Suwannee
31.45m
103' 2"
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
39
Sturgis, Nathaniel
SO
Pensacola Catholic
30.47m
100' 0"
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
40
Morgan , Jeramie
SO
Baldwin
30.12m
98' 10"
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
41
Avera, Dalton
JR
Wakulla
29.60m
97' 1"
FHSAA 2A District 2
Apr 22, 2023
42
Row, Christopher
FR
Beachside
29.51m
96' 10"
FHSAA 2A District 3
Apr 19, 2023
43
Rogers, Adam Lane
7
Bozeman
28.96m
95' 0"
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
44
Samaroo, Joshua
JR
Paxon
27.85m
91' 4"
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
45
Pouncy, Kaileb
JR
Northview
27.63m
90' 8"
FHSAA 2A District 1
Apr 26, 2023
46
Amico, Nicolas
JR
Bishop Kenny
26.98m
88' 6"
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
47
Willams, Jerrod
SR
Ribault
26.88m
88' 2"
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
48
Jones, Jhavoni
SO
Yulee
25.55m
83' 10"
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
49
Crowell, Cooper
SR
Paxon
25.50m
83' 8"
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023
50
Williams, Trace
FR
Yulee
25.34m
83' 2"
FHSAA 2A District 4
Apr 20, 2023