Toggle navigation
HOME
TEAMS
DISTRICTS/REGIONS
RESULTS
RANKINGS
FHSAA All-Florida
FHSAA 4A
FHSAA 3A
FHSAA 2A
FHSAA 1A
FHSAA Independent
FHSAA Wheelchair
FHSAA Ambulatory
Conferences/County
2023 Archives
2022 Archives
2021 Archives
2020 Archives
2019 Archives
FHSAA STATE SERIES
2023 State Series
2022 State Series
2021 State Series
2019 State Series
MEET RESULTS
FHSAA All-Florida Rankings
FHSAA 4A Rankings
FHSAA 3A Rankings
FHSAA 2A Rankings
FHSAA 1A Rankings
FHSAA Independent
FHSAA Wheelchair
FHSAA Ambulatory
Conferences/County
2023 FHSAA STATE SERIES
2022 FHSAA STATE SERIES
2021 FHSAA STATE SERIES
2019 FHSAA STATE SERIES
FHSAA 2A Region 2 Official Rankings
FHSAA 2A Region 2 Official Rankings (2024)
FHSAA 2A Region 2 Official Rankings (2023)
FHSAA 2A Region 2 Qualifiers (2023)
FHSAA 2A Region 2 Official Rankings (2022)
FHSAA 2A Region 2 Qualifiers (2022)
FHSAA 2A Region 2 Official Rankings (2021)
FHSAA 2A Region 2 Qualifiers (2021)
FHSAA 2A Region 2 Official Rankings (2020)
FHSAA 2A Region 2 Official Rankings (2019)
FHSAA 2A Region 2 Qualifiers (2019)
DISPLAYING
Top 5
Top 10
Top 20
Top 25
Top 30
Top 50
Top 100
Top 200
Top 500
All Events
100 Meters
200 Meters
400 Meters
800 Meters
1600 Meters
3200 Meters
100 Hurdles
110 Hurdles
300 Hurdles
4 x 100 Relay
4 x 400 Relay
4 x 800 Relay
High Jump
Pole Vault
Long Jump
Triple Jump
Shot Put
Discus
All Years
SR
JR
SO
FR
8
7
6
Men & Women
Men
Women
FILTER BY TEAM(S)
Anclote
Atlantic (PO)
Bishop Moore
Bradford
Central (Brooksville)
Citrus
Crescent City
Crystal River
Dunnellon
Eastside
Eustis
Fivay
Fort White
Gulf
Hernando
Hudson
Interlachen
Jones
Keystone Heights
Lake Highland Prep
Montverde Academy
Mount Dora
Nature Coast
Newberry
North Marion
Palatka
Santa Fe
South Sumter
Tarpon Springs
Tavares
Trinity Catholic
Trinity Prep
Umatilla
Union County
Villages
Weeki Wachee
Williston
Zephyrhills
FILTER BY ATHLETE(S)
Abate, Daijhae (M) - Crystal River
Ackerman, Bryce (M) - South Sumter
Adam, Andres (M) - Lake Highland Prep
Adams, David (M) - Villages
Adams, Natalie (F) - Zephyrhills
Adams, Orien (M) - Nature Coast
Adams, Seth (M) - South Sumter
Adams, Seth (M) - Villages
Adlrich, Adam (M) - Atlantic (PO)
Agledor, Bob (M) - Atlantic (PO)
Aguiler, Vidal (M) - Villages
Ahl, Matthew (M) - Trinity Prep
Ahmad, Taha (M) - Lake Highland Prep
Akins, Macy (F) - Lake Highland Prep
Albert, Ruby (F) - Lake Highland Prep
Albright, Lucy (F) - Trinity Prep
Alewine, Breanna (F) - Santa Fe
Alexandre, Ethan (M) - Nature Coast
Alexandre, Stacy (F) - Jones
Alford, Sarah (F) - Crystal River
Alfreus, Venessa (F) - Eustis
Allen, Franklin (M) - South Sumter
Allen, Isaiah (M) - South Sumter
Allen, Michael (M) - Nature Coast
Allen, Olivia (F) - Lake Highland Prep
Allen, Raleigh (M) - Zephyrhills
Alvarado-Dudley, Margarita (F) - Mount Dora
Alvarez, Roberto (M) - Mount Dora
Amous, Jayln (M) - Zephyrhills
Anderson, Ariel (F) - Santa Fe
Anderson, Brooke (F) - Weeki Wachee
Anderson, Ethan (M) - Eastside
Anderson, Jarmaria (F) - Interlachen
Anderson, Keondre (F) - Williston
Anderson, Noah (M) - Atlantic (PO)
Anderson, Omnay (F) - Villages
Anderson, Preston (M) - Keystone Heights
Anderson, Raymond (M) - Keystone Heights
Anderson, Torrin (F) - Newberry
Andre, Alexander (M) - Bishop Moore
Anthony, Gonzalas (M) - Crystal River
Archer, Celsey (F) - Tarpon Springs
Arcidiacono, Laurel (F) - Nature Coast
Arney, Cecilia (F) - Trinity Prep
Arney, Charlie (M) - Trinity Prep
Arnold, Zachariah (M) - Zephyrhills
Arrington, Jasenia (F) - Weeki Wachee
Arroyo , Joshua (M) - Villages
Atkinson, Landon (M) - Villages
Avery, Caroline (F) - Trinity Prep
Ayers, James (M) - Crystal River
Aziz, Andrew (M) - Montverde Academy
Aziz, Layla (F) - Montverde Academy
Babington, Jackson (M) - Tavares
Baez, Sarai (F) - Gulf
Baez, Shelimar (F) - Gulf
Bagley, Brandon (M) - Weeki Wachee
Bailey, Jamel (M) - Eustis
Bailey, Jermaine (M) - Eustis
Baird, Jonathon (M) - Tavares
Baker, Tyler (M) - Atlantic (PO)
Balfour, Adontae (M) - Bradford
Ballard, Richard (M) - Atlantic (PO)
Bamberger, Ashley (F) - Fivay
Ban, Jonathan (M) - Hudson
Banks, Ja’Niah (F) - Santa Fe
Bannon, Victoria (F) - Keystone Heights
Baptist , Lincoln (M) - Montverde Academy
Baptiste, Weston (M) - Montverde Academy
baranoski, alivia (F) - Williston
Barbaza , Zarrah (F) - Montverde Academy
Barber, Hauken (M) - Mount Dora
Barber, Jarvis (M) - North Marion
Barber, Mike (M) - Zephyrhills
Barker, Timmy (M) - Crystal River
Barnes, Destiny (F) - Nature Coast
Barnes, Kara (F) - Santa Fe
Barnhart, Madeline (F) - Keystone Heights
Barr White, Brooklyn (F) - Hernando
Barrett, Luke (M) - Trinity Prep
Bates, Amanda (F) - Hernando
Battie, Taylor (F) - Lake Highland Prep
Bean, Brody (M) - Central (Brooksville)
Bean, Kendall (M) - Atlantic (PO)
Beauregard, Ashley (F) - Bishop Moore
Beckett, Brandon (M) - North Marion
Belcher, Selena (F) - Fivay
Bell, A'Sunay (F) - Gulf
Bell, Jeron (M) - Nature Coast
Bell, Mackenzie (F) - Nature Coast
Bell, Mitchell (M) - Villages
Bellamy, James (M) - Palatka
Bennett, Darrion (M) - South Sumter
Bennett, Darrius (M) - South Sumter
Bennett, Ian (M) - Trinity Catholic
Bennett, Savannah (F) - South Sumter
Benoit, Kayla (F) - Citrus
Benzant , Kate (F) - Crystal River
Berry, Jared (M) - Lake Highland Prep
Berry, Kellie (F) - Lake Highland Prep
Best, Allen (M) - South Sumter
Best, Cole (M) - Trinity Prep
Bhatia, Shraddha (F) - Trinity Prep
Bhattacharya, Anant (M) - Gulf
bice, taylor (M) - Williston
Biggham, Dwayne (M) - Jones
Bigney, Jaiden (F) - Trinity Prep
Bigney, Justin (M) - Trinity Prep
Bilski , Sofia (F) - Montverde Academy
Bines, Carly (F) - Lake Highland Prep
Bingham, Shawn (M) - Hernando
Birle, Alex (M) - Trinity Prep
Bishir, Cody (M) - Citrus
Bishop, Logan (M) - Citrus
Black, Jabin (M) - Citrus
Blackwelder, Zachary (M) - South Sumter
Blackwell, Kinitty (F) - North Marion
Blake, Caleb (M) - Bishop Moore
Blanford, Austin (M) - Fivay
Blondheim, Alexander (M) - Mount Dora
Blue, Kearra (F) - Williston
Blumenfeld, Sofia (F) - Trinity Prep
Bohm, Amanda (F) - Fivay
Bolivar, Jonathan (M) - Lake Highland Prep
Bonds, Cameron (M) - Umatilla
Boshell, Hannah (F) - Montverde Academy
BOSTIC, CALVIN (M) - North Marion
Boston, Dario (M) - Hernando
Bottom, Isaiah (M) - Hernando
Boutin, Matthew (M) - Weeki Wachee
Bowen, Clay (M) - Fivay
Bower, Matthew (M) - Anclote
Bowermaster, Joseph (M) - Weeki Wachee
Bowers, Antonio (M) - Newberry
Bowers, Chardonnay (F) - Central (Brooksville)
Bowers, Dominic (M) - Hernando
Bowers, Sania (F) - Central (Brooksville)
Bowling, Gianna (F) - Weeki Wachee
Boykin, Queondric (M) - Santa Fe
Boykins, Tyler (M) - Crystal River
Bradley, Kylie (F) - Bradford
Bragg, Mason (M) - Zephyrhills
Brandt, Benjamin (M) - Anclote
Brandt, Benjamin (M) - Anclote
Brasko, Brianna (F) - Bishop Moore
Brauman , Jayci (F) - Montverde Academy
Brauman, Breadan (M) - Palatka
Braun, Dain (M) - Villages
Brinkman, Renee (F) - Nature Coast
Brock , Caleb (M) - Villages
Brookins, Kei-von (M) - Atlantic (PO)
Brooks, Antonio (M) - Fort White
Brooks, Caleb (M) - Eustis
Brosnan, Karissa (F) - Fivay
Broughton, Jalisa (F) - Zephyrhills
Brown, Alex (M) - Umatilla
Brown, Allison (F) - Citrus
Brown, Anchalee (F) - Mount Dora
Brown, Caroline (F) - Lake Highland Prep
Brown, Cody (M) - Palatka
Brown, Dalton (M) - Tavares
Brown, Joe (M) - Hudson
Brown, Kymberly (F) - Eustis
Brown, Paris (F) - Eastside
Brown, Ranecia (F) - Jones
Browne, Alexander (M) - South Sumter
Bruinsma, Candice (F) - Tavares
Brutus, Herntz (M) - Mount Dora
Bryant, Brent (M) - Villages
Bryant, Brookette (F) - Villages
Bryant, Keyanna (F) - Central (Brooksville)
Buchanan, Gabe (M) - Keystone Heights
Buchanon, Asia (F) - Newberry
Buckingham, Ian (M) - Crystal River
Budd, Joleigh (F) - South Sumter
Budoff-Corujo, Jacobo (M) - North Marion
Buhrle, Shyloe (F) - Tavares
Buie, Alaijah (F) - Tavares
Bunting, Amelia (F) - Hernando
Burdin, Bailey (F) - Hernando
Burgess, Bethany (F) - Keystone Heights
Burgess, Dylan (M) - Weeki Wachee
Burrell, Brie (F) - North Marion
Burton, Jenyia (F) - Jones
Busbee, Kate (F) - Bishop Moore
Butler, Ian (M) - Eustis
Butto, Nicholas (M) - Zephyrhills
Byerley, Alyssa (F) - Hernando
Byrd, Ashlyn (F) - Crystal River
Caballero, Emanuel (M) - Dunnellon
Cable, Taylor (F) - North Marion
Cady, Payton (F) - Fort White
Caldi, Hannah (F) - Nature Coast
Caldwell, Kevante (M) - Atlantic (PO)
Caldwell, Tylen (M) - Citrus
Calixte, Saadja (F) - Bishop Moore
Camacho, Mia (F) - Trinity Prep
Camacho, Nicholas (M) - Eastside
Campbell, Maximus (M) - Atlantic (PO)
Campos, Minaal (F) - Zephyrhills
Canada, Corien (M) - Central (Brooksville)
Canal, Madeline (F) - Trinity Prep
Cannon, Haileigh (F) - Weeki Wachee
Canova, Jaelyn (F) - Bradford
Canterberry, Cody (M) - North Marion
Canterberry, Nathan (M) - North Marion
Carbone, John (M) - Central (Brooksville)
Carbone, John (M) - Central (Brooksville)
Cardwell, Colton (M) - Montverde Academy
Cardwell, Kendyl (F) - Montverde Academy
Carlson, Valerie (F) - Eustis
Carneglia, Zachary (M) - South Sumter
Carpenter, Nick (M) - Trinity Prep
Carrasquille, Jomani (M) - Newberry
Carreiro, Tristan (M) - Nature Coast
Carreras, Raffaellie (F) - Fort White
Carson, Jashar (M) - Jones
Carter, Tyler (M) - Citrus
Caruso, Christian (M) - South Sumter
Casale, Juliana (F) - Hudson
Case, James (M) - Nature Coast
Cason, Clarence (M) - Central (Brooksville)
Cason, Contae (M) - Central (Brooksville)
Castinado, Christian (M) - Weeki Wachee
Castro, Eder (M) - North Marion
Catalano, Salvatore (M) - Fivay
Cathey, Jatayja (F) - Bradford
Cembruch, Kamryn (F) - Fort White
Chamy, Sydni (F) - Eustis
Chancey, Peyton (M) - Central (Brooksville)
Chandler, Brooklyn (F) - Tavares
Chandler, Lydia (F) - Tavares
Chauncey, Kierra (F) - Interlachen
Chavavvaria, Julianna (F) - Crystal River
Chen, Katherine (F) - Montverde Academy
Chichester, Devin (M) - Hernando
Chickonski, Mattison (F) - Eustis
Christian, Jose (M) - Hudson
Christie, Kali (F) - Hernando
Chu, Sumetha (F) - Gulf
Cisneros, Alexandra (F) - Lake Highland Prep
Clark , Rebecca (F) - Villages
Clark , Steve (M) - Bradford
Clark, Brent (M) - Eastside
Clark, Candace (F) - Gulf
Clark, Kayla (F) - Hudson
Clark, Kayn (M) - Gulf
CLark, Kimberely (F) - Palatka
Clarke, Brandon (M) - Nature Coast
Clarkston, Kyle (M) - Mount Dora
Clary, Caleb (M) - Atlantic (PO)
Clary, Emma (F) - Fort White
Clemmons, Danecia (F) - Eastside
Clower, Natalia (F) - Nature Coast
Coates, Tysen (M) - Tavares
Cobb, A'ceon (M) - Jones
Cobb, Javion (M) - Jones
Cobb, Jharetta (F) - Williston
Cobbs, Hessten (M) - Dunnellon
Cochran, Gabby (F) - Trinity Prep
Cockerell, Tristan (M) - Lake Highland Prep
Coen , Lucas (M) - Montverde Academy
Coffey, Kayla (F) - Trinity Catholic
Cohen, Nathaniel (M) - Trinity Prep
Cohens, Camren (M) - Newberry
Cohens, Cedric (M) - Newberry
Cohens, Kamari (M) - Palatka
Cola, Ja'Von (M) - Santa Fe
Cole, Abigail (F) - Tarpon Springs
Cole, Lacey (F) - Anclote
Coleman, Lavontre (M) - Williston
Collazo, Sean (M) - Tavares
Collignon, Kenan (M) - Tavares
Collindres, Dheyber (M) - Williston
Collindres, Dheyber (M) - Williston
Collins, Jylah (F) - Williston
Colman, Adrianna (F) - Zephyrhills
Colon-Gotwalt, Elijah (M) - Fivay
Colver, Caden (M) - Tarpon Springs
Comesanna, Manny (M) - Fort White
Comolli, Sarah (F) - Anclote
Connelly, Daniel (M) - Fort White
Connolly, Zachary (M) - Bishop Moore
Contaldi, Daniel (M) - Trinity Prep
Contigua, Kesha (F) - Mount Dora
Cook, Isaac (M) - Bradford
Cook, William (M) - Montverde Academy
Cooks, Malachi (M) - Citrus
Cooper, Jalen (M) - Anclote
Copeland, Khyra (F) - Anclote
Copley, Elainena (F) - Eustis
Corddry, Will (M) - Trinity Prep
Cordero, Jedrek (M) - Anclote
Cordero, Jedrek (M) - Anclote
Corey, VonderVaar (M) - Crystal River
Cornelius, Clayton (M) - Zephyrhills
Coronado, Marco (M) - South Sumter
Coronado, Melissa (F) - South Sumter
Correa, Jan (M) - Central (Brooksville)
Cortez, Gabe (M) - Atlantic (PO)
Costa, Anthony (M) - Citrus
Cottrell, Aniya (F) - Santa Fe
Council, MQuandre (M) - North Marion
Coure, Elyssa (F) - Zephyrhills
Covarrubias, Briana (F) - Tavares
Cox, Kendall (F) - Lake Highland Prep
Cox, Nyssa (F) - Atlantic (PO)
Cox, Seth (M) - Crystal River
Coyle, Cody (M) - Trinity Prep
Crabb, Casey (M) - South Sumter
Crankfield, Janiero (M) - Bishop Moore
Crawford, Bobby (M) - Nature Coast
Crawley, Brock (M) - Citrus
Cray, Deondre (M) - Fort White
Cray, Jamiel (M) - Fort White
Crespo, Antonio (M) - Trinity Prep
Crisci, Emma (F) - Nature Coast
Crooks, Jeffrey (M) - Weeki Wachee
Crowley, Dayven (M) - Mount Dora
Crowley, Sy (F) - Weeki Wachee
Cruz, Alex (M) - Umatilla
Cruz, Daniel (M) - Dunnellon
Cruz-Cerrito, Daily (F) - Gulf
Cumbus, Tyler (M) - Keystone Heights
Curry, Justus (M) - Palatka
Cutts, Raymond (M) - Jones
D'Angelo, Anthony (M) - Weeki Wachee
Da Vitoria Lobo, Prescott (M) - Trinity Prep
Dahmer, Isabel (F) - Nature Coast
Dailey, Clinton (M) - Eastside
Daily, Wyatt (M) - Keystone Heights
Daley , Ella Kate (F) - Villages
Daley, Katie (F) - Lake Highland Prep
Danner, Jacob (M) - Weeki Wachee
Darmalingum, Sheanna (F) - Tavares
Dauderis, Isabel (F) - Villages
Daugherty, Gunnar (M) - Santa Fe
Daughtry, Chase (M) - Fort White
Daveport-Harris, Isaiah (M) - Atlantic (PO)
Davey, Emma (F) - Trinity Prep
David, Paulin (M) - Crystal River
Davies, Bradley (M) - Tavares
Davis, Antwan (M) - Interlachen
Davis, Esric (M) - Central (Brooksville)
Davis, Lane (M) - Eustis
Davis, Nathaniel (M) - Atlantic (PO)
Davis, Sarah (F) - Trinity Catholic
Davis, Zamari (M) - Atlantic (PO)
Dawkins, Darrell (M) - Atlantic (PO)
Dawkins, Jabaree (M) - Eustis
Dawson, Kayla (F) - Central (Brooksville)
Days, Jamirya (F) - Williston
Dean, Arden (F) - Trinity Prep
DeCoursey, Dimitic (M) - Santa Fe
DeCoursey, Jarvis (M) - Santa Fe
Del Mundo, Jared (M) - Eustis
Delarosa, Christian (M) - Nature Coast
Delgado, Jamil (M) - Fivay
Delgado, Nilda (F) - Anclote
Delima, Kobe (M) - Newberry
Delius, Delcy (M) - Eustis
Demetriades, Olivia (F) - Trinity Prep
Demo, John (M) - Trinity Prep
Demps, Donovan (M) - Eustis
Demps, Louis (M) - Eustis
Denmark, Dion (M) - Fivay
Denney, Sean (M) - Bishop Moore
Dennis, Mallory (F) - Keystone Heights
Denton, TySheem (M) - North Marion
Deronda, Mia (F) - Nature Coast
Derosa, Jaiden (M) - North Marion
Deschenes, Leah (F) - Tavares
Desty, Abenadai (M) - Dunnellon
Deswardt, Danielle (F) - Eustis
Devaughn, Jaliyah (F) - Crystal River
Devose, Erskine (M) - Citrus
Dianna, Jacob (M) - Crystal River
Diaz, Christian (M) - Umatilla
Dibartolomeo, Giana (F) - Nature Coast
Dietz, Wyatt (M) - South Sumter
Dieudonne, Thompson (M) - Jones
Difrank, Sherrie (F) - Weeki Wachee
Diggs, Caleb (M) - Tavares
Diggs, Kobe (M) - Tavares
DiMasi, John (M) - Lake Highland Prep
Dimauro, Lana (F) - Fort White
Dimauro, Matt (M) - Fort White
Dimech, Lewis (M) - Citrus
Dipalma, Aliyah (F) - Nature Coast
Disabb, Samuel (M) - Eastside
Distan, Jaylon (M) - Union County
Dogan, Zeynep (F) - Anclote
Doig, Amanda (F) - Weeki Wachee
donald, jayveon (M) - Williston
Donley, Blaize (M) - Crystal River
Dorcely, Sagie-May (F) - Bishop Moore
Dossett, Mykayla (F) - Fivay
Dougherty, Taylor (F) - Weeki Wachee
Douglas, Shanae (F) - Jones
Douglas, Siona (F) - Palatka
Dowdy, Christopher (M) - Lake Highland Prep
Dowdy, Clara (F) - Trinity Prep
Doyle, Colin (M) - Citrus
Drake, Anthony (M) - Hudson
Drennan, Ephraim (M) - Tavares
Drennan, Miles (M) - Tavares
Driggers, Madison (F) - Zephyrhills
Driscoll, Elizabeth (F) - Trinity Prep
Driscoll, Xavier (M) - Trinity Prep
Drummond, Carson (M) - Trinity Prep
Drummond, Taylor (F) - Weeki Wachee
Dubon, Quiriat (F) - North Marion
Dudley, Jala (F) - Villages
Dujon, Hailey (F) - Jones
Dujon, Hiliy (F) - Jones
Dumas, Erin (F) - Montverde Academy
Dunn, Abigail (F) - Fivay
Dunseath, Jedidiah (M) - Villages
DuRant, Ronnie (M) - Mount Dora
Durias, Sidney (F) - Mount Dora
EASON, DAVEON (M) - North Marion
Echavarria, Jorgelina (F) - Trinity Prep
edgerton, Maya (F) - Citrus
Edwards, Isaac (M) - Nature Coast
Edwards, Jan'Juan (M) - Mount Dora
Edwards, Logan (M) - Nature Coast
Edwards, Teagan (F) - Eustis
Eggleston, Leland (M) - Bishop Moore
Eisenhardt, Kai (F) - Montverde Academy
Eldridge, Trenton (M) - Citrus
Eliacin, Allen (M) - Gulf
Elijah, Carr (M) - Gulf
Eliscu, Elizabeth (F) - Trinity Prep
Eliscu, Leo (M) - Trinity Prep
Ellerbe, Carlee (F) - Santa Fe
Ellis, Arden (M) - Dunnellon
Ellis, Jamarian (M) - Palatka
Emilcar, Laura (F) - Montverde Academy
Epps, Corey (M) - Atlantic (PO)
Epps, Wanya (M) - Dunnellon
Erb, kaylin (F) - Nature Coast
Ernsperger, Michael (M) - Hudson
Ervin, Nicole (F) - Citrus
Escamilla, Ian (M) - Nature Coast
Espinosa, Melissa (F) - Eustis
Espinoza, Enrique (M) - Crescent City
Eury, Taylor (F) - Tavares
Evalina, Anthony (M) - Eustis
Evans, Cortavis (M) - Santa Fe
Evans, Maison (F) - Umatilla
Evans, Natalie (F) - Weeki Wachee
Eveleth, Sarah (F) - Eustis
Fabela, Justin (M) - Hernando
Fadool, Jacob (M) - Lake Highland Prep
Farmer, Jacob (M) - Gulf
Fashaw, Christiaan (M) - Dunnellon
Fast, Lyla (F) - Crystal River
Feenstra, Amanda (F) - Trinity Prep
Feenstra, Andrew (M) - Trinity Prep
Feilds, Madison (F) - Nature Coast
Felder, Daequerickus (M) - Palatka
Feliciano, Emmalise (F) - Zephyrhills
Felix, Christopher (M) - Trinity Catholic
Fells, Diovinne (F) - Palatka
Ferguson, Jayla (F) - Santa Fe
Ferguson, Phoenix (F) - North Marion
Fiedler, Destiny (F) - Zephyrhills
Fields , Tyler (M) - Montverde Academy
Fields, Israel (M) - Hernando
Fields, Summer (F) - Mount Dora
Figueroa, Angelia (F) - Fivay
Filippini, Andrew (M) - Eustis
Finley, Elizabeth (F) - Interlachen
Fischer, Nicholas (M) - Trinity Catholic
Fischer, Nicholas (M) - Trinity Catholic
Fisher, Bryan (M) - Citrus
Fitzgerald, Allison (F) - Montverde Academy
Flatch, Daniel (M) - Bishop Moore
Flemmings, Jahir (M) - Eustis
Flint, Zachary (M) - Tavares
Florek, Annamarie (F) - Crystal River
Flores, Elijah (M) - Hudson
Flores, Justin (M) - Fivay
Florkowski, Adrea (F) - Nature Coast
Florkowski, Alex (F) - Nature Coast
Flowers, Annamay (F) - Santa Fe
Flynn, Hailey (F) - Interlachen
Flynn, Seairra (F) - Anclote
Foley, Catlin (F) - Mount Dora
Fontanez, Angelina (F) - Crystal River
Fontano, Abigail (F) - Nature Coast
Fontus, Alix (M) - Eustis
Forbes, Jaida (F) - Montverde Academy
Ford, Siara (F) - Zephyrhills
Ford, Thomas (M) - Hudson
Ford, Xavier (M) - Zephyrhills
Forde, Omari (M) - Weeki Wachee
Forsythe, Kamicah (F) - Eustis
Foster, Devone (M) - Fivay
Foster, Jonah (M) - Umatilla
Foster, Sara (F) - Bradford
Foster-Lueallen, Sydney (F) - Tavares
Fowler, Anthony (M) - Atlantic (PO)
Fowler, Deyante (M) - Fivay
Fox, Austin (M) - Citrus
Francis, Jyrhen (M) - Anclote
Franklin, Emily (F) - Zephyrhills
Fraser, Tre'Vioun (M) - Central (Brooksville)
Frederick, Madysin (F) - Citrus
Freeman, Charles (M) - Lake Highland Prep
Freeney, Aleia (F) - Santa Fe
Freyman, Luke (M) - Bishop Moore
Frye, Abby (F) - Villages
Fryer, Ashanti (F) - Crescent City
Fuentes-Diaz, Fernando (M) - Mount Dora
Fuller, Andre (M) - Hernando
Fulton, Antwan (M) - Crescent City
Gaines, Torrey (M) - Atlantic (PO)
Gainey, Destiny (F) - Santa Fe
Galeano, Daniella (F) - Bishop Moore
Gallagher, Emily (F) - Lake Highland Prep
Gallagher, Sara (F) - Lake Highland Prep
Gallimore, Elijah (M) - Nature Coast
Galloway, Colin (M) - Bishop Moore
Galvan, Evan (M) - North Marion
Galvan-Santos, Carlos (M) - Bishop Moore
Galvez, Daniel (M) - Trinity Prep
Galvis, Sara (F) - Montverde Academy
Gamble, Za'Quarious (M) - Atlantic (PO)
Gans, Alyssa (F) - Nature Coast
Gant , Sawyer (F) - Montverde Academy
Garcia, Alicia (F) - Hudson
Garcia, Frank (M) - Mount Dora
Gardner, Jack (M) - Citrus
Gardner, Levi (M) - Fivay
Gardner, Michael (M) - Nature Coast
Garnett, Evi Jane (F) - Trinity Prep
Garrett, Quantavia (F) - Jones
Garvey, Danielle (F) - Keystone Heights
Garvin, Judson (M) - Crystal River
Gates, Kyle (M) - Central (Brooksville)
Gates, Natesia (F) - Santa Fe
Gatford, Joseph (M) - Umatilla
Gauthier, Shana (F) - Anclote
Gaynor, Tahira (F) - Jones
Gazda, Nikodem (M) - Gulf
Gearhart, Tyler (M) - Crystal River
Gentile, Nicla (F) - Weeki Wachee
George, Ashley (F) - Lake Highland Prep
George, Kelly (F) - Lake Highland Prep
Georgiev, Alex (M) - Montverde Academy
Gheesling, Bella (F) - Tarpon Springs
Gibson, Asher (M) - Hernando
Gibson, Caleb (M) - Hernando
Gibson, Durell (M) - Atlantic (PO)
gibson, kendall (F) - Citrus
Giddens, Victoria (F) - Citrus
Gilbert, Lee-Ann (F) - Eustis
Gillespie, Matthew (M) - Hernando
Gilmore, Allyson (F) - North Marion
Gilmore, Breann (F) - Santa Fe
Gips, Lauren (F) - Lake Highland Prep
Givens, Johnathan (M) - Palatka
Glavan, Max (M) - Nature Coast
Glazebrook, Gabriel (M) - Hernando
Godbolt, Reva (F) - Interlachen
Godbolt, Sierra (F) - Lake Highland Prep
Godfrey, Jacob (M) - Crystal River
Godfrey, Tyler (M) - Crystal River
Goff, Keyaira (F) - Trinity Prep
Goforth, Ian (M) - Citrus
Goldwire, Ron'Darius (M) - Santa Fe
Gomes, Mya (F) - Weeki Wachee
Gomez, Aaron (M) - North Marion
Gomez, Cesar (M) - Mount Dora
Gomez, Leonardo (M) - Dunnellon
Gomez, Olga (F) - Dunnellon
Gonzalez, Alexandra (F) - Villages
Gonzalez, Gary (M) - Fivay
Gonzalez, Jorge (M) - Citrus
Gonzalez, Matthew (M) - North Marion
Good, Alexandra (F) - Trinity Prep
Goodyear, Corbin (M) - Bishop Moore
Gordo, Xavier (M) - Eustis
Gordon, Danielle (F) - Jones
Gotfraind, Abigail (F) - Tavares
Gotfraind, Hannah (F) - Tavares
Gottschalk, Bryce (M) - Lake Highland Prep
Grabill, Jacob (M) - Tavares
Graham, Alysia (F) - Nature Coast
Graham, Ty'shante (F) - Hernando
Grant, Perry (M) - Hernando
Grant, Ryan (M) - Montverde Academy
Grant, Tynecia (F) - Nature Coast
Grantham, Sierra (F) - Crystal River
Graves, Jeffery (M) - Gulf
Gray, Victoria (F) - Weeki Wachee
Grazulis, Rylee (F) - Mount Dora
Green, Aliriah (F) - Atlantic (PO)
Green, Chakira (F) - Fivay
Green, Isaiah (M) - Mount Dora
Green, Logan (M) - North Marion
Green, Tyrese (M) - Atlantic (PO)
Greenfield, Sydney (F) - Bishop Moore
Gretz, Katherine (F) - Santa Fe
Griffin, Jalan (M) - Eustis
Griffin, Madison (F) - Hernando
Griffin, Priscilla (F) - Interlachen
Griffin, Tyler (M) - Keystone Heights
Grimaud , Armani (M) - Montverde Academy
Grimes, Vanessa (F) - Tavares
Groppe, Kayla (F) - Hudson
Grosz, Aiden (M) - Eastside
Groves, Cooper (M) - Tavares
Guber, Annie (F) - Trinity Prep
Guerrero, Emmanuel (M) - Crescent City
Gulde, Jacob (M) - Bishop Moore
Gummer, Jalen (M) - Lake Highland Prep
Gunter, Cayden (M) - Crystal River
Guy, Alex (M) - Keystone Heights
Guzman, Kioris (M) - Mount Dora
Habel, Josiah (M) - Tavares
Haeser, Daniel (M) - Citrus
Haff, Kendal (F) - Nature Coast
Hager, Corbin (M) - Nature Coast
Haley, Johnathan (M) - Nature Coast
Hall, Dedric (M) - Nature Coast
Hall, Ricky (M) - Anclote
Halyard, Jai'erria (F) - Zephyrhills
Hamilton, Averian (M) - Dunnellon
Hamilton, Isharael (M) - Dunnellon
Hamilton, JD (M) - Crystal River
Hamlett, Senti (M) - Montverde Academy
Hammond, Andrenique (F) - Zephyrhills
Hancock, Zach (M) - Bishop Moore
Hand, Jaden (M) - Citrus
Hardy, Antrevis (M) - Gulf
Hardy, Jarmaz (M) - Crescent City
Harrington, Robert (M) - Central (Brooksville)
Harris, Daquan (M) - Jones
Harris, David (M) - Mount Dora
Harris, Essence (F) - Jones
Harris, Jaylen (M) - Nature Coast
Harris, Meghan (F) - Bradford
Harris, Tim (M) - Hudson
Harrison, Raven (F) - Santa Fe
Harrison, Robert (M) - Crystal River
Harrison, Siane (F) - Interlachen
Hart, Andra (M) - South Sumter
Hart, Gavin (M) - Tavares
Harvey, BJ (M) - Union County
Harvey, Kilani (F) - Jones
Hatley, Kenneth (M) - Umatilla
Hawkins, Jairus (M) - Atlantic (PO)
Hayes, Isaiah (M) - Atlantic (PO)
Haywood, Hya (F) - Montverde Academy
Heath, Dylan (M) - Zephyrhills
Hebrock, Hayley (F) - South Sumter
Hedrick, Luke (M) - Bishop Moore
Heflin, John (M) - Trinity Catholic
Heise, Landon (M) - Eustis
Helfand, Kendyl (F) - Nature Coast
Helm, Yvette (F) - Weeki Wachee
Helt, Kellan (M) - Fivay
Hemmings, Sonny (M) - South Sumter
Henderson, Ke'Aria (F) - North Marion
Henne, Lily (F) - Montverde Academy
Henry, Corvin (M) - Citrus
Henry, Schoeppe (M) - Gulf
Hensley, Jacob (M) - Citrus
Hernandez, Amy (F) - Villages
Hernandez, Arianna (F) - Bishop Moore
Hernandez, Claribel (F) - Villages
Hernandez, Craig (M) - Gulf
Hernandez, Glendy (F) - Tavares
Hernandez, Tyler (M) - Hudson
Hernandez, Xavier (M) - Gulf
Hester, Dante (M) - Nature Coast
Hester, Freddie (M) - Eustis
Hiers, Brianna (F) - Montverde Academy
Higgins, Dustin (M) - Interlachen
Hill, Cisro (M) - Hernando
Hill, Hannah (F) - Hudson
Hill, Jeffrey (M) - Trinity Prep
Hill, Jordan (M) - Bradford
Hill, Kenneth (M) - Trinity Prep
Hill, Keynan (M) - Weeki Wachee
Hill, Kierra (F) - Tavares
Hill, Samarah (F) - Trinity Prep
Hill, Seytia (F) - Weeki Wachee
Hillhouse, Melanie (F) - Fort White
Hilliard, Natalie (F) - Keystone Heights
Hillmiles, Taylor (F) - Eastside
Hilton, Bokai (M) - Nature Coast
Hinds, Kaleb (M) - Bradford
Hinojosa, Jesus (M) - South Sumter
Hoag, Riley (M) - Tavares
Hodges, Cheyenne (F) - Fort White
Hollie, Jaela (F) - Jones
Hollis, Tinnibu (M) - Crystal River
Hopkins, Faith (F) - Interlachen
Hopkins, Jared (M) - Fort White
Hoppe, Grace (F) - Zephyrhills
Hoppe, Joseph (M) - Zephyrhills
Horne, Olivia (F) - Keystone Heights
Horner, Brooklyn (F) - Fivay
Horowitz, Miles (M) - Lake Highland Prep
Howard, William (M) - Jones
Howell, Luke (M) - Jones
Howes, Caroline (F) - Lake Highland Prep
Howie, Brandon (M) - Hernando
Hudgins, Konor (M) - Umatilla
Hughes, keshawn (M) - Palatka
Hughes, Paul (M) - Lake Highland Prep
Hull, Daja (F) - Mount Dora
Hunter, Alivia (F) - Newberry
Hunter, Liam (M) - Newberry
Hunter, Lydia (F) - Tarpon Springs
Hutto, Jaden (F) - Tavares
Ingram , Emma (F) - Crystal River
Innes, Hunter (M) - Crystal River
Ireland, Jaydean (F) - Zephyrhills
Ireland, Josephine (F) - Villages
Ireland, Margaret (F) - Villages
Ireton, Olivia (F) - Gulf
Jackson, Heaven-Leigh (F) - Hernando
Jackson, Jared (M) - Atlantic (PO)
Jackson, Joya (F) - Jones
Jackson, Kennedy (F) - Bishop Moore
Jackson, Olivia (F) - Gulf
Jacobs, Isaac (M) - Lake Highland Prep
Jacobs, Joseph (M) - Santa Fe
Jaelyn, Wilson (F) - Jones
Jafet, Christopher (M) - Bishop Moore
Jafet, Jack (M) - Bishop Moore
Jaimes, Elizabeth (F) - South Sumter
James, Jasmine (F) - Central (Brooksville)
James, Morgan (F) - Newberry
James, Natiya (F) - Eastside
Jaramillo, Daniel (M) - Crescent City
Jaramillo, Denver (M) - North Marion
Jastrzbski, Flilp (M) - Trinity Prep
Jean Baptiste, Mendez (M) - Jones
Jean Denis, Majorie (F) - Jones
Jefferies, Maurice (M) - Dunnellon
Jefferson, Saquya (F) - Bradford
Jenkins, Andrew (M) - Villages
Jenkins, David (M) - Gulf
Jenkins, Deion (M) - Eastside
Jensen, Laura (F) - Villages
Jessup, John (M) - Gulf
Jimenez, Aaron (M) - Weeki Wachee
Jimenez, Alexandra (F) - Bishop Moore
Joachim, Leanna (F) - Mount Dora
Johnson, Abigail (F) - Tavares
Johnson, Abigail (F) - Umatilla
johnson, alyssa (F) - Citrus
Johnson, Arieyanna (F) - Nature Coast
Johnson, Corey (M) - Atlantic (PO)
Johnson, Henry (M) - Umatilla
Johnson, Johnathan (M) - Jones
Johnson, Julius (M) - Newberry
Johnson, Macy (F) - Lake Highland Prep
Johnson, Micah (M) - Palatka
Johnson, Michael (M) - Eastside
Johnson, Miel (F) - Eastside
Johnson, Nyla (F) - Mount Dora
JOHNSON, TREVONN (M) - North Marion
Jonas, Chris (M) - Newberry
Jones, Autumn (F) - Anclote
Jones, Kahdia (F) - Atlantic (PO)
JONES, KYSHAUN (M) - North Marion
Jones, Samiyah (F) - Fivay
Jones, Shania (F) - Nature Coast
Jones, Solomon (M) - Union County
Jones, Sydney (F) - Fort White
Jones, Tierra (F) - Santa Fe
Joseph, Jacob (M) - South Sumter
Joseph, Landy (F) - Jones
Joseph, Shakeria (F) - Atlantic (PO)
Joshua, Jamia (F) - Santa Fe
Joyce, Casey (F) - Bishop Moore
Joyce, Katie (F) - Bishop Moore
Judd, Austin (M) - Hudson
Jules, PJ (M) - Jones
Justiniano, Demetrius (M) - Fivay
Kahn, Samantha (F) - Lake Highland Prep
Kalamba, Michael (M) - Mount Dora
Kanoute, Dianke (F) - Central (Brooksville)
Katz, Carter (M) - Trinity Prep
Keaton, Chazity (F) - North Marion
Keefe, Leah (F) - Trinity Prep
Keefer, Austin (M) - Santa Fe
Keene, James (M) - South Sumter
Kelly, Cade (M) - Santa Fe
Kelly, Justin (M) - Santa Fe
Kelly, Nathan (M) - Weeki Wachee
Kenoyer, Ty (M) - Lake Highland Prep
Kern, Justin (M) - Bishop Moore
Khourisader, Angelina (F) - Bishop Moore
Killion, Taisandra (F) - Tarpon Springs
Kimball, Austin (M) - Umatilla
Kimpel, Desiree (F) - Tavares
Kimpel, Sheyenne (F) - Tavares
King, Hunter (M) - Anclote
King, Rayna (F) - Central (Brooksville)
Klienbach, Natasha (F) - Eustis
Knapp, Bailey (F) - South Sumter
koon, taylor (F) - Citrus
Kortman, Ava (F) - Trinity Prep
Krietemeyer, Michael (M) - Fivay
Kuncis, Nikolas (M) - Trinity Prep
Kupres, Kayla (F) - Nature Coast
Kureya, Valerie (F) - Trinity Prep
Kwatkosky, Samuel (M) - Trinity Catholic
Lafontant, Christy (F) - Nature Coast
Lagos, Jerry (M) - Fivay
Laguna-Aponte, Andy (M) - Gulf
Lahman, Chris (M) - Weeki Wachee
Lambert, Abrianne (F) - Tavares
Lambert, Evelyn (F) - Jones
Lambutis, Brandon (M) - Weeki Wachee
Lancaster, Munashe (M) - Newberry
Langenberg, Tyler (M) - Hernando
Langford, Austin (M) - Eustis
Langley, Onyx (F) - Hernando
Lanier, Keontae (M) - Zephyrhills
Lanzi, Madelynn (F) - Gulf
Latham, Izaya (M) - Fort White
Latimer, Trumon (M) - Jones
Lauterbach, Cassy (F) - Williston
Lauterbach, P.J. (M) - Williston
Lauzurique, Jayson (M) - Keystone Heights
Law, Kiavry (F) - Fort White
Law, Kira (F) - Fort White
Lawrence, Jasmyn (F) - Eustis
Lawson, Emily (F) - Fivay
Lawson, Rodshanay (F) - Central (Brooksville)
Lay , William (M) - Lake Highland Prep
Lazenby, Mikayla (F) - South Sumter
Lazenby, Rachel (F) - South Sumter
LeBert, Madison (F) - Bradford
Ledbetter, Alexis (F) - Weeki Wachee
Ledin, Storm (F) - Fivay
Lee, Aiden (M) - Eustis
Lee, Andrea (F) - Eastside
lee, bryson (M) - Williston
Lee, Christian (M) - Trinity Prep
Lee, Heaven (F) - Nature Coast
Lee, Nicholas (M) - Eustis
Lee, Niya (F) - Santa Fe
Lee, Te'von (M) - Union County
Leiphart, Emma (F) - Gulf
Leonard , Tykidra (F) - Palatka
Levy, Hannah (F) - Lake Highland Prep
Lewis, Brandon (M) - Palatka
Lewis, Emmanuel (M) - Hudson
lewis, kaleb (M) - Williston
Lewis, Sarah (F) - Eustis
Lewis, Zachary (M) - Hudson
Licona-Cruz, Melanie (F) - Mount Dora
Lightman, Isaac (M) - Lake Highland Prep
lightner, emma (F) - Williston
Lin, Sophia (F) - Keystone Heights
Lindo, Christian (M) - Nature Coast
Lindsey, Chad (M) - Jones
Lindsey, Jeremiah (M) - Atlantic (PO)
Lindsey, Mackenzie (F) - Hudson
Lisman, Marcus (M) - Bishop Moore
Liu, Aidan (M) - Trinity Prep
Liverpool, Raquel (F) - Hudson
Llanes, Maya (F) - Zephyrhills
Lobo, Giovanna (F) - Crescent City
Loder, Sierra (F) - Interlachen
Lofing, Blake (M) - Santa Fe
Loftis, Angelica (F) - Keystone Heights
Loftus, Liam (M) - Tavares
Lohmeyer, Liberty (F) - Citrus
Lombardi, Orion (M) - Hernando
Lomeli , Jose (M) - Montverde Academy
Long, Ashton (M) - Nature Coast
Long, Zayn (M) - Mount Dora
Lopez, Jacob (M) - Mount Dora
Lopez-Pascual, Guillermo (M) - Mount Dora
Lorey, Emma (F) - Bishop Moore
Lotero, Jordan (M) - Fivay
Louis, Rebecca (F) - Eustis
Lucarelli-van buskir, Dakotah (M) - Bishop Moore
Lupichuk, Joseph (M) - Weeki Wachee
Lupu, Davian (M) - Fivay
Lyons, David (M) - South Sumter
Mach, Han (F) - Anclote
Machinski, Tate (M) - Montverde Academy
Machnicki, Michael (M) - Nature Coast
Maddox, Taylor (F) - Bishop Moore
Madonna, Mia (F) - Villages
Madris, Olivianne (F) - Eustis
Maestas, Aspen (F) - Gulf
Maglia, Jonathan (M) - Nature Coast
Mahdi, Adara (F) - Nature Coast
Maher, Ivie (F) - Trinity Prep
Makkena, Taneesh (M) - Lake Highland Prep
Malave, Jose (M) - Nature Coast
Maldonado, Victor (M) - Dunnellon
Manca, Brianna (F) - Anclote
Mancilla, Leonardo (M) - Tavares
Mandahl, Wyatt (M) - South Sumter
Manfre, Samantha (F) - Fivay
Mangarillo, John (M) - Weeki Wachee
Mann, Devante (M) - Anclote
Mann, Isabella (F) - Crystal River
Mann, Kayla (F) - Gulf
Manning, David (M) - Trinity Prep
Manuel, Timothy (M) - Eustis
Manzi, Nicholas (M) - Fivay
Marcum, Ashton (M) - Citrus
Mariani, RJ (M) - Weeki Wachee
Markowski, Kelly (F) - Lake Highland Prep
Marques, Amanda (F) - Trinity Catholic
Marshall, Kaleo (F) - Newberry
Marte, Jandalee (F) - Central (Brooksville)
Martin, Curtis (M) - Eustis
Martin, Derrick (M) - Palatka
Martin, Frederick (M) - Hernando
Martin, Jana (F) - Mount Dora
Martin-Meza, Angel (M) - Gulf
Martinez, Daisy (F) - Zephyrhills
Martinez, Jonathan (M) - Villages
Marville, Leah (F) - Nature Coast
Marvin, Michael (M) - Villages
Mascarenhas, Anya (F) - Lake Highland Prep
Mason, Kyle (M) - Gulf
Mason, Trevor (M) - Mount Dora
MASSEY, BRANDON (M) - North Marion
Matias -Delgado, Jose Alfredo (M) - Bishop Moore
Matthews, James (M) - Palatka
Matthias, Greer (M) - Eastside
Mauer, Justin (M) - Nature Coast
Mavin, Brenden (M) - Eastside
Mavin, Jaden (M) - Eastside
Mavrofrides, Madelyn (F) - Bishop Moore
Maxwell, Kiana (F) - Dunnellon
Maya, Jennifer (F) - Tavares
Maynard, Reese (M) - Weeki Wachee
Mayoral, Gabriela (F) - Lake Highland Prep
McAgy, Kane (M) - Lake Highland Prep
McAnally, Audrey (F) - Trinity Prep
McCall, Madglen (F) - South Sumter
McCarty, Olivia (F) - Lake Highland Prep
McCay, Jazmyn (F) - Mount Dora
McClendon, Destiny (F) - Interlachen
McClendon, Keegan (M) - Anclote
McConn, Matthew (M) - Fivay
McConnell, Tyler (M) - Villages
McCormik, Kayvasia (F) - Palatka
McCoy, Ashleigh (F) - Tarpon Springs
McCoy, Bayfus (M) - Eustis
McCoy, Chloe (F) - Mount Dora
McCoy, Taylor (F) - Bradford
McCracken, Liam (M) - Trinity Prep
McCray, Riley (F) - Mount Dora
McCrory, Ryan (M) - South Sumter
McDonald, William (M) - Bishop Moore
McGlon, Di'Shon (M) - Santa Fe
McGraw, Jenna (F) - Nature Coast
McGruder, Ellah (F) - Interlachen
McGruder, Nyasia (F) - Keystone Heights
McGuire, Madison (F) - Trinity Prep
Mcintosh, Kyle (M) - Nature Coast
Mckever, Tymar (M) - Zephyrhills
McKinley, Samiya (F) - Newberry
McKinney, Gabriel (M) - Crystal River
McMullen , Madison (F) - Montverde Academy
McMullen, Madison (F) - Montverde Academy
McNair, Shvaris (M) - Hernando
McNeill, Harrison (M) - Trinity Prep
McQuown, Evan (M) - Central (Brooksville)
McRorie, Tyler (M) - Bishop Moore
Medina, Adaris (M) - Palatka
Meers, Nicole (F) - Montverde Academy
Meguin, Ryan (M) - Anclote
Mejia, Christian (M) - Zephyrhills
Melton, Jar'Tiyona (F) - Palatka
Mendez, Natali (F) - Umatilla
Mendez, Timothy (M) - Interlachen
Mesidor, Jakeila (F) - Mount Dora
Metcalf, Luke (M) - Bishop Moore
Metzger, Isabelle (F) - Keystone Heights
Meyer, Connor (M) - Anclote
Meyer, Mackenzie (F) - Anclote
Meyer, Richard (M) - Weeki Wachee
Michaels, Robert (M) - Lake Highland Prep
Miller, Bearett (M) - Tavares
Miller, Garhett (M) - South Sumter
Miller, Hannah (F) - Trinity Prep
Miller, Jack (M) - Trinity Prep
Miller, Joseph (M) - Villages
Miller, Jouie (F) - Nature Coast
Miller, Mya (F) - Newberry
Miller, Samuel (M) - Lake Highland Prep
Miller, Soloman (M) - Lake Highland Prep
Millien, Francheska (F) - Bishop Moore
Mindrup, Charlie (M) - Fivay
Miner, Brandon (M) - Trinity Prep
Minnrek, Ian (M) - Atlantic (PO)
Mira, Santiago (M) - Citrus
MITCHELL, EARNEST (M) - North Marion
Mitchell, Jonah (M) - Bishop Moore
Mitchell, Quinyon (M) - Williston
mitchell, victoria (F) - Citrus
Mitchner, Colin (M) - Crescent City
Mobley, Brianna (F) - Hernando
Mobley, Robyn (F) - Hernando
Moffitt, Rylan (F) - South Sumter
Moffitt, Trevor (M) - South Sumter
Molenda, Devin (M) - Mount Dora
Moler, Taylor (F) - Bishop Moore
Molnar, Shawn (M) - Fivay
Molt, Emma (F) - Eustis
Montalvo, Adriana (F) - Tavares
Montalvo, Hezekiah (M) - Nature Coast
Montoya, Bryce (M) - Nature Coast
Moodie, Khaim (M) - Gulf
Mookdasanit, Alicia (F) - Weeki Wachee
Mookdasanit, Malachi (M) - Nature Coast
Mookdasinit, Madison (F) - Nature Coast
Mooloo, Vijay (M) - Tavares
Moore, Alexis (F) - Trinity Prep
Moore, Caroline (F) - South Sumter
Moore, Darius (M) - Eastside
Moore, Darriana (F) - Newberry
Moore, Ida Rose (F) - Gulf
Moore, Lauren (F) - Lake Highland Prep
Moore, Skylar (F) - Trinity Catholic
Moorehead, Trokacia (F) - Eastside
Morales, Ailec (F) - Nature Coast
Morales, Josh (M) - Weeki Wachee
Morales, Zach (M) - Weeki Wachee
Moreno, Victoria (F) - Bishop Moore
Morgan, Anthony (M) - Eastside
Morgan, Dajour (M) - Nature Coast
Morgan, Devine (F) - Jones
Morgan, Kevin (M) - Crystal River
Morgan, Killian (F) - Fivay
Morgan, Kinyatah (M) - Nature Coast
Morris, Abigail (F) - Lake Highland Prep
Morris, Chaz (M) - Mount Dora
Morrison, Marc (M) - Bishop Moore
Morrow, Jackson (M) - Lake Highland Prep
Moses, Bennett (M) - Bishop Moore
Moss, Jenna (F) - Keystone Heights
Mott, Hunter (M) - Hernando
Mulholland, Shelby (F) - Umatilla
Mulligan, Mackenzie (F) - Tavares
Mulyck, Chloe (F) - Nature Coast
Murphy, Antonio (M) - Crescent City
Murphy, Aoife (F) - Nature Coast
Murphy, Donovan (M) - Bishop Moore
Murphy, Hannah (F) - Eustis
Murphy, Ramses (M) - Anclote
Murrillo , Alessandro (M) - Lake Highland Prep
Muzzin, Victoria (F) - Weeki Wachee
Myers, Juliet (F) - Trinity Prep
Myers, Noah (M) - Tavares
Mynster, Britney (F) - Keystone Heights
Myrick, Ryan (M) - Citrus
Nailos, Heath (M) - Montverde Academy
Nardozzi, Olivia (F) - Hudson
Nation, Perry (M) - Weeki Wachee
Naumann, Lenora (F) - Fivay
Nava, Apollo (M) - Hudson
Navarro, Chloe (F) - Williston
Nazario, Dante (M) - Fivay
Neal, Maguire (M) - Zephyrhills
Neander, Grayson (M) - Citrus
Nenno, Steven (M) - Gulf
Nepple, Christopher (M) - Trinity Prep
Nesmith, Natalie (F) - Montverde Academy
Nesmith, Nicolas (M) - Montverde Academy
NEVINS, LAQUAVIAN (M) - North Marion
Newell, Jarred (M) - Crystal River
Newhall, Eva (F) - Weeki Wachee
Newman, Hayden (M) - Palatka
Newsome, Devon (M) - Eustis
Newsome, Grace (F) - Bishop Moore
Newsome, Peter (M) - Bishop Moore
Nguyen, Lilly (F) - Trinity Prep
Nicotra, Anastasia (F) - Nature Coast
nieves, caleb (M) - Williston
Nieves, Kayla (F) - Weeki Wachee
Nobles, Ren (M) - Umatilla
Nobles, Riley (M) - Umatilla
Norman, Johnathan (M) - Anclote
Novo, Nichalaus (M) - Zephyrhills
Nowakowski, Devin (M) - Zephyrhills
Nunez, Valmary (F) - Tavares
O'Connor, Bennett (M) - Trinity Prep
Obenshain, Leah (F) - Hudson
Odum, Malcolm (M) - Union County
Odum, Martin (M) - Union County
Ogerio, Arnold (M) - Villages
Oghanne, Deborah (F) - Jones
Olivo, Alejandro (M) - Bishop Moore
Olivo, Camila (F) - Bishop Moore
Olson, Max (M) - Lake Highland Prep
Omacht, Daniel (M) - Crescent City
Omalley, Meagan (F) - Bishop Moore
Onyia, Ejikeme (M) - Bishop Moore
Orie, Kaitlyn (F) - Santa Fe
Ortiz, Crystal (F) - Nature Coast
Ortiz, Matthew (M) - Santa Fe
Otto, Edmund (M) - Santa Fe
Overton III, Clifton (M) - Nature Coast
Owens, Theodosia (F) - South Sumter
Pabon, Genesis (F) - Anclote
Padron, Andres (M) - Eastside
Padron, Victoria (F) - Trinity Prep
Palceski, Ella (F) - Trinity Prep
Parish, Caeley (F) - Crescent City
Park , Anderson (M) - Villages
Parker, Curon (M) - Crystal River
Parker, Kevin (M) - Citrus
Parker, Simeon (M) - Citrus
Parks, Nathan (M) - Eastside
Parmeter, Zachary (M) - Keystone Heights
Parrish, Summer (F) - Hernando
Parrow, Lauren (F) - Trinity Catholic
Parsons, Wayne (M) - Weeki Wachee
Patel, Himani (F) - Zephyrhills
Patel, Ohm (M) - South Sumter
Patterson, Ben (M) - Fivay
Patton, Sarah (F) - Hernando
Payne, Jay (M) - Keystone Heights
Payne, Jerry (M) - Keystone Heights
Pedersen, Adam (M) - Hudson
Pedersen, Gage (M) - Hudson
Pelfrey, Seth (M) - Zephyrhills
Pena, Janelly (F) - Nature Coast
Pena, Lyza (F) - Nature Coast
Pennell, Mattheos (M) - Hernando
perelli, savannah (F) - Williston
Perez, Caleb (M) - Bishop Moore
Perez, Daniel (M) - Crescent City
Perez, Esther (F) - Crescent City
Perez, Jordan (M) - Tavares
Perkins, James (M) - Hernando
Perkins, Jordan (F) - Hernando
Perkins, Shawn (M) - Williston
Perkins, Tiyonna (F) - Hernando
Perry, Ambiance (F) - Palatka
Perry, Chranecia (F) - North Marion
Perry, Keonna (F) - Eastside
Perry, Paige (F) - Jones
Petersen, Cade (M) - Santa Fe
Peterson, Markese (M) - Atlantic (PO)
Petrella, Andrew (M) - Trinity Catholic
Pezzi, Caleb (M) - Bishop Moore
Philip, Jah'Ren (M) - Eastside
Phillips, Haley (F) - Keystone Heights
Phillips, Jai (M) - Lake Highland Prep
Phillips, Kheli (F) - Lake Highland Prep
Phillips, Shelby (F) - Keystone Heights
Picallo, Alyssa (F) - Zephyrhills
Picerno, Dylan (M) - Gulf
Piedra, Iranay (F) - Fivay
Pierre, Jackie (F) - Mount Dora
Pierre-Remy, Nheemie (F) - Bishop Moore
Piesko, Lauretta (F) - Bishop Moore
Piggott, Tianny (F) - Nature Coast
Pinard, Jevon (M) - Trinity Prep
Pirtu, Ozwin (M) - Citrus
Pisello, Alaina (F) - Trinity Prep
Pitt, Jada (F) - Fivay
Pluskota, Jordan (F) - Hudson
Podbicanin, Emin (M) - Fivay
Poe, Madison (F) - Zephyrhills
Pohlod, Gabrielle (F) - Trinity Prep
Pohlod, Nicholas (M) - Trinity Prep
Polite, Darrell’ (M) - Palatka
Pompey, Cameron (M) - Tavares
Ponga, Mario (M) - Crescent City
Ponkey, Jeremy (M) - Trinity Catholic
Poole, Ta'Zarryia (F) - Palatka
Porter, Andrew (M) - Tavares
Potente, Jason (M) - Eustis
Potter, London (M) - Fort White
Pressler, Sam (F) - Gulf
Preusser, Andrew (M) - Bishop Moore
Price, Taylor (F) - Bishop Moore
Primes, Deshwan (M) - Jones
Prindle, Nicholas (M) - Nature Coast
Prisby, Conrad (M) - Villages
Provost, Mark (M) - Citrus
Pullings, Kaleb (M) - North Marion
Qiao, Amy (F) - Trinity Prep
Qin, David (M) - Trinity Prep
Qualls, Lindsay (F) - Keystone Heights
Qualls, Luke (M) - Keystone Heights
Queen, Rellevent (F) - Eastside
Queen, Willie (M) - Zephyrhills
Quinones, Elijah (M) - Lake Highland Prep
Raab, Jackie (F) - Fivay
Rabess, Deja (F) - Eustis
Raghunandan, Jaiden (M) - Weeki Wachee
Rahman, Adam (M) - Nature Coast
Rahman, Kadin (M) - Nature Coast
Ralsky, Hannah (F) - Nature Coast
Ramcharitar, Isaiah (M) - Hudson
Ramirez, Amy (F) - Anclote
Ramirez, Jadon (M) - South Sumter
ramos, casey (M) - Williston
Ramos, Sydney (F) - Hudson
Rampersaud, Amber (F) - Trinity Prep
Ramsey, Kenny (M) - Tarpon Springs
Ranajala, Brown (F) - Williston
Randolph, Olivia (F) - Atlantic (PO)
Rathbun, Matthew (M) - Lake Highland Prep
Ray, Arthur (M) - Bishop Moore
Ray, Ayl (F) - Bishop Moore
Ray, Cayleb (M) - Hudson
Raymond, Natalya (F) - Bradford
Reaves, Adelyas (M) - Santa Fe
Rebar, Marshall (M) - Lake Highland Prep
Reed, Samuel (M) - South Sumter
Register, Glen (M) - Umatilla
Reid, Deron (M) - Santa Fe
Reid, Trevor (M) - Crystal River
Reinhardt, Lane (F) - Atlantic (PO)
Ren, Yuteng (F) - Montverde Academy
Revello, Paige (F) - Villages
Ribble, Cansas (F) - Tavares
Richard, Avery (F) - Newberry
Richard, Lhdetke (M) - Crystal River
Richards, David (M) - Weeki Wachee
Richards, Gala (F) - Anclote
Richards, Kenneth (M) - Fivay
Richardson, Gerrell (M) - Santa Fe
Richardson, Kaden (M) - Williston
Richardson, Mackenzie (F) - Crystal River
Richardson, Ryland (M) - Williston
Richason - Bugg, Sydney (F) - Villages
Richey, Avery (F) - Trinity Prep
Richmond, Joe (M) - Trinity Catholic
Richmond, Sarah (F) - Trinity Catholic
Riley, Jaquez (M) - Bradford
Ripa, Julian (M) - Weeki Wachee
Rivas, Abby (F) - Santa Fe
Rivera, David (M) - Weeki Wachee
Rivera, Dylan (M) - Mount Dora
Rivera, Nicholas (M) - Villages
Rixie, Alex (M) - Villages
Roach, Otien (M) - Zephyrhills
Robbins, Emory (M) - Gulf
Roberts, Nakayla (F) - Hernando
Roberts, Wesley (M) - Palatka
Robinson, Emmanuel (M) - Palatka
Robinson, Jadan (M) - Jones
Robinson, JahMyra (F) - Jones
Robinson, Jeffrey (M) - Atlantic (PO)
Robinson, Jeffrey (M) - Atlantic (PO)
Robinson, Kathryn (F) - Lake Highland Prep
Robinson, Kyle (M) - Crystal River
Rocker, Amari (F) - South Sumter
Rocker, Daija (F) - South Sumter
Rodgers, Hailee (F) - Jones
Rodriguez, Hannah (F) - Trinity Catholic
Rodriguez, Leonel (M) - Citrus
Rogers, Autumn (F) - Hudson
Rogers, Lakana (F) - Mount Dora
Rogers, Lakana (F) - Mount Dora
rogers, olivia (F) - Citrus
Rojas, Liliana (F) - Nature Coast
Rolenc, Charles (M) - Bishop Moore
Romeo, Malique (M) - Crystal River
Romero, Gabriel (M) - Crystal River
Rood, Breanne (F) - Zephyrhills
Rooplal, Darnell (M) - Atlantic (PO)
Rosario, Lisa (F) - Nature Coast
Roseke, Erica (F) - Union County
Rosenbaum, Hailey (F) - Crystal River
Rost, Bryan (M) - Bishop Moore
Rowe, Nathaniel (M) - Citrus
Rowland, Dequan (M) - Anclote
Royals, Kyla (F) - Villages
Rozier, Shepherd (M) - Keystone Heights
Rubin, Philip (M) - Trinity Prep
Ruhe, Alyssa (F) - Hudson
Ruhogo, Mungusa (F) - Central (Brooksville)
Ruiz, Esther (F) - South Sumter
Rushing, Jerome (M) - South Sumter
Rushing, Zantavion (M) - Eastside
Russell, Keshawn (M) - Palatka
Russell, Tatum (F) - Trinity Prep
Russell, Zaria (F) - Villages
Rutledge, Torieon (M) - North Marion
Saaed, Ayla (F) - Trinity Prep
Saldivar, Adrian (M) - Gulf
Sanchez, Daniel (M) - South Sumter
Santana, Joseph (M) - Mount Dora
Santiago, Cecilia (F) - Trinity Prep
Santiago, Isaiah (M) - Santa Fe
Santos, Rayna (F) - Fivay
Saporito, Matthew (M) - Villages
Sapp, Adam (M) - Keystone Heights
Sar, Kanyon (M) - Anclote
Saunders, Gavin (M) - Villages
Sawyer, Asia (F) - Citrus
Scarangella, Vito (M) - Citrus
Scarborough, Damian (M) - Nature Coast
Schaediger, Zane (M) - Hudson
Schimbeno, Devon (M) - Lake Highland Prep
Schippers, Shane (M) - Citrus
Schmid, Hannah (F) - Montverde Academy
Schmid, Kassidy (F) - Montverde Academy
Schneider, Dylan (M) - Nature Coast
Schofield, Ian (M) - Keystone Heights
Schofield, Renada (F) - Jones
Scholl, Marlena (F) - Villages
Schrader, Lindsey (F) - Keystone Heights
Schryver, Jordan (M) - Hernando
Schubert, Ryan (M) - Central (Brooksville)
Schwab, Savannah (F) - Tavares
scordato, mackenzie (F) - Citrus
Scott, Andrew (M) - Mount Dora
Scott, Anthony (M) - Crescent City
Scott, Christopher (M) - Williston
Scott, Christopher (M) - Williston
Scott, Nakeem (M) - Crescent City
Scott, Nykee (M) - Crescent City
Scozzafava, Collin (M) - Citrus
Scrivens, Frederick (M) - Hernando
Seabrooks, Janiah (F) - Central (Brooksville)
Seaman, Giavanna (F) - Weeki Wachee
Sellers, Caleb (M) - Mount Dora
Sellner, Johnathan (M) - Dunnellon
Serran, Sandra (F) - Tavares
Serrano, Alejandro (M) - Villages
Serrano-Prusinski, Gellisa (F) - Fort White
Sessions, Jaylan (M) - Palatka
Seybold, Louis (M) - Trinity Prep
Shaban , Cooper (M) - Montverde Academy
Shade, Tionni (F) - Nature Coast
Shaefer, Logan (M) - Hernando
Shaffer, Abby (F) - Zephyrhills
Shamblin, Antonio (M) - Citrus
Shannon, Chelsea (F) - Zephyrhills
Sharp, Douglas (M) - South Sumter
Shaughnessy, Brandon (M) - Weeki Wachee
Shaw, Chris (M) - Fivay
Shaw, Clayton (M) - Keystone Heights
Shaw, Lauren (F) - Eastside
Shaw, Michyl (M) - Nature Coast
Shaw, Tyler (M) - Keystone Heights
Shawiak, Ronald (M) - Citrus
Shearman, Benjamin (M) - Bishop Moore
Shears, Ronald (M) - Citrus
Sheppard, Jaquan (M) - Zephyrhills
Shine, Declan (M) - Keystone Heights
Shircliff, John (M) - Bishop Moore
Shobris, Catherine (F) - Keystone Heights
Shorey, Daniell (F) - Eustis
Shreffler, Chablis (F) - Tavares
Siegfried, Meagan (F) - Dunnellon
Sierzega, Julia (F) - Anclote
Silva-Machodo, Stephanie (F) - Newberry
Simard, Peighton (M) - Fort White
Simmons, Heaven (M) - Zephyrhills
Simms, Ivy (F) - North Marion
Simple, Mia (F) - Tavares
Simpson, Edward (M) - Central (Brooksville)
Sinkler, Emma (F) - North Marion
Sirolli, Madison (F) - South Sumter
Slemp, Joshua (M) - Williston
Small, Juliet (F) - Lake Highland Prep
Smalls, Dupree (M) - Mount Dora
Smith, Ainsley (F) - Lake Highland Prep
Smith, Blake (M) - Hernando
Smith, Christina (F) - Trinity Catholic
Smith, Darrien (M) - Hernando
Smith, David (M) - Keystone Heights
Smith, Davion (M) - South Sumter
Smith, Dylan (F) - Tavares
Smith, Erric (M) - Bradford
Smith, Jabari (M) - Hudson
Smith, Jacob (M) - Anclote
Smith, Jada (F) - Nature Coast
Smith, Julia (F) - Umatilla
Smith, Kalona (F) - Eastside
Smith, Kniyah (F) - Santa Fe
Smith, McKenna (F) - Weeki Wachee
Smith, Rickey (M) - Jones
Smith, Sam (M) - Palatka
Smith, Shawn (M) - Palatka
Smith, Shelia (F) - Santa Fe
Snipstad, Joshua (M) - Santa Fe
Solby, Reece (M) - Bishop Moore
Solovjov-Troisi, Ana (F) - Bishop Moore
Sorensen, Brandon (M) - Santa Fe
Sorensen, Eden (F) - Lake Highland Prep
Sorensen, Kylie (F) - Villages
Sorensen, Payton (F) - Lake Highland Prep
Southard, Branden (M) - Citrus
Souvenir, Damien (M) - Nature Coast
Souza, Kendall (F) - Keystone Heights
Sow, Emile (M) - Eastside
Sowers, Tyler (M) - Hernando
Sowinski , Michael (M) - Lake Highland Prep
Spafford, Jacob (M) - Lake Highland Prep
Spallone, Alexandre (M) - Trinity Prep
Spangler, Rebecca (F) - Villages
Sparrow, Avarius (M) - Jones
Spaulding, Dylan (M) - Nature Coast
Spell, Anna (F) - Villages
Spellman, Aminah (F) - Nature Coast
Sperry, Ryleigh (F) - Montverde Academy
Spiddle, Braylee (F) - Crystal River
Spires, Trace (M) - Santa Fe
Spires, Tucker (M) - Gulf
Sprowles, Madison (F) - Villages
Spry, Jaquan (M) - Hernando
Spurrier, John Taylor (M) - Tavares
Spurrier, Madison (F) - Tavares
Stacey, Elizabeth (F) - Gulf
Stafford, Abigail (F) - North Marion
Stalcup, Ross (M) - Hernando
Stanley, Garrett (M) - Keystone Heights
Stanley, Jakeyria (F) - Newberry
Starling , Zariah (F) - Eustis
Starling, Amaru (M) - Eustis
Starling, Makayla (F) - Umatilla
Stedman, Violet (F) - Gulf
Steel, Carleigh (F) - Citrus
Steen, Ella (F) - Santa Fe
Sternberger, Sam (M) - Hernando
Stinyard, Nylah (F) - Zephyrhills
Stone, Keileigh (F) - Tavares
Stranger, Davin (M) - Weeki Wachee
Strappier, Ahleeyah (F) - Newberry
Stratton, Jaylyn (F) - Crystal River
Straughn, Kayce (F) - Zephyrhills
Streat, Steven (M) - Tavares
Strickland, Balin (M) - Santa Fe
Strickland, Jason (M) - South Sumter
Strickland, Lily (F) - Trinity Prep
Strong, Ahmad (M) - Eastside
Strong, Ahman (M) - Eastside
Strong, Cartrell (M) - Zephyrhills
Strong, Erick (M) - Citrus
Stukes, Jason (M) - Crystal River
Sugg, Gage (M) - Nature Coast
Sukhdeo, Adrian (M) - Dunnellon
Sullivan, Kiara (F) - Anclote
Sutphin, Braydin (M) - Tavares
Sweeney, Christian (M) - Bishop Moore
Sweeney, Nicholas (M) - Bishop Moore
Swint, Crystal (F) - South Sumter
Switzer, Alexa (F) - North Marion
Sykes, David (M) - Villages
Sykes, JeVonn (M) - Atlantic (PO)
Symonds, Emma (F) - Villages
Szewzek, Josh (M) - Weeki Wachee
Tabbenor, Gabrielle (F) - Trinity Prep
Tabbenor, Isabella (F) - Trinity Prep
Talbert, Cameron (F) - Trinity Prep
Tallman, Casie (F) - Trinity Catholic
Tannenbaum, Jaden (M) - Weeki Wachee
Tape, Jontre (M) - Crescent City
Tape, Jontre (M) - Crescent City
Tape, Katronica (F) - Crescent City
Taramykin, Andrew (M) - Bishop Moore
Tarbox, Seth (M) - Weeki Wachee
Tate, Teveon (M) - Newberry
Tatieni, Anuha (F) - Trinity Prep
Tavarez, Lissette (F) - Anclote
Taylor, Marcellus (M) - Newberry
Taylor, Mya (F) - Dunnellon
Taylor, Pervis (M) - Mount Dora
Taylor, Ryan (F) - Keystone Heights
Taylor, Trenton (M) - South Sumter
Teets , Alanis (F) - Villages
Tejada, Aaliyah (F) - Fivay
Terrell, Lamonte (M) - Williston
Terry, Jarvious (M) - Santa Fe
Thillemann, Jacob (M) - Gulf
Thomas, Brandon (M) - Bishop Moore
Thomas, Cameron (M) - Atlantic (PO)
Thomas, CeCe (F) - Trinity Catholic
Thomas, Jarrell (M) - Eastside
Thomas, Jaylin (M) - Zephyrhills
Thomas, Triniti (F) - Mount Dora
Thomas, Tyler (M) - Trinity Catholic
Thompson, Cody (M) - Crystal River
Thompson, Juandarius (M) - Fivay
Thompson, Steven (M) - Crystal River
Thompson, Tyrique (M) - Mount Dora
Thornton, Dana (F) - Weeki Wachee
Tikaram, Bryan (M) - South Sumter
Tilley, Adeleine (F) - Bishop Moore
Timmy, Barker (M) - Crystal River
Tirado, Frank (M) - Nature Coast
Tirone, Leila (F) - Fivay
Tjader, Allison (F) - Zephyrhills
Tobar, Ricardo (M) - South Sumter
Toby, Jordan (M) - Atlantic (PO)
Todd, Vanessa (F) - Fort White
Tolber, CJ (M) - Central (Brooksville)
Tomlinson, Taylor (F) - Bishop Moore
Tookes , Alex (M) - Zephyrhills
Torres, Anecio (M) - Newberry
Torres, Jesus (M) - Nature Coast
Townsend, Janiyah (F) - Jones
Tramontina, Fernando (M) - Crescent City
Traudt, Izzy (F) - Nature Coast
Trejo, Briana (F) - Tavares
Trenta, Brandon (M) - Bishop Moore
Truong, Jennifer (F) - Anclote
Tsolakis, Dimitri (M) - Montverde Academy
Turbyfill, Taitem (F) - Trinity Prep
Turner, Faith (F) - Eastside
Turner, Mageline (F) - Interlachen
Turner, Ty'Teuna (F) - Mount Dora
Tyler, Thomas (M) - Citrus
Tyson, Jamir (M) - Bradford
Ullven, Chloe (F) - Nature Coast
Ulsch, Sam (M) - Keystone Heights
Urban, Natalie (F) - Trinity Prep
Uribe, Nicholas (M) - South Sumter
Uruchurta , Fernanda (F) - Montverde Academy
Utz, Edward (M) - Bishop Moore
Vadea, Jasmyne (F) - Hudson
Valdez, Kijionea (F) - Eastside
Valentines, Cartashous (F) - Palatka
Valenzuela, Tristan (M) - Nature Coast
Valenzuela, Zia (F) - Nature Coast
Vallee Lopez, Karina (F) - Crystal River
Valley, Cynthia (F) - Anclote
Van Heste, Theresa (F) - Weeki Wachee
Van Ooyen, Janelle (F) - Gulf
Van Ooyen, Rachel (F) - Gulf
Van Voorhees , Steven (M) - Villages
Van Zant, Luke (M) - Keystone Heights
VanGorder, Madison (F) - Villages
Vanlue, James (M) - Citrus
Vargas, Ricky (M) - Anclote
Vasquez, Harumy (F) - Umatilla
Vastano, Katie (F) - Nature Coast
Vaughn, Gregory (M) - Montverde Academy
Vaughn, Isaac (M) - Mount Dora
Vaughn, Jeremiah (M) - Bradford
Vazquez-Palerino, Victor (M) - Umatilla
Velazques, Yaddiel (M) - Tarpon Springs
Velez, Sidney (F) - Hernando
Vera, Desiree (F) - South Sumter
Vermilyea, Joshua (M) - Crystal River
vero, julian (M) - Williston
Vickers, Jenyce (F) - Crystal River
Villanueva Garcia, Cristina (F) - Bishop Moore
Vincent, Ethan (M) - Crystal River
Vitito, Christopher (M) - Montverde Academy
Viveiros, Misa (F) - Hernando
VonderVaar, Corey (M) - Crystal River
Vuillier, Alissa (F) - Trinity Prep
Wagner, Dwayne (M) - Crystal River
Waide, Cole (M) - Fivay
Walker, Amar (M) - Weeki Wachee
Walker, Jeremy (M) - Hernando
Walker, Marcayla (F) - Palatka
Wallace, Essence (F) - Atlantic (PO)
Wallman, Taylor (F) - Tavares
Walls, Jefferson (M) - Lake Highland Prep
Walton, Aaron (M) - Atlantic (PO)
Walton, Joshua (M) - Lake Highland Prep
Ward, Ethane (M) - Fivay
Ward, Jonathan (M) - Trinity Prep
Ward, Nicole (F) - Lake Highland Prep
Waring, Amariay (F) - Anclote
Warren, Michaela (F) - Williston
Washington, Amarion (M) - Atlantic (PO)
Washington, Isaac (M) - Interlachen
Washington, Vincent (M) - Palatka
Watkins, Leon (M) - Santa Fe
Watkins, Olivia (F) - Santa Fe
Watts, Izon (M) - Gulf
Watts, Robert (M) - Trinity Prep
Weathers, Anna Grace (F) - North Marion
Weaver, Colten (M) - Keystone Heights
Webb, Emmalyn (F) - Gulf
Webb, Kamiya (F) - Jones
Webster, Alexander (M) - Lake Highland Prep
Webster, Joshua (M) - Lake Highland Prep
Weeks, Xandrea (F) - Hudson
Weems, Terry (M) - Citrus
Weiss, Phoebe (F) - Crystal River
Weissman, Kennedy (F) - Nature Coast
Welch, Eve (F) - Tavares
Welch, Zachary (M) - Tavares
Wellman, Logan (M) - Nature Coast
Wells, Antuan (M) - Jones
Wells, Jacob (M) - Gulf
West, Alexa (F) - Bishop Moore
Westbrook, Margaret (F) - Eustis
Wetherington, Conner (M) - Santa Fe
Weyrauch, Colin (M) - Lake Highland Prep
Wheeler, Antonio (M) - Jones
Wheeler, Gracie (F) - Keystone Heights
Wheeler, Lana (F) - Lake Highland Prep
Whitaker, Kaycie (F) - Tavares
Whitaker, Paul (M) - Tavares
White , Emmanual (M) - Villages
White lll, Billy (M) - Santa Fe
White, Azaria (F) - Jones
White, Elysia (F) - Crystal River
White, Karah (F) - Montverde Academy
White, Kobe (M) - Weeki Wachee
White, Michael (M) - Crystal River
whitehurst, warren (M) - Williston
Whittaker, Owen (M) - Anclote
Wikoff, Taylor (F) - Villages
Wilder, Nyikerria (F) - Santa Fe
Wilhelm, Christopher (M) - Trinity Prep
Wilhelm, Emily (F) - Trinity Prep
WILKERSON, ELISHA (M) - North Marion
Willcox, Kaysen (F) - Fort White
Willcox, Trenton (M) - Fort White
Williams , Dustin (M) - Villages
Williams, Abrie (M) - Palatka
Williams, Alvin (M) - Anclote
Williams, Artia (F) - Crescent City
Williams, Caleb (M) - Fivay
Williams, Camryn (F) - Keystone Heights
Williams, Dauntevian (M) - Nature Coast
Williams, Erik (M) - Interlachen
Williams, Floyd (M) - Interlachen
Williams, Jalen (M) - Bradford
Williams, Jaquae (M) - Jones
williams, jharez (M) - Williston
Williams, Joi (F) - Interlachen
Williams, Kaliyn (F) - Atlantic (PO)
Williams, Kayla (F) - Tavares
Williams, Ke'von (M) - Hernando
Williams, Keara (F) - Eustis
Williams, Kenton (M) - Fivay
Williams, Kiyana (F) - Santa Fe
Williams, Logan (M) - Keystone Heights
Williams, Mikayla (F) - Umatilla
Williams, Nelson (M) - Palatka
Williams, Payton (M) - Mount Dora
Williams, Perry (M) - Atlantic (PO)
Williams, Quinia (F) - Fort White
Williams, Trayvon (M) - Palatka
Williams, Yasmine (F) - Eastside
Willmon, Donovan (M) - Crystal River
Willoughby, Karilynn (F) - Crystal River
Wilner, Asia (F) - Zephyrhills
Wilson, Cassidy (F) - Santa Fe
Wilson, Chancellor (M) - Fort White
Wilson, Charles (M) - Crystal River
Wilson, Christian (M) - Fort White
Wilson, Claire (F) - Trinity Catholic
Wilson, Conrad (M) - Trinity Prep
Wilson, Damion (M) - Crystal River
Wilson, Eden (F) - South Sumter
Wilson, Harrison (M) - Villages
Wilson, Jaelyn (F) - Jones
Wilson, Jasmine (F) - Atlantic (PO)
Wilson, Javarrius (M) - Zephyrhills
Wilson, Jayvon (M) - Fivay
Wilson, Kara (F) - Hernando
Wilson, Trevor (M) - South Sumter
Wilson, Warren (M) - Newberry
Wilson, Wesley (M) - Hernando
Windham, Donovon (M) - Umatilla
Wingate, Sheppard (M) - Keystone Heights
Winton, Gwendolynn (F) - South Sumter
Wion, Kylee (F) - Anclote
Witkoutch , Gabby (F) - Crystal River
Woggon, Sophia (F) - Citrus
Wolpert, Natalie (F) - Eastside
Womer, Benjamin (M) - Nature Coast
Wood, Josh (M) - Hudson
Woodall, Ashley (F) - Keystone Heights
Woodall, Theresa (F) - Bishop Moore
Woods, Iyanna (F) - Palatka
Woodward, Jackson (M) - Montverde Academy
Woodward, Paul (M) - Santa Fe
Woolworth, Victoria (F) - Trinity Prep
Wright, Bernard (M) - Crescent City
Wright, Camiya (F) - Palatka
Wright, Demetris (M) - Zephyrhills
Wright, Erika (F) - Tavares
Wyman, Garret (M) - Citrus
Wyman, Nolan (M) - Trinity Catholic
Yancey, Layla (F) - Newberry
Yared, Hannah (F) - Trinity Prep
Yates, Cali (F) - Tavares
Yates, Javone (M) - Eustis
Yeldell, Jessica (F) - Keystone Heights
Yeomans-Lindrose, Harold (M) - Fort White
York, Carson (M) - Trinity Catholic
York, Carson (M) - Trinity Catholic
York, Savanah (F) - Crystal River
younce, Emma (F) - Crystal River
Young, Earley (M) - Eastside
Young, Jaquez (M) - Jones
Young, Thomas (M) - Santa Fe
Young, Trevor (M) - Atlantic (PO)
Zagorini, Fiona (F) - Mount Dora
zavodsky, trevor (M) - Williston
Zell, Ryan (M) - Crystal River
Zhou, Francisco (M) - Lake Highland Prep
Zielke, Robert (M) - Lake Highland Prep
Zilcosky, Harvey (M) - Newberry
Zilcosky, Lee (M) - Newberry
Zuccheri, Madison (F) - Hernando
Zweifel, Blaine (M) - Lake Highland Prep
QUICK LINKS:
100
200
400
800
1600
3200
100H
110H
300H
4x100
4x400
4x800
HJ
PV
LJ
TJ
SP
DT
Choose an Event
100
200
400
800
1600
3200
100H
110H
300H
4x100
4x400
4x800
HJ
PV
LJ
TJ
SP
DT
100 Meters (Men)
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
Wind
1
Sessions, Jaylan
SR
Palatka
10.59
FHSAA 2A District 5
Apr 12, 2019
+0.0
2
Williams, Trayvon
SR
Palatka
10.71
FHSAA 2A District 5
Apr 12, 2019
+0.0
3
Blake, Caleb
SR
Bishop Moore
10.77
Larry Kelly Invitational 2019
Mar 1, 2019
0.1
4
Mitchell, Quinyon
SR
Williston
10.86
FHSAA 2A District 5
Apr 12, 2019
+0.0
5
Baptiste, Weston
SO
Montverde Academy
10.87
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
1.9
6
Barber, Jarvis
SR
North Marion
10.88
The Buffalo Invitational
Mar 30, 2019
+0.0
7
Francis, Jyrhen
SR
Anclote
10.92
Sunshine Athletic Conference West
Apr 3, 2019
+0.0
8
Harris, David
SO
Mount Dora
10.99
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
1.9
9
Vaughn, Jeremiah
SR
Bradford
11.00
FHSAA 2A District 5
Apr 12, 2019
+0.0
10
Watkins, Leon
JR
Santa Fe
11.05
FHSAA 2A District 5
Apr 12, 2019
+0.0
11
Strong, Cartrell
SR
Zephyrhills
11.13
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
-1.6
12
Campbell, Maximus
JR
Atlantic (PO)
11.18
The Buffalo Invitational
Mar 30, 2019
+0.0
13
Clark, Brent
JR
Eastside
11.20
FHSAA 2A District 5
Apr 12, 2019
+0.0
14
Johnson, Johnathan
JR
Jones
11.23
Royal Open 2019
Feb 22, 2019
0.2
15
Hamilton, Averian
JR
Dunnellon
11.24
MCIAC Championship
Apr 4, 2019
+0.0
15
Robinson, Jadan
JR
Jones
11.24
Carl Friedland Memorial 2019
Feb 15, 2019
0.1
17
Bonds, Cameron
JR
Umatilla
11.27
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
1.9
18
Davis, Nathaniel
FR
Atlantic (PO)
11.30
The Buffalo Invitational
Mar 30, 2019
+0.0
19
Goldwire, Ron'Darius
SO
Santa Fe
11.31
FHSAA 2A District 5
Apr 12, 2019
+0.0
20
Zhou, Francisco
SR
Lake Highland Prep
11.33
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
1.9
21
Cola, Ja'Von
FR
Santa Fe
11.35
Raiders Fr/So Invitational
Mar 13, 2019
+0.0
22
Denton, TySheem
SO
North Marion
11.37
MCIAC Championship
Apr 4, 2019
+0.0
23
Bennett, Ian
SR
Trinity Catholic
11.38
The Buffalo Invitational
Mar 30, 2019
+0.0
24
Cohens, Camren
FR
Newberry
11.39
Raiders Fr/So Invitational
Mar 13, 2019
0.1
24
Latham, Izaya
JR
Fort White
11.39
FHSAA 2A District 5
Apr 12, 2019
+0.0
26
Hollis, Tinnibu
SO
Crystal River
11.40
Raider Invitational at South Sumter High School
Mar 22, 2019
+0.0
26
Walls, Jefferson
SR
Lake Highland Prep
11.40
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
1.9
28
NEVINS, LAQUAVIAN
SR
North Marion
11.45
The Buffalo Invitational
Mar 30, 2019
+0.0
28
Scozzafava, Collin
JR
Citrus
11.45
Hernando Citrus Classic
Apr 3, 2019
+0.0
30
Cobb, A'ceon
FR
Jones
11.46
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
2.1
30
Nation, Perry
SO
Weeki Wachee
11.46
Hernando Kiwanis Track and Field Invitational
Mar 14, 2019
+0.0
32
Edwards, Isaac
SO
Nature Coast
11.48
Hernando Kiwanis Track and Field Invitational
Mar 14, 2019
+0.0
32
Sheppard, Jaquan
SR
Zephyrhills
11.48
Cypress Creek QUAD #2 2019
Feb 19, 2019
-0.3
34
Morgan, Kinyatah
SO
Nature Coast
11.50
Fivay Invite
Mar 1, 2019
+0.0
34
Heflin, John
SR
Trinity Catholic
11.50
Oak Hall Mini-Meet 1A/2A Schools
Mar 27, 2019
-0.8
36
Gomez, Leonardo
SO
Dunnellon
11.52
MCIAC Championship
Apr 4, 2019
+0.0
37
Moffitt, Trevor
SO
South Sumter
11.54
FHSAA 2A District 6
Apr 12, 2019
+0.0
38
Williams, Jaquae
JR
Jones
11.55
Metro West Championship 2019
Apr 6, 2019
-0.7
39
Wilson, Jayvon
SR
Fivay
11.56
Sunshine Athletic Conference West
Apr 3, 2019
+0.0
40
Walton, Aaron
JR
Atlantic (PO)
11.57
5-Star Conference Championship
Mar 9, 2019
-1.0
40
Williams, Abrie
JR
Palatka
11.57
Sanford Seminole Open at the NTC
Feb 16, 2019
3.3
40
Johnson, Michael
SR
Eastside
11.57
FHSAA 2A District 5
Apr 12, 2019
+0.0
43
McCoy, Bayfus
FR
Eustis
11.59
Lake Sumter County Championships
Apr 2, 2019
+0.0
44
Crankfield, Janiero
SO
Bishop Moore
11.60
Highlander Invitational 2019
Feb 22, 2019
1.8
44
Young, Earley
SR
Eastside
11.60
FHSAA 2A District 5
Apr 12, 2019
+0.0
46
Russell, Keshawn
SR
Palatka
11.62
Bear Classic
Mar 1, 2019
+0.0
47
Hughes, keshawn
JR
Palatka
11.63
FHSAA 2A District 5
Apr 12, 2019
+0.0
47
Thompson, Tyrique
SO
Mount Dora
11.63
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
2.1
49
Ballard, Richard
SO
Atlantic (PO)
11.64
FHSAA 2A District 6
Apr 12, 2019
+0.0
50
Harrington, Robert
SR
Central (Brooksville)
11.65
Hernando Kiwanis Track and Field Invitational
Mar 14, 2019
+0.0
100 Meters (Women)
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
Wind
1
Townsend, Janiyah
JR
Jones
11.90
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
0.1
2
Henderson, Ke'Aria
SO
North Marion
11.92
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
-0.3
3
Hollie, Jaela
SR
Jones
12.04
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
0.1
4
Harvey, Kilani
SR
Jones
12.10
Florida Relays
Mar 28, 2019
1.5
5
Burton, Jenyia
SO
Jones
12.18
Florida Relays
Mar 28, 2019
1.2
6
White, Azaria
SO
Jones
12.30
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
0.1
7
Valentines, Cartashous
SO
Palatka
12.50
Raiders Fr/So Invitational
Mar 13, 2019
2.2
8
Buie, Alaijah
JR
Tavares
12.64
Mount Dora Quad Meet 2
Mar 4, 2019
+0.0
9
McGuire, Madison
JR
Trinity Prep
12.65
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
0.1
10
Dumas, Erin
JR
Montverde Academy
12.71
44th Annual Eagle Invitational
Mar 2, 2019
+0.0
11
Bowers, Sania
SO
Central (Brooksville)
12.74
Cypress Creek Invitational 2019
Mar 7, 2019
0.6
12
Turner, Faith
SR
Eastside
12.83
FHSAA 2A District 5
Apr 12, 2019
+0.0
13
Waring, Amariay
FR
Anclote
12.84
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
-0.3
14
Brown, Ranecia
SO
Jones
12.85
Jeff Wentworth Relays 2019
Mar 1, 2019
-1.1
14
Jones, Kahdia
SO
Atlantic (PO)
12.85
The Buffalo Invitational
Mar 30, 2019
+0.0
14
Lee, Niya
SR
Santa Fe
12.85
FHSAA 2A District 5
Apr 12, 2019
+0.0
17
Gomez, Olga
SO
Dunnellon
12.86
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
-0.3
18
Fells, Diovinne
JR
Palatka
12.89
FHSAA 2A District 5
Apr 12, 2019
+0.0
18
Joseph, Shakeria
FR
Atlantic (PO)
12.89
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
-0.3
20
Feilds, Madison
SR
Nature Coast
12.91
Cypress Creek Invitational 2019
Mar 7, 2019
0.7
21
Lawrence, Jasmyn
SO
Eustis
12.93
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
0.1
22
McCormik, Kayvasia
JR
Palatka
12.98
Bear Classic
Mar 1, 2019
+0.0
23
Godbolt, Sierra
FR
Lake Highland Prep
13.00
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
-0.2
24
Strappier, Ahleeyah
JR
Newberry
13.01
FHSAA 2A District 5
Apr 12, 2019
+0.0
25
Weissman, Kennedy
FR
Nature Coast
13.03
Hernando Kiwanis Track and Field Invitational
Mar 14, 2019
+0.0
26
McMullen , Madison
SO
Montverde Academy
13.06
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
0.1
27
McGruder, Ellah
JR
Interlachen
13.13
FHSAA 2A District 5
Apr 12, 2019
+0.0
27
Haywood, Hya
SR
Montverde Academy
13.13
44th Annual Eagle Invitational
Mar 2, 2019
+0.0
29
James, Jasmine
SO
Central (Brooksville)
13.14
Hernando Kiwanis Track and Field Invitational
Mar 14, 2019
+0.0
29
Fryer, Ashanti
SO
Crescent City
13.14
Dragon Invitational
Mar 28, 2019
6.3
31
Anderson, Keondre
8
Williston
13.16
FHSAA 2A District 5
Apr 12, 2019
+0.0
32
Valdez, Kijionea
FR
Eastside
13.23
FHSAA 2A District 5
Apr 12, 2019
+0.0
33
Perry, Ambiance
FR
Palatka
13.24
Sanford Seminole Open at the NTC
Feb 16, 2019
1.2
34
Kahn, Samantha
JR
Lake Highland Prep
13.28
Boone Invitational 2019
Mar 30, 2019
0.5
35
Douglas, Siona
SR
Palatka
13.30
Sanford Seminole Open at the NTC
Feb 16, 2019
1.3
36
Villanueva Garcia, Cristina
SR
Bishop Moore
13.31
Highlander Invitational 2019
Feb 22, 2019
-0.5
36
Russell, Zaria
JR
Villages
13.31
FHSAA 2A District 6
Apr 12, 2019
+0.0
36
Bell, A'Sunay
SR
Gulf
13.31
FHSAA 2A District 7
Apr 12, 2019
+0.0
39
Stedman, Violet
SR
Gulf
13.33
FHSAA 2A District 7
Apr 12, 2019
+0.0
40
Morgan, Devine
JR
Jones
13.34
Saints Invitational 2019
Mar 13, 2019
0.2
41
Moorehead, Trokacia
SR
Eastside
13.36
FHSAA 2A District 5
Apr 12, 2019
+0.0
41
Blue, Kearra
SR
Williston
13.36
2019 Levy County Championships
Apr 2, 2019
-0.1
43
Stinyard, Nylah
SO
Zephyrhills
13.38
Cypress Creek Invitational 2019
Mar 7, 2019
0.6
43
Ireland, Jaydean
JR
Zephyrhills
13.38
FHSAA 2A District 7
Apr 12, 2019
+0.0
43
Bryant, Keyanna
SR
Central (Brooksville)
13.38
Hernando County Meet
Feb 22, 2019
+0.0
46
Marshall, Kaleo
SO
Newberry
13.42
FHSAA 2A District 5
Apr 12, 2019
+0.0
47
Gainey, Destiny
SO
Santa Fe
13.46
FHSAA 2A District 5
Apr 12, 2019
+0.0
47
Ford, Siara
SR
Zephyrhills
13.46
Cypress Creek QUAD #2 2019
Feb 19, 2019
1.2
47
Maxwell, Kiana
FR
Dunnellon
13.46
FHSAA 2A District 6
Apr 12, 2019
+0.0
50
Anderson, Torrin
FR
Newberry
13.47
Santa Fe Raider Invitational
Mar 2, 2019
+0.0
200 Meters (Men)
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
Wind
1
Sessions, Jaylan
SR
Palatka
21.59
FSU Relays (High School)
Mar 22, 2019
0.9
2
Williams, Trayvon
SR
Palatka
21.68
Bob Hayes Invitational
Mar 16, 2019
0.8
3
Barber, Jarvis
SR
North Marion
21.93
FHSAA 2A District 6
Apr 12, 2019
+0.0
4
Francis, Jyrhen
SR
Anclote
22.03
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
-1.4
5
Blake, Caleb
SR
Bishop Moore
22.10
Larry Kelly Invitational 2019
Mar 1, 2019
0.4
6
Baptiste, Weston
SO
Montverde Academy
22.19
Lake Sumter County Championships
Apr 2, 2019
+0.0
7
Odum, Malcolm
FR
Union County
22.35
FHSAA 2A District 5
Apr 12, 2019
+0.0
8
Mitchell, Quinyon
SR
Williston
22.39
FHSAA 2A District 5
Apr 12, 2019
+0.0
9
Campbell, Maximus
JR
Atlantic (PO)
22.41
The Buffalo Invitational
Mar 30, 2019
+0.0
10
Vaughn, Jeremiah
SR
Bradford
22.56
FHSAA 2A District 5
Apr 12, 2019
+0.0
11
Watkins, Leon
JR
Santa Fe
22.81
FHSAA 2A District 5
Apr 12, 2019
+0.0
12
Clark, Brent
JR
Eastside
22.82
FHSAA 2A District 5
Apr 12, 2019
+0.0
13
Brown, Dalton
SR
Tavares
22.84
Mount Dora Quad Meet 2
Mar 4, 2019
+0.0
14
NEVINS, LAQUAVIAN
SR
North Marion
22.91
Sanford Seminole Open at the NTC
Feb 16, 2019
1.5
15
Davis, Nathaniel
FR
Atlantic (PO)
23.00
Volusia-Flagler Fr/So Meet
Apr 3, 2019
+0.0
16
Zhou, Francisco
SR
Lake Highland Prep
23.05
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
1.5
17
Walton, Aaron
JR
Atlantic (PO)
23.11
FHSAA 2A District 6
Apr 12, 2019
+0.0
18
Bonds, Cameron
JR
Umatilla
23.12
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
-1.2
19
Harris, David
SO
Mount Dora
23.20
Saints Invitational 2019
Mar 13, 2019
0.1
20
Cola, Ja'Von
FR
Santa Fe
23.24
FHSAA 2A District 5
Apr 12, 2019
+0.0
21
Manuel, Timothy
SR
Eustis
23.26
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
-1.4
22
Distan, Jaylon
SR
Union County
23.29
FHSAA 2A District 5
Apr 12, 2019
+0.0
23
Scozzafava, Collin
JR
Citrus
23.32
FHSAA 2A District 6
Apr 12, 2019
+0.0
23
Wilson, Javarrius
JR
Zephyrhills
23.32
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
-2.4
25
Griffin, Jalan
FR
Eustis
23.33
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
-0.5
26
Sheppard, Jaquan
SR
Zephyrhills
23.35
Cypress Creek QUAD #2 2019
Feb 19, 2019
0.1
26
Morgan, Kinyatah
SO
Nature Coast
23.35
Hernando County Meet
Feb 22, 2019
+0.0
28
Ballard, Richard
SO
Atlantic (PO)
23.36
Volusia-Flagler Fr/So Meet
Apr 3, 2019
+0.0
29
Green, Isaiah
JR
Mount Dora
23.37
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
1.5
30
Russell, Keshawn
SR
Palatka
23.39
FHSAA 2A District 5
Apr 12, 2019
+0.0
31
Hollis, Tinnibu
SO
Crystal River
23.52
Hernando Kiwanis Track and Field Invitational
Mar 14, 2019
+0.0
31
Smith, Erric
SO
Bradford
23.52
Bob Hayes Invitational
Mar 16, 2019
0.8
33
Young, Trevor
JR
Atlantic (PO)
23.55
5-Star Conference Championship
Mar 9, 2019
1.7
33
Miller, Samuel
SO
Lake Highland Prep
23.55
Saints Invitational 2019
Mar 13, 2019
0.1
33
Edwards, Isaac
SO
Nature Coast
23.55
Hernando Kiwanis Track and Field Invitational
Mar 14, 2019
+0.0
36
Morrison, Marc
SO
Bishop Moore
23.56
Highlander Classic 2019
Mar 15, 2019
-0.6
37
Goldwire, Ron'Darius
SO
Santa Fe
23.57
Bob Hayes Invitational
Mar 16, 2019
1.9
38
Miller, Soloman
FR
Lake Highland Prep
23.60
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
1.5
39
Heflin, John
SR
Trinity Catholic
23.63
The Buffalo Invitational
Mar 30, 2019
+0.0
40
MASSEY, BRANDON
JR
North Marion
23.64
Villages Home Meet #2
Mar 13, 2019
-0.8
41
Cohens, Camren
FR
Newberry
23.70
Raiders Fr/So Invitational
Mar 13, 2019
0.2
41
Ward, Jonathan
SR
Trinity Prep
23.70
Bolles Bulldog Classic
Mar 1, 2019
0.1
43
Shearman, Benjamin
JR
Bishop Moore
23.71
Larry Kelly Invitational 2019
Mar 1, 2019
0.8
44
Caballero, Emanuel
JR
Dunnellon
23.73
FHSAA 2A District 6
Apr 12, 2019
+0.0
45
Gomez, Leonardo
SO
Dunnellon
23.78
21st Annual Crystal River Pirate Invitational
Mar 9, 2019
+0.0
45
Schippers, Shane
FR
Citrus
23.78
44th Annual Eagle Invitational
Mar 2, 2019
+0.0
47
Wilson, Jayvon
SR
Fivay
23.79
Hernando Kiwanis Track and Field Invitational
Mar 14, 2019
+0.0
48
Moffitt, Trevor
SO
South Sumter
23.80
FHSAA 2A District 6
Apr 12, 2019
+0.0
48
Serrano, Alejandro
JR
Villages
23.80
Lake Sumter County Championships
Apr 2, 2019
+0.0
50
Robinson, Jeffrey
JR
Atlantic (PO)
23.81
Royal Invitational 2019
Mar 16, 2019
+0.0
200 Meters (Women)
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
Wind
1
Townsend, Janiyah
JR
Jones
24.21
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
2.2
2
Burton, Jenyia
SO
Jones
24.41
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
2.2
3
Harvey, Kilani
SR
Jones
25.13
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
-1.0
4
Henderson, Ke'Aria
SO
North Marion
25.15
The Buffalo Invitational
Mar 30, 2019
+0.0
5
Buie, Alaijah
JR
Tavares
25.19
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
-0.7
6
Brown, Ranecia
SO
Jones
25.36
Saints Invitational 2019
Mar 13, 2019
0.1
7
White, Azaria
SO
Jones
25.44
Metro West Championship 2019
Apr 6, 2019
1.1
8
Harris, Meghan
SO
Bradford
25.99
FHSAA 2A District 5
Apr 12, 2019
+0.0
9
Hollie, Jaela
SR
Jones
26.09
Saints Invitational 2019
Mar 13, 2019
0.1
10
Joseph, Shakeria
FR
Atlantic (PO)
26.28
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
-1.0
11
Valentines, Cartashous
SO
Palatka
26.48
Bear Classic
Mar 1, 2019
+0.0
12
Richmond, Sarah
JR
Trinity Catholic
26.60
Villages Home Meet #2
Mar 13, 2019
-0.9
13
Waring, Amariay
FR
Anclote
26.65
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
-1.0
14
Bowers, Sania
SO
Central (Brooksville)
26.67
Cypress Creek Invitational 2019
Mar 7, 2019
0.2
15
Jones, Kahdia
SO
Atlantic (PO)
26.68
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
-1.4
16
Haywood, Hya
SR
Montverde Academy
26.74
44th Annual Eagle Invitational
Mar 2, 2019
+0.0
17
Turner, Faith
SR
Eastside
26.84
FHSAA 2A District 5
Apr 12, 2019
+0.0
18
Weissman, Kennedy
FR
Nature Coast
26.88
Hernando Kiwanis Track and Field Invitational
Mar 14, 2019
+0.0
19
Strappier, Ahleeyah
JR
Newberry
27.14
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
-1.4
19
Stedman, Violet
SR
Gulf
27.14
FHSAA 2A District 7
Apr 12, 2019
+0.0
21
Feilds, Madison
SR
Nature Coast
27.16
Hernando Citrus Classic
Apr 3, 2019
+0.0
22
Lawrence, Jasmyn
SO
Eustis
27.21
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
+0.0
23
Dumas, Erin
JR
Montverde Academy
27.24
44th Annual Eagle Invitational
Mar 2, 2019
+0.0
24
McGuire, Madison
JR
Trinity Prep
27.27
Saints Invitational 2019
Mar 13, 2019
0.2
25
Ireland, Jaydean
JR
Zephyrhills
27.33
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
-1.4
25
Burrell, Brie
SR
North Marion
27.33
Villages Home Meet #2
Mar 13, 2019
-0.9
27
Hebrock, Hayley
SO
South Sumter
27.51
South Sumter Raider Open
Feb 28, 2019
+0.0
28
Valdez, Kijionea
FR
Eastside
27.55
FHSAA 2A District 5
Apr 12, 2019
+0.0
29
Godbolt, Sierra
FR
Lake Highland Prep
27.59
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
1.1
30
Llanes, Maya
FR
Zephyrhills
27.60
Sunshine Athletic Conference East 2019
Apr 3, 2019
-0.4
30
Maxwell, Kiana
FR
Dunnellon
27.60
FHSAA 2A District 6
Apr 12, 2019
+0.0
32
Fitzgerald, Allison
SR
Montverde Academy
27.61
Saints Invitational 2019
Mar 13, 2019
0.2
33
Gomez, Olga
SO
Dunnellon
27.64
21st Annual Crystal River Pirate Invitational
Mar 9, 2019
+0.0
34
Lee, Niya
SR
Santa Fe
27.67
Santa Fe Raider Invitational
Mar 2, 2019
+0.0
35
Dorcely, Sagie-May
FR
Bishop Moore
27.71
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
-0.7
36
Villanueva Garcia, Cristina
SR
Bishop Moore
27.72
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
2.3
37
Anderson, Keondre
8
Williston
27.75
FHSAA 2A District 5
Apr 12, 2019
+0.0
38
Kahn, Samantha
JR
Lake Highland Prep
27.76
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
+0.0
38
Brown, Paris
FR
Eastside
27.76
FHSAA 2A District 5
Apr 12, 2019
+0.0
40
Ford, Siara
SR
Zephyrhills
27.81
Cypress Creek QUAD #2 2019
Feb 19, 2019
+0.0
41
Jackson, Kennedy
SO
Bishop Moore
27.82
Astronaut Invitational 2019
Mar 29, 2019
+0.0
41
Marques, Amanda
SO
Trinity Catholic
27.82
Santa Fe Raider Invitational
Mar 2, 2019
+0.0
43
Fontano, Abigail
SR
Nature Coast
27.83
Hernando Kiwanis Track and Field Invitational
Mar 14, 2019
+0.0
44
Frederick, Madysin
SO
Citrus
28.01
Lecanto High School Early Bird Invitational
Feb 12, 2019
+0.0
44
Douglas, Siona
SR
Palatka
28.01
Sanford Seminole Open at the NTC
Feb 16, 2019
2.2
46
Stinyard, Nylah
SO
Zephyrhills
28.06
Cypress Creek Invitational 2019
Mar 7, 2019
+0.0
47
Hammond, Andrenique
SR
Zephyrhills
28.09
Cypress Creek QUAD #1 2019
Feb 12, 2019
3.3
48
Jones, Samiyah
FR
Fivay
28.12
Hernando Kiwanis Track and Field Invitational
Mar 14, 2019
+0.0
49
Galeano, Daniella
SO
Bishop Moore
28.13
Astronaut developmental meet #2
Mar 8, 2019
+0.0
50
Sorensen, Payton
SO
Lake Highland Prep
28.14
Saints Invitational 2019
Mar 13, 2019
0.2
400 Meters (Men)
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
1
Williams, Trayvon
SR
Palatka
48.18
St Johns County River Conference Championships 2019
Apr 3, 2019
2
Baptiste, Weston
SO
Montverde Academy
48.71
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
3
Brown, Dalton
SR
Tavares
49.27
Brian Jaeger Elite Classic 2019
Mar 9, 2019
4
Campbell, Maximus
JR
Atlantic (PO)
49.54
The Buffalo Invitational
Mar 30, 2019
5
NEVINS, LAQUAVIAN
SR
North Marion
50.26
Sanford Seminole Open at the NTC
Feb 16, 2019
6
Reid, Deron
JR
Santa Fe
50.52
Alachua County Championships
Mar 19, 2019
7
Mcintosh, Kyle
SO
Nature Coast
50.63
Hernando Kiwanis Track and Field Invitational
Mar 14, 2019
8
Schippers, Shane
FR
Citrus
50.86
Hernando Kiwanis Track and Field Invitational
Mar 14, 2019
9
Barber, Jarvis
SR
North Marion
51.39
Villages Home Meet #2
Mar 13, 2019
9
Odum, Martin
FR
Union County
51.39
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
11
Perkins, Shawn
JR
Williston
51.58
FHSAA 2A District 5
Apr 12, 2019
12
Robinson, Jeffrey
JR
Atlantic (PO)
51.86
Spruce Creek Developmental Meet 2 Feb 27 2019
Feb 27, 2019
13
Ward, Jonathan
SR
Trinity Prep
51.96
Bolles Bulldog Classic
Mar 1, 2019
14
Wilson, Trevor
JR
South Sumter
52.12
Villages Home Meet #2
Mar 13, 2019
15
Manuel, Timothy
SR
Eustis
52.15
Lake Sumter County Championships
Apr 2, 2019
15
Morrow, Jackson
SO
Lake Highland Prep
52.15
Highlander Classic 2019
Mar 15, 2019
17
Fabela, Justin
SO
Hernando
52.33
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
18
Zhou, Francisco
SR
Lake Highland Prep
52.52
Saints Invitational 2019
Mar 13, 2019
19
Bonds, Cameron
JR
Umatilla
52.59
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
20
Preusser, Andrew
SR
Bishop Moore
52.69
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
21
Alvarez, Roberto
SR
Mount Dora
52.74
Saints Invitational 2019
Mar 13, 2019
22
Galvan-Santos, Carlos
SR
Bishop Moore
52.83
Highlander Classic 2019
Mar 15, 2019
23
Hart, Andra
SR
South Sumter
52.89
Lake Sumter County Championships
Apr 2, 2019
24
Robinson, Jeffrey
JR
Atlantic (PO)
53.15
East Coast Classic
Feb 22, 2019
25
Wilson, Warren
FR
Newberry
53.21
Alachua County Championships
Mar 19, 2019
26
Miller, Samuel
SO
Lake Highland Prep
53.27
Carl Friedland Memorial 2019
Feb 15, 2019
27
Baker, Tyler
SR
Atlantic (PO)
53.40
Spruce Creek Developmental Meet 2 Feb 27 2019
Feb 27, 2019
28
Smith, Davion
SO
South Sumter
53.41
Lake Sumter County Championships
Apr 2, 2019
29
Myers, Noah
JR
Tavares
53.44
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
30
Primes, Deshawn
SR
Jones
53.52
Royal Open 2019
Feb 22, 2019
31
Boykin, Queondric
SO
Santa Fe
53.56
Alachua County Championships
Mar 19, 2019
31
Cornelius, Clayton
SO
Zephyrhills
53.56
Sunshine Athletic Conference East 2019
Apr 3, 2019
33
Eliacin, Allen
SO
Gulf
53.70
Sunshine Athletic Conference West
Apr 3, 2019
34
Cortez, Gabe
SR
Atlantic (PO)
53.76
5-Star Conference Championship
Mar 9, 2019
35
Payne, Jerry
JR
Keystone Heights
53.84
Don Hall Invitational
Mar 29, 2019
36
Howell, Luke
SR
Jones
53.94
Bob Mosher Wildcat Open 2019
Feb 18, 2019
37
Rutledge, Torieon
FR
North Marion
54.04
FHSAA 2A District 6
Apr 12, 2019
38
Comesanna, Manny
SR
Fort White
54.13
Oak Hall Mini-Meet 1A/2A Schools
Mar 27, 2019
39
Gordo, Xavier
SR
Eustis
54.37
Lake Sumter County Championships
Apr 2, 2019
40
Cooper, Jalen
JR
Anclote
54.39
FHSAA 2A District 7
Apr 12, 2019
41
Shaw, Michyl
JR
Nature Coast
54.47
Hernando Kiwanis Track and Field Invitational
Mar 14, 2019
42
Spafford, Jacob
SO
Lake Highland Prep
54.48
Highlander Classic 2019
Mar 15, 2019
43
Russell, Keshawn
SR
Palatka
54.51
St Johns County River Conference Championships 2019
Apr 3, 2019
44
Johnson, Michael
SR
Eastside
54.77
Alachua County Championships
Mar 19, 2019
45
Bell, Jeron
FR
Nature Coast
54.79
Hernando Citrus Classic
Apr 3, 2019
46
Newman, Hayden
FR
Palatka
54.83
FHSAA 2A District 5
Apr 12, 2019
47
Solby, Reece
SO
Bishop Moore
55.04
Highlander Invitational 2019
Feb 22, 2019
48
Machinski, Tate
JR
Montverde Academy
55.05
Lake Sumter County Championships
Apr 2, 2019
49
Jafet, Christopher
SR
Bishop Moore
55.09
Highlander Classic 2019
Mar 15, 2019
50
Watts, Robert
SR
Trinity Prep
55.15
Astronaut developmental meet #2
Mar 8, 2019
400 Meters (Women)
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
1
Burton, Jenyia
SO
Jones
55.88
Metro West Championship 2019
Apr 6, 2019
2
Buie, Alaijah
JR
Tavares
58.75
Lake Sumter County Championships
Apr 2, 2019
3
Burrell, Brie
SR
North Marion
58.83
FHSAA 2A District 6
Apr 12, 2019
4
Henderson, Ke'Aria
SO
North Marion
58.99
Oak Hall Mini-Meet 1A/2A Schools
Mar 27, 2019
5
Richmond, Sarah
JR
Trinity Catholic
59.44
FHSAA 2A District 6
Apr 12, 2019
6
Harris, Meghan
SO
Bradford
59.60
FHSAA 2A District 5
Apr 12, 2019
7
Schwab, Savannah
SR
Tavares
59.77
Lake Sumter County Championships
Apr 2, 2019
8
Dujon, Hiliy
JR
Jones
1:00.42
Metro West Championship 2019
Apr 6, 2019
9
Phillips, Kheli
SO
Lake Highland Prep
1:00.68
Highlander Classic 2019
Mar 15, 2019
10
Brown, Ranecia
SO
Jones
1:00.74
Carl Friedland Memorial 2019
Feb 15, 2019
11
Miller, Hannah
SR
Trinity Prep
1:01.05
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
12
Stedman, Violet
SR
Gulf
1:01.63
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
13
Weathers, Anna Grace
JR
North Marion
1:01.92
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
14
Brown, Paris
FR
Eastside
1:01.93
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
15
Hammond, Andrenique
SR
Zephyrhills
1:02.03
Cypress Creek QUAD #2 2019
Feb 19, 2019
16
Jackson, Kennedy
SO
Bishop Moore
1:02.17
Larry Kelly Invitational 2019
Mar 1, 2019
16
Townsend, Janiyah
JR
Jones
1:02.17
Bob Mosher Wildcat Open 2019
Feb 18, 2019
18
Moore, Skylar
FR
Trinity Catholic
1:02.64
FHSAA 2A District 6
Apr 12, 2019
19
Pisello, Alaina
SO
Trinity Prep
1:02.76
Astronaut developmental meet #2
Mar 8, 2019
20
Gaynor, Tahira
SR
Jones
1:03.16
Saints Invitational 2019
Mar 13, 2019
21
Fells, Diovinne
JR
Palatka
1:03.20
Bob Hayes Invitational
Mar 16, 2019
22
Gilbert, Lee-Ann
SO
Eustis
1:03.37
Lake Sumter County Championships
Apr 2, 2019
23
Fontano, Abigail
SR
Nature Coast
1:03.42
Cypress Creek Invitational 2019
Mar 7, 2019
24
Jones, Kahdia
SO
Atlantic (PO)
1:03.70
FHSAA 2A District 6
Apr 12, 2019
25
Hodges, Cheyenne
SR
Fort White
1:03.74
Oak Hall Mini-Meet 1A/2A Schools
Mar 27, 2019
26
Ervin, Nicole
SR
Citrus
1:03.90
Hernando Citrus Classic
Apr 3, 2019
27
Woggon, Sophia
FR
Citrus
1:04.09
Hernando Citrus Classic
Apr 3, 2019
28
Moore, Ida Rose
SO
Gulf
1:04.25
FHSAA 2A District 7
Apr 12, 2019
29
Woods, Iyanna
SO
Palatka
1:04.26
Pedro Menendez Falcon Friday
Mar 8, 2019
30
Waring, Amariay
FR
Anclote
1:04.46
FHSAA 2A District 7
Apr 12, 2019
31
Hill, Samarah
SR
Trinity Prep
1:04.66
Boone Invitational 2019
Mar 30, 2019
32
Meers, Nicole
SR
Montverde Academy
1:04.80
Saints Invitational 2019
Mar 13, 2019
33
Harris, Essence
SR
Jones
1:04.83
Royal Invitational 2019
Mar 16, 2019
34
Reinhardt, Lane
SO
Atlantic (PO)
1:04.86
FHSAA 2A District 6
Apr 12, 2019
35
Harvey, Kilani
SR
Jones
1:04.87
Royal Open 2019
Feb 22, 2019
36
Newsome, Grace
SO
Bishop Moore
1:04.92
Highlander Classic 2019
Mar 15, 2019
37
Tomlinson, Taylor
SO
Bishop Moore
1:05.10
Astronaut developmental meet #2
Mar 8, 2019
38
Price, Taylor
SO
Bishop Moore
1:05.11
Astronaut developmental meet #2
Mar 8, 2019
39
Joseph, Shakeria
FR
Atlantic (PO)
1:05.20
Volusia-Flagler Fr/So Meet
Apr 3, 2019
40
Williams, Kiyana
SO
Santa Fe
1:05.25
Oak Hall Mini-Meet 1A/2A Schools
Mar 27, 2019
41
Vera, Desiree
JR
South Sumter
1:05.32
FHSAA 2A District 6
Apr 12, 2019
42
Hollie, Jaela
SR
Jones
1:05.42
Bob Mosher Wildcat Open 2019
Feb 18, 2019
43
Gilmore, Allyson
SO
North Marion
1:05.54
Sanford Seminole Open at the NTC
Feb 16, 2019
44
Mayoral, Gabriela
FR
Lake Highland Prep
1:05.93
Highlander Classic 2019
Mar 15, 2019
45
Trejo, Briana
SO
Tavares
1:05.96
Highlander Classic 2019
Mar 15, 2019
46
Grant, Tynecia
SO
Nature Coast
1:06.01
Hernando Citrus Classic
Apr 3, 2019
47
Busbee, Kate
SO
Bishop Moore
1:06.13
Highlander Classic 2019
Mar 15, 2019
48
Wilson, Cassidy
SR
Santa Fe
1:06.46
Santa Fe Raider Invitational
Mar 2, 2019
48
Bohm, Amanda
SR
Fivay
1:06.46
Springstead Invitational
Feb 15, 2019
50
Ireland, Jaydean
JR
Zephyrhills
1:06.56
Sunshine Athletic Conference East 2019
Apr 3, 2019
800 Meters (Men)
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
1
Brown, Dalton
SR
Tavares
1:54.01
Florida Relays
Mar 28, 2019
2
Guy, Alex
SR
Keystone Heights
1:57.14
Bob Hayes Invitational
Mar 16, 2019
3
Jacobs, Isaac
SR
Lake Highland Prep
1:58.75
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
4
Baker, Tyler
SR
Atlantic (PO)
2:01.04
Royal Invitational 2019
Mar 16, 2019
5
Grimaud , Armani
JR
Montverde Academy
2:01.53
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
6
Picerno, Dylan
SR
Gulf
2:02.22
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
7
Thompson, Steven
JR
Crystal River
2:02.31
Citrus High Doug Patton Memorial T&F Championships
Mar 19, 2019
8
NEVINS, LAQUAVIAN
SR
North Marion
2:02.70
MCIAC Championship
Apr 4, 2019
9
Canada, Corien
JR
Central (Brooksville)
2:02.83
Hernando Citrus Classic
Apr 3, 2019
10
Walton, Joshua
JR
Lake Highland Prep
2:03.36
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
11
Romero, Gabriel
SR
Crystal River
2:04.13
Raider Invitational at South Sumter High School
Mar 22, 2019
12
Phillips, Jai
JR
Lake Highland Prep
2:04.37
Saints Invitational 2019
Mar 13, 2019
13
Metcalf, Luke
SR
Bishop Moore
2:04.80
Highlander Classic 2019
Mar 15, 2019
14
Hart, Andra
SR
South Sumter
2:04.88
FHSAA 2A District 6
Apr 12, 2019
15
Myers, Noah
JR
Tavares
2:04.94
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
16
Lucarelli-van buskir, Dakotah
FR
Bishop Moore
2:05.81
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
17
Kenoyer, Ty
JR
Lake Highland Prep
2:06.24
Brian Jaeger Elite Classic 2019
Mar 9, 2019
18
Primes, Deshawn
SR
Jones
2:06.33
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
19
Hensley, Jacob
SR
Citrus
2:06.38
21st Annual Crystal River Pirate Invitational
Mar 9, 2019
20
Manning, David
JR
Trinity Prep
2:06.41
Highlander Invitational 2019
Feb 22, 2019
21
Disabb, Samuel
JR
Eastside
2:06.43
FHSAA 2A District 5
Apr 12, 2019
22
Wilson, Warren
FR
Newberry
2:06.45
FHSAA 2A District 5
Apr 12, 2019
23
Fuentes-Diaz, Fernando
JR
Mount Dora
2:07.25
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
24
Goodyear, Corbin
SR
Bishop Moore
2:07.29
Larry Kelly Invitational 2019
Mar 1, 2019
25
Molnar, Shawn
JR
Fivay
2:07.39
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
26
Howell, Luke
SR
Jones
2:07.50
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
27
Kelly, Cade
SR
Santa Fe
2:07.58
Alachua County Championships
Mar 19, 2019
28
Drennan, Miles
FR
Tavares
2:07.68
Lake Sumter County Championships
Apr 2, 2019
29
Hilton, Bokai
SO
Nature Coast
2:07.76
Hernando Kiwanis Track and Field Invitational
Mar 14, 2019
30
Wilhelm, Christopher
SR
Trinity Prep
2:08.02
Astronaut developmental meet #2
Mar 8, 2019
31
Colver, Caden
SR
Tarpon Springs
2:08.63
57th Annual Ed Wells Jr.-Kiwanis Invitational
Mar 9, 2019
32
Caldwell, Kevante
JR
Atlantic (PO)
2:08.73
5-Star Conference Championship
Mar 9, 2019
33
Stalcup, Ross
SR
Hernando
2:08.75
Hernando County Meet
Feb 22, 2019
34
Grosz, Aiden
FR
Eastside
2:08.76
FHSAA 2A District 5
Apr 12, 2019
35
Reed, Samuel
SO
South Sumter
2:09.89
FHSAA 2A District 6
Apr 12, 2019
36
Adams, Seth
SO
Villages
2:09.97
Villages Home Meet #2
Mar 13, 2019
37
Nailos, Heath
JR
Montverde Academy
2:10.34
Lake Sumter County Championships
Apr 2, 2019
38
Preusser, Andrew
SR
Bishop Moore
2:10.51
Carl Friedland Memorial 2019
Feb 15, 2019
39
Fisher, Bryan
SR
Citrus
2:10.64
Hernando Kiwanis Track and Field Invitational
Mar 14, 2019
40
Sow, Emile
JR
Eastside
2:10.72
Santa Fe Raider Invitational
Mar 2, 2019
41
Utz, Edward
SR
Bishop Moore
2:10.74
Astronaut Invitational 2019
Mar 29, 2019
42
Wilson, Wesley
SR
Hernando
2:11.17
Fivay Invite
Mar 1, 2019
43
Kelly, Justin
SR
Santa Fe
2:11.22
Oak Hall Mini-Meet 1A/2A Schools
Mar 27, 2019
44
Rooplal, Darnell
SO
Atlantic (PO)
2:11.43
Spruce Creek Developmental Meet 2 Feb 27 2019
Feb 27, 2019
45
Hoppe, Joseph
JR
Zephyrhills
2:11.51
Sunshine Athletic Conference East 2019
Apr 3, 2019
46
Lahman, Chris
SR
Weeki Wachee
2:11.53
Fivay Invite
Mar 1, 2019
47
Lisman, Marcus
SO
Bishop Moore
2:11.56
Larry Kelly Invitational 2019
Mar 1, 2019
48
Payne, Jerry
JR
Keystone Heights
2:11.63
Clay County Championships
Feb 28, 2019
49
Da Vitoria Lobo, Prescott
SR
Trinity Prep
2:11.87
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
50
Adlrich, Adam
SR
Atlantic (PO)
2:11.93
Spruce Creek Developmental Meet 2 Feb 27 2019
Feb 27, 2019
800 Meters (Women)
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
1
Schwab, Savannah
SR
Tavares
2:18.30
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
2
Clark , Rebecca
SR
Villages
2:20.29
Windermere Meet of Champions 2019
Feb 23, 2019
3
Phillips, Kheli
SO
Lake Highland Prep
2:20.46
Florida Relays
Mar 28, 2019
4
Pisello, Alaina
SO
Trinity Prep
2:22.21
Bolles Bulldog Classic
Mar 1, 2019
5
Burrell, Brie
SR
North Marion
2:23.56
Santa Fe Raider Invitational
Mar 2, 2019
6
Daley, Ella Kate
SO
Villages
2:24.01
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
7
Cardwell, Kendyl
SO
Montverde Academy
2:24.84
Saints Invitational 2019
Mar 13, 2019
8
Hiers, Brianna
SO
Montverde Academy
2:25.32
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
9
Cisneros, Alexandra
SR
Lake Highland Prep
2:25.91
Florida Relays
Mar 28, 2019
10
Albright, Lucy
JR
Trinity Prep
2:26.85
Highlander Invitational 2019
Feb 22, 2019
11
McAnally, Audrey
JR
Trinity Prep
2:27.46
Astronaut developmental meet #2
Mar 8, 2019
12
Turbyfill, Taitem
SO
Trinity Prep
2:27.74
Brian Jaeger Elite Classic 2019
Mar 9, 2019
13
Hodges, Cheyenne
SR
Fort White
2:28.39
Chiles Capital City Classic
Apr 6, 2019
14
Driscoll, Elizabeth
FR
Trinity Prep
2:28.50
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
15
Ervin, Nicole
SR
Citrus
2:28.92
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
16
Meers, Nicole
SR
Montverde Academy
2:29.54
Lake Sumter County Championships
Apr 2, 2019
17
Bohm, Amanda
SR
Fivay
2:29.82
Hernando Kiwanis Track and Field Invitational
Mar 14, 2019
18
Small, Juliet
SR
Lake Highland Prep
2:31.80
Highlander Classic 2019
Mar 15, 2019
19
Poe, Madison
FR
Zephyrhills
2:31.99
Cypress Creek Invitational 2019
Mar 7, 2019
20
White, Karah
8
Montverde Academy
2:32.04
UNF Pre-State High School Meet
Mar 23, 2019
21
Jaimes, Elizabeth
FR
South Sumter
2:33.17
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
22
Foley, Catlin
FR
Mount Dora
2:33.76
Saints Invitational 2019
Mar 13, 2019
23
Montalvo, Adriana
JR
Tavares
2:33.81
Lake Sumter County Championships
Apr 2, 2019
24
Blumenfeld, Sofia
JR
Trinity Prep
2:34.51
Saints Invitational 2019
Mar 13, 2019
25
Barbaza , Zarrah
FR
Montverde Academy
2:34.79
Brian Jaeger Elite Classic 2019
Mar 9, 2019
26
Mulligan, Mackenzie
FR
Tavares
2:34.82
Brian Jaeger Elite Classic 2019
Mar 9, 2019
27
Lorey, Emma
JR
Bishop Moore
2:35.22
Astronaut Invitational 2019
Mar 29, 2019
28
Williams, Camryn
SO
Keystone Heights
2:35.50
Ron Riddle Classic Track and Field Meet
Mar 8, 2019
29
Weathers, Anna Grace
JR
North Marion
2:35.74
Oak Hall Mini-Meet 1A/2A Schools
Mar 27, 2019
30
Nesmith, Natalie
8
Montverde Academy
2:36.08
Lake Sumter County Championships
Apr 2, 2019
31
Gilmore, Allyson
SO
North Marion
2:36.61
Villages Home Meet #2
Mar 13, 2019
32
Burton, Jenyia
SO
Jones
2:36.63
Trinity Prep Invitational 2019
Feb 13, 2019
33
Tomlinson, Taylor
SO
Bishop Moore
2:36.90
Highlander Classic 2019
Mar 15, 2019
34
Moler, Taylor
FR
Bishop Moore
2:36.93
Highlander Invitational 2019
Feb 22, 2019
35
Price, Taylor
SO
Bishop Moore
2:37.11
Astronaut Invitational 2019
Mar 29, 2019
36
Piesko, Lauretta
SO
Bishop Moore
2:38.49
Astronaut Invitational 2019
Mar 29, 2019
37
Wilhelm, Emily
SO
Trinity Prep
2:38.70
Astronaut developmental meet #2
Mar 8, 2019
38
Sperry, Ryleigh
FR
Montverde Academy
2:39.34
Brian Jaeger Elite Classic 2019
Mar 9, 2019
39
Jackson, Heaven-Leigh
JR
Hernando
2:39.37
Cypress Creek Invitational 2019
Mar 7, 2019
40
Dipalma, Aliyah
SR
Nature Coast
2:39.89
Hernando Kiwanis Track and Field Invitational
Mar 14, 2019
41
Arrington, Jasenia
SO
Weeki Wachee
2:40.45
Hernando Citrus Classic
Apr 3, 2019
42
Willoughby, Karilynn
FR
Crystal River
2:40.65
Citrus High Doug Patton Memorial T&F Championships
Mar 19, 2019
43
Caldi, Hannah
JR
Nature Coast
2:41.06
Hernando Citrus Classic
Apr 3, 2019
44
Mascarenhas, Anya
JR
Lake Highland Prep
2:41.69
Saints Invitational 2019
Mar 13, 2019
45
Brauman , Jayci
FR
Montverde Academy
2:41.75
44th Annual Eagle Invitational
Mar 2, 2019
46
Maddox, Taylor
SO
Bishop Moore
2:41.77
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
47
Clary, Emma
8
Fort White
2:42.32
FHSAA 2A District 5
Apr 12, 2019
48
Gibson, Kendall
FR
Citrus
2:43.05
FHSAA 2A District 6
Apr 12, 2019
49
Gilmore, Breann
SO
Santa Fe
2:43.35
Alachua County Championships
Mar 19, 2019
50
Koon, Taylor
FR
Citrus
2:43.73
Raider Invitational at South Sumter High School
Mar 22, 2019
1600 Meters (Men)
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
1
Jacobs, Isaac
SR
Lake Highland Prep
4:21.12
Florida Relays
Mar 28, 2019
2
Guy, Alex
SR
Keystone Heights
4:23.53
Florida Relays
Mar 28, 2019
3
Hensley, Jacob
SR
Citrus
4:29.71
Citrus High Doug Patton Memorial T&F Championships
Mar 19, 2019
4
Canada, Corien
JR
Central (Brooksville)
4:31.39
Hernando Kiwanis Track and Field Invitational
Mar 14, 2019
5
Phillips, Jai
JR
Lake Highland Prep
4:34.23
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
6
Stalcup, Ross
SR
Hernando
4:34.32
Cypress Creek Invitational 2019
Mar 7, 2019
7
Manning, David
JR
Trinity Prep
4:34.87
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
8
Wilhelm, Christopher
SR
Trinity Prep
4:35.96
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
9
Jessup, John
SR
Gulf
4:41.04
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
10
Rooplal, Darnell
SO
Atlantic (PO)
4:41.18
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
11
Metcalf, Luke
SR
Bishop Moore
4:41.83
Larry Kelly Invitational 2019
Mar 1, 2019
12
Sow, Emile
JR
Eastside
4:42.71
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
13
Lisman, Marcus
SO
Bishop Moore
4:46.75
Larry Kelly Invitational 2019
Mar 1, 2019
14
Fisher, Bryan
SR
Citrus
4:47.63
Hernando Citrus Classic
Apr 3, 2019
15
Lofing, Blake
JR
Santa Fe
4:48.00
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
16
Colver, Caden
SR
Tarpon Springs
4:48.89
57th Annual Ed Wells Jr.-Kiwanis Invitational
Mar 9, 2019
17
Carbone, John
FR
Central (Brooksville)
4:49.49
FHSAA 2A District 7
Apr 12, 2019
18
Thompson, Cody
JR
Crystal River
4:50.31
Hernando Citrus Classic
Apr 3, 2019
19
Hoppe, Joseph
JR
Zephyrhills
4:52.13
FHSAA 2A District 7
Apr 12, 2019
20
Kenoyer, Ty
JR
Lake Highland Prep
4:52.14
Larry Kelly Invitational 2019
Mar 1, 2019
21
Molnar, Shawn
JR
Fivay
4:52.19
Cypress Creek Invitational 2019
Mar 7, 2019
22
Utz, Edward
SR
Bishop Moore
4:55.16
Highlander Classic 2019
Mar 15, 2019
23
Aziz, Andrew
JR
Montverde Academy
4:55.24
44th Annual Eagle Invitational
Mar 2, 2019
24
Carpenter, Nick
FR
Trinity Prep
4:55.50
Brian Jaeger Elite Classic 2019
Mar 9, 2019
25
Adams, Seth
SO
Villages
4:55.87
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
26
Carbone, John
FR
Central (Brooksville)
4:55.92
Hernando County Meet
Feb 22, 2019
27
Lucarelli-van buskir, Dakotah
FR
Bishop Moore
4:55.99
Highlander Classic 2019
Mar 15, 2019
28
Montoya, Bryce
JR
Nature Coast
4:56.26
Hernando County Meet
Feb 22, 2019
29
Rahman, Kadin
FR
Nature Coast
4:56.30
FHSAA 2A District 7
Apr 12, 2019
30
Drennan, Ephraim
JR
Tavares
4:57.03
Highlander Classic 2019
Mar 15, 2019
31
Rahman, Adam
FR
Nature Coast
4:57.31
Cypress Creek Invitational 2019
Mar 7, 2019
32
Parks, Nathan
SR
Eastside
4:57.40
FHSAA 2A District 5
Apr 12, 2019
33
Miller, Jack
SO
Trinity Prep
4:57.46
Highlander Invitational 2019
Feb 22, 2019
34
Da Vitoria Lobo, Prescott
SR
Trinity Prep
4:57.66
Highlander Invitational 2019
Feb 22, 2019
35
Adlrich, Adam
SR
Atlantic (PO)
4:57.73
The Buffalo Invitational
Mar 30, 2019
36
Cortez, Gabe
SR
Atlantic (PO)
4:58.20
Spruce Creek Developmental Meet 2 Feb 27 2019
Feb 27, 2019
37
Matthias, Greer
SO
Eastside
4:58.72
Alachua County Championships
Mar 19, 2019
38
Drennan, Miles
FR
Tavares
4:59.07
Raider Invitational at South Sumter High School
Mar 22, 2019
39
Machinski, Tate
JR
Montverde Academy
4:59.32
FSU Relays (High School)
Mar 22, 2019
40
Braun, Dain
FR
Villages
4:59.35
Villages Home Meet #2
Mar 13, 2019
41
Uribe, Nicholas
FR
South Sumter
4:59.89
FHSAA 2A District 6
Apr 12, 2019
42
Rathbun, Matthew
SO
Lake Highland Prep
5:00.33
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
43
Nesmith, Nicolas
FR
Montverde Academy
5:01.44
Lake Sumter County Championships
Apr 2, 2019
44
Rivera, Nicholas
JR
Villages
5:02.01
FHSAA 2A District 6
Apr 12, 2019
45
Disabb, Samuel
JR
Eastside
5:02.86
Bradford Invitational Track Meet
Apr 6, 2019
46
Shaw, Tyler
FR
Keystone Heights
5:03.22
Bradford Invitational Track Meet
Apr 6, 2019
47
Williams, Logan
SR
Keystone Heights
5:03.24
Bradford Invitational Track Meet
Apr 6, 2019
48
Cobbs, Hessten
SR
Dunnellon
5:03.95
MCIAC Championship
Apr 4, 2019
49
Goodyear, Corbin
SR
Bishop Moore
5:04.04
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
50
Canterberry, Cody
FR
North Marion
5:04.24
MCIAC Championship
Apr 4, 2019
1600 Meters (Women)
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
1
Clark , Rebecca
SR
Villages
4:58.15
The Buffalo Invitational
Mar 30, 2019
2
Cardwell, Kendyl
SO
Montverde Academy
5:08.98
Florida Relays
Mar 28, 2019
3
Henne, Lily
FR
Montverde Academy
5:10.20
Highlander Invitational 2019
Feb 22, 2019
4
McAnally, Audrey
JR
Trinity Prep
5:14.92
Florida Relays
Mar 28, 2019
5
Schwab, Savannah
SR
Tavares
5:16.90
Florida Relays
Mar 28, 2019
6
Pisello, Alaina
SO
Trinity Prep
5:17.36
Florida Relays
Mar 28, 2019
7
Turbyfill, Taitem
SO
Trinity Prep
5:17.95
Florida Relays
Mar 28, 2019
8
Lorey, Emma
JR
Bishop Moore
5:18.78
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
9
Albright, Lucy
JR
Trinity Prep
5:20.30
Astronaut developmental meet #2
Mar 8, 2019
10
Sperry, Ryleigh
FR
Montverde Academy
5:24.59
Lake Sumter County Championships
Apr 2, 2019
11
Deronda, Mia
SO
Nature Coast
5:27.31
Cypress Creek Invitational 2019
Mar 7, 2019
12
Hiers, Brianna
SO
Montverde Academy
5:27.60
Lake Sumter County Championships
Apr 2, 2019
13
Shreffler, Chablis
SR
Tavares
5:28.48
Raider Invitational at South Sumter High School
Mar 22, 2019
14
Bohm, Amanda
SR
Fivay
5:29.46
Cypress Creek Invitational 2019
Mar 7, 2019
15
Cisneros, Alexandra
SR
Lake Highland Prep
5:30.50
Larry Kelly Invitational 2019
Mar 1, 2019
16
Williams, Camryn
SO
Keystone Heights
5:31.92
Florida Relays
Mar 28, 2019
17
Marville, Leah
SR
Nature Coast
5:32.71
Fivay Invite
Mar 1, 2019
18
White, Karah
8
Montverde Academy
5:33.06
Lake Sumter County Championships
Apr 2, 2019
19
Brauman , Jayci
FR
Montverde Academy
5:34.00
Lake Sumter County Championships
Apr 2, 2019
20
Scordato, Mackenzie
FR
Citrus
5:37.65
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
21
Wilhelm, Emily
SO
Trinity Prep
5:40.37
Saints Invitational 2019
Mar 13, 2019
22
Blumenfeld, Sofia
JR
Trinity Prep
5:40.62
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
23
Small, Juliet
SR
Lake Highland Prep
5:40.79
Boone Invitational 2019
Mar 30, 2019
24
Daley , Ella Kate
SO
Villages
5:42.20
Lake Sumter County Championships
Apr 2, 2019
25
Phillips, Kheli
SO
Lake Highland Prep
5:43.75
Larry Kelly Invitational 2019
Mar 1, 2019
26
Poe, Madison
FR
Zephyrhills
5:46.41
Cypress Creek Invitational 2019
Mar 7, 2019
27
Moler, Taylor
FR
Bishop Moore
5:47.10
Astronaut developmental meet #2
Mar 8, 2019
28
Driscoll, Elizabeth
FR
Trinity Prep
5:49.69
Astronaut developmental meet #2
Mar 8, 2019
29
Montalvo, Adriana
JR
Tavares
5:49.90
Highlander Classic 2019
Mar 15, 2019
30
Barbaza , Zarrah
FR
Montverde Academy
5:51.75
Saints Invitational 2019
Mar 13, 2019
31
Meers, Nicole
SR
Montverde Academy
5:52.80
Sanford Seminole Open at the NTC
Feb 16, 2019
32
Uruchurta , Fernanda
FR
Montverde Academy
5:53.11
Brian Jaeger Elite Classic 2019
Mar 9, 2019
33
Mulligan, Mackenzie
FR
Tavares
5:53.25
Highlander Classic 2019
Mar 15, 2019
34
Piesko, Lauretta
SO
Bishop Moore
5:53.53
Astronaut developmental meet #2
Mar 8, 2019
35
Nesmith, Natalie
8
Montverde Academy
5:54.04
Brian Jaeger Elite Classic 2019
Mar 9, 2019
36
Morgan, Killian
SO
Fivay
5:54.29
Anclote High School Invitational
Mar 26, 2019
37
Chauncey, Kierra
JR
Interlachen
5:54.49
Mandarin Mustang Last Chance Mini-Meet
Apr 2, 2019
38
Ward, Nicole
SO
Lake Highland Prep
5:56.21
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
39
Jaimes, Elizabeth
FR
South Sumter
6:00.66
Raider Invitational at South Sumter High School
Mar 22, 2019
40
Spiddle, Braylee
SR
Crystal River
6:00.93
FHSAA 2A District 6
Apr 12, 2019
41
Zagorini, Fiona
JR
Mount Dora
6:01.20
Mount Dora Quad Meet 3
Mar 11, 2019
42
Willoughby, Karilynn
FR
Crystal River
6:01.40
FHSAA 2A District 6
Apr 12, 2019
43
Anderson, Ariel
SO
Santa Fe
6:03.88
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
44
Dubon, Quiriat
FR
North Marion
6:05.04
MCIAC Championship
Apr 4, 2019
45
Newhall, Eva
FR
Weeki Wachee
6:05.60
Cypress Creek Invitational 2019
Mar 7, 2019
46
Barnes, Kara
SR
Santa Fe
6:07.88
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
47
Bryant, Brookette
FR
Villages
6:08.52
Sanford Seminole Open at the NTC
Feb 16, 2019
48
Phillips, Haley
JR
Keystone Heights
6:10.68
Ron Riddle Classic Track and Field Meet
Mar 8, 2019
49
Ledbetter, Alexis
FR
Weeki Wachee
6:14.23
Fivay Invite
Mar 1, 2019
50
Foley, Catlin
FR
Mount Dora
6:16.25
Trinity Prep Invitational 2019
Feb 13, 2019
3200 Meters (Men)
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
1
Guy, Alex
SR
Keystone Heights
9:52.17
UNF Pre-State High School Meet
Mar 23, 2019
2
Stalcup, Ross
SR
Hernando
9:54.91
Florida Relays
Mar 28, 2019
3
Phillips, Jai
JR
Lake Highland Prep
9:58.47
Florida Relays
Mar 28, 2019
4
Hensley, Jacob
SR
Citrus
9:58.88
Florida Relays
Mar 28, 2019
5
Wilhelm, Christopher
SR
Trinity Prep
10:05.36
Brian Jaeger Elite Classic 2019
Mar 9, 2019
6
Sow, Emile
JR
Eastside
10:12.04
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
7
Parks, Nathan
SR
Eastside
10:20.16
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
8
Rooplal, Darnell
SO
Atlantic (PO)
10:24.51
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
9
Miller, Jack
SO
Trinity Prep
10:30.75
Saints Invitational 2019
Mar 13, 2019
10
Lisman, Marcus
SO
Bishop Moore
10:32.27
Highlander Classic 2019
Mar 15, 2019
11
Carpenter, Nick
FR
Trinity Prep
10:34.23
Boone Invitational 2019
Mar 30, 2019
12
Adlrich, Adam
SR
Atlantic (PO)
10:39.60
Spruce Creek Developmental Meet 2 Feb 27 2019
Feb 27, 2019
13
Cortez, Gabe
SR
Atlantic (PO)
10:39.76
Spruce Creek Developmental Meet 2 Feb 27 2019
Feb 27, 2019
14
Aziz, Andrew
JR
Montverde Academy
10:40.66
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
15
Shaw, Tyler
FR
Keystone Heights
10:44.81
Bob Hayes Invitational
Mar 16, 2019
16
Jessup, John
SR
Gulf
10:45.46
Mitchell Meet #2
Mar 14, 2019
17
Lee, Nicholas
SO
Eustis
10:50.26
Mt Dora Christian Invitational
Mar 15, 2019
18
Fisher, Bryan
SR
Citrus
10:52.00
Raider Invitational at South Sumter High School
Mar 22, 2019
19
Cardwell, Colton
8
Montverde Academy
10:52.77
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
20
Rahman, Kadin
FR
Nature Coast
10:54.28
Hernando Kiwanis Track and Field Invitational
Mar 14, 2019
21
Thompson, Cody
JR
Crystal River
10:54.29
Hernando Kiwanis Track and Field Invitational
Mar 14, 2019
22
Kenoyer, Ty
JR
Lake Highland Prep
10:54.45
Highlander Invitational 2019
Feb 22, 2019
23
Matthias, Greer
SO
Eastside
10:54.79
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
24
Rahman, Adam
FR
Nature Coast
10:58.41
Cypress Creek Invitational 2019
Mar 7, 2019
25
Lucarelli-van buskir, Dakotah
FR
Bishop Moore
10:58.57
Astronaut Invitational 2019
Mar 29, 2019
26
Bragg, Mason
SO
Zephyrhills
11:00.67
Cypress Creek Invitational 2019
Mar 7, 2019
27
Utz, Edward
SR
Bishop Moore
11:02.55
Larry Kelly Invitational 2019
Mar 1, 2019
28
Coyle, Cody
SO
Trinity Prep
11:03.70
Saints Invitational 2019
Mar 13, 2019
29
Fadool, Jacob
SR
Lake Highland Prep
11:04.17
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
30
Pezzi, Caleb
SR
Bishop Moore
11:07.51
Larry Kelly Invitational 2019
Mar 1, 2019
31
Hoppe, Joseph
JR
Zephyrhills
11:07.99
Mitchell Meet #2
Mar 14, 2019
32
Saldivar, Adrian
FR
Gulf
11:09.93
River Ridge Quad Meet
Mar 5, 2019
33
Hill, Jeffrey
SO
Trinity Prep
11:10.13
Boone Invitational 2019
Mar 30, 2019
34
Webster, Joshua
FR
Lake Highland Prep
11:10.78
Saints Invitational 2019
Mar 13, 2019
35
Cobbs, Hessten
SR
Dunnellon
11:10.87
FHSAA 2A District 6
Apr 12, 2019
36
Lofing, Blake
JR
Santa Fe
11:11.40
Santa Fe Raider Invitational
Mar 2, 2019
37
Birle, Alex
JR
Trinity Prep
11:11.71
Astronaut developmental meet #2
Mar 8, 2019
38
Shaban , Cooper
7
Montverde Academy
11:12.62
Saints Invitational 2019
Mar 13, 2019
39
Graves, Jeffery
JR
Gulf
11:14.53
River Ridge Quad Meet
Mar 5, 2019
40
Escamilla, Ian
JR
Nature Coast
11:15.26
Cypress Creek Invitational 2019
Mar 7, 2019
41
Rivera, Nicholas
JR
Villages
11:16.42
FHSAA 2A District 6
Apr 12, 2019
42
Coen , Lucas
6
Montverde Academy
11:18.15
Saints Invitational 2019
Mar 13, 2019
43
Tyler, Thomas
FR
Citrus
11:18.59
FHSAA 2A District 6
Apr 12, 2019
44
Webster, Alexander
JR
Lake Highland Prep
11:22.52
Highlander Classic 2019
Mar 15, 2019
45
Vanlue, James
SR
Citrus
11:24.41
Hernando Kiwanis Track and Field Invitational
Mar 14, 2019
46
Petrella, Andrew
FR
Trinity Catholic
11:27.70
FHSAA 2A District 6
Apr 12, 2019
47
McRorie, Tyler
JR
Bishop Moore
11:28.08
Carl Friedland Memorial 2019
Feb 15, 2019
48
Michaels, Robert
SR
Lake Highland Prep
11:29.02
Larry Kelly Invitational 2019
Mar 1, 2019
49
Gottschalk, Bryce
JR
Lake Highland Prep
11:30.95
Brian Jaeger Elite Classic 2019
Mar 9, 2019
50
Rathbun, Matthew
SO
Lake Highland Prep
11:32.24
Brian Jaeger Elite Classic 2019
Mar 9, 2019
3200 Meters (Women)
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
1
Clark, Rebecca
SR
Villages
10:18.11
FSU Relays (High School)
Mar 22, 2019
2
Cardwell, Kendyl
SO
Montverde Academy
11:15.73
Sanford Seminole Open at the NTC
Feb 16, 2019
3
McAnally, Audrey
JR
Trinity Prep
11:32.57
Florida Relays
Mar 28, 2019
4
Albright, Lucy
JR
Trinity Prep
11:34.62
Bolles Bulldog Classic
Mar 1, 2019
5
Henne, Lily
FR
Montverde Academy
11:37.10
Sanford Seminole Open at the NTC
Feb 16, 2019
6
Pisello, Alaina
SO
Trinity Prep
11:38.34
FSU Relays (High School)
Mar 22, 2019
7
Shreffler, Chablis
SR
Tavares
11:38.61
Florida Relays
Mar 28, 2019
8
Sperry, Ryleigh
FR
Montverde Academy
11:45.69
Saints Invitational 2019
Mar 13, 2019
9
Turbyfill, Taitem
SO
Trinity Prep
11:46.25
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
10
Poe, Madison
FR
Zephyrhills
11:54.65
Wiregrass Ranch Stampede
Mar 27, 2019
11
Marville, Leah
SR
Nature Coast
11:58.28
Anclote High School Invitational
Mar 26, 2019
12
Blumenfeld, Sofia
JR
Trinity Prep
12:00.69
Bolles Bulldog Classic
Mar 1, 2019
13
Deronda, Mia
SO
Nature Coast
12:08.30
Fivay Invite
Mar 1, 2019
14
Brauman , Jayci
FR
Montverde Academy
12:09.35
FSU Relays (High School)
Mar 22, 2019
15
Wilhelm, Emily
SO
Trinity Prep
12:19.56
Brian Jaeger Elite Classic 2019
Mar 9, 2019
16
Moler, Taylor
FR
Bishop Moore
12:39.12
Carl Friedland Memorial 2019
Feb 15, 2019
17
Morgan, Killian
SO
Fivay
12:39.45
Cypress Creek Invitational 2019
Mar 7, 2019
18
Montalvo, Adriana
JR
Tavares
12:46.35
Carl Friedland Memorial 2019
Feb 15, 2019
19
Barbaza , Zarrah
FR
Montverde Academy
12:49.50
Highlander Invitational 2019
Feb 22, 2019
20
White, Karah
8
Montverde Academy
12:50.18
44th Annual Eagle Invitational
Mar 2, 2019
21
Nesmith, Natalie
8
Montverde Academy
12:52.45
Saints Invitational 2019
Mar 13, 2019
22
Cisneros, Alexandra
SR
Lake Highland Prep
12:55.50
Boone HS Quad 2019
Feb 20, 2019
23
Daley , Ella Kate
SO
Villages
13:03.40
Villages Home Meet #2
Mar 13, 2019
24
Small, Juliet
SR
Lake Highland Prep
13:05.11
Boone HS Quad 2019
Feb 20, 2019
25
Piesko, Lauretta
SO
Bishop Moore
13:08.33
Highlander Invitational 2019
Feb 22, 2019
26
Spiddle, Braylee
SR
Crystal River
13:09.07
Lecanto High School Open Track and Field Meet
Mar 5, 2019
27
Bohm, Amanda
SR
Fivay
13:14.09
Sunshine Athletic Conference West
Apr 3, 2019
28
Driscoll, Elizabeth
FR
Trinity Prep
13:14.24
Boone Invitational 2019
Mar 30, 2019
29
Zagorini, Fiona
JR
Mount Dora
13:29.92
Lake Sumter County Championships
Apr 2, 2019
30
Aziz, Layla
FR
Montverde Academy
13:30.73
Saints Invitational 2019
Mar 13, 2019
31
Ward, Nicole
SO
Lake Highland Prep
13:30.94
Highlander Invitational 2019
Feb 22, 2019
32
Dubon, Quiriat
FR
North Marion
13:36.02
The Buffalo Invitational
Mar 30, 2019
33
Ledbetter, Alexis
FR
Weeki Wachee
13:36.37
Hernando Citrus Classic
Apr 3, 2019
34
Williams, Camryn
SO
Keystone Heights
13:40.01
Clay County Championships
Feb 28, 2019
35
Foley, Catlin
FR
Mount Dora
13:40.11
Trinity Prep Invitational 2019
Feb 13, 2019
36
Chauncey, Kierra
JR
Interlachen
13:42.89
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
37
Mulligan, Mackenzie
FR
Tavares
13:50.14
Mount Dora Quad Meet 2
Mar 4, 2019
38
Wolpert, Natalie
SO
Eastside
13:50.28
Alachua County Championships
Mar 19, 2019
39
Dahmer, Isabel
SO
Nature Coast
13:54.32
Cypress Creek Invitational 2019
Mar 7, 2019
40
Newhall, Eva
FR
Weeki Wachee
13:58.47
Hernando County Meet
Feb 22, 2019
41
Todd, Vanessa
6
Fort White
13:59.58
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
42
Bell, Mackenzie
FR
Nature Coast
14:05.85
Hernando County Meet
Feb 22, 2019
43
Brasko, Brianna
SO
Bishop Moore
14:18.58
Larry Kelly Invitational 2019
Mar 1, 2019
44
George, Kelly
JR
Lake Highland Prep
14:37.85
Highlander Invitational 2019
Feb 22, 2019
45
Khourisader, Angelina
SR
Bishop Moore
14:50.93
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
46
Gauthier, Shana
FR
Anclote
14:51.85
Anclote Quad Meet
Feb 27, 2019
47
Van Ooyen, Rachel
SO
Gulf
14:58.57
Fivay Invite
Mar 1, 2019
48
Gallagher, Emily
FR
Lake Highland Prep
15:02.60
Highlander Invitational 2019
Feb 22, 2019
49
Siegfried, Meagan
JR
Dunnellon
15:11.67
FHSAA 2A District 6
Apr 12, 2019
50
Franklin, Emily
SO
Zephyrhills
15:15.14
Cypress Creek Invitational 2019
Mar 7, 2019
100 Hurdles (Women)
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
Wind
1
Sorensen, Eden
SR
Lake Highland Prep
16.44
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
2.0
2
Graham, Alysia
SO
Nature Coast
16.58
Hernando Kiwanis Track and Field Invitational
Mar 14, 2019
+0.0
3
Perry, Keonna
SR
Eastside
17.12
FHSAA 2A District 5
Apr 12, 2019
+0.0
4
Vastano, Katie
SR
Nature Coast
17.15
Hernando County Meet
Feb 22, 2019
+0.0
5
Bryant, Brookette
FR
Villages
17.20
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
-2.8
5
Richason - Bugg, Sydney
JR
Villages
17.20
Villages Home Meet #2
Mar 13, 2019
-0.7
7
Difrank, Sherrie
SO
Weeki Wachee
17.33
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
-2.8
8
Smith, Christina
SR
Trinity Catholic
17.45
Mt Dora Christian Invitational
Mar 15, 2019
+0.0
9
Drummond, Taylor
JR
Weeki Wachee
17.75
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
-2.8
10
Joseph, Landy
SR
Jones
17.81
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
-0.8
11
Perkins, Tiyonna
JR
Hernando
17.85
Hernando Citrus Classic
Apr 3, 2019
+0.0
12
Rocker, Daija
FR
South Sumter
17.90
Raider Invitational at South Sumter High School
Mar 22, 2019
+0.0
13
Mavrofrides, Madelyn
SR
Bishop Moore
17.98
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
2.0
14
Haff, Kendal
FR
Nature Coast
18.05
Hernando Citrus Classic
Apr 3, 2019
+0.0
15
VanGorder, Madison
FR
Villages
18.23
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
-0.2
16
Adams, Natalie
SO
Zephyrhills
18.26
Cypress Creek Invitational 2019
Mar 7, 2019
1.1
16
Gray, Victoria
FR
Weeki Wachee
18.26
Hernando Citrus Classic
Apr 3, 2019
+0.0
18
Yared, Hannah
FR
Trinity Prep
18.51
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
-0.8
19
Bannon, Victoria
SR
Keystone Heights
18.59
FHSAA 2A District 5
Apr 12, 2019
+0.0
20
Marshall, Kaleo
SO
Newberry
18.80
FHSAA 2A District 5
Apr 12, 2019
+0.0
21
Mann, Isabella
FR
Crystal River
18.92
FHSAA 2A District 6
Apr 12, 2019
+0.0
22
Rodgers, Hailee
SO
Jones
19.02
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
0.6
23
Halyard, Jai'erria
FR
Zephyrhills
19.21
Cypress Creek Invitational 2019
Mar 7, 2019
1.1
24
Griffin, Madison
SR
Hernando
19.24
Hernando Citrus Classic
Apr 3, 2019
+0.0
24
Westbrook, Margaret
SR
Eustis
19.24
Lake Sumter County Championships
Apr 2, 2019
+0.0
26
West, Alexa
SR
Bishop Moore
19.28
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
2.0
27
Omalley, Meagan
SR
Bishop Moore
19.32
Highlander Classic 2019
Mar 15, 2019
0.2
28
Piedra, Iranay
JR
Fivay
19.34
Anclote High School Invitational
Mar 26, 2019
+0.0
29
Kureya, Valerie
SR
Trinity Prep
19.36
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
2.0
30
Hilliard, Natalie
SR
Keystone Heights
19.37
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
-0.8
31
Woggon, Sophia
FR
Citrus
19.47
Hernando Citrus Classic
Apr 3, 2019
+0.0
31
Wilson, Jaelyn
SR
Jones
19.47
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
1.6
33
Rosario, Lisa
SO
Nature Coast
19.71
FHSAA 2A District 7
Apr 12, 2019
+0.0
34
Christie, Kali
SO
Hernando
19.74
Hernando Citrus Classic
Apr 3, 2019
+0.0
35
Chauncey, Kierra
JR
Interlachen
19.78
FHSAA 2A District 5
Apr 12, 2019
+0.0
35
Jackson, Joya
SO
Jones
19.78
Bob Mosher Wildcat Open 2019
Feb 18, 2019
0.8
37
Avery, Caroline
SR
Trinity Prep
19.96
Brian Jaeger Elite Classic 2019
Mar 9, 2019
-1.3
38
Picallo, Alyssa
FR
Zephyrhills
20.00
Sunshine Athletic Conference East 2019
Apr 3, 2019
1.3
39
Wright, Erika
SR
Tavares
20.22
Highlander Invitational 2019
Feb 22, 2019
0.3
40
Koon, Taylor
FR
Citrus
20.50
Citrus High Doug Patton Memorial T&F Championships
Mar 19, 2019
+0.0
41
Starling , Zariah
FR
Eustis
20.51
Lake Sumter County Championships
Apr 2, 2019
+0.0
42
Royals, Kyla
FR
Villages
20.52
Villages Home Meet #2
Mar 13, 2019
-0.7
43
Benzant , Kate
FR
Crystal River
20.53
South Sumter Raider Open
Feb 28, 2019
+0.0
44
Edwards, Teagan
SR
Eustis
20.58
Lake Sumter County Championships
Apr 2, 2019
+0.0
45
Cathey, Jatayja
SR
Bradford
20.80
FHSAA 2A District 5
Apr 12, 2019
+0.0
46
Klienbach, Natasha
JR
Eustis
20.83
Lake Sumter County Championships
Apr 2, 2019
+0.0
47
Weeks, Xandrea
SO
Hudson
20.87
FHSAA 2A District 7
Apr 12, 2019
+0.0
48
Pitt, Jada
FR
Fivay
20.98
Sunshine Athletic Conference West
Apr 3, 2019
+0.0
49
Jaelyn, Wilson
SR
Jones
21.06
Saints Invitational 2019
Mar 13, 2019
-1.1
50
Tape, Katronica
SO
Crescent City
21.11
FHSAA 2A District 6
Apr 12, 2019
+0.0
110 Hurdles (Men)
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
Wind
1
Grabill, Jacob
JR
Tavares
15.05
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
-0.4
2
Coates, Tysen
JR
Tavares
15.21
Raider Invitational at South Sumter High School
Mar 22, 2019
+0.0
3
Lay , William
JR
Lake Highland Prep
15.29
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
-0.4
4
Heflin, John
SR
Trinity Catholic
15.32
Mt Dora Christian Invitational
Mar 15, 2019
+0.0
5
Bryant, Brent
JR
Villages
15.46
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
-0.8
6
Watts, Robert
SR
Trinity Prep
16.08
Saints Invitational 2019
Mar 13, 2019
-0.3
7
Neal, Maguire
FR
Zephyrhills
16.23
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
-0.5
8
Davis, Antwan
SR
Interlachen
16.24
FHSAA 2A District 5
Apr 12, 2019
+0.0
9
Balfour, Adontae
SO
Bradford
16.34
FHSAA 2A District 5
Apr 12, 2019
+0.0
10
Fontus, Alix
JR
Eustis
16.50
Lake Sumter County Championships
Apr 2, 2019
+0.0
11
Foster, Devone
SO
Fivay
16.72
Hernando Kiwanis Track and Field Invitational
Mar 14, 2019
+0.0
11
Richards, David
SO
Weeki Wachee
16.72
Fivay Invite
Mar 1, 2019
+0.0
13
Jacobs, Joseph
SO
Santa Fe
17.21
FHSAA 2A District 5
Apr 12, 2019
+0.0
14
Andre, Alexander
JR
Bishop Moore
17.51
Highlander Classic 2019
Mar 15, 2019
-1.3
15
Gardner, Levi
JR
Fivay
17.56
FHSAA 2A District 7
Apr 12, 2019
+0.0
16
Mandahl, Wyatt
SO
South Sumter
17.57
FHSAA 2A District 6
Apr 12, 2019
+0.0
17
Denney, Sean
FR
Bishop Moore
17.62
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
-0.6
18
Cox, Seth
JR
Crystal River
17.64
Hernando Citrus Classic
Apr 3, 2019
+0.0
19
Rodriguez, Leonel
SR
Citrus
17.81
FHSAA 2A District 6
Apr 12, 2019
+0.0
20
Molenda, Devin
SO
Mount Dora
18.06
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
1.5
21
Saporito, Matthew
SO
Villages
18.09
Lake Sumter County Championships
Apr 2, 2019
+0.0
22
Strickland, Balin
SO
Santa Fe
18.13
FHSAA 2A District 5
Apr 12, 2019
+0.0
23
Kalamba, Michael
SO
Mount Dora
18.19
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
-0.4
24
Souvenir, Damien
SO
Nature Coast
18.24
FHSAA 2A District 7
Apr 12, 2019
+0.0
25
Sweeney, Christian
SR
Bishop Moore
18.25
Highlander Classic 2019
Mar 15, 2019
-1.1
26
Malave, Jose
SO
Nature Coast
18.26
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
-0.5
27
Gatford, Joseph
FR
Umatilla
18.27
Lake Sumter County Championships
Apr 2, 2019
+0.0
28
Parker, Curon
JR
Crystal River
18.45
FHSAA 2A District 6
Apr 12, 2019
+0.0
29
Guzman, Kioris
SR
Mount Dora
18.65
Mount Dora Quad Meet 3
Mar 11, 2019
+0.0
30
Ogerio, Arnold
FR
Villages
18.69
FHSAA 2A District 6
Apr 12, 2019
+0.0
31
Best, Allen
FR
South Sumter
18.74
Raider Invitational at South Sumter High School
Mar 22, 2019
+0.0
32
Nowakowski, Devin
JR
Zephyrhills
18.82
Cypress Creek QUAD #2 2019
Feb 19, 2019
0.9
33
Tarbox, Seth
SO
Weeki Wachee
19.01
FHSAA 2A District 7
Apr 12, 2019
+0.0
34
Shaughnessy, Brandon
JR
Weeki Wachee
19.11
FHSAA 2A District 7
Apr 12, 2019
+0.0
35
Connolly, Zachary
SR
Bishop Moore
19.14
Saints Invitational 2019
Mar 13, 2019
0.1
36
Murphy, Donovan
SO
Bishop Moore
19.24
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
1.5
37
Castro, Eder
SO
North Marion
19.26
Santa Fe Raider Invitational
Mar 2, 2019
+0.0
38
Bagley, Brandon
JR
Weeki Wachee
19.27
Hernando Citrus Classic
Apr 3, 2019
+0.0
39
Caruso, Christian
JR
South Sumter
19.29
Raider Invitational at South Sumter High School
Mar 22, 2019
+0.0
40
Williams, Nelson
JR
Palatka
19.39
FHSAA 2A District 5
Apr 12, 2019
+0.0
41
MITCHELL, EARNEST
SR
North Marion
19.52
Villages Home Meet #2
Mar 13, 2019
-1.1
42
Williams, Kenton
SO
Fivay
19.58
FHSAA 2A District 7
Apr 12, 2019
+0.0
43
Mott, Hunter
SR
Hernando
19.67
Hernando Kiwanis Track and Field Invitational
Mar 14, 2019
+0.0
44
EASON, DAVEON
SR
North Marion
19.76
Santa Fe Quad
Feb 19, 2019
+0.0
45
Galvez, Daniel
JR
Trinity Prep
19.79
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
-0.6
46
Lyons, David
JR
South Sumter
19.85
Citrus High Doug Patton Memorial T&F Championships
Mar 19, 2019
+0.0
47
Smith, Jabari
SO
Hudson
19.86
Mitchell Meet #2
Mar 14, 2019
+0.0
48
Vazquez-Palerino, Victor
SO
Umatilla
20.05
Carl Friedland Memorial 2019
Feb 15, 2019
1.0
48
McConn, Matthew
FR
Fivay
20.05
Sunshine Athletic Conference West
Apr 3, 2019
+0.0
50
Novo, Nichalaus
SO
Zephyrhills
20.08
Cypress Creek QUAD #2 2019
Feb 19, 2019
0.9
300 Hurdles (Men)
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
1
NEVINS, LAQUAVIAN
SR
North Marion
38.88
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
2
Miller, Samuel
SO
Lake Highland Prep
40.61
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
3
Richards, David
SO
Weeki Wachee
40.63
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
4
Bryant, Brent
JR
Villages
40.96
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
5
Lay , William
JR
Lake Highland Prep
40.99
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
6
Balfour, Adontae
SO
Bradford
41.42
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
7
Dawkins, Darrell
SR
Atlantic (PO)
41.68
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
8
Neal, Maguire
FR
Zephyrhills
41.71
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
9
Grabill, Jacob
JR
Tavares
42.11
Highlander Classic 2019
Mar 15, 2019
10
Watts, Robert
SR
Trinity Prep
42.53
Brian Jaeger Elite Classic 2019
Mar 9, 2019
11
Wilson, Wesley
SR
Hernando
42.76
Hernando Citrus Classic
Apr 3, 2019
12
Hemmings, Sonny
JR
South Sumter
43.84
Springstead Invitational
Feb 15, 2019
13
Davis, Antwan
SR
Interlachen
43.87
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
14
Souvenir, Damien
SO
Nature Coast
44.03
Hernando Citrus Classic
Apr 3, 2019
15
Galvez, Daniel
JR
Trinity Prep
44.15
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
16
Williams, Abrie
JR
Palatka
44.25
Santa Fe Quad
Feb 19, 2019
17
Molenda, Devin
SO
Mount Dora
44.33
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
18
Fontus, Alix
JR
Eustis
44.88
Lake Sumter County Championships
Apr 2, 2019
19
Foster, Devone
SO
Fivay
44.97
Hernando Kiwanis Track and Field Invitational
Mar 14, 2019
20
Rodriguez, Leonel
SR
Citrus
45.15
FHSAA 2A District 6
Apr 12, 2019
21
Harrison, Robert
JR
Crystal River
45.21
FHSAA 2A District 6
Apr 12, 2019
22
Baker, Tyler
SR
Atlantic (PO)
45.31
Royal Invitational 2019
Mar 16, 2019
23
Strong, Ahman
FR
Eastside
45.47
FHSAA 2A District 5
Apr 12, 2019
24
EASON, DAVEON
SR
North Marion
45.51
Santa Fe Raider Invitational
Mar 2, 2019
25
Drennan, Ephraim
JR
Tavares
45.55
Highlander Classic 2019
Mar 15, 2019
26
Toby, Jordan
JR
Atlantic (PO)
45.64
East Coast Classic
Feb 22, 2019
26
Mandahl, Wyatt
SO
South Sumter
45.64
Lake Sumter County Championships
Apr 2, 2019
28
Innes, Hunter
SR
Crystal River
45.75
FHSAA 2A District 6
Apr 12, 2019
29
MITCHELL, EARNEST
SR
North Marion
45.80
Villages Home Meet #2
Mar 13, 2019
30
Kalamba, Michael
SO
Mount Dora
45.84
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
31
Gatford, Joseph
FR
Umatilla
45.95
Lake Sumter County Championships
Apr 2, 2019
32
Nowakowski, Devin
JR
Zephyrhills
46.03
Cypress Creek Invitational 2019
Mar 7, 2019
33
Bean, Kendall
JR
Atlantic (PO)
46.07
Royal Invitational 2019
Mar 16, 2019
34
Connolly, Zachary
SR
Bishop Moore
46.10
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
35
Gardner, Levi
JR
Fivay
46.23
Anclote High School Invitational
Mar 26, 2019
36
Ogerio, Arnold
FR
Villages
46.25
Lake Sumter County Championships
Apr 2, 2019
36
Strickland, Balin
SO
Santa Fe
46.25
FHSAA 2A District 5
Apr 12, 2019
38
Best, Allen
FR
South Sumter
46.45
Villages Home Meet #2
Mar 13, 2019
39
Mott, Hunter
SR
Hernando
46.46
Hernando Kiwanis Track and Field Invitational
Mar 14, 2019
40
Clark, Kayn
JR
Gulf
46.66
Sunshine Athletic Conference West
Apr 3, 2019
41
Gardner, Michael
JR
Nature Coast
46.86
Hernando County Meet
Feb 22, 2019
42
Hamilton, Isharael
SR
Dunnellon
46.89
Lecanto High School Open Track and Field Meet
Mar 5, 2019
43
Cox, Seth
JR
Crystal River
46.91
Hernando Citrus Classic
Apr 3, 2019
44
Parker, Curon
JR
Crystal River
47.01
FHSAA 2A District 6
Apr 12, 2019
45
Gamble, Za'Quarious
JR
Atlantic (PO)
47.04
The Buffalo Invitational
Mar 30, 2019
46
Sweeney, Christian
SR
Bishop Moore
47.08
Astronaut developmental meet #2
Mar 8, 2019
47
Morgan, Anthony
FR
Eastside
47.11
FHSAA 2A District 5
Apr 12, 2019
48
Castro, Eder
SO
North Marion
47.50
Santa Fe Quad
Feb 19, 2019
48
Saporito, Matthew
SO
Villages
47.50
The Buffalo Invitational
Mar 30, 2019
50
Pirtu, Ozwin
SR
Citrus
47.53
Citrus High Doug Patton Memorial T&F Championships
Mar 19, 2019
300 Hurdles (Women)
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
1
James, Natiya
JR
Eastside
45.34
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
2
Fells, Diovinne
JR
Palatka
47.81
St Johns County River Conference Championships 2019
Apr 3, 2019
3
Sorensen, Eden
SR
Lake Highland Prep
48.34
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
4
Graham, Alysia
SO
Nature Coast
48.35
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
5
Jackson, Joya
SO
Jones
48.52
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
6
Ruhogo, Mungusa
JR
Central (Brooksville)
48.76
FHSAA 2A District 7
Apr 12, 2019
7
Richason - Bugg, Sydney
JR
Villages
48.91
Villages Home Meet #2
Mar 13, 2019
8
Ullven, Chloe
SO
Nature Coast
49.87
Hernando County Meet
Feb 22, 2019
9
Whitaker, Kaycie
SR
Tavares
50.35
Lake Sumter County Championships
Apr 2, 2019
10
Wilson, Jaelyn
SR
Jones
50.37
Bob Mosher Wildcat Open 2019
Feb 18, 2019
11
Perkins, Tiyonna
JR
Hernando
50.48
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
11
Bryant, Brookette
FR
Villages
50.48
FHSAA 2A District 6
Apr 12, 2019
13
Rocker, Daija
FR
South Sumter
50.84
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
14
Picallo, Alyssa
FR
Zephyrhills
51.13
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
15
Vastano, Katie
SR
Nature Coast
52.17
Hernando County Meet
Feb 22, 2019
16
VanGorder, Madison
FR
Villages
52.43
FHSAA 2A District 6
Apr 12, 2019
17
Mann, Isabella
FR
Crystal River
52.45
FHSAA 2A District 6
Apr 12, 2019
18
Smith, Christina
SR
Trinity Catholic
52.51
Oak Hall Mini-Meet 1A/2A Schools
Mar 27, 2019
19
Woggon, Sophia
FR
Citrus
52.64
21st Annual Crystal River Pirate Invitational
Mar 9, 2019
20
Harris, Essence
SR
Jones
52.95
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
21
Koon, Taylor
FR
Citrus
53.32
Hernando Citrus Classic
Apr 3, 2019
22
Alexandre, Stacy
SR
Jones
53.52
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
23
Reinhardt, Lane
SO
Atlantic (PO)
53.53
Volusia-Flagler Fr/So Meet
Apr 3, 2019
24
Haff, Kendal
FR
Nature Coast
53.70
Cypress Creek Invitational 2019
Mar 7, 2019
25
Williams, Kayla
FR
Tavares
54.23
Lake Sumter County Championships
Apr 2, 2019
26
Difrank, Sherrie
SO
Weeki Wachee
54.58
Hernando County Meet
Feb 22, 2019
27
Copley, Elainena
SO
Eustis
54.90
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
28
Griffin, Madison
SR
Hernando
55.21
Hernando Kiwanis Track and Field Invitational
Mar 14, 2019
29
Christie, Kali
SO
Hernando
55.54
Cypress Creek Invitational 2019
Mar 7, 2019
30
rogers, olivia
SR
Citrus
55.61
Lecanto High School Early Bird Invitational
Feb 12, 2019
31
Omalley, Meagan
SR
Bishop Moore
55.63
Astronaut developmental meet #2
Mar 8, 2019
32
Yared, Hannah
FR
Trinity Prep
56.21
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
33
Drummond, Taylor
JR
Weeki Wachee
56.24
Hernando Citrus Classic
Apr 3, 2019
34
Adams, Natalie
SO
Zephyrhills
56.27
Cypress Creek Invitational 2019
Mar 7, 2019
35
Chauncey, Kierra
JR
Interlachen
56.72
Mandarin Mustang Last Chance Mini-Meet
Apr 2, 2019
36
Canal, Madeline
SR
Trinity Prep
57.09
Astronaut developmental meet #2
Mar 8, 2019
37
Gray, Victoria
FR
Weeki Wachee
57.22
Hernando Citrus Classic
Apr 3, 2019
38
Avery, Caroline
SR
Trinity Prep
57.30
Boone Invitational 2019
Mar 30, 2019
39
West, Alexa
SR
Bishop Moore
57.31
Highlander Invitational 2019
Feb 22, 2019
40
Edwards, Teagan
SR
Eustis
57.34
Lake Sumter County Championships
Apr 2, 2019
41
Durias, Sydney
FR
Mount Dora
57.45
Mount Dora Quad Meet 3
Mar 11, 2019
42
Piedra, Iranay
JR
Fivay
57.68
FHSAA 2A District 7
Apr 12, 2019
43
Pitt, Jada
FR
Fivay
57.97
FHSAA 2A District 7
Apr 12, 2019
44
Royals, Kyla
FR
Villages
58.30
FHSAA 2A District 6
Apr 12, 2019
45
Mavrofrides, Madelyn
SR
Bishop Moore
58.60
Astronaut developmental meet #2
Mar 8, 2019
46
Rosario, Lisa
SO
Nature Coast
58.96
FHSAA 2A District 7
Apr 12, 2019
47
Simms, Ivy
JR
North Marion
59.76
Santa Fe Raider Invitational
Mar 2, 2019
48
Qualls, Lindsay
FR
Keystone Heights
59.82
Ron Riddle Classic Track and Field Meet
Mar 8, 2019
48
Rampersaud, Amber
JR
Trinity Prep
59.82
Boone Invitational 2019
Mar 30, 2019
50
edgerton, Maya
SR
Citrus
59.96
Lecanto High School Early Bird Invitational
Feb 12, 2019
4 x 100 Relay (Men)
Top↑
Team
Time
Athletes
Meet
Meet Date
1
Palatka
42.10
Smith
,
Williams
,
Russell
,
Sessions
Florida Relays
Mar 28, 2019
2
Bishop Moore
42.88
Crankfield
,
Galvan-Santos
,
Morrison
,
Blake
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
3
Zephyrhills
42.89
Wilson
,
Sheppard
,
Cornelius
,
Strong
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
4
Jones
43.03
Johnson
,
Williams
,
Robinson
,
Jean Baptiste
Metro West Championship 2019
Apr 6, 2019
5
Santa Fe
43.27
Goldwire
,
Young
,
Watkins
,
Cola
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
6
Atlantic (PO)
43.46
Davis
,
Young
,
Campbell
,
Walton
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
7
Lake Highland Prep
43.85
Lay
,
Zhou
,
Miller
,
Walls
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
8
Eastside
43.97
Jenkins
,
Johnson
,
Young
,
Strong
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
9
Nature Coast
43.98
Williams
,
Shaw
,
Edwards
,
Morgan
Hernando County Meet
Feb 22, 2019
10
Crystal River
44.00
Hollis
,
Abate
,
Wagner
,
Romeo
FHSAA 2A District 6
Apr 12, 2019
11
Williston
44.52
Mitchell
,
Perkins
,
Manns
,
Lee
FHSAA 2A District 5
Apr 12, 2019
12
Central (Brooksville)
44.73
Simpson
,
Canada
,
Fraser
,
Cason
Hernando County Meet
Feb 22, 2019
13
Weeki Wachee
44.84
Lupichuk
,
Forde
,
Danner
,
Nation
2019 Springstead Relay Meet
Mar 26, 2019
14
Villages
45.00
Serrano
,
Bryant
,
Dunseath
,
Martinez
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
15
South Sumter
45.03
Bennett
,
Bennett
,
Taylor
,
Moffitt
Villages Home Meet #2
Mar 13, 2019
16
Union County
45.12
FHSAA 2A District 5
Apr 12, 2019
17
Fort White
45.33
FHSAA 2A District 5
Apr 12, 2019
18
Anclote
45.43
Williams
,
Cordero
,
Hall
,
Francis
FHSAA 2A District 7
Apr 12, 2019
19
Crescent City
45.62
Scott
,
Scott
,
Wright
,
Ponga
Dragon Invitational
Mar 28, 2019
20
Dunnellon
45.66
Fashaw
,
Hamilton
,
Caballero
,
Gomez
Lecanto High School Open Track and Field Meet
Mar 5, 2019
21
North Marion
45.70
Council
,
Denton
,
Eason
,
Johnson
Santa Fe Raider Invitational
Mar 2, 2019
22
Hernando
45.71
McNair
,
Gillespie
,
Grant
,
Martin
2019 Springstead Relay Meet
Mar 26, 2019
23
Mount Dora
45.73
Green
,
Williams
,
Harris
,
Thompson
Lake Sumter County Championships
Apr 2, 2019
24
Gulf
45.75
Clark
,
Robbins
,
Eliacin
,
Hardy
Sunshine Athletic Conference West
Apr 3, 2019
25
Fivay
45.84
Delgado
,
Richards
,
Thompson
,
Wilson
FHSAA 2A District 7
Apr 12, 2019
26
Bradford
46.06
Balfour
,
Smith
,
Vaughn
,
Lovell
Bob Hayes Invitational
Mar 16, 2019
27
Newberry
46.11
Tate
,
Wilson
,
Delima
,
Cohens
Raiders Fr/So Invitational
Mar 13, 2019
28
Citrus
46.48
Hernando Citrus Classic
Apr 3, 2019
29
Trinity Prep
47.18
Hill
,
Contaldi
,
Qin
,
Pinard
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
30
Tavares
47.98
Streat
,
Drennan
,
Welch
,
Mancilla
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
31
Hudson
48.89
Brown
,
Smith
,
Pedersen
,
Lewis
Fivay Invite
Mar 1, 2019
32
Trinity Catholic
49.12
Bennett
,
Alexander
,
Heflin
,
York
Oak Hall Mini-Meet 1A/2A Schools
Mar 27, 2019
33
Eustis
50.94
Butler
,
Griffin
,
James
,
Evalina
Larry Kelly Invitational 2019
Mar 1, 2019
34
Keystone Heights
52.17
Anderson
,
Parmeter
,
Schofield
,
Cumbus
Don Hall Invitational
Mar 29, 2019
35
Interlachen
55.81
Davis
,
Williams
,
Williams
,
Washington
Don Hall Invitational
Mar 29, 2019
4 x 100 Relay (Women)
Top↑
Team
Time
Athletes
Meet
Meet Date
1
Jones
46.58
White
,
Hollie
,
Harvey
,
Townsend
Florida Relays
Mar 28, 2019
2
Zephyrhills
50.00
Ireland
,
Llanes
,
Feliciano
,
Stinyard
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
3
Palatka
50.21
Douglas
,
Valentines
,
Fells
,
McCormik
Bob Hayes Invitational
Mar 16, 2019
4
Nature Coast
50.51
Fontano
,
Weissman
,
Graham
,
Feilds
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
5
Bishop Moore
50.62
Newsome
,
Galeano
,
Jackson
,
Villanueva Garcia
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
6
Eastside
50.64
Moorehead
,
Lee
,
Valdez
,
Turner
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
7
Santa Fe
50.75
Watkins
,
Gainey
,
Smith
,
Lee
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
8
North Marion
51.07
Burrell
,
Henderson
,
Switzer
,
Weathers
Hurricane Relays
Mar 9, 2019
9
Villages
51.31
Russell
,
Hernandez
,
Sprowles
,
Richason-Bugg
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
10
Lake Highland Prep
51.55
Kahn
,
Godbolt
,
Sorensen
,
Robinson
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
11
Atlantic (PO)
51.97
Cox
,
Jones
,
Joseph
,
Reinhardt
Volusia-Flagler Fr/So Meet
Apr 3, 2019
12
Central (Brooksville)
52.42
Bowers
,
Dawson
,
James
,
Bowers
Hernando County Meet
Feb 22, 2019
13
Gulf
52.46
Stedman
,
Webb
,
Moore
,
Bell
FHSAA 2A District 7
Apr 12, 2019
14
Montverde Academy
52.74
McMullen
,
Haywood
,
Dumas
,
Chen
44th Annual Eagle Invitational
Mar 2, 2019
15
Newberry
52.76
Buchanon
,
Moore
,
Marshall
,
Strappier
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
16
Fivay
53.13
Dunn
,
Naumann
,
Manfre
,
Jones
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
17
Crystal River
53.32
Florek
,
Devaughn
,
Richardson
,
Benzant
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
18
South Sumter
53.39
Ruiz
,
Owens
,
Hebrock
,
Lazenby
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
19
Eustis
53.62
Starling
,
Lawrence
,
Alfreus
,
Shorey
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
20
Weeki Wachee
53.76
Drummond
,
Gomes
,
DiFrank
,
Crowley
Hernando Citrus Classic
Apr 3, 2019
21
Mount Dora
54.08
Brown
,
Joachim
,
Pierre
,
Hull
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
22
Williston
54.09
Collins
,
Anderson
,
Means
,
Blue
FHSAA 2A District 5
Apr 12, 2019
23
Trinity Catholic
54.79
Coffey
,
Davis
,
Moore
,
Smith
The Buffalo Invitational
Mar 30, 2019
24
Tavares
55.31
Whitaker
,
Montalvo
,
Schwab
,
Shreffler
Mount Dora Quad Meet 2
Mar 4, 2019
25
Hudson
55.35
Ramos
,
Hill
,
Groppe
,
Liverpool
Fivay Invite
Mar 1, 2019
26
Fort White
55.82
Serrano-Prusins
,
Cembruch
,
Williams
,
Hodges
Hurricane Relays
Mar 9, 2019
27
Hernando
56.62
Christie
,
Roberts
,
Burdin
,
Perkins
Hernando Kiwanis Track and Field Invitational
Mar 14, 2019
28
Interlachen
57.00
McGruder
,
Williams
,
Griffin
,
Chauncey
Pedro Menendez Falcon Friday
Mar 8, 2019
29
Tarpon Springs
57.37
Killion
,
Gheesling
,
Cole
,
McCoy
FHSAA 2A District 7
Apr 12, 2019
30
Keystone Heights
59.05
Garvey
,
McGruder
,
Bannon
,
Dennis
Don Hall Invitational
Mar 29, 2019
31
Citrus
1:00.05
Mitchell
,
Benoit
,
Frederick
,
Lohmeyer
FHSAA 2A District 6
Apr 12, 2019
32
Anclote
1:00.62
Cole
,
Dogan
,
Valley
,
Delgado
Mitchell Meet #2
Mar 14, 2019
4 x 400 Relay (Men)
Top↑
Team
Time
Athletes
Meet
Meet Date
1
Atlantic (PO)
3:25.89
Baker
,
Young
,
Campbell
,
Robinson
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
2
Tavares
3:28.68
Myers
,
Drennan
,
Porter
,
Brown
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
3
Palatka
3:29.06
Newman
,
Sessions
,
Russell
,
Smith
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
4
Lake Highland Prep
3:29.35
Zhou
,
Morrow
,
Spafford
,
Miller
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
5
Bishop Moore
3:29.57
Jafet
,
Solby
,
Preusser
,
Galvan-Santos
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
6
North Marion
3:30.98
Rutledge
,
Beckett
,
Barber
,
NEVINS
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
7
Montverde Academy
3:33.59
Grimaud
,
Machinski
,
Vitito
,
Baptiste
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
8
Santa Fe
3:36.76
Kelly
,
Spires
,
McGlon
,
Boykin
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
9
Eustis
3:37.64
Demps
,
Manuel
,
Gordo
,
Griffin
Lake Sumter County Championships
Apr 2, 2019
10
Gulf
3:38.27
Eliacin
,
Moodie
,
Picerno
,
Jessup
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
11
South Sumter
3:38.58
Allen
,
Wilson
,
Smith
,
Hart
Lake Sumter County Championships
Apr 2, 2019
12
Crystal River
3:39.58
Thompson
,
Romero
,
Innes
,
Newell
Lecanto High School Open Track and Field Meet
Mar 5, 2019
13
Nature Coast
3:39.80
Bell
,
Mcintosh
,
Morgan
,
Smith
Hernando Kiwanis Track and Field Invitational
Mar 14, 2019
14
Villages
3:39.99
Bryant
,
Prisby
,
Aguiler
,
Dunseath
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
15
Jones
3:40.00
Biggham
,
Carson
,
Howell
,
Primes
Saints Invitational 2019
Mar 13, 2019
16
Trinity Prep
3:40.19
Ward
,
Watts
,
Bigney
,
Ahl
Bolles Bulldog Classic
Mar 1, 2019
17
Eastside
3:40.37
Dailey
,
Clark
,
Johnson
,
Morgan
FHSAA 2A District 5
Apr 12, 2019
18
Hernando
3:40.66
Fabela
,
Wilson
,
Mott
,
Hill
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
19
Mount Dora
3:40.71
Fuentes-Diaz
,
Green
,
Harris
,
Alvarez
Mount Dora Quad Meet 2
Mar 4, 2019
20
Keystone Heights
3:40.83
Stanley
,
Payne
,
Payne
,
Guy
Ron Riddle Classic Track and Field Meet
Mar 8, 2019
21
Williston
3:46.14
Jones
,
Lee
,
Perkins
,
Mitchell
2019 Cedar Key Relays
Mar 7, 2019
22
Citrus
3:46.65
Hernando Citrus Classic
Apr 3, 2019
23
Weeki Wachee
3:47.51
Raghunandan
,
Stranger
,
Lahman
,
Forde
FHSAA 2A District 7
Apr 12, 2019
24
Anclote
3:49.46
Cooper
,
Smith
,
Williams
,
Cordero
Mitchell Meet #2
Mar 14, 2019
25
Zephyrhills
3:50.23
Sheppard
,
Cornelius
,
Lanier
,
Thomas
Cypress Creek QUAD #1 2019
Feb 12, 2019
26
Fivay
3:51.02
Ward
,
Bowen
,
Justiniano
,
Lotero
Hernando Kiwanis Track and Field Invitational
Mar 14, 2019
27
Central (Brooksville)
3:52.26
Carbone
,
Canada
,
Chancey
,
Gates
Hernando Citrus Classic
Apr 3, 2019
28
Fort White
3:53.88
Wilson
,
Willcox
,
Simard
,
Daughtry
FHSAA 2A District 5
Apr 12, 2019
29
Trinity Catholic
3:59.01
Alexander
,
Wyman
,
Rodriguez
,
Fischer
21st Annual Crystal River Pirate Invitational
Mar 9, 2019
30
Hudson
4:00.48
Hernandez
,
Pedersen
,
Flores
,
Ramcharitar
Fivay Invite
Mar 1, 2019
31
Crescent City
4:15.40
Guerrero
,
Espinoza
,
Wright
,
Jarmellio
Dragon Invitational
Mar 28, 2019
4 x 400 Relay (Women)
Top↑
Team
Time
Athletes
Meet
Meet Date
1
Jones
3:56.15
Florida Relays
Mar 28, 2019
2
North Marion
4:08.66
Burrell
,
Gilmore
,
Henderson
,
Weathers
FHSAA 2A District 6
Apr 12, 2019
3
Lake Highland Prep
4:11.75
Mayoral
,
Sorensen
,
Cisneros
,
Phillips
Highlander Classic 2019
Mar 15, 2019
4
Bishop Moore
4:12.28
Newsome
,
Busbee
,
Tomlinson
,
Jackson
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
5
Tavares
4:13.30
Buie
,
Whitaker
,
Trejo
,
Schwab
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
6
Nature Coast
4:19.26
Fontano
,
Feilds
,
Weissman
,
Grant
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
7
Montverde Academy
4:20.95
White
,
Fitzgerald
,
Henne
,
Hiers
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
8
Atlantic (PO)
4:21.75
Cox
,
Jones
,
Joseph
,
Reinhardt
Volusia-Flagler Fr/So Meet
Apr 3, 2019
9
Citrus
4:21.93
Hernando Citrus Classic
Apr 3, 2019
10
Palatka
4:25.59
Woods
,
McCormik
,
Clark
,
Fells
Bob Hayes Invitational
Mar 16, 2019
11
South Sumter
4:26.88
Jaimes
,
Lazenby
,
Rocker
,
Vera
FHSAA 2A District 6
Apr 12, 2019
12
Villages
4:27.12
Bryant
,
Clark
,
Richason-Bugg
,
Daley
FHSAA 2A District 6
Apr 12, 2019
13
Trinity Prep
4:30.15
Miller
,
Albright
,
Pisello
,
McAnally
Bolles Bulldog Classic
Mar 1, 2019
14
Zephyrhills
4:30.89
Picallo
,
Stinyard
,
Feliciano
,
Hammond
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
15
Eastside
4:32.72
Hillmiles
,
Clemmons
,
Perry
,
Brown
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
16
Keystone Heights
4:35.03
Garvey
,
Dennis
,
Phillips
,
Yeldell
Clay County Championships
Feb 28, 2019
17
Fort White
4:40.91
Hodges
,
Hillhouse
,
Clary
,
Williams
Chiles Capital City Classic
Apr 6, 2019
18
Mount Dora
4:40.96
Foley
,
McCoy
,
McCay
,
Joachim
Lake Sumter County Championships
Apr 2, 2019
19
Eustis
4:42.96
Gilbert
,
Rabess
,
Madris
,
Forsythe
Lake Sumter County Championships
Apr 2, 2019
20
Santa Fe
4:43.42
Williams
,
Smith
,
Gilmore
,
Wilson
FHSAA 2A District 5
Apr 12, 2019
21
Central (Brooksville)
4:43.75
Ruhogo
,
King
,
Dawson
,
Seabrooks
Hernando County Meet
Feb 22, 2019
22
Weeki Wachee
4:44.21
Difrank
,
Crowley
,
Seaman
,
Newhall
FHSAA 2A District 7
Apr 12, 2019
23
Fivay
4:45.45
Manfre
,
Dunn
,
Tirone
,
Bohm
Cypress Creek Invitational 2019
Mar 7, 2019
24
Hernando
4:45.97
Zuccheri
,
Byerley
,
Blake
,
Burdin
Hernando Kiwanis Track and Field Invitational
Mar 14, 2019
25
Crystal River
5:00.41
Spiddle
,
Willoughby
,
Vallee Lopez
,
Grantham
FHSAA 2A District 6
Apr 12, 2019
26
Gulf
5:09.46
Lanzi
,
Stacey
,
Cruz-Cerrito
,
Chu
Mitchell Meet #2
Mar 14, 2019
27
Anclote
5:17.16
Cole
,
Mach
,
Ramirez
,
Gauthier
Sunshine Athletic Conference West
Apr 3, 2019
4 x 800 Relay (Men)
Top↑
Team
Time
Athletes
Meet
Meet Date
1
Tavares
8:09.44
Drennan
,
Myers
,
Drennan
,
Brown
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
2
Lake Highland Prep
8:13.62
Miller
,
Phillips
,
Walton
,
Jacobs
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
3
Atlantic (PO)
8:20.13
Baker
,
Caldwell
,
Cortez
,
Rooplal
Royal Invitational 2019
Mar 16, 2019
4
Bishop Moore
8:22.78
Metcalf
,
Lucarelli-van buskir
,
Preusser
,
Goodyear
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
5
Eastside
8:24.88
Disabb
,
Grosz
,
Parks
,
Sow
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
6
Crystal River
8:29.63
Romero
,
Thompson
,
Thompson
,
Buckingham
FHSAA 2A District 6
Apr 12, 2019
7
Montverde Academy
8:34.99
Machinski
,
Nailos
,
Nesmith
,
Grimaud
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
8
Santa Fe
8:37.93
Kelly
,
Lofing
,
Kelly
,
Spires
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
9
Citrus
8:40.90
Neander
,
Provost
,
Fisher
,
Hensley
FHSAA 2A District 6
Apr 12, 2019
10
South Sumter
8:43.27
Hart
,
Hinojosa
,
Uribe
,
Reed
FHSAA 2A District 6
Apr 12, 2019
11
Trinity Prep
8:45.13
Ahl
,
Carpenter
,
Wilhelm
,
Da Vitoria Lobo
Highlander Invitational 2019
Feb 22, 2019
12
Gulf
8:46.23
Jessup
,
Picerno
,
Graves
,
Moodie
River Ridge Quad Meet
Mar 5, 2019
13
North Marion
8:46.74
Canterberry
,
Gonzalez
,
Beckett
,
NEVINS
FHSAA 2A District 6
Apr 12, 2019
14
Jones
8:53.29
Biggham
,
Carson
,
Howell
,
Primes
Carl Friedland Memorial 2019
Feb 15, 2019
15
Weeki Wachee
8:55.62
Stranger
,
Morales
,
Raghunandan
,
Lahman
FHSAA 2A District 7
Apr 12, 2019
16
Mount Dora
8:58.24
Alvarez
,
Fuentes-Diaz
,
Molenda
,
Sellers
Mount Dora Quad Meet 3
Mar 11, 2019
17
Nature Coast
9:08.32
Bell
,
Crawford
,
Schneider
,
Hilton
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
18
Newberry
9:15.63
Hunter
,
Carrasquille
,
Torres
,
Wilson
FHSAA 2A District 5
Apr 12, 2019
19
Palatka
9:17.11
Bellamy
,
Newman
,
Johnson
,
Brauman
FHSAA 2A District 5
Apr 12, 2019
20
Keystone Heights
9:21.47
Stanley
,
Payne
,
Williams
,
Payne
Don Hall Invitational
Mar 29, 2019
21
Villages
9:26.66
Adams
,
Rivera
,
Braun
,
Sykes
Villages Home Meet #2
Mar 13, 2019
22
Eustis
9:27.60
Bailey
,
Bailey
,
Lee
,
Langford
Lake Sumter County Championships
Apr 2, 2019
23
Fivay
9:29.81
Bowen
,
Mindrup
,
Molnar
,
Waide
Sunshine Athletic Conference West
Apr 3, 2019
24
Trinity Catholic
9:34.83
Fischer
,
Ponkey
,
Richmond
,
Thomas
21st Annual Crystal River Pirate Invitational
Mar 9, 2019
25
Zephyrhills
9:40.33
Butto
,
Hoppe
,
Bragg
,
Ford
Cypress Creek Invitational 2019
Mar 7, 2019
26
Fort White
9:44.09
Potter
,
Daughtry
,
Simard
,
Willcox
FHSAA 2A District 5
Apr 12, 2019
27
Anclote
9:52.53
River Ridge Quad Meet
Mar 5, 2019
28
Hudson
9:53.78
Ramcharitar
,
Hernandez
,
Flores
,
Ban
Springstead Invitational
Feb 15, 2019
29
Umatilla
10:07.77
Cruz
,
Kimball
,
Foster
,
Diaz
Larry Kelly Invitational 2019
Mar 1, 2019
30
Williston
10:40.69
Lauterbach
,
Perkins
,
Jones
,
Cutino
2019 Cedar Key Relays
Mar 7, 2019
31
Dunnellon
10:57.61
Desty
,
Cruz
,
Maldonado
,
Cobbs
Lecanto High School Open Track and Field Meet
Mar 5, 2019
32
Hernando
11:10.55
Glazebrook
,
Langenberg
,
Shaefer
,
Walker
2019 Springstead Relay Meet
Mar 26, 2019
33
Central (Brooksville)
11:15.32
Bean
,
McQuown
,
Schubert
,
Davis
Cypress Creek Invitational 2019
Mar 7, 2019
4 x 800 Relay (Women)
Top↑
Team
Time
Athletes
Meet
Meet Date
1
Trinity Prep
9:42.77
McAnally
,
Pisello
,
Albright
,
Turbyfill
Highlander Invitational 2019
Feb 22, 2019
2
Tavares
9:46.51
Shreffler
,
Montalvo
,
Mulligan
,
Schwab
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
3
Lake Highland Prep
9:58.48
Cisneros
,
Phillips
,
Small
,
Mascarenhas
Highlander Classic 2019
Mar 15, 2019
4
Montverde Academy
10:01.34
White
,
Sperry
,
Meers
,
Hiers
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
5
Nature Coast
10:26.70
Dipalma
,
Gans
,
Deronda
,
Morales
Cypress Creek Invitational 2019
Mar 7, 2019
6
Bishop Moore
10:28.21
Busbee
,
Tomlinson
,
Moler
,
Lorey
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
7
North Marion
10:34.32
Burrell
,
Dubon
,
Gilmore
,
Switzer
The Buffalo Invitational
Mar 30, 2019
8
Citrus
10:38.86
Scordato
,
Koon
,
Gibson
,
Ervin
Hernando Kiwanis Track and Field Invitational
Mar 14, 2019
9
Villages
10:42.52
Clark
,
Daley
,
Townsend
,
Bryant
Windermere Meet of Champions 2019
Feb 23, 2019
10
Fivay
10:51.21
Lawson
,
Morgan
,
Tirone
,
Bohm
FHSAA 2A District 7
Apr 12, 2019
11
Weeki Wachee
10:59.58
Arrington
,
Evans
,
Ledbetter
,
Newhall
Hernando Citrus Classic
Apr 3, 2019
12
Crystal River
11:01.28
Chavavvaria
,
Grantham
,
Spiddle
,
Willoughby
Raider Invitational at South Sumter High School
Mar 22, 2019
13
Santa Fe
11:03.88
Anderson
,
Gilmore
,
Rivas
,
Wilson
Santa Fe Raider Invitational
Mar 2, 2019
14
Hernando
11:06.24
Zuccheri
,
Jackson
,
Blake
,
Wilson
Hernando Kiwanis Track and Field Invitational
Mar 14, 2019
15
Zephyrhills
11:17.26
Coure
,
Poe
,
Hoppe
,
Franklin
Cypress Creek Invitational 2019
Mar 7, 2019
16
Keystone Heights
11:28.01
Schrader
,
Yeldell
,
Phillips
,
Phillips
Clay County Championships
Feb 28, 2019
17
Jones
11:30.29
Brown
,
Burton
,
Harris
,
Alexandre
Saints Invitational 2019
Mar 13, 2019
18
Mount Dora
11:30.32
Foley
,
Joachim
,
Myers
,
Zagorini
Saints Invitational 2019
Mar 13, 2019
19
Eastside
11:35.12
Wolpert
,
Clemmons
,
Brown
,
Hillmiles
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
20
Trinity Catholic
11:49.10
Rodriguez
,
Thomas
,
Moore
,
Parrow
Santa Fe Raider Invitational
Mar 2, 2019
21
Gulf
12:16.08
Lanzi
,
Van Ooyen
,
Cruz-Cerrito
,
Jackson
Mitchell Meet #2
Mar 14, 2019
22
Umatilla
12:38.43
Mendez
,
Mulholland
,
Vasquez
,
Johnson
Larry Kelly Invitational 2019
Mar 1, 2019
23
Fort White
12:44.45
Clary
,
Jones
,
Willcox
,
Hillhouse
FHSAA 2A District 5
Apr 12, 2019
24
Bradford
12:56.66
Malaspina
,
LeBert
,
McCoy
,
Canova
FHSAA 2A District 5
Apr 12, 2019
25
Anclote
12:59.30
Ramirez
,
Richards
,
Cole
,
Gauthier
Sunshine Athletic Conference West
Apr 3, 2019
26
Williston
15:33.21
Nobles
,
Warren
,
Slaughter
,
Lauterbach
2019 Cedar Key Relays
Mar 7, 2019
High Jump (Men)
Top↑
Athlete
Year
Team
Mark
Conv
Meet
Meet Date
1
Hayes, Isaiah
SR
Atlantic (PO)
1.93m
6' 4"
FHSAA 2A District 6
Apr 12, 2019
2
Pompey, Cameron
JR
Tavares
1.92m
6' 3.5"
Raider Invitational at South Sumter High School
Mar 22, 2019
2
Roberts, Wesley
JR
Palatka
1.92m
6' 3.5"
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
4
Agledor, Bob
SO
Atlantic (PO)
1.90m
6' 2.75"
FHSAA 2A District 6
Apr 12, 2019
5
Register, Glen
SR
Umatilla
1.87m
6' 1.5"
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
6
Gunter, Cayden
SR
Crystal River
1.85m
6' 0.75"
FHSAA 2A District 6
Apr 12, 2019
6
Miller, Joseph
JR
Villages
1.85m
6' 0.75"
FHSAA 2A District 6
Apr 12, 2019
8
Rodriguez, Leonel
SR
Citrus
1.83m
6' 0"
Hernando Kiwanis Track and Field Invitational
Mar 14, 2019
8
Walker, Amar
SR
Weeki Wachee
1.83m
6' 0"
Hernando Kiwanis Track and Field Invitational
Mar 14, 2019
8
Chichester, Devin
SO
Hernando
1.83m
6' 0"
Hernando Kiwanis Track and Field Invitational
Mar 14, 2019
11
McConnell, Tyler
JR
Villages
1.82m
5' 11.5"
Sanford Seminole Open at the NTC
Feb 16, 2019
11
NEVINS, LAQUAVIAN
SR
North Marion
1.82m
5' 11.5"
Oak Hall Mini-Meet 1A/2A Schools
Mar 27, 2019
11
Kern, Justin
SO
Bishop Moore
1.82m
5' 11.5"
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
11
Dieudonne, Thompson
SO
Jones
1.82m
5' 11.5"
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
15
Hill, Jordan
SR
Bradford
1.80m
5' 10.75"
Santa Fe Raider Invitational
Mar 2, 2019
15
Bean, Kendall
JR
Atlantic (PO)
1.80m
5' 10.75"
5-Star Conference Championship
Mar 9, 2019
15
Reaves, Adelyas
SR
Santa Fe
1.80m
5' 10.75"
Santa Fe Raider Invitational
Mar 2, 2019
15
Hall, Ricky
JR
Anclote
1.80m
5' 10.75"
Sunshine Athletic Conference West
Apr 3, 2019
19
Gaines, Torrey
JR
Atlantic (PO)
1.78m
5' 10"
Walter Jshombach Memorial Invitational
Feb 15, 2019
19
Shamblin, Antonio
SR
Citrus
1.78m
5' 10"
21st Annual Crystal River Pirate Invitational
Mar 9, 2019
21
Morgan, Anthony
FR
Eastside
1.77m
5' 9.75"
Alachua County Championships
Mar 19, 2019
22
Sykes, JeVonn
JR
Atlantic (PO)
1.75m
5' 8.75"
5-Star Conference Championship
Mar 9, 2019
22
Coates, Tysen
JR
Tavares
1.75m
5' 8.75"
Carl Friedland Memorial 2019
Feb 15, 2019
22
Adams, Orien
JR
Nature Coast
1.75m
5' 8.75"
Cypress Creek Invitational 2019
Mar 7, 2019
22
Primes, Deshawn
SR
Jones
1.75m
5' 8.75"
Highlander Classic 2019
Mar 15, 2019
22
Cooper, Jalen
JR
Anclote
1.75m
5' 8.75"
Cypress Creek Invitational 2019
Mar 7, 2019
27
Richards, Kenneth
JR
Fivay
1.73m
5' 8"
Hernando Kiwanis Track and Field Invitational
Mar 14, 2019
27
Thompson, Cody
JR
Crystal River
1.73m
5' 8"
Hernando Kiwanis Track and Field Invitational
Mar 14, 2019
29
Sorensen, Brandon
SR
Santa Fe
1.72m
5' 7.75"
Santa Fe Raider Relays
Feb 16, 2019
29
Porter, Andrew
SR
Tavares
1.72m
5' 7.75"
Mount Dora Christian Quad Meet
Feb 25, 2019
29
Harrison, Robert
JR
Crystal River
1.72m
5' 7.75"
South Sumter Raider Open
Feb 28, 2019
32
Davis, Antwan
SR
Interlachen
1.71m
5' 7.25"
Mandarin Mustang Last Chance Mini-Meet
Apr 2, 2019
33
Williams, Jalen
JR
Bradford
1.70m
5' 7"
Santa Fe Raider Invitational
Mar 2, 2019
33
Glavan, Max
SR
Nature Coast
1.70m
5' 7"
Cypress Creek Invitational 2019
Mar 7, 2019
33
Brookins, Kei-von
JR
Atlantic (PO)
1.70m
5' 7"
The Buffalo Invitational
Mar 30, 2019
36
Cockerell, Tristan
SR
Lake Highland Prep
1.69m
5' 6.5"
Brian Jaeger Elite Classic 2019
Mar 9, 2019
37
Boykins, Tyler
SR
Crystal River
1.68m
5' 6"
21st Annual Crystal River Pirate Invitational
Mar 9, 2019
38
Johnson, Johnathan
JR
Jones
1.67m
5' 5.75"
Royal Open 2019
Feb 22, 2019
38
Jenkins, Deion
JR
Eastside
1.67m
5' 5.75"
Hurricane Invitational
Mar 21, 2019
38
Hemmings, Sonny
JR
South Sumter
1.67m
5' 5.75"
South Sumter Raider Open
Feb 28, 2019
38
Joseph, Jacob
JR
South Sumter
1.67m
5' 5.75"
South Sumter Raider Open
Feb 28, 2019
38
Jonas, Chris
FR
Newberry
1.67m
5' 5.75"
Raiders Fr/So Invitational
Mar 13, 2019
38
Delius, Delcy
SR
Eustis
1.67m
5' 5.75"
Larry Kelly Invitational 2019
Mar 1, 2019
38
Mavin, Brenden
FR
Eastside
1.67m
5' 5.75"
Alachua County Championships
Mar 19, 2019
38
Robinson, Jadan
JR
Jones
1.67m
5' 5.75"
Royal Open 2019
Feb 22, 2019
46
Bingham, Shawn
SO
Hernando
1.66m
5' 5.25"
Hernando Kiwanis Track and Field Invitational
Mar 14, 2019
46
Hall, Dedric
SO
Nature Coast
1.66m
5' 5.25"
Hernando Kiwanis Track and Field Invitational
Mar 14, 2019
46
Maynard, Reese
JR
Weeki Wachee
1.66m
5' 5.25"
Hernando Kiwanis Track and Field Invitational
Mar 14, 2019
49
Grabill, Jacob
JR
Tavares
1.65m
5' 5"
Carl Friedland Memorial 2019
Feb 15, 2019
49
Jules, PJ
SR
Jones
1.65m
5' 5"
Highlander Classic 2019
Mar 15, 2019
High Jump (Women)
Top↑
Athlete
Year
Team
Mark
Conv
Meet
Meet Date
1
Symonds, Emma
JR
Villages
1.68m
5' 6"
UNF Pre-State High School Meet
Mar 23, 2019
2
Maxwell, Kiana
FR
Dunnellon
1.55m
5' 1"
21st Annual Crystal River Pirate Invitational
Mar 9, 2019
2
Hill, Samarah
SR
Trinity Prep
1.55m
5' 1"
Lake Howell QUAD 2019
Feb 20, 2019
4
Gheesling, Bella
FR
Tarpon Springs
1.52m
4' 11.75"
Pinellas County Athletic Conference (PCAC) 2019
Apr 4, 2019
5
McGuire, Madison
JR
Trinity Prep
1.48m
4' 10.25"
Boone Invitational 2019
Mar 30, 2019
6
Maddox, Taylor
SO
Bishop Moore
1.45m
4' 9"
Highlander Classic 2019
Mar 15, 2019
6
Gips, Lauren
JR
Lake Highland Prep
1.45m
4' 9"
Highlander Classic 2019
Mar 15, 2019
8
Kimpel, Sheyenne
SO
Tavares
1.42m
4' 7.75"
Raider Invitational at South Sumter High School
Mar 22, 2019
8
Schofield, Renada
JR
Jones
1.42m
4' 7.75"
Metro West Championship 2019
Apr 6, 2019
8
Haff, Kendal
FR
Nature Coast
1.42m
4' 7.75"
Hernando Kiwanis Track and Field Invitational
Mar 14, 2019
8
Erb, kaylin
FR
Nature Coast
1.42m
4' 7.75"
Hernando Kiwanis Track and Field Invitational
Mar 14, 2019
8
Harrison, Raven
SR
Santa Fe
1.42m
4' 7.75"
Alachua County Championships
Mar 19, 2019
8
Bamberger, Ashley
FR
Fivay
1.42m
4' 7.75"
Hernando Kiwanis Track and Field Invitational
Mar 14, 2019
8
Moore, Skylar
FR
Trinity Catholic
1.42m
4' 7.75"
Oak Hall Mini-Meet 1A/2A Schools
Mar 27, 2019
15
Schmid, Hannah
JR
Montverde Academy
1.40m
4' 7"
Highlander Invitational 2019
Feb 22, 2019
15
Llanes, Maya
FR
Zephyrhills
1.40m
4' 7"
Mitchell Meet #2
Mar 14, 2019
17
Witkoutch , Gabby
FR
Crystal River
1.38m
4' 6.25"
Lecanto High School Open Track and Field Meet
Mar 5, 2019
18
Perry, Keonna
SR
Eastside
1.37m
4' 6"
Hurricane Relays
Mar 9, 2019
18
Arney, Cecilia
JR
Trinity Prep
1.37m
4' 6"
Astronaut developmental meet #2
Mar 8, 2019
18
Naumann, Lenora
SR
Fivay
1.37m
4' 6"
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
18
Orie, Kaitlyn
SR
Santa Fe
1.37m
4' 6"
Alachua County Championships
Mar 19, 2019
22
Yeldell, Jessica
SR
Keystone Heights
1.36m
4' 5.5"
Ron Riddle Classic Track and Field Meet
Mar 8, 2019
23
Perry, Paige
JR
Jones
1.35m
4' 5"
Carl Friedland Memorial 2019
Feb 15, 2019
23
Difrank, Sherrie
SO
Weeki Wachee
1.35m
4' 5"
Cypress Creek Invitational 2019
Mar 7, 2019
23
Hammond, Andrenique
SR
Zephyrhills
1.35m
4' 5"
FHSAA 2A District 7
Apr 12, 2019
23
Helm, Yvette
SR
Weeki Wachee
1.35m
4' 5"
Cypress Creek Invitational 2019
Mar 7, 2019
27
Moreno, Victoria
JR
Bishop Moore
1.33m
4' 4.25"
Larry Kelly Invitational 2019
Mar 1, 2019
28
Gentile, Nicla
SO
Weeki Wachee
1.32m
4' 4"
Hernando Kiwanis Track and Field Invitational
Mar 14, 2019
28
scordato, mackenzie
FR
Citrus
1.32m
4' 4"
Lecanto High School Early Bird Invitational
Feb 12, 2019
28
Jean Denis, Majorie
SR
Jones
1.32m
4' 4"
Bob Mosher Wildcat Open 2019
Feb 18, 2019
28
edgerton, Maya
SR
Citrus
1.32m
4' 4"
Lecanto High School Early Bird Invitational
Feb 12, 2019
28
Sinkler, Emma
FR
North Marion
1.32m
4' 4"
Santa Fe Raider Invitational
Mar 2, 2019
28
Joseph, Landy
SR
Jones
1.32m
4' 4"
Royal Open 2019
Feb 22, 2019
28
Rodgers, Hailee
SO
Jones
1.32m
4' 4"
Royal Open 2019
Feb 22, 2019
35
Pluskota, Jordan
SO
Hudson
1.30m
4' 3.25"
Springstead Invitational
Feb 15, 2019
35
Morris, Abigail
SO
Lake Highland Prep
1.30m
4' 3.25"
Boone Invitational 2019
Mar 30, 2019
35
Gallagher, Sara
SO
Lake Highland Prep
1.30m
4' 3.25"
Highlander Classic 2019
Mar 15, 2019
35
Howes, Caroline
8
Lake Highland Prep
1.30m
4' 3.25"
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
39
Newsome, Grace
SO
Bishop Moore
1.28m
4' 2.25"
Larry Kelly Invitational 2019
Mar 1, 2019
39
Wilson, Claire
SO
Trinity Catholic
1.28m
4' 2.25"
21st Annual Crystal River Pirate Invitational
Mar 9, 2019
41
Webb, Kamiya
JR
Jones
1.27m
4' 2"
Royal Invitational 2019
Mar 16, 2019
41
Talbert, Cameron
SR
Trinity Prep
1.27m
4' 2"
Lake Howell QUAD 2019
Feb 20, 2019
41
Molt, Emma
FR
Eustis
1.27m
4' 2"
Mt Dora Christian Invitational
Mar 15, 2019
41
Blackwell, Kinitty
SO
North Marion
1.27m
4' 2"
Santa Fe Raider Invitational
Mar 2, 2019
45
Weeks, Xandrea
SO
Hudson
1.25m
4' 1.25"
Mitchell Meet #2
Mar 14, 2019
45
Mulyck, Chloe
JR
Nature Coast
1.25m
4' 1.25"
Anclote High School Invitational
Mar 26, 2019
45
Tilley, Adeleine
JR
Bishop Moore
1.25m
4' 1.25"
Highlander Classic 2019
Mar 15, 2019
48
Lewis, Sarah
FR
Eustis
1.23m
4' 0.5"
Larry Kelly Invitational 2019
Mar 1, 2019
49
Mookdasinit, Madison
SR
Nature Coast
1.22m
4' 0"
Hernando Kiwanis Track and Field Invitational
Mar 14, 2019
49
Maher, Ivie
SR
Trinity Prep
1.22m
4' 0"
Astronaut developmental meet #2
Mar 8, 2019
Pole Vault (Men)
Top↑
Athlete
Year
Team
Mark
Conv
Meet
Meet Date
1
Prisby, Conrad
JR
Villages
4.32m
14' 2"
The Buffalo Invitational
Mar 30, 2019
2
Miller, Bearett
JR
Tavares
4.25m
13' 11.25"
Lake Sumter County Championships
Apr 2, 2019
3
Kern, Justin
SO
Bishop Moore
4.10m
13' 5.25"
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
4
Johnson, Henry
SR
Umatilla
3.96m
12' 11.75"
Mt Dora Christian Invitational
Mar 15, 2019
5
Hancock, Zach
JR
Bishop Moore
3.81m
12' 6"
Astronaut Invitational 2019
Mar 29, 2019
6
Cockerell, Tristan
SR
Lake Highland Prep
3.80m
12' 5.5"
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
7
Georgiev, Alex
7
Montverde Academy
3.50m
11' 5.75"
Lake Sumter County Championships
Apr 2, 2019
7
Qin, David
JR
Trinity Prep
3.50m
11' 5.75"
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
9
Glavan, Max
SR
Nature Coast
3.40m
11' 1.75"
Hernando Kiwanis Track and Field Invitational
Mar 14, 2019
10
Sowinski , Michael
SR
Lake Highland Prep
3.35m
10' 11.75"
Boone Invitational 2019
Mar 30, 2019
11
Matias -Delgado, Jose Alfredo
SR
Bishop Moore
3.20m
10' 6"
Astronaut developmental meet #2
Mar 8, 2019
11
Demo, John
JR
Trinity Prep
3.20m
10' 6"
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
13
Wilson, Charles
SO
Crystal River
3.15m
10' 4"
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
13
Maynard, Reese
JR
Weeki Wachee
3.15m
10' 4"
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
15
Black, Jabin
FR
Citrus
3.05m
10' 0"
FHSAA 2A District 6
Apr 12, 2019
15
Bowermaster, Joseph
JR
Weeki Wachee
3.05m
10' 0"
Hernando Citrus Classic
Apr 3, 2019
17
Kimball, Austin
JR
Umatilla
3.03m
9' 11.25"
Larry Kelly Invitational 2019
Mar 1, 2019
18
Galloway, Colin
SO
Bishop Moore
2.88m
9' 5.25"
Carl Friedland Memorial 2019
Feb 15, 2019
19
Kalamba, Michael
SO
Mount Dora
2.85m
9' 4.25"
Mount Dora Quad Meet 2
Mar 4, 2019
20
Zell, Ryan
SO
Crystal River
2.80m
9' 2.25"
Hernando Citrus Classic
Apr 3, 2019
20
Southard, Branden
JR
Citrus
2.80m
9' 2.25"
Citrus High Doug Patton Memorial T&F Championships
Mar 19, 2019
22
Pelfrey, Seth
SR
Zephyrhills
2.75m
9' 0.25"
Cypress Creek QUAD #2 2019
Feb 19, 2019
23
Hart, Gavin
JR
Tavares
2.74m
8' 11.75"
Trinity Prep Invitational 2019
Feb 13, 2019
24
Hoag, Riley
JR
Tavares
2.73m
8' 11.5"
Highlander Classic 2019
Mar 15, 2019
25
Brandt, Benjamin
JR
Anclote
2.70m
8' 10.25"
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
26
Fox, Austin
SO
Citrus
2.60m
8' 6.25"
FHSAA 2A District 6
Apr 12, 2019
26
Vaughn, Isaac
JR
Mount Dora
2.60m
8' 6.25"
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
26
Tsolakis, Dimitri
JR
Montverde Academy
2.60m
8' 6.25"
Lake Sumter County Championships
Apr 2, 2019
26
Miner, Brandon
SO
Trinity Prep
2.60m
8' 6.25"
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
26
Vazquez-Palerino, Victor
SO
Umatilla
2.60m
8' 6.25"
Lake Sumter County Championships
Apr 2, 2019
31
Wetherington, Conner
FR
Santa Fe
2.55m
8' 4.25"
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
32
Atkinson, Landon
FR
Villages
2.45m
8' 0.5"
FHSAA 2A District 6
Apr 12, 2019
32
Feenstra, Andrew
FR
Trinity Prep
2.45m
8' 0.5"
Boone Invitational 2019
Mar 30, 2019
34
Montoya, Bryce
JR
Nature Coast
2.43m
7' 11.5"
FHSAA 2A District 7
Apr 12, 2019
35
Bagley, Brandon
JR
Weeki Wachee
2.35m
7' 8.5"
Hernando Citrus Classic
Apr 3, 2019
36
Adam, Andres
FR
Lake Highland Prep
2.30m
7' 6.5"
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
37
Slemp, Joshua
FR
Williston
2.10m
6' 10.75"
2019 Cedar Key Invitational
Mar 15, 2019
38
Strong, Erick
FR
Citrus
2.00m
6' 6.75"
Lecanto High School Early Bird Invitational
Feb 12, 2019
39
Pohlod, Nicholas
FR
Trinity Prep
1.98m
6' 6"
Astronaut developmental meet #2
Mar 8, 2019
40
Snipstad, Joshua
FR
Santa Fe
1.95m
6' 4.75"
FHSAA 2A District 5
Apr 12, 2019
41
Eldridge, Trenton
SR
Citrus
1.85m
6' 0.75"
Lecanto High School Early Bird Invitational
Feb 12, 2019
42
Liu, Aidan
FR
Trinity Prep
1.37m
4' 6"
Lake Howell QUAD 2019
Feb 20, 2019
Pole Vault (Women)
Top↑
Athlete
Year
Team
Mark
Conv
Meet
Meet Date
1
Eisenhardt, Kai
SO
Montverde Academy
3.66m
12' 0"
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
2
Fitzgerald, Allison
SR
Montverde Academy
3.35m
10' 11.75"
Lake Sumter County Championships
Apr 2, 2019
3
Florek, Annamarie
JR
Crystal River
2.95m
9' 8"
Citrus High Doug Patton Memorial T&F Championships
Mar 19, 2019
4
Richardson, Mackenzie
FR
Crystal River
2.65m
8' 8.25"
Hernando Citrus Classic
Apr 3, 2019
5
Sorensen, Payton
SO
Lake Highland Prep
2.60m
8' 6.25"
Boone Invitational 2019
Mar 30, 2019
6
Benoit, Kayla
SR
Citrus
2.50m
8' 2.5"
Hernando Citrus Classic
Apr 3, 2019
7
Daley, Katie
JR
Lake Highland Prep
2.45m
8' 0.5"
Boone Invitational 2019
Mar 30, 2019
8
Boshell, Hannah
SR
Montverde Academy
2.43m
7' 11.5"
Winter Haven Invitational
Apr 5, 2019
9
Tilley, Adeleine
JR
Bishop Moore
2.40m
7' 10.5"
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
10
Florkowski, Adrea
FR
Nature Coast
2.35m
7' 8.5"
Hernando Citrus Classic
Apr 3, 2019
11
Pohlod, Gabrielle
SR
Trinity Prep
2.34m
7' 8"
Astronaut developmental meet #2
Mar 8, 2019
12
Williams, Mikayla
JR
Umatilla
2.30m
7' 6.5"
Lake Sumter County Championships
Apr 2, 2019
13
Lohmeyer, Liberty
FR
Citrus
2.25m
7' 4.5"
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
14
Crisci, Emma
JR
Nature Coast
2.17m
7' 1.5"
Anclote High School Invitational
Mar 26, 2019
15
Feenstra, Amanda
SR
Trinity Prep
2.15m
7' 0.5"
Boone Invitational 2019
Mar 30, 2019
16
Schmid, Kassidy
SO
Montverde Academy
2.13m
6' 11.75"
Winter Haven Invitational
Apr 5, 2019
17
Hammond, Andrenique
SR
Zephyrhills
2.12m
6' 11.5"
Cypress Creek QUAD #1 2019
Feb 12, 2019
18
Woodall, Theresa
FR
Bishop Moore
1.99m
6' 6.25"
Highlander Classic 2019
Mar 15, 2019
19
Good, Alexandra
JR
Trinity Prep
1.98m
6' 6"
Lake Howell QUAD 2019
Feb 20, 2019
20
Mitchell, Victoria
FR
Citrus
1.90m
6' 2.75"
21st Annual Crystal River Pirate Invitational
Mar 9, 2019
21
Bryant, Brookette
FR
Villages
1.85m
6' 0.75"
FHSAA 2A District 6
Apr 12, 2019
22
Starling, Makayla
FR
Umatilla
1.68m
5' 6"
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
23
Galvis, Sara
SO
Montverde Academy
1.67m
5' 5.75"
Winter Haven Invitational
Apr 5, 2019
24
Russell, Tatum
FR
Trinity Prep
1.37m
4' 6"
Trinity Prep Invitational 2019
Feb 13, 2019
25
Miller, Hannah
SR
Trinity Prep
1.07m
3' 6"
Lake Howell QUAD 2019
Feb 20, 2019
25
Vuillier, Alissa
SR
Trinity Prep
1.07m
3' 6"
Lake Howell QUAD 2019
Feb 20, 2019
Long Jump (Men)
Top↑
Athlete
Year
Team
Mark
Conv
Meet
Meet Date
Wind
1
Strong, Cartrell
SR
Zephyrhills
7.01m
23' 0"
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
+0.0
2
Morrison, Marc
SO
Bishop Moore
6.96m
22' 10"
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
+0.0
3
Francis, Jyrhen
SR
Anclote
6.87m
22' 6.5"
Cypress Creek Invitational 2019
Mar 7, 2019
+0.0
4
Sheppard, Jaquan
SR
Zephyrhills
6.58m
21' 7.25"
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
+0.0
4
Robinson, Jadan
JR
Jones
6.58m
21' 7.25"
Highlander Classic 2019
Mar 15, 2019
+0.0
6
Demps, Louis
SR
Eustis
6.54m
21' 5.5"
Mt Dora Christian Invitational
Mar 15, 2019
+0.0
7
Boykins, Tyler
SR
Crystal River
6.49m
21' 3.5"
Lecanto High School Open Track and Field Meet
Mar 5, 2019
+0.0
8
Cola, Ja'Von
FR
Santa Fe
6.44m
21' 1.5"
FHSAA 2A District 5
Apr 12, 2019
+0.0
9
Barber, Jarvis
SR
North Marion
6.40m
21' 0"
South Sumter Raider Open
Feb 28, 2019
+0.0
10
Moffitt, Trevor
SO
South Sumter
6.37m
20' 10.75"
Raider Invitational at South Sumter High School
Mar 22, 2019
+0.0
11
Reid, Deron
JR
Santa Fe
6.33m
20' 9.25"
Oak Hall Mini-Meet 1A/2A Schools
Mar 27, 2019
+0.0
12
Galvan-Santos, Carlos
SR
Bishop Moore
6.32m
20' 9"
Astronaut Invitational 2019
Mar 29, 2019
+0.0
12
Strong, Ahmad
FR
Eastside
6.32m
20' 9"
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
+0.0
14
Balfour, Adontae
SO
Bradford
6.31m
20' 8.5"
FHSAA 2A District 5
Apr 12, 2019
+0.0
15
Young, Trevor
JR
Atlantic (PO)
6.27m
20' 7"
FHSAA 2A District 6
Apr 12, 2019
+0.0
16
Davis, Nathaniel
FR
Atlantic (PO)
6.23m
20' 5.25"
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
+0.0
17
Grabill, Jacob
JR
Tavares
6.21m
20' 4.5"
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
+0.0
18
Gamble, Za'Quarious
JR
Atlantic (PO)
6.16m
20' 2.5"
5-Star Conference Championship
Mar 9, 2019
+0.0
18
Heflin, John
SR
Trinity Catholic
6.16m
20' 2.5"
Oak Hall Mini-Meet 1A/2A Schools
Mar 27, 2019
+0.0
20
Roberts, Wesley
JR
Palatka
6.15m
20' 2.25"
St Johns County River Conference Championships 2019
Apr 3, 2019
+0.0
21
McConnell, Tyler
JR
Villages
6.14m
20' 1.75"
Lake Sumter County Championships
Apr 2, 2019
+0.0
22
Perkins, Shawn
JR
Williston
6.13m
20' 1.5"
2019 Cedar Key Relays
Mar 7, 2019
+0.0
22
Reaves, Adelyas
SR
Santa Fe
6.13m
20' 1.5"
Hurricane Relays
Mar 9, 2019
+0.0
24
Berry, Jared
FR
Lake Highland Prep
6.12m
20' 1"
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
+0.0
25
NEVINS, LAQUAVIAN
SR
North Marion
6.09m
19' 11.75"
Sanford Seminole Open at the NTC
Feb 16, 2019
+0.0
25
Thomas, Jaylin
FR
Zephyrhills
6.09m
19' 11.75"
Cypress Creek Invitational 2019
Mar 7, 2019
+0.0
27
Latham, Izaya
JR
Fort White
6.08m
19' 11.5"
FHSAA 2A District 5
Apr 12, 2019
+0.0
28
Brookins, Kei-von
JR
Atlantic (PO)
6.06m
19' 10.75"
East Coast Classic
Feb 22, 2019
+0.0
29
Crankfield, Janiero
SO
Bishop Moore
6.04m
19' 9.75"
Carl Friedland Memorial 2019
Feb 15, 2019
+0.0
30
Richards, Kenneth
JR
Fivay
6.02m
19' 9"
Hernando Kiwanis Track and Field Invitational
Mar 14, 2019
+0.0
31
Pompey, Cameron
JR
Tavares
6.01m
19' 8.75"
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
+0.0
32
Coates, Tysen
JR
Tavares
5.98m
19' 7.5"
Mount Dora Christian Quad Meet
Feb 25, 2019
+0.0
33
Edwards, Isaac
SO
Nature Coast
5.93m
19' 5.5"
Cypress Creek Invitational 2019
Mar 7, 2019
+0.0
34
Smith, Sam
FR
Palatka
5.92m
19' 5.25"
Pedro Menendez Falcon Friday
Mar 8, 2019
+0.0
35
Porter, Andrew
SR
Tavares
5.90m
19' 4.25"
Highlander Invitational 2019
Feb 22, 2019
+0.0
36
Morrow, Jackson
SO
Lake Highland Prep
5.87m
19' 3.25"
Boone Invitational 2019
Mar 30, 2019
+0.0
37
Clark, Brent
JR
Eastside
5.86m
19' 2.75"
Hurricane Relays
Mar 9, 2019
+0.0
38
Hill, Jordan
SR
Bradford
5.84m
19' 2"
Don Hall Invitational
Mar 29, 2019
+0.0
39
Delius, Delcy
SR
Eustis
5.82m
19' 1.25"
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
+0.0
40
Washington, Isaac
JR
Interlachen
5.79m
19' 0"
36th Wolfpack Classic
Feb 28, 2019
+0.0
41
Wilson, Warren
FR
Newberry
5.78m
18' 11.75"
FHSAA 2A District 5
Apr 12, 2019
+0.0
42
Shamblin, Antonio
SR
Citrus
5.76m
18' 10.75"
44th Annual Eagle Invitational
Mar 2, 2019
+0.0
43
Robbins, Emory
JR
Gulf
5.75m
18' 10.5"
FHSAA 2A District 7
Apr 12, 2019
+0.0
43
Davis, Zamari
JR
Atlantic (PO)
5.75m
18' 10.5"
DeLand/Deltona Meet #3
Mar 6, 2019
+0.0
45
Spafford, Jacob
SO
Lake Highland Prep
5.73m
18' 9.75"
Highlander Classic 2019
Mar 15, 2019
+0.0
45
Sharp, Douglas
SO
South Sumter
5.73m
18' 9.75"
South Sumter Raider Open
Feb 28, 2019
+0.0
47
Distan, Jaylon
SR
Union County
5.72m
18' 9.25"
Bradford Invitational Track Meet
Apr 6, 2019
+0.0
47
Lee, Te'von
SR
Union County
5.72m
18' 9.25"
Santa Fe Raider Invitational
Mar 2, 2019
+0.0
49
Terrell, Lamonte
SO
Williston
5.71m
18' 9"
2019 Levy County Championships
Apr 2, 2019
+0.0
50
Riley, Jaquez
SO
Bradford
5.68m
18' 7.75"
Don Hall Invitational
Mar 29, 2019
+0.0
Long Jump (Women)
Top↑
Athlete
Year
Team
Mark
Conv
Meet
Meet Date
Wind
1
Hollie, Jaela
SR
Jones
5.94m
19' 6"
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
+0.0
2
Hill, Samarah
SR
Trinity Prep
5.63m
18' 5.75"
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
+0.0
3
James, Natiya
JR
Eastside
5.58m
18' 3.75"
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
+0.0
4
Henderson, Ke'Aria
SO
North Marion
5.36m
17' 7"
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
+0.0
5
Douglas, Siona
SR
Palatka
5.35m
17' 6.75"
Bob Hayes Invitational
Mar 16, 2019
+0.0
6
Harris, Meghan
SO
Bradford
5.32m
17' 5.5"
Santa Fe Raider Invitational
Mar 2, 2019
+0.0
7
Joseph, Landy
SR
Jones
5.20m
17' 0.75"
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
+0.0
8
Villanueva Garcia, Cristina
SR
Bishop Moore
5.16m
16' 11.25"
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
+0.0
9
McGuire, Madison
JR
Trinity Prep
5.09m
16' 8.5"
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
+0.0
10
Joseph, Shakeria
FR
Atlantic (PO)
4.97m
16' 3.75"
Walter Jshombach Memorial Invitational
Feb 15, 2019
+0.0
10
Talbert, Cameron
SR
Trinity Prep
4.97m
16' 3.75"
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
+0.0
10
Jackson, Joya
SO
Jones
4.97m
16' 3.75"
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
+0.0
13
Harvey, Kilani
SR
Jones
4.95m
16' 3"
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
+0.0
14
McCormik, Kayvasia
JR
Palatka
4.93m
16' 2.25"
Bob Hayes Invitational
Mar 16, 2019
+0.0
15
Sorensen, Payton
SO
Lake Highland Prep
4.91m
16' 1.5"
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
+0.0
16
Bell, A'Sunay
SR
Gulf
4.87m
15' 11.75"
FHSAA 2A District 7
Apr 12, 2019
+0.0
17
Sprowls, Madi
SO
Villages
4.81m
15' 9.5"
Windermere Meet of Champions 2019
Feb 23, 2019
+0.0
18
Ireland, Jaydean
JR
Zephyrhills
4.80m
15' 9"
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
+0.0
19
Weissman, Kennedy
FR
Nature Coast
4.76m
15' 7.5"
Cypress Creek Invitational 2019
Mar 7, 2019
+0.0
20
Harrison, Raven
SR
Santa Fe
4.75m
15' 7"
FHSAA 2A District 5
Apr 12, 2019
+0.0
20
Moore, Skylar
FR
Trinity Catholic
4.75m
15' 7"
FHSAA 2A District 6
Apr 12, 2019
+0.0
22
Dawson, Kayla
JR
Central (Brooksville)
4.73m
15' 6.25"
Hernando Kiwanis Track and Field Invitational
Mar 14, 2019
+0.0
23
Fells, Diovinne
JR
Palatka
4.70m
15' 5"
FHSAA 2A District 5
Apr 12, 2019
+0.0
24
Marshall, Kaleo
SO
Newberry
4.67m
15' 4"
FHSAA 2A District 5
Apr 12, 2019
+0.0
24
Gheesling, Bella
FR
Tarpon Springs
4.67m
15' 4"
FHSAA 2A District 7
Apr 12, 2019
+0.0
26
Smith, Julia
SR
Umatilla
4.66m
15' 3.5"
Lake Sumter County Championships
Apr 2, 2019
+0.0
27
Walker, Marcayla
FR
Palatka
4.65m
15' 3.25"
Bear Classic
Mar 1, 2019
+0.0
27
Kimpel, Sheyenne
SO
Tavares
4.65m
15' 3.25"
Lake Sumter County Championships
Apr 2, 2019
+0.0
27
McGruder, Ellah
JR
Interlachen
4.65m
15' 3.25"
Don Hall Invitational
Mar 29, 2019
+0.0
30
Strappier, Ahleeyah
JR
Newberry
4.62m
15' 2"
FHSAA 2A District 5
Apr 12, 2019
+0.0
31
Hebrock, Hayley
SO
South Sumter
4.59m
15' 0.75"
FHSAA 2A District 6
Apr 12, 2019
+0.0
32
Newsome, Grace
SO
Bishop Moore
4.58m
15' 0.5"
Highlander Invitational 2019
Feb 22, 2019
+0.0
32
Woods, Iyanna
SO
Palatka
4.58m
15' 0.5"
Pedro Menendez Falcon Friday
Mar 8, 2019
+0.0
34
Gomez, Olga
SO
Dunnellon
4.57m
15' 0"
FHSAA 2A District 6
Apr 12, 2019
+0.0
34
Calixte, Saadja
SR
Bishop Moore
4.57m
15' 0"
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
+0.0
36
Jones, Kahdia
SO
Atlantic (PO)
4.50m
14' 9.25"
DeLand/Deltona Meet #3
Mar 6, 2019
+0.0
37
Revello, Paige
SO
Villages
4.49m
14' 8.75"
44th Annual Eagle Invitational
Mar 2, 2019
+0.0
37
Dunn, Abigail
SR
Fivay
4.49m
14' 8.75"
Cypress Creek Invitational 2019
Mar 7, 2019
+0.0
39
Lazenby, Mikayla
SO
South Sumter
4.45m
14' 7.25"
South Sumter Raider Open
Feb 28, 2019
+0.0
39
Ford, Siara
SR
Zephyrhills
4.45m
14' 7.25"
Cypress Creek QUAD #1 2019
Feb 12, 2019
+0.0
41
Perry, Paige
JR
Jones
4.44m
14' 7"
Carl Friedland Memorial 2019
Feb 15, 2019
+0.0
42
Copley, Elainena
SO
Eustis
4.40m
14' 5.25"
Lake Sumter County Championships
Apr 2, 2019
+0.0
42
Naumann, Lenora
SR
Fivay
4.40m
14' 5.25"
FHSAA 2A District 7
Apr 12, 2019
+0.0
42
Freeney, Aleia
SR
Santa Fe
4.40m
14' 5.25"
FHSAA 2A District 5
Apr 12, 2019
+0.0
45
Waring, Amariay
FR
Anclote
4.39m
14' 5"
Keswick Crusaders Invitational
Apr 5, 2019
+0.0
45
Manfre, Samantha
SR
Fivay
4.39m
14' 5"
Hernando Kiwanis Track and Field Invitational
Mar 14, 2019
+0.0
45
Hill, Kierra
SR
Tavares
4.39m
14' 5"
Mount Dora Quad Meet 2
Mar 4, 2019
+0.0
48
Stinyard, Nylah
SO
Zephyrhills
4.37m
14' 4"
Cypress Creek QUAD #1 2019
Feb 12, 2019
+0.0
48
Coffey, Kayla
SO
Trinity Catholic
4.37m
14' 4"
Mount Dora Quad Meet 2
Mar 4, 2019
+0.0
50
Garvey, Danielle
JR
Keystone Heights
4.36m
14' 3.75"
East Coast Classic
Feb 22, 2019
+0.0
Triple Jump (Men)
Top↑
Athlete
Year
Team
Mark
Conv
Meet
Meet Date
Wind
1
Balfour, Adontae
SO
Bradford
13.84m
45' 5"
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
+0.0
2
Strong, Cartrell
SR
Zephyrhills
13.81m
45' 3.75"
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
+0.0
3
Sheppard, Jaquan
SR
Zephyrhills
13.48m
44' 2.75"
Wharton Wildcat Invite
Feb 23, 2019
+0.0
4
Demps, Louis
SR
Eustis
13.14m
43' 1.5"
Larry Kelly Invitational 2019
Mar 1, 2019
+0.0
5
Delius, Delcy
SR
Eustis
12.91m
42' 4.25"
Mt Dora Christian Invitational
Mar 15, 2019
+0.0
6
Walls, Jefferson
SR
Lake Highland Prep
12.90m
42' 4"
Brian Jaeger Elite Classic 2019
Mar 9, 2019
+0.0
7
Boykins, Tyler
SR
Crystal River
12.88m
42' 3.25"
Hernando Citrus Classic
Apr 3, 2019
+0.0
8
Clark, Brent
JR
Eastside
12.79m
41' 11.5"
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
+0.0
9
Morrison, Marc
SO
Bishop Moore
12.75m
41' 10"
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
+0.0
10
Grabill, Jacob
JR
Tavares
12.72m
41' 8.75"
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
+0.0
11
Jean Baptiste, Mendez
JR
Jones
12.67m
41' 7"
Metro West Championship 2019
Apr 6, 2019
+0.0
11
Richards, Kenneth
JR
Fivay
12.67m
41' 7"
Sunshine Athletic Conference West
Apr 3, 2019
+0.0
13
Pompey, Cameron
JR
Tavares
12.43m
40' 9.5"
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
+0.0
14
Bingham, Shawn
SO
Hernando
12.41m
40' 8.75"
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
+0.0
15
Gamble, Za'Quarious
JR
Atlantic (PO)
12.38m
40' 7.5"
East Coast Classic
Feb 22, 2019
+0.0
16
Richards, David
SO
Weeki Wachee
12.26m
40' 2.75"
Springstead Invitational
Feb 15, 2019
+0.0
17
Scott, Nykee
JR
Crescent City
12.19m
40' 0"
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
+0.0
18
Hill, Jordan
SR
Bradford
12.18m
39' 11.5"
FHSAA 2A District 5
Apr 12, 2019
+0.0
19
Shamblin, Antonio
SR
Citrus
12.02m
39' 5.25"
44th Annual Eagle Invitational
Mar 2, 2019
+0.0
20
Clarkston, Kyle
SR
Mount Dora
11.94m
39' 2.25"
Brian Jaeger Elite Classic 2019
Mar 9, 2019
+0.0
21
Coates, Tysen
JR
Tavares
11.92m
39' 1.25"
Highlander Invitational 2019
Feb 22, 2019
+0.0
22
Smith, Sam
FR
Palatka
11.77m
38' 7.5"
FHSAA 2A District 5
Apr 12, 2019
+0.0
23
Williams, Alvin
JR
Anclote
11.69m
38' 4.25"
FHSAA 2A District 7
Apr 12, 2019
+0.0
24
Williams, Dauntevian
FR
Nature Coast
11.66m
38' 3.25"
Hernando Citrus Classic
Apr 3, 2019
+0.0
25
Walker, Amar
SR
Weeki Wachee
11.65m
38' 2.75"
Springstead Invitational
Feb 15, 2019
+0.0
26
Spurrier, John Taylor
SO
Tavares
11.64m
38' 2.25"
Highlander Invitational 2019
Feb 22, 2019
+0.0
27
Givens, Johnathan
FR
Palatka
11.47m
37' 7.75"
FHSAA 2A District 5
Apr 12, 2019
+0.0
28
Fowler, Deyante
SO
Fivay
11.42m
37' 5.75"
Anclote High School Invitational
Mar 26, 2019
+0.0
29
Smith, Rickey
SO
Jones
11.37m
37' 3.75"
Carl Friedland Memorial 2019
Feb 15, 2019
+0.0
29
Fisher, Bryan
SR
Citrus
11.37m
37' 3.75"
Raider Invitational at South Sumter High School
Mar 22, 2019
+0.0
31
Neander, Grayson
SO
Citrus
11.30m
37' 1"
FHSAA 2A District 6
Apr 12, 2019
+0.0
32
Provost, Mark
SR
Citrus
11.29m
37' 0.5"
FHSAA 2A District 6
Apr 12, 2019
+0.0
32
Riley, Jaquez
SO
Bradford
11.29m
37' 0.5"
Don Hall Invitational
Mar 29, 2019
+0.0
34
Thomas, Jaylin
FR
Zephyrhills
11.26m
36' 11.5"
FHSAA 2A District 7
Apr 12, 2019
+0.0
35
Gardner, Michael
JR
Nature Coast
11.25m
36' 11"
Hernando Citrus Classic
Apr 3, 2019
+0.0
36
Saporito, Matthew
SO
Villages
11.24m
36' 10.5"
Lake Sumter County Championships
Apr 2, 2019
+0.0
37
Jafet, Jack
SO
Bishop Moore
11.20m
36' 9"
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
+0.0
38
Carrasquille, Jomani
SR
Newberry
11.14m
36' 6.75"
FHSAA 2A District 5
Apr 12, 2019
+0.0
39
Scrivens, Frederick
JR
Hernando
11.12m
36' 5.75"
FHSAA 2A District 7
Apr 12, 2019
+0.0
39
Andre, Alexander
JR
Bishop Moore
11.12m
36' 5.75"
Carl Friedland Memorial 2019
Feb 15, 2019
+0.0
41
Brown, Joe
SO
Hudson
10.96m
35' 11.5"
Sunshine Athletic Conference West
Apr 3, 2019
+0.0
42
Bowermaster, Joseph
JR
Weeki Wachee
10.92m
35' 10"
Hernando Kiwanis Track and Field Invitational
Mar 14, 2019
+0.0
43
Rivera, David
FR
Weeki Wachee
10.85m
35' 7.25"
Hernando Citrus Classic
Apr 3, 2019
+0.0
44
Joseph, Jacob
JR
South Sumter
10.84m
35' 6.75"
Raider Invitational at South Sumter High School
Mar 22, 2019
+0.0
45
Brookins, Kei-von
JR
Atlantic (PO)
10.80m
35' 5.25"
The Buffalo Invitational
Mar 30, 2019
+0.0
46
Malave, Jose
SO
Nature Coast
10.73m
35' 2.5"
Hernando Citrus Classic
Apr 3, 2019
+0.0
47
Mckever, Tymar
FR
Zephyrhills
10.69m
35' 1"
Mitchell Meet #2
Mar 14, 2019
+0.0
48
Contaldi, Daniel
SR
Trinity Prep
10.63m
34' 10.5"
Larry Kelly Invitational 2019
Mar 1, 2019
+0.0
49
Williams, Nelson
JR
Palatka
10.60m
34' 9.5"
FHSAA 2A District 5
Apr 12, 2019
+0.0
50
Simmons, Heaven
JR
Zephyrhills
10.59m
34' 9"
Wharton Wildcat Invite
Feb 23, 2019
+0.0
Triple Jump (Women)
Top↑
Athlete
Year
Team
Mark
Conv
Meet
Meet Date
Wind
1
Hill, Samarah
SR
Trinity Prep
12.06m
39' 7"
Florida Relays
Mar 28, 2019
1.6
2
Joseph, Landy
SR
Jones
11.15m
36' 7"
Bob Mosher Wildcat Open 2019
Feb 18, 2019
+0.0
3
Harris, Meghan
SO
Bradford
11.13m
36' 6.25"
Bob Hayes Invitational
Mar 16, 2019
+0.0
4
James, Natiya
JR
Eastside
11.09m
36' 4.75"
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
+0.0
5
Sorensen, Payton
SO
Lake Highland Prep
10.93m
35' 10.5"
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
+0.0
6
McGuire, Madison
JR
Trinity Prep
10.38m
34' 0.75"
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
+0.0
7
Barnes, Destiny
JR
Nature Coast
10.11m
33' 2"
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
+0.0
8
Haff, Kendal
FR
Nature Coast
10.08m
33' 1"
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
+0.0
9
Spurrier, Madison
SO
Tavares
10.06m
33' 0.25"
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
+0.0
10
Newsome, Grace
SO
Bishop Moore
9.98m
32' 9"
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
+0.0
11
Ramos, Sydney
SO
Hudson
9.89m
32' 5.5"
Anclote High School Invitational
Mar 26, 2019
+0.0
12
Scordato, Mackenzie
FR
Citrus
9.79m
32' 1.5"
FHSAA 2A District 6
Apr 12, 2019
+0.0
13
Jean Denis, Majorie
SR
Jones
9.75m
32' 0"
Carl Friedland Memorial 2019
Feb 15, 2019
+0.0
14
Naumann, Lenora
SR
Fivay
9.63m
31' 7.25"
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
+0.0
15
Talbert, Cameron
SR
Trinity Prep
9.40m
30' 10.25"
Lake Howell QUAD 2019
Feb 20, 2019
+0.0
16
Morgan, Devine
JR
Jones
9.34m
30' 7.75"
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
+0.0
17
Schofield, Renada
JR
Jones
9.29m
30' 5.75"
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
+0.0
18
Kimpel, Sheyenne
SO
Tavares
9.27m
30' 5"
Brian Jaeger Elite Classic 2019
Mar 9, 2019
+0.0
19
Smith, Julia
SR
Umatilla
9.26m
30' 4.75"
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
+0.0
20
Dunn, Abigail
SR
Fivay
9.20m
30' 2.25"
Sunshine Athletic Conference West
Apr 3, 2019
+0.0
21
Colman, Adrianna
SO
Zephyrhills
9.17m
30' 1"
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
+0.0
22
Harrison, Raven
SR
Santa Fe
9.16m
30' 0.75"
FHSAA 2A District 5
Apr 12, 2019
+0.0
23
Koon, Taylor
FR
Citrus
9.12m
29' 11.25"
FHSAA 2A District 6
Apr 12, 2019
+0.0
24
Sprowles, Madison
SO
Villages
9.08m
29' 9.5"
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
+0.0
25
Graham, Alysia
SO
Nature Coast
9.05m
29' 8.25"
Hernando Citrus Classic
Apr 3, 2019
+0.0
26
Calixte, Saadja
SR
Bishop Moore
9.02m
29' 7.25"
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
+0.0
27
Florkowski, Alex
SO
Nature Coast
8.93m
29' 3.75"
Anclote High School Invitational
Mar 26, 2019
+0.0
28
Gentile, Nicla
SO
Weeki Wachee
8.90m
29' 2.5"
Hernando Kiwanis Track and Field Invitational
Mar 14, 2019
+0.0
29
Moore, Alexis
JR
Trinity Prep
8.85m
29' 0.5"
Brian Jaeger Elite Classic 2019
Mar 9, 2019
+0.0
30
Switzer, Alexa
FR
North Marion
8.80m
28' 10.5"
FHSAA 2A District 6
Apr 12, 2019
+0.0
31
Santiago, Cecilia
JR
Trinity Prep
8.78m
28' 9.75"
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
+0.0
32
Jimenez, Alexandra
JR
Bishop Moore
8.76m
28' 9"
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
+0.0
33
Perry, Paige
JR
Jones
8.75m
28' 8.5"
Bob Mosher Wildcat Open 2019
Feb 18, 2019
+0.0
33
Forbes, Jaida
JR
Montverde Academy
8.75m
28' 8.5"
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
+0.0
35
Bamberger, Ashley
FR
Fivay
8.53m
28' 0"
Sunshine Athletic Conference West
Apr 3, 2019
+0.0
36
Tejada, Aaliyah
JR
Fivay
8.20m
26' 11"
FHSAA 2A District 7
Apr 12, 2019
+0.0
37
Bilski , Sofia
SO
Montverde Academy
8.10m
26' 7"
Lake Sumter County Championships
Apr 2, 2019
+0.0
38
Ireland, Josephine
SO
Villages
8.05m
26' 5"
Lake Sumter County Championships
Apr 2, 2019
+0.0
39
Gotfraind, Hannah
SR
Tavares
8.00m
26' 3"
Mount Dora Christian Quad Meet
Feb 25, 2019
+0.0
40
Murphy, Hannah
FR
Eustis
7.98m
26' 2.25"
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
+0.0
41
Brinkman, Renee
JR
Nature Coast
7.89m
25' 10.75"
Hernando Kiwanis Track and Field Invitational
Mar 14, 2019
+0.0
42
Mulyck, Chloe
JR
Nature Coast
7.88m
25' 10.25"
Hernando County Meet
Feb 22, 2019
+0.0
43
Yeldell, Jessica
SR
Keystone Heights
7.79m
25' 6.75"
East Coast Classic
Feb 22, 2019
+0.0
44
Mahdi, Adara
FR
Nature Coast
7.77m
25' 6"
Hernando Citrus Classic
Apr 3, 2019
+0.0
45
Steel, Carleigh
FR
Citrus
7.76m
25' 5.5"
FHSAA 2A District 6
Apr 12, 2019
+0.0
46
Muzzin, Victoria
SO
Weeki Wachee
7.33m
24' 0.75"
Cypress Creek Invitational 2019
Mar 7, 2019
+0.0
47
Ireland, Margaret
FR
Villages
7.28m
23' 10.75"
44th Annual Eagle Invitational
Mar 2, 2019
+0.0
48
Deswardt, Danielle
FR
Eustis
6.18m
20' 3.5"
Villages Home Meet #2
Mar 13, 2019
+0.0
Shot Put (Men)
Top↑
Athlete
Year
Team
Mark
Conv
Meet
Meet Date
1
Wilson, Conrad
SR
Trinity Prep
17.25m
56' 7.25"
Florida Relays
Mar 28, 2019
2
Caldwell, Tylen
SR
Citrus
16.85m
55' 3.5"
Citrus High Doug Patton Memorial T&F Championships
Mar 19, 2019
3
BOSTIC, CALVIN
JR
North Marion
16.19m
53' 1.5"
Oak Hall Mini-Meet 1A/2A Schools
Mar 27, 2019
4
Barrett, Luke
JR
Trinity Prep
15.02m
49' 3.5"
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
5
Kwatkosky, Samuel
SR
Trinity Catholic
14.68m
48' 2"
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
6
Myrick, Ryan
SR
Citrus
14.54m
47' 8.5"
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
7
Robinson, Emmanuel
SR
Palatka
14.49m
47' 6.5"
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
8
Dimauro, Matt
SR
Fort White
13.84m
45' 5"
FHSAA 2A District 5
Apr 12, 2019
9
Galvan, Evan
JR
North Marion
13.62m
44' 8.25"
Santa Fe Quad
Feb 19, 2019
10
Rowland, Dequan
JR
Anclote
13.54m
44' 5.25"
Mitchell Meet #2
Mar 14, 2019
11
Ellis, Jamarian
JR
Palatka
13.52m
44' 4.25"
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
12
Hatley, Kenneth
JR
Umatilla
13.47m
44' 2.5"
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
13
Pullings, Kaleb
JR
North Marion
13.23m
43' 5"
MCIAC Championship
Apr 4, 2019
14
Jefferies, Maurice
SR
Dunnellon
13.19m
43' 3.25"
FHSAA 2A District 6
Apr 12, 2019
15
Petersen, Cade
JR
Santa Fe
13.17m
43' 2.5"
FHSAA 2A District 5
Apr 12, 2019
16
Fields, Israel
SR
Hernando
13.12m
43' 0.5"
FHSAA 2A District 7
Apr 12, 2019
17
Jenkins, Andrew
JR
Villages
13.07m
42' 10.75"
Lake Sumter County Championships
Apr 2, 2019
18
Cutts, Raymond
SR
Jones
13.06m
42' 10.25"
Royal Open 2019
Feb 22, 2019
19
Lee, Christian
SR
Trinity Prep
13.00m
42' 8"
Saints Invitational 2019
Mar 13, 2019
20
Denmark, Dion
JR
Fivay
12.93m
42' 5.25"
FHSAA 2A District 7
Apr 12, 2019
20
Ray, Arthur
SR
Bishop Moore
12.93m
42' 5.25"
Astronaut Invitational 2019
Mar 29, 2019
22
Haley, Johnathan
SO
Nature Coast
12.83m
42' 1.25"
FHSAA 2A District 7
Apr 12, 2019
22
Perez, Jordan
SR
Tavares
12.83m
42' 1.25"
Raider Invitational at South Sumter High School
Mar 22, 2019
24
Tape, Jontre
SR
Crescent City
12.79m
41' 11.5"
Dragon Invitational
Mar 28, 2019
25
Thomas, Brandon
JR
Bishop Moore
12.75m
41' 10"
Saints Invitational 2019
Mar 13, 2019
26
Wilson, Javarrius
JR
Zephyrhills
12.64m
41' 5.75"
Sunshine Athletic Conference East 2019
Apr 3, 2019
27
Williams, Floyd
SR
Interlachen
12.56m
41' 2.5"
Santa Fe Raider Invitational
Mar 2, 2019
28
Jones, Solomon
SO
Union County
12.53m
41' 1.5"
FHSAA 2A District 5
Apr 12, 2019
29
Connelly, Daniel
JR
Fort White
12.50m
41' 0.25"
Chiles Capital City Classic
Apr 6, 2019
29
Saunders, Gavin
FR
Villages
12.50m
41' 0.25"
Lake Sumter County Championships
Apr 2, 2019
31
Otto, Edmund
JR
Santa Fe
12.48m
40' 11.5"
Hurricane Relays
Mar 9, 2019
32
Allen, Franklin
JR
South Sumter
12.39m
40' 7.75"
Highlander Invitational 2019
Feb 22, 2019
33
Rolenc, Charles
SO
Bishop Moore
12.22m
40' 1.25"
Astronaut developmental meet #2
Mar 8, 2019
34
Sar, Kanyon
SR
Anclote
12.04m
39' 6"
Sunshine Athletic Conference West
Apr 3, 2019
34
Wyman, Garret
SR
Citrus
12.04m
39' 6"
Citrus High Doug Patton Memorial T&F Championships
Mar 19, 2019
36
Polite, Darrell’
SO
Palatka
11.95m
39' 2.5"
Bear Classic
Mar 1, 2019
37
Perez, Caleb
JR
Bishop Moore
11.93m
39' 1.75"
Saints Invitational 2019
Mar 13, 2019
38
Lancaster, Munashe
SO
Newberry
11.87m
38' 11.5"
FHSAA 2A District 5
Apr 12, 2019
39
Godfrey, Tyler
SR
Crystal River
11.84m
38' 10.25"
Hernando Citrus Classic
Apr 3, 2019
40
Wellman, Logan
SR
Nature Coast
11.83m
38' 9.75"
Hernando Kiwanis Track and Field Invitational
Mar 14, 2019
41
Wright, Demetris
JR
Zephyrhills
11.75m
38' 6.75"
Cypress Creek Invitational 2019
Mar 7, 2019
42
Mangarillo, John
JR
Weeki Wachee
11.71m
38' 5"
FHSAA 2A District 7
Apr 12, 2019
43
Kuncis, Nikolas
SR
Trinity Prep
11.61m
38' 1.25"
Hagerty Throws Festival
Mar 28, 2019
44
Shaw, Michyl
JR
Nature Coast
11.60m
38' 0.75"
FHSAA 2A District 7
Apr 12, 2019
45
Seybold, Reid
SO
Trinity Prep
11.56m
37' 11.25"
Astronaut developmental meet #2
Mar 8, 2019
46
Young, Jaquez
SO
Jones
11.55m
37' 10.75"
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
47
Tape, Jontre
SR
Crescent City
11.54m
37' 10.5"
FHSAA 2A District 6
Apr 12, 2019
48
Cohens, Cedric
JR
Newberry
11.51m
37' 9.25"
FHSAA 2A District 5
Apr 12, 2019
49
Sanchez, Daniel
JR
South Sumter
11.42m
37' 5.75"
Lake Sumter County Championships
Apr 2, 2019
50
Moses, Bennett
SR
Bishop Moore
11.39m
37' 4.5"
Highlander Classic 2019
Mar 15, 2019
Shot Put (Women)
Top↑
Athlete
Year
Team
Mark
Conv
Meet
Meet Date
1
Stanley, Jakeyria
SO
Newberry
12.20m
40' 0.5"
Santa Fe Raider Invitational
Mar 2, 2019
2
Roberts, Nakayla
SR
Hernando
12.06m
39' 7"
2019 Springstead Relay Meet
Mar 26, 2019
3
Hernandez, Amy
JR
Villages
11.56m
37' 11.25"
Sanford Seminole Open at the NTC
Feb 16, 2019
4
Miller, Jouie
SR
Nature Coast
11.07m
36' 4"
FHSAA 2A District 7
Apr 12, 2019
5
Jones, Tierra
SR
Santa Fe
11.05m
36' 3"
Alachua County Championships
Mar 19, 2019
6
Hill, Seytia
SR
Weeki Wachee
10.51m
34' 5.75"
2019 Springstead Relay Meet
Mar 26, 2019
6
Poole, Ta'Zarryia
SR
Palatka
10.51m
34' 5.75"
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
8
Ortiz, Crystal
SR
Nature Coast
10.23m
33' 6.75"
FHSAA 2A District 7
Apr 12, 2019
9
Lee, Heaven
FR
Nature Coast
10.17m
33' 4.5"
FHSAA 2A District 7
Apr 12, 2019
10
Belcher, Selena
SR
Fivay
10.03m
32' 11"
FHSAA 2A District 7
Apr 12, 2019
11
Melton, Jar'Tiyona
SR
Palatka
9.81m
32' 2.25"
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
11
Dauderis, Isabel
SO
Villages
9.81m
32' 2.25"
FHSAA 2A District 6
Apr 12, 2019
11
Gordon, Danielle
SR
Jones
9.81m
32' 2.25"
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
14
Yates, Cali
FR
Tavares
9.80m
32' 2"
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
15
Brosnan, Karissa
SR
Fivay
9.71m
31' 10.25"
FHSAA 2A District 7
Apr 12, 2019
16
Turner, Ty'Teuna
SO
Mount Dora
9.68m
31' 9.25"
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
17
Johnson, Miel
FR
Eastside
9.61m
31' 6.5"
FHSAA 2A District 5
Apr 12, 2019
18
Johnson, Arieyanna
SR
Nature Coast
9.42m
30' 11"
FHSAA 2A District 7
Apr 12, 2019
19
Mobley, Brianna
SO
Hernando
9.35m
30' 8.25"
Hernando Citrus Classic
Apr 3, 2019
20
Moffitt, Rylan
FR
South Sumter
9.34m
30' 7.75"
Citrus High Doug Patton Memorial T&F Championships
Mar 19, 2019
21
Bunting, Amelia
SO
Hernando
9.20m
30' 2.25"
Hernando Citrus Classic
Apr 3, 2019
22
Figueroa, Angelia
SO
Fivay
9.05m
29' 8.25"
Mitchell Meet
Feb 19, 2019
22
Dowdy, Clara
SO
Trinity Prep
9.05m
29' 8.25"
Trinity Prep Invitational 2019
Feb 13, 2019
24
Hernandez, Arianna
SR
Bishop Moore
8.91m
29' 2.75"
Astronaut Invitational 2019
Mar 29, 2019
25
Joyce, Katie
SR
Bishop Moore
8.89m
29' 2"
Astronaut developmental meet #2
Mar 8, 2019
26
Raymond, Natalya
SO
Bradford
8.80m
28' 10.5"
FHSAA 2A District 5
Apr 12, 2019
27
Banks, Ja’Niah
SR
Santa Fe
8.79m
28' 10.25"
FHSAA 2A District 5
Apr 12, 2019
28
Gates, Natesia
JR
Santa Fe
8.74m
28' 8.25"
Santa Fe Raider Relays
Feb 16, 2019
29
Byrd, Ashlyn
FR
Crystal River
8.73m
28' 7.75"
Hernando Citrus Classic
Apr 3, 2019
30
Dujon, Hailey
JR
Jones
8.72m
28' 7.5"
Carl Friedland Memorial 2019
Feb 15, 2019
31
Dimauro, Lana
FR
Fort White
8.66m
28' 5"
Santa Fe Raider Invitational
Mar 2, 2019
32
Shaffer, Abby
SR
Zephyrhills
8.61m
28' 3"
Cypress Creek QUAD #2 2019
Feb 19, 2019
33
Rocker, Amari
JR
South Sumter
8.59m
28' 2.25"
FHSAA 2A District 6
Apr 12, 2019
34
Mesidor, Jakeila
FR
Mount Dora
8.48m
27' 10"
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
35
Teets, Alanis
SO
Villages
8.37m
27' 5.5"
FHSAA 2A District 6
Apr 12, 2019
36
Millien, Francheska
SR
Bishop Moore
8.35m
27' 4.75"
Larry Kelly Invitational 2019
Mar 1, 2019
37
Cady, Payton
FR
Fort White
8.34m
27' 4.5"
Santa Fe Raider Invitational
Mar 2, 2019
38
Taylor, Mya
SO
Dunnellon
8.29m
27' 2.5"
Lecanto High School Open Track and Field Meet
Mar 5, 2019
38
Wright, Camiya
JR
Palatka
8.29m
27' 2.5"
FHSAA 2A District 5
Apr 12, 2019
40
Garrett, Quantavia
SO
Jones
8.28m
27' 2"
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
41
Foster, Sara
SO
Bradford
8.26m
27' 1.25"
Santa Fe Raider Invitational
Mar 2, 2019
42
James, Morgan
JR
Newberry
8.24m
27' 0.5"
Oak Hall Mini-Meet 1A/2A Schools
Mar 27, 2019
43
Barr White, Brooklyn
FR
Hernando
8.12m
26' 7.75"
2019 Springstead Relay Meet
Mar 26, 2019
44
Berry, Kellie
FR
Lake Highland Prep
7.98m
26' 2.25"
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
45
Wallman, Taylor
SR
Tavares
7.91m
25' 11.5"
Highlander Classic 2019
Mar 15, 2019
46
Lambert, Abrianne
SO
Tavares
7.89m
25' 10.75"
Highlander Invitational 2019
Feb 22, 2019
47
Kimpel, Desiree
JR
Tavares
7.87m
25' 10"
Larry Kelly Invitational 2019
Mar 1, 2019
48
Giddens, Victoria
JR
Citrus
7.85m
25' 9.25"
FHSAA 2A District 6
Apr 12, 2019
49
Jefferson, Saquya
SO
Bradford
7.82m
25' 8"
FHSAA 2A District 5
Apr 12, 2019
50
Graham, Ty'shante
SO
Hernando
7.81m
25' 7.5"
Springstead Invitational
Feb 15, 2019
Discus (Men)
Top↑
Athlete
Year
Team
Mark
Conv
Meet
Meet Date
1
Caldwell, Tylen
SR
Citrus
52.86m
173' 5"
Florida Relays
Mar 28, 2019
2
Barrett, Luke
JR
Trinity Prep
51.78m
169' 10"
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
3
Hatley, Kenneth
JR
Umatilla
48.42m
158' 10"
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
4
BOSTIC, CALVIN
JR
North Marion
46.78m
153' 6"
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
5
Wilson, Conrad
SR
Trinity Prep
44.00m
144' 4"
Saints Invitational 2019
Mar 13, 2019
6
Kwatkosky, Samuel
SR
Trinity Catholic
43.52m
142' 9"
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
7
Rowland, Dequan
JR
Anclote
43.00m
141' 1"
Anclote High School Invitational
Mar 26, 2019
8
Davis, Antwan
SR
Interlachen
42.90m
140' 9"
Don Hall Invitational
Mar 29, 2019
9
Lee, Christian
SR
Trinity Prep
42.64m
139' 11"
Trinity Prep Invitational 2019
Feb 13, 2019
10
Ellis, Jamarian
JR
Palatka
41.61m
136' 6"
St Johns County River Conference Championships 2019
Apr 3, 2019
11
Petersen, Cade
JR
Santa Fe
41.10m
134' 10"
FHSAA 2A District 5
Apr 12, 2019
12
Dimauro, Matt
SR
Fort White
40.17m
131' 9"
FHSAA 2A District 5
Apr 12, 2019
13
Haley, Johnathan
SO
Nature Coast
39.35m
129' 1"
Hernando Citrus Classic
Apr 3, 2019
14
Allen, Franklin
JR
South Sumter
38.61m
126' 8"
Raider Invitational at South Sumter High School
Mar 22, 2019
15
Mangarillo, John
JR
Weeki Wachee
37.87m
124' 3"
FHSAA 2A District 7
Apr 12, 2019
16
Perez, Caleb
JR
Bishop Moore
37.72m
123' 9"
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
17
Sanchez, Daniel
JR
South Sumter
37.57m
123' 3"
FHSAA 2A District 6
Apr 12, 2019
18
Anderson, Raymond
SR
Keystone Heights
37.27m
122' 3"
FHSAA 2A District 5
Apr 12, 2019
19
Myrick, Ryan
SR
Citrus
36.97m
121' 3"
Citrus High Doug Patton Memorial T&F Championships
Mar 19, 2019
20
Denmark, Dion
JR
Fivay
36.16m
118' 8"
Sunshine Athletic Conference West
Apr 3, 2019
21
Jenkins, Andrew
JR
Villages
36.05m
118' 3"
The Buffalo Invitational
Mar 30, 2019
22
Sar, Kanyon
SR
Anclote
35.56m
116' 8"
FHSAA 2A District 7
Apr 12, 2019
23
Lagos, Jerry
JR
Fivay
35.53m
116' 7"
Sunshine Athletic Conference West
Apr 3, 2019
24
Wilson, Javarrius
JR
Zephyrhills
35.35m
116' 0"
FHSAA 2A District 7
Apr 12, 2019
25
Tyson, Jamir
JR
Bradford
35.26m
115' 8"
Santa Fe Raider Invitational
Mar 2, 2019
26
Rolenc, Charles
SO
Bishop Moore
35.23m
115' 7"
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
27
Best, Cole
SO
Trinity Prep
35.04m
114' 11"
Saints Invitational 2019
Mar 13, 2019
28
Wyman, Garret
SR
Citrus
34.98m
114' 9"
Citrus High Doug Patton Memorial T&F Championships
Mar 19, 2019
29
Mookdasanit, Malachi
SR
Nature Coast
34.75m
114' 0"
Cypress Creek Invitational 2019
Mar 7, 2019
30
Saunders, Gavin
FR
Villages
33.92m
111' 3"
The Buffalo Invitational
Mar 30, 2019
31
Kuncis, Nikolas
SR
Trinity Prep
33.88m
111' 2"
Larry Kelly Invitational 2019
Mar 1, 2019
32
Connelly, Daniel
JR
Fort White
33.54m
110' 0"
Oak Hall Mini-Meet 1A/2A Schools
Mar 27, 2019
33
Hill, Keynan
FR
Weeki Wachee
33.33m
109' 4"
FHSAA 2A District 7
Apr 12, 2019
34
Robinson, Emmanuel
SR
Palatka
33.22m
109' 0"
Bob Hayes Invitational
Mar 16, 2019
35
Schofield, Ian
SO
Keystone Heights
33.13m
108' 8"
FHSAA 2A District 5
Apr 12, 2019
36
Starling, Amaru
SO
Eustis
32.99m
108' 3"
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
37
Cumbus, Tyler
SR
Keystone Heights
32.66m
107' 2"
Ron Riddle Classic Track and Field Meet
Mar 8, 2019
38
Ayers, James
FR
Crystal River
32.07m
105' 2"
Hernando Kiwanis Track and Field Invitational
Mar 14, 2019
39
Justiniano, Demetrius
SO
Fivay
31.42m
103' 1"
FHSAA 2A District 7
Apr 12, 2019
40
White, Michael
SR
Crystal River
31.28m
102' 7"
Citrus High Doug Patton Memorial T&F Championships
Mar 19, 2019
41
Scozzafava, Collin
JR
Citrus
31.19m
102' 4"
Citrus High Doug Patton Memorial T&F Championships
Mar 19, 2019
42
Donley, Blaize
FR
Crystal River
31.14m
102' 2"
21st Annual Crystal River Pirate Invitational
Mar 9, 2019
43
Tape, Jontre
SR
Crescent City
31.11m
102' 1"
Dragon Invitational
Mar 28, 2019
44
Thomas, Brandon
JR
Bishop Moore
30.95m
101' 6"
Astronaut developmental meet #2
Mar 8, 2019
45
Perez, Jordan
SR
Tavares
30.85m
101' 2"
Raider Invitational at South Sumter High School
Mar 22, 2019
46
Godfrey, Tyler
SR
Crystal River
30.84m
101' 2"
Hernando Citrus Classic
Apr 3, 2019
47
Pullings, Kaleb
JR
North Marion
30.81m
101' 1"
Santa Fe Raider Invitational
Mar 2, 2019
48
Morris, Chaz
JR
Mount Dora
30.52m
100' 1"
Mount Dora Quad Meet 2
Mar 4, 2019
49
Young, Jaquez
SO
Jones
30.08m
98' 8"
Highlander Classic 2019
Mar 15, 2019
50
Boutin, Matthew
JR
Weeki Wachee
29.92m
98' 2"
Hernando Kiwanis Track and Field Invitational
Mar 14, 2019
Discus (Women)
Top↑
Athlete
Year
Team
Mark
Conv
Meet
Meet Date
1
Hill, Seytia
SR
Weeki Wachee
38.48m
126' 3"
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
2
Teets , Alanis
SO
Villages
36.46m
119' 7"
Villages Home Meet #2
Mar 13, 2019
3
Dauderis, Isabel
SO
Villages
36.22m
118' 10"
FHSAA 2A District 6
Apr 12, 2019
4
Hernandez, Amy
JR
Villages
35.90m
117' 9"
Villages Home Meet #2
Mar 13, 2019
4
Roberts, Nakayla
SR
Hernando
35.90m
117' 9"
FHSAA 2A District 7
Apr 12, 2019
6
Gordon, Danielle
SR
Jones
35.24m
115' 7"
Royal Invitational 2019
Mar 16, 2019
7
Ortiz, Crystal
SR
Nature Coast
34.70m
113' 10"
FHSAA 2A District 7
Apr 12, 2019
8
Belcher, Selena
SR
Fivay
33.56m
110' 1"
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
9
Eliscu, Elizabeth
SR
Trinity Prep
33.26m
109' 1"
Saints Invitational 2019
Mar 13, 2019
10
Finley, Elizabeth
JR
Interlachen
30.58m
100' 4"
FHSAA 2A District 5
Apr 12, 2019
11
Wallman, Taylor
SR
Tavares
30.35m
99' 7"
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
12
Jones, Tierra
SR
Santa Fe
30.24m
99' 2"
FHSAA 4A Region 1 and FHSAA 2A Region 2
Apr 27, 2019
13
Johnson, Miel
FR
Eastside
30.03m
98' 6"
Oak Hall Mini-Meet 1A/2A Schools
Mar 27, 2019
14
Moffitt, Rylan
FR
South Sumter
29.28m
96' 1"
Raider Invitational at South Sumter High School
Mar 22, 2019
15
Figueroa, Angelia
SO
Fivay
29.20m
95' 10"
Springstead Invitational
Feb 15, 2019
16
Lee, Heaven
FR
Nature Coast
28.90m
94' 10"
FHSAA 2A District 7
Apr 12, 2019
17
Mobley, Brianna
SO
Hernando
28.50m
93' 6"
FHSAA 2A District 7
Apr 12, 2019
18
Dujon, Hiliy
JR
Jones
28.11m
92' 3"
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
19
Loder, Sierra
JR
Interlachen
27.97m
91' 9"
Mandarin Mustang Last Chance Mini-Meet
Apr 2, 2019
20
Helfand, Kendyl
JR
Nature Coast
27.50m
90' 3"
FHSAA 2A District 7
Apr 12, 2019
20
Joyce, Katie
SR
Bishop Moore
27.50m
90' 3"
Astronaut Invitational 2019
Mar 29, 2019
22
Raymond, Natalya
SO
Bradford
26.50m
86' 11"
FHSAA 2A District 5
Apr 12, 2019
23
McClendon, Destiny
SR
Interlachen
26.43m
86' 8"
FHSAA 2A District 5
Apr 12, 2019
24
Chauncey, Kierra
JR
Interlachen
26.39m
86' 7"
Mandarin Mustang Last Chance Mini-Meet
Apr 2, 2019
25
Melton, Jar'Tiyona
SR
Palatka
26.26m
86' 2"
FHSAA 2A District 5
Apr 12, 2019
26
Brosnan, Karissa
SR
Fivay
25.90m
85' 0"
FHSAA 2A District 7
Apr 12, 2019
27
Turner, Ty'Teuna
SO
Mount Dora
25.74m
84' 5"
Lake Sumter County Championships
Apr 2, 2019
28
Rocker, Amari
JR
South Sumter
25.60m
84' 0"
FHSAA 2A District 6
Apr 12, 2019
29
Foster, Sara
SO
Bradford
25.59m
83' 11"
FHSAA 2A District 5
Apr 12, 2019
30
Poole, Ta'Zarryia
SR
Palatka
25.12m
82' 5"
St Johns County River Conference Championships 2019
Apr 3, 2019
31
Hernandez, Arianna
SR
Bishop Moore
24.85m
81' 6"
Astronaut developmental meet #2
Mar 8, 2019
32
Tejada, Aaliyah
JR
Fivay
24.70m
81' 0"
FHSAA 2A District 7
Apr 12, 2019
33
Dowdy, Clara
SO
Trinity Prep
24.52m
80' 5"
Saints Invitational 2019
Mar 13, 2019
34
Millien, Francheska
SR
Bishop Moore
24.47m
80' 3"
Highlander Classic 2019
Mar 15, 2019
35
Shaffer, Abby
SR
Zephyrhills
24.37m
79' 11"
Cypress Creek QUAD #2 2019
Feb 19, 2019
36
Olivo, Camila
SO
Bishop Moore
24.29m
79' 8"
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
37
Padron, Victoria
SR
Trinity Prep
24.18m
79' 4"
Saints Invitational 2019
Mar 13, 2019
38
Byrd, Ashlyn
FR
Crystal River
24.08m
79' 0"
Lecanto High School Open Track and Field Meet
Mar 5, 2019
39
Hernandez, Glendy
JR
Tavares
23.89m
78' 4"
FHSAA 2A District 8
Apr 12, 2019
40
Gates, Natesia
JR
Santa Fe
22.94m
75' 3"
Santa Fe Quad
Feb 19, 2019
41
Jefferson, Saquya
SO
Bradford
22.82m
74' 10"
FHSAA 2A District 5
Apr 12, 2019
42
Alewine, Breanna
JR
Santa Fe
22.66m
74' 4"
Santa Fe Raider Relays
Feb 16, 2019
43
Dujon, Hailey
JR
Jones
22.54m
73' 11"
Bob Mosher Wildcat Open 2019
Feb 18, 2019
43
Woodall, Ashley
SR
Keystone Heights
22.54m
73' 11"
Don Hall Invitational
Mar 29, 2019
45
Williams, Kaliyn
SO
Atlantic (PO)
22.25m
73' 0"
Spruce Creek Developmental Meet 2 Feb 27 2019
Feb 27, 2019
46
Perry, Chranecia
FR
North Marion
21.94m
72' 0"
FHSAA 2A District 6
Apr 12, 2019
47
Evans, Natalie
FR
Weeki Wachee
21.93m
71' 11"
2019 Springstead Relay Meet
Mar 26, 2019
48
McGruder, Ellah
JR
Interlachen
21.67m
71' 1"
Mandarin Mustang Last Chance Mini-Meet
Apr 2, 2019
49
Taylor, Ryan
SO
Keystone Heights
21.64m
71' 0"
Ron Riddle Classic Track and Field Meet
Mar 8, 2019
50
Wilner, Asia
SO
Zephyrhills
21.31m
69' 11"
Wiregrass Ranch Stampede
Mar 27, 2019